BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757887 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757902 przez maksiumama
to i ja zawitam maly spi a ja mam relaks , pije kawusie i jem poczusia:)
u nas sloneczna pogoda wiec moze pojde dzis w koncu z dzieciakami na plotki do cioci.
Kurde blazej ma jakis chrzek ale tak mysle bo narazie nie ma zadnej goraczki a u mnie z kasa znowu krucho wiec bede mu podawac flegamine i zobacze do poniedzialku co i jak
a ja wiem juz kto to ale wam nie powiem ha ha

Nowy wpis
blazej-malczuk.blogspot.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757920 przez Olga
Hej mamusie.

Może coś naskrobię,jeśli mi Ignacy pozwoli :blink:

Nocka przespana,śniadanka mało zjedzone,bo tylko 150 kaszki,ale jest ok.Już chyba też stawiam na zęby,bo przed chwilą przyszedł Ignaś do mnie i paluszkiem pokazywał na ząbki i chyba ma czerwone w miejscu trójek.Tylko ta opryszczka mnie zmyliła,pediatra powiedziała,że to jest oznaka osłabienia organizmu,ale przecież przy bolących dziąsełkach też jest stan zapalny i może być osłabienie organizmu,ślini się dzisiaj nieźle,bo oznak przeziębienia u mojego synka nie widać :blink: Trudno będę go obserwować,antybiotyku na razie nie podaję,zawsze zdążę go wykupić :blink:

Zaraz was doczytam,bo nie miałam kiedy :)

A moja Olga chora,lekarz ją badał dzisiaj i kazał zostać w pokoju,do szkoły nie chodzi.Boli ją głowa,gardło i brzuch :( Marika dzisiaj wraca z wycieczki,to będę miała trochę weselej w domku :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757934 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757976 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

BasiaOlek, dzieki, poszukam tu takich musli. Wogole to teraz sobie przypomnialam, ze Lucas juz nawet layout mial robiony do takowych po roku, marki Bledina (milupa w PL) ale nie wylansowali tego produktu i niestety nie wyszlo :(
Nigdy nie widzialam w sklepach musli dla dzieci, poszukam.
A jak te kasze robicie, jaglana etc?

Kamyczka, no chlopczyk, siusiaka na wlasne oczy widzialam :laugh: a polowkowa wizyte mam 10-tego
Dobrze, bardzo dobrze, czesto zapominam o ciazy co jest super luksusem
Nie przesypiam nocek, ze wzgledu na Lukcia, ale jakos to mi nie przeszkadza w ciagu dnia

M-M, wiesz co ja mialam na mysli, nie obraz sie o ta ciote...bo wedlug mnie, modeling i przebieranki lezy w naturze kobiecej i jest niemeskie :laugh: ...nasze mauchy nawet nie wiedza ze sa fotografowane, chodzilo mi o to, ze, takie starsze dzieciaczki, ktore (opisujac pewne zdjecie znanego bloga V&O) ktore stoja w lesie ubrane w nowa kolekcje zary z jedna nozka oparta na pniu, patrzac daleko w sina dal, daj spokoj, tego mojemu dziecku nie zrobie, bo to kreowanie jakiejs postawy, podejscia do zycia, etc...zapisze na basen i pilke nozna...to tak!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Maksiu, zaraz lookne!

U nas skonczyl sie tydzien ulew!uff, ale fanie bylo, bo uzywaismy ta oslne plastikowa na wozek i tez wychodzilismy. Swietny wynalazek!
teraz temperaturki beda dobijac do 28stopni, a my wylatujemy hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757997 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758009 przez maksiumama
A i ja sie pochwale moimi cudami :)


a na koniec mamusia z chrzcin slaba troche jakosc bo z komorki sis

chcialam wstawic tez z kosciola ale fotosik cosik zaszwankowal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758011 przez maksiumama
a u jednak sie udalo z kosciola prosze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758137 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758164 przez słoneczko
czesc dziewczynki

ja wy macie czas na wszystko ? czy tylko ja tak jestem malo zorganizowana mi zawsze brakuje dnia :(

Daria wspolczuje Ci naprawde tych nocek, zycze Ci duzo siły :kiss: biedny Tymus :(

Majówka ciesze sie ze wszystko dobrze u Was :) a na kiedy masz termin bo mi gdzies umknęlo ;) jak ten czas szybko leci niedlugo Lukasek bedzie sie opiekowal braciszkiem :)

Maksiu jaka laseczka z Ciebie :kiss: a chłopaki jacy przystojniacy :kiss: a blog fajny zawsze chetnie bede go czytala :)

Mloda_mamuska to widze ze Oliwierek i Pawelek maja cos wspolnego :silly: a jak tam w pracy ? Oliwierek je wszystko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758166 przez słoneczko
a zdjecia wrzuce jak zrobie malemu bo niemam aktualnych a zrobic mu teraz zdjecie to jest dopiero wyzsza szkola ;) jest tak ruchliwy ze w miejscu nie usiedzi nawet 1 minuty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758169 przez Majowka
Maksiu, super fotki, fajne masz dzieciaczki, Blazej ma super kurteczke, tez mamy skore, ale na razie znienawidzona przez Lukcia :laugh:

BasiaOlek, dzieki! zrobie jak mowisz, musze poprobowac nowych rzeczy. Odnosnie blogow, to zalezy co masz na mysli, czapki M-M sama mowila, ze tylko do zdjec, bo Oli zaraz sciaga, moj Lucas wogole sobie nie da zalozyc, nie wiem co zrobimy w Polsce, czekolade do reki dostanie to moze czapki nie zdejmnie :laugh: :laugh: :laugh:
Ja w domku mam lucasa zawsze w dzinsach/spodenkach i bluzce z dlugim lub krotkim...czyli tak jak robie fotki, bo nie mam bloga wiec nie musze go przebierac, co byloby dla Lukcia mega katusza, on nic nie lubi ubierac. Placze juz jak zakladam bluzke rano :( Ograniczam wiec ubieranie do raz dziennie :dry: chyba ze sie mega zabrudzi lub zmoczy, ale to jego wina :laugh: :laugh: :laugh:
koszul tez nie kupuje, bo uwazam je za niepraktyczne i niewygodne. Te co mialam, to okazaly sie tylko do zdjec :(
na Boze Narodzenie mu zaloze ;)

M-M, ja tez lubie ten blog i jestem jego fanka, ale w tym wieku w ktorym jest O, nie uwazam za stosowne robienie zdjec modowych, no chyba ze blog swietnie na siebie zarabia...., co moze byc faktem po postach V&O.
tez juz zarabiasz na swoim?

Sloneczko, termin mam na 3marca, ale rodzic bede pod koniec lutego, tak jak z Lukim, porod indukowany, na 2-1,5 tyg przed data.

Ja zostalam sama w domku, bo dziadkowie przyjechali i zabrali Lukcia do siebie na 1,5h juuuuupi..... (ale tesknie, nienawidze byc bez niego, caly czas mi po glowie chodza jakies nieszczescia :( )
Moj maz :laugh: wrocil dzis z Barcelony, byl na 2 dni na wyjezdzie sluzbowym, och, tez bym tak chciala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758194 przez mama89muminka
Hej mamusie

Podczytywalam was troche ostatnio, ale nie dam rady wam juz dzisaij poodpisywac.
Jedyne co mi utknelo w glowie to sluszne narzekania Bidola, musze przyznac racje i chyba wiem o kogo chodzi ;) Ten specjalnie pomijam posty tej pani :P

Tak w skrocie u nas to Miro bardzo marudny jest, ale to chyba przez glod, bo przez ostatni tydzien nie chcial wcale jesc, a od wczoraj nie nadarzam z karmieniem go. Mial pare dni temu dosc powazny wypadek w sklepie, ale nie chce o tym mowic, bo az mi sie cos robi jak o tym pomysle. No i dzisiaj scielismy mu wloski wiec jest teraz lysolek :dry:

Maksiu musze cie kochana przeprosic, ale z wyslaniem paczki sie musze wstrzymac na dzien dzisiejszy bo sytuacja robi sie z dnia na dzien gorsza, jak mi wpadnie troche kaski to wtedy ci wysle ok?

Dziewczyny jak u was dalej z witamina d3? Dajecie jeszcze/juz? Nam pielegniarka powiedziala ze trzeba dawac przez caly rok z wyjatkiem lata, niby krzywica brzmi strasznie, ale zastanawiam sie czy nie dawac mu np co drugi dzien (musze przyznac ze i tak czasem mi sie zapomina, stad te moje rozmyslania). I do tych kotre daja, dajecie dalej w kropelkach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758230 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758265 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl