BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758923 przez Olga
m89m ja również się podłączam pod życzonka urodzinowe :kiss: :kiss: :kiss:

Wiecie co,o mało bym zawału nie dostałą.Siedzę z Mariką w pokoju,Rafał usypia małego i nagle jakiś szum w korytarzu,a ciemno było.Otwieram drzwi,a to sąsiad z piętra wyżej,pijany pomylił mieszkania.Dobrze,że był na tyle świadomy,że jak wyszłam,to zaraz się ocknął,że pomylił się i szybko wyszedł,ale pies oczywiście hałasu narobił i Ignaś się znów rozbudził :angry: :blink:

daners ja do domatorka jestem i mnie nawet nie ciągnie do takich wieczorów,albo już za stara jestem ha ha,ale w sumie nie,nigdy nie lubiłam nigdzie chodzić,odkąd mam dzieci :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758927 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758943 przez Olga
BO Ignaś raz w tyg,a nie raz raz na dwa tyg je budyń na krowim mleku,babcia specjalnie przynosi od krówki,bo chciała małemu twarożek robić,ale mu nie zasmakował i już tak zostało,że w środę mamy świeże mleczko.Więcej tatuś z tego pije i Olga,bo ja to nie ruszę.Ignaś uwielbia budyń,a na mm mi nie smakował za bardzo,więc raz na jakiś czas je na krowim.Kartonowego nigdy nie pił.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758946 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758947 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758950 przez km
hej dziewczyny wieczorową porą :) ja dopiero siadłam po pracy na tyłku :angry: i normalnie nóg nie czuje, nie wiem jak zniose nastepny tydzień miałam pracować od 15:30 do 23 a będe do 24 , czyli będe chodzić spać po 1 a Kacper wstaje o 7 , masakra, ja już chce styczeń. Dzisiaj przyszła paczka od mojej mamy, i nawet kurtka na 86 jest na kacpra troche za duża, ale podwinie się rekawy i będzie git :)

daners- ja to czasem wybywam bez Kacpra, czy to z mężem czy też z siorką. Do domatorów raczej oboje nie należymy, dzsiiaj mąż ma wychodne, zawieźliśmy go z kacprem do kolegi i nawet nie chce wiedzieć kiedy wróci.

m&m-te kapsułki to mi chodziło o te twist off, kacper je uwielbia , mąż mu daje prosto do buzi, ja tam wole na łyżeczce.

AiF- w jeden kapsułce czyli dawce dziennej jest 400 jednostek czyli z tego co pamiętam 10 miligramów.

BO-ja jako takiego mleka krowiego kacprowi nie dawałam, ale przecież jogurty też są z mleka krowiego, gofry jak robiłam to tez z mlekiem krowim i nic nu nie było. Tzn. mój ma troche krostek na buzi, bo podobno ma uczulenie na mleko ale jest ono w tak małym stopniu że normalnie może jeśc jogurty czy mm.

Olga-jejciu to strasznie Ignaś jest wysoki, to po mamie czy tacie,? a jak mierzysz to tak z każdym zgięciem czy tak jakby staną przy ścianie ile ma wzrostu, nie wiem czy wiesz o co mi chodzi :)

Niesttey tylko tyle zapamiętałam, ledwo co widze na oczy także spadam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758955 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758958 przez daners
Kamykowa no jak gdzie....stoje z kapciami i piwem przed drzwiami i czekam na my husben ;-p hehehe loool.
ogladam na tv pozyczony narzezony :)

widzialyscie gazetke z lidla :) od 7 ubranka dla bejbiczków ;] skarpety rajstopki sweterki :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758960 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758964 przez Olga
KM właśnie mierzę go tak w każdym zgięciu,u nas tak mierzą na bilansach.Od 2 latek chyba mierzą przy miarce wzrostu.Tatuś ma ok 190,więc po mnie nie,bo ja tylko 164,ale muszę wam się pochwalić,że mojej Olgusi już tylko 1 cm do mnie brakuje ha ha,Marikę już przerosła :lol:

Ignaś kiwi jadł już dawno i nic mu nie było,ale właśnie o ananasie zapomniałam.I tak on najbardziej uwielbia arbuza :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758981 przez Majowka
alez tu napisane :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: przez to sobota!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

AiF, M-M, dokladnie u nas to samo, taka kultura. Mi osobicie nie podchodzi takie postepowanie, wiec kupuje i wymieniam ze wzgledu na rozmiary, fasony, lub oddaje jesli np. nieudane prezenty etc. Lucas na chrzciny dostal mnostwo letnich ubranek, wcale ich nie potrzebowalam, a ze kaski sporo to oddalam i kupilam kilka ciuchow z zimowej kolekcji, po co mi 22 para spodenek i 30-sty t-shert....

M-M, nie potrzbnie sie stresujesz!

a odnosnie mieszkania, to AiF, kiedys wspomnialam, ze myslimy o zamianie na wieksze...na razie czekamy na ustalenie stawki miesiecznej kredytu, kombinujemy tak, zeby wynajem naszego pokryl stawke prawie w calosci...
dam znac jak cos sie ruszy!

Olga, ale numer z tym sasiadem, to wy sie nie zamykacie?????? ja bym zawalu serca dostala :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Lusia, fajnie macie z przeprowadzka, nowe mieszkanko, nowe zycie!!! rewelacja!!!

AiF, zaloz se konto na fajsie no!!!! choc by tylko dla nas! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

BO, a ty masz fB? ja nie dawalam Lukciowi krowiego jeszcze, tylko kiedys w PL w danonkach.

My dzis leniwie, rano zupe robilam, zawsze mi cale przedpoludnie z tym zejdzie, bo gar robie na 2-3 dni :laugh: a pozniej mega zakupy w naszym "tesco"...gotowanie kolacji no i relaksik...dzis bez gosci...to rzadkosc u nas. Za to jutro mamy rodzinny obiad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758982 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759013 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759054 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759065 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl