BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 3 miesiąc temu #541369 przez Majowka
No, dokladnie! Czesto mi szkoda Lucaska jak tak patrzy, az sie przed nim chowam...

A te jogurty, to nie wiem czy dobrze widzialam, normalnie stoja na polkach nie? ...nie w lodowkach? Ostatnio jak szukalam deserkow, to sie na cos takiego natknelam I bardzo mnie to zdziwilo.

M-M, jak tam zabek? Lepiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541389 przez chłopek
czesc dziewczynki
ale nie miła atmosfera sie zrobiła
Olga nie przejmuj sie ta Panią,ujawniła by sie pani i napisała gdzie to toczy sie dyskusja na temat Olgi, bo jakos ni chche mi sie wierzyć ze tak jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541392 przez chłopek
majówka tak jogurty normalnie na półkach koło deserków, sebus juz jadł zwykły jogurt i taki z danona biszkoptowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541394 przez nataleczka_92
Olga dziewczyny mają rację. Nie masz się ani czym ani kim przyjmować. !!! Swoją droga jeśli Lolu masz czelnosc się wymadrzac to użyj normalnych argumentów do swojej wypowiedzi. Bo nie rozumiem mieć kompleksy dlatego że chwali się umiejtnosciami swojego dziecka??? Jeśli jesteś matka to co w Ciebie za matka że Ty się tym nie chwalisz...heheh a to dobre,rozbawilas mnie. Przyczepiłas się do fajnej kobietki tylko dlatego że daje małemu coś popróbować,myślę że wszystkie to robią. A tylko takie "mamusie z wyglądu" jak ty robią inaczej. I dobrze Olga mówi najlepiej to chodź z dzieckiem do szkoły i mu jedzenie mielaj! I nie zaglądaj tu,bo mile widziana nie jesteś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541395 przez chłopek
nataleczka dałaś rade z wstawieniem filmu na fb?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541408 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541410 przez chłopek
mm a jaki nie smaczne;)ksawcio ich nie chciał jeść jak mu dałam ostatnio zeby zjadł za sebka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541411 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541414 przez bidol
No jestem i ja

Lolu - o boze co za nik :P jestes mama?? Rozumiem ze taka "ksiazkowa" wspolczuje Twojemu dziecku.
A macie jaks tam ranking kogo najbardziej nie lubicie? Na ktorym miejscu jestem?
Wiesz to nie problem obrzucac sie blotem. Myslisz ze jak jestes anonimowa to Ci wszystko wolno a tym czasem ranisz uczucia innych. Bo bezmuzga dziewucho po drugiej stronie monitora tez siedzi czlowiek.
Jakis czas temu bylam w szpitalu - ale to pewnie wiesz... a wiesz co moje dziecko dostawalo do jedzenia? Takie same zupki jak reszta oddzialu tylko zmiksowane. Przyprawione sola i pieprzem.... i zyje. Wiec wes sie odp....l i wracaj na to swoje cudowne forum z odpowiedzialnymi mamami. A my matki warjatki bedziemy tu sobie nadal pisac.
Boze dziecko sie.ksiazek naczytalo.....

Oj Olga - nie martw sie. Administrator namierza juz laske. mysli ze ujdzie jej to plazem. Za slowa trzeba brac odpowiedzialnosc.Mysli ze rozumy pozjadala.
Ja uwielbiam Twojego Ignasia i nawet nie mysl mi sie z tad zabierac. Ja lubie czytac Twoje posty i mamy podobny tok rozumowania. Wiec lapaj buziaki :kiss:

Mnie pare dni nie bylo ale widze ze za mna nie tesknilyscie :huh:
Moj Tata znowu w szpitalu :dry: w dodatku Moja Babcia ma 96 lat i jest juz slaba. Trzeba czesto do nie jezdzic i pomagac. Biedulka. :(
Seba mial pidcinany jezorek - biedak uplakal sie.
A Kamila ostatnimi czasy strasznie spi po nocach - co 10 min sie budzi :( a i juz powlutku szykuje sie do raczkowania. Z pozycji siedzacej przekreca sie na boczek podpiera raczkami i na kolanka. Husta sie tak chwile i sie przerwaca.

Oj lolu - przepraszam - bo pewnie wg ksiazki jeszcze nie powinna tego robic. No nie powinnam sie tym chwalic. No wybacz. Moze jutro ja przywiaze do lozka. To powinno ostudzic jej zapedy. Hahahahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541420 przez Anna77

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541437 przez mama89muminka
Witam sie z rana. Czyzbym byla pierwsza?

m_m ja dawalam mojemu wlasnie te z nestle i mu smakowaly. one wlasnie na polkach sa nie w lodowkach. jak dla mnie to wcale nie smakuja jak jogurt, ble! :P majowka u nas mleka tez sa gotowe dla niemowlat i normalnie na polkach leza, ale te jogurty i mleka sa dlugoterminowe i chyba dlatego.

Co do biszkoptow czytalam ze po 10 miesiacu? moj to mi ciacha sam kradnie z reki :dry:

bidol wspolczuje z powodu taty i babci, przekaz im ode mnie duzooooo zdrowka i sil :kiss: Moja babcia jest w podobnym wieku, narzeka ze sil nie ma ale jak co do czego przyjdzie to tancuje jak nastolatka ;) A dlaczego Sebus musial tak cierpiec? Miro robi tak samo jak twoja Kamcia :D

Anna bardzo dobrze, trzeba takie rzeczy zglaszac, bo tu nie ma miejsca na chamstwo!

U nas Miro spal w miare ok dzisiaj, ale wieczoram nie moglam go uspic, darl mi sie caly dzien, nie spal, zasnal ok 16 i obudzil sie po 2 godzinach. Potem znowu placz i nie spal mi tak do 23 :dry:
A dzisiaj mezulek wraca! Na dwa tygodnie, jeeee! :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541455 przez bidol
Doberek.

Ja dzis kiepsko spalam. Meczyla mnie ta sprawa z forum . Niby nic ale jak mozna byc tak wrednym czlowiekiem. Teraz juz wiem o co chodzilo. Wiecznie jak bylam na forum to bylo mnustwo innych nickow - to te glupie podgladaczki. Wszystkie nasze tamaty czytaly i sie wysmniewaly. Co za jedze.

M89M - ale super ze maz az na 2 tyg przyjedzie. A ile mu jeszcze taj sluzby zostalo???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541460 przez mama89muminka
bidol sama juz sie pogubilam, ale chyba jak teraz 2 tygodne bedzie w domu to juz tylko tydzien czy 2 w wojsju i juz nie bedzie musial isc wiecej.
Tez mi sie wydaje ze to te podgladaczki byly...

Miro marudny caly czas :( juz 3. dzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541472 przez chłopek
Witam się i ja
bidol ściskam. Sebek je biszkopty a raczej je wciąga,a ostatnio wafle zbożowo ryżowe takie duże. Zbieramy się i jedziemy do mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541473 przez bidol
mama89muminka napisał:

bidol sama juz sie pogubilam, ale chyba jak teraz 2 tygodne bedzie w domu to juz tylko tydzien czy 2 w wojsju i juz nie bedzie musial isc wiecej.
Tez mi sie wydaje ze to te podgladaczki byly...

Miro marudny caly czas :( juz 3. dzien



No to super.

No widzisz teraz tez jakies dwie osoby podczytuja. Konta nowe bez postow. Echhh dziecinada..... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl