BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #59922 przez Kamilka24
Tak szczupłe, tylko, że ty już masz dwójkę dzieciątek i z trzecim w drodze :blink: ciekawe jak ja bym wyglądała jak bym była z trzecim, na pewno troszkę grubsza hehe Tak myśle, że będę miała taka piłke odstającą i mam nadzieję, że nie przytyję :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #59960 przez masuska
Dzięki wielkie za miłe słowa, ale do szczupłości to mam daleko:P.

Dziewczyny, tak sobie czytam inne miesiące i zastanawiam się po co dziewczyny sobie mierzą obwód brzucha, znaczy czy to potrzebne do czegoś. W sumie to podoba mi się takie coś i sobie dziś sprawdzę ile mam w pasie. Pewnie się przerażę:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #59962 przez rita
o matko jakie ładne brzuszki- niewielkie...mój przy bliźniakach to dwa razy większy niż wasze:((( 17 tydzień a brzuch mam jak w pierwszej ciąży w 6-7 miesiącu. na szczęście nic poza nim i piersiami nie powiększyło się więc nie mam co narzekać...może dziś wieczorem sobie zrobię pstryka to wrzucę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #59963 przez masuska
Rita koniecznie musisz wrzucić:) Czekam bardzo na zdjęcia:)
Ano i sobie zmierzyłam obwód i jestem przerażona, w życiu się nie spodziewałam że mogę mieć tyle 96 cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60078 przez kaska191919
to mój brzuszek :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60083 przez Green
DZiewczyny ... no niemoge na was patrzec ! wygladacie BOSKO Z BRZUSZKAMI takie szczuplutkie jestescie i brzuszki takie fajn , mozna sie zakochac :kiss: heh. Ja to sie az wstydze pokazac bo jestem nieco wieksza jak wy :dry:
W zeszlym tygodniu sama jakos z ciekawosci sie zmierzylam ile to mi przybylo w pasie , ale to bardziej by zaspokoic moja ciekawosc nizeli mialao by mi to doczegos bylo potrzebne.
Musze wam sie pochawalic ze dzis dotarla do mnie przesylka z lozeczkiem i wszystkimi pierdolkami , takie to wszytsko slodziutkie , fajniutkie :lol: narazie chyba zostawie wszystko tak jak jest spakowane aczkolwiek maz juz zapowiedzial ze jak wroci to wszystko poskreca i zobacymy jak to wyglada w realu .
Diewczyny i niemartwcie sie waga wiadomo ze ona musi w ciazy troszke sie zawyzyc a wiem sama po sobie ze mozna zrzucic niechcialne kg jesli tylko sie chce , sama przed ciaza sie odchudzalam i zrzucilam 15 kg w niecale pol roku (dla jednych to moze byc spory kawal czasu, ale wiadomo ze czaem sie czlowiek skusi na jakas zachciewajke i waga wtedy stoi w miejscu :dry: )
[/color][/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #60217 przez basba
To ja też się pochwalę brzusiem... Hehe.. dziwne w realu wydaje mi sie on meeeega duzy ale na zdjęciu nie jest wcale duży :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60234 przez masuska
No no:) wszystkim rośnie tu i ówdzie:) Ślicznie:) A dziś kurczę się denerwuję, bo idziemy do lekarza, mam nadzieje że maluszek pokaże co ma między nóżkami:) Mama za dużo przytyła do tej wizyty, ale myślę że dzieciaczek zdrowy, bo się kręci niesamowicie. Ach jeszcze tylko parę godzin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60236 przez mania_mm1
Macie piękne brzuszki! super, u mnie niestety nic nie widac jeszcze, już nie mogę się doczekać. pozdrowienia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60260 przez różyczka
Jejkuuu jakie wspaniałe brzuszki! :) Podziwiam i zazdroszczę bo u mnie jeszcze nic z wyjątkiem fałdek sprzed ciąży. Pocieszam się tym, ze większośc z Was jest już sporo do przodu jesli chodzi o tygodnie ciąży, bo u mnie dopiero 15 tydzień trwa.
Dziwiłam się jak Kaska mogła mieć problem z uzyskaniem L4 a sama mam teraz ten problem :( Zaziębiłam się i już w piątek z bólem gardła poszłam do przychodni, usłyszałam0 miód i cytryna i leżęc przez weekend. Wczoraj poszłam do pracy a po -do przychodni znowu bo gardło dalej pobolewa. Lekarz inny, dał Bioparox(antybiotyk w psikatku) na gardło i... tyle. :(
Niebardzo rozumiem...czy lekarze nie widza zagrozenia gdy kobieta w ciązy choruje lub gdy ma za ciężką pracę np.? Czy ZUS dał im zakaz wydawania L4? Jestem w szoku :angry:


Mimo wszystko miłego dnia wszystkim :)

p.s. fajnie mieć takie miejsce gdzie można ponarzekac troche i się wygadać czasem :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60268 przez piernikarczyk07
Dzień dobry Mamusie ;)

Jejku jakie brzucholki słodkie!!! Superaśnie wyglądacie dziewczyny! :)
Z tego co widzę mam największy brzuchol, więc go nie pokażę :P he

masuska czekamy na Twoją relację po wizycie u lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60370 przez masuska
piernikarczyk07 Jeszcze tylko 2 godzinki:)

A brzuszki są urocze czy małe czy duże, bo w nich rośnie ktoś naprawdę niezwykły!!!

A i jeszcze mam apel żeby odwiedzając mamusie po porodzie nie tylko przynosić prezenty dla maluszka, ale przede wszystkim dla tego kto odwalił największą robotę. Co nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60413 przez piernikarczyk07
Ja wizytę mam jutro ale dopiero na 19 :huh:

Martwię się, bo chyba źle wyszły mi wyniki krwi...poza tym dlaczego nie czuję jeszcze dzidziusia??? :(

W ogóle to pobolewa mnie podbrzusze ale tak jakbym miała zakwasy...dziwne :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60511 przez masuska
No dobra, już jestem.

Wszystko w porządku, maluch urósł, ale nie wiem ile ma teraz bo nie zmierzył. Zdjęcia też nie mam, no ale najważniejsze że jest dobrze:) Mąż sobie pooglądał Malucha, pierwszy raz:)
A no i za dużo przytyłam w tym miesiącu i mam zająć się racjonalnym jedzeniem. Następne USG za miesiąc i wtedy będziemy próbować płeć dostrzec, bo teraz nie wyszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60785 przez martus0707
Witam wszystkich z samego rana :)
Wiecie, mam mały problem. Jak zwykle wyskakuje w mega oddaloną przyszłość ale chciałam po urodzeniu dziecka zacząć studia zaoczne, wiadomo w tygodniu będę zajmować się maleństwem a w weekendy mój mąż i mama bo akurat weekendy mają wolne. No i tu zaczynają się schodki bo mój szanowny mąż powiedział że takie studia się nie sprawdzą bo on sobie nie da rady z dzieckiem. Od początku ciąży to była pierwsza nasza kłótnia, bo ja przez cały tydzień będę musiała sobie poradzić z małym :( nie dość że on mnie zdenerwował to jeszcze płakać mi cały czas się chce, nawet nie wiem czy z tego powodu, ale wszystko zwalam na hormony :)

A tak poza tym to cudowne te wasze brzuszki :blink: u mnie od dzisiaj leci 17 tydzień i absolutnie nic nie widać, w ogóle nie czuję że jestem w ciąży i to chyba też już mnie zaczyna przygnębiać :( kurcze, same żale dziś ode mnie... No ale trudno, dobrze że jest gdzie ponarzekać:)

Miłego dnia wam życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl