BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 3 miesiąc temu #59333 przez Kamilka24
Cześć Wam, nie pisałam bo wracam zawsze po pracy wykonczona :dry: boli mnie w prawym boku, kregosłup i okropnie się męczę. Ja prawde mówiąc to się nie ważylam, ale w spodnie się już nie mieszczę, więc cos przytyłam :laugh: dziś zaczynam 16 tydzien :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59476 przez Oposek
Ja też mam dwa kilogramy na plusie. Poza tym nie czuję ostatnio kompletnie NIC. Nie wymiotuję, nie bolą mnie piersi, nie jestem zmęczona. Mam nadzieję, że to zalety drugiego trymestru, a nie coś złego. Tylko ciśnienie mi bardzo spada, jakoś to muszę przeżyć;)
Wczoraj byłam w H & M, jest już nowa kolekcja dla niemowląt, niektóre rzeczy śliczne, trzeba się po pierwszym wybrać na zakupy;)

Miłego dnia, Dziewczynki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59530 przez angellika1
dziewczyny pisze do Was bo jesteście o te pare tygodni wyżej :) Powiedzcie mi czy miałyście taki dziwny żółatawy śluz w ciąży mam talk od 2-3 dni za zbliża mi sie termin @ czy to może byc z tym związane? Trochę sie denerwuję bo wizyte u gina mam dopiero we środę ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59532 przez Oposek
Angelika, ja miałam taki śluz i wyszły mi bakterie w moczu. Lekarz powiedział, że to niegroźne, dał globulki i kazał dużo pić. Przeszło bez śladu. Nie wiem, czy u Ciebie tak jest, ale nie stresuj się, jeśli nic Cię nie boli i nie masz plamień, czy różowo-krwistych upławów to ja bym się za bardzo nie przejmowała i poczekała do środy.
A mi jest cały dzień słabo. Może ciśnienie niskie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59664 przez aska27
Oposek przyznam ,że mnie podniosłaś na duchu!! Wcześniej miałam częste bóle krzyżowe, bóle brzuszka a teraz nic... zaczęlam sie martwić czy wszystko w porządku.. a wizytę mam dopiero w następny poniedziałek.. ale teraz będę spokojniej czekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59682 przez angellika1
Dziekuję Oposek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59701 przez Kamilka24
Cześc Wam mamuśki, ale się rozchorowałam... :( mam taki katar, że szoook i gardło mnie boli, nie wiem co robić, bo wiadomo, że nie możemy brać żadnych tabletek :unsure: co polecacie w takiej sytuacji?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59707 przez Xela
do doktora ja polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59732 przez kaska191919
hej ja też mam chore gardło, mialam w lutym wycinać migdałki ale w ciąży nie wolno, i od paru dni boli mnie migdał, ale pije herbate z miodem i kuruje się domowymi sposobami, ale jak Cię mocno boli to idź zawsze jakaś porada będzie od specjalisty :blink:

mnie teraz nie było pare dni w domu byłam u teściowej na wiosce i dziś tak patrze na brzusio i z dnia na dzień wyskoczył, ciesze się bo zaraz każdy na pierwszy rzut oka zobaczy na ulicy, ale zaczynam się bać o rozstępy, smaruje fissanem i oliwka bambino ale mam sklonność do rozstepów, w okresie dojrzewania mi sie porobiły i już sie dawno z nimi pogodziłam i wyblakły a jak się znowu porobią to będę plakać :angry:

wiem że o nich zapomne bo dzidzia mi nie da czasu na myślenie ale...
narazie nie widać żadnych oznak żeby się robiły, tylko zaraz będzie okres ostrego przybierania na wadze to ciekawie czy to smarowanie wystarczy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #59766 przez masuska
Cześć :)
Też bym polecała lekarza i oczywiście herbatę z miodem i cytryną:)
Ale dostałam nowinę. Koleżanka dziś urodziła:) Miała być dziewczynka, a jest chłopak:) Bardzo gratuluje rodzicom, dla wszystkich jest to miła niespodzianka:) Tak się ucieszyłam, że i Maluszek troszkę mi potańczył w brzuszku:) Wczoraj fajnie się wiercił, może przeczuwał że kolegę nie długo będzie miał:) A jutro do lekarza i może nam pokaże co tam skrywa bąbel:)

A no i co do brzucha to pokażę jaki to już sobie wyhodowaliśmy:) Tydzień 19ty.


A Kasia, ja też mam trochę rozstępów od dorastania i moja siostra ma straszne po ciąży mimo że już 14 lat minęło. Ja się smaruję już od świąt Pharmaceris M FOliacti, a ostatnio zaczęłam też piersi oliwką, bo swędzi mnie skóra, a to jednak trochę łagodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59814 przez hoborr
CZeść dziewczynki:)

Kamilka ja chorowałam na początku stycznia! Poszłam do lekarza i przepisał mi DUOMOX - ale go nie zażywałam bo pomyślałam że sama dam radę chorobie! No i cytryna, mleko, czosnek, rutinoskorbin i całkowite wygrzewanie się pod kołderką przyniosło efekty! Chorowałam 10 dni. A i mąż nacierał mnie Amolem:)

Jadę dzisiaj na zakupy kupić wagę! Bo mnie już zaczyna martwić że każda z nas coś przytyła a ja to schudłam 6kg!. Tłumacze sobie to tym że szczupła to nie jestem i może mam na razie zapasy:) A do lekarza chodzę raz w miesiącu i to stanowczo za rzadkie warzenie!

Kamilka ZDRÓWKA!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59816 przez hoborr
Masuska - piękny brzuszek!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #59883 przez Kamilka24
Dziękuję za rady, jeszcze zrobiłam sobie syrop z cebuli :P jakoś przetrzymam, dziś zadzwoniłam do pracy, że nie przyjdę a jutro i pojutrze wolne, więc może będzie lepiej. W sobotę mam USG ciekawe czy się dowiemy kto mieszka u mnie w brzuszku :woohoo: mam cichą nadzieję, że dziewczynka ;) Może też już się pochwalę brzuszkiem choć to dopiero 16 tydzień :) POZDROWIONKA


No właśnie nie wiedziałam, ze jak 16 i 2 dni, czy to już 17 tydzień- dzięki ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59912 przez masuska
No ale śliczny:) 17 tydzień:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #59917 przez Xela
boszzzzzzzzzzz, ale Wy szczupłe jesteście....... normalnie pozazdrościć, a brzuszki super!!!
:) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl