BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu #758662 przez lusiamamanikosia
i tak Wam powiem jeszcze Mały poszedł spać a ja nie wiem co mam ze sobą zrobić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758707 przez mama89muminka
Hej

Kamyczka jak uda mi sie zrobic fotke to na pewno wrzuce, jak na razie to jest niewykonalne bo kreci sie strasznie i nic z tego nie wychodzi :) No a z wypadku to guz zostal na czole, tak na pamiatke chyba :dry: A jak Dominik? Wyczytalam ze dalas go do zlobka? Jak sie tam sprawuje?

Maksiu dzieki za wyrozumialosc, ja mam odlozone ubranka, no ale wyszlo jak wyszlo. Zdrowka :kiss: :kiss:

Daners ale ci dobrze, korzystaj z odpoczynku :)

KM to wy juz kapsulki dajecie? Jakie one sa bo my mamy w kropelkach? Nam znowu powiedziala ze nawet dorosli powinni brac i tez nawet kiedys kupilismy sobie, ale z tego co wywnioskowalam co doktor to inne opinie, dlatego pytam kazdej z was jak to u was wyglada :)

AF my jak scielismy wloski Mironowi to tez jakas blizne ma na glowie, ale nie wiem z czego :cheer: dzieci wcale nie tak latwo upilnowac.

Bidol wspolczuje, pewnie mialas nieprzespana noc? Tez slyszalam ze 3ki najgorsze..
Lysolek, bo mu wloski do oczow wchodzily az tak, ze tarl oczka. Co do wypadku nic mu nie jest, obserwowalam go przez jakis czas i tylko guz na czole zostal. Na szczescie.

Ja dzisiaj padam, pogoda okropna, ciemno sie zrobilo jak w nocy, glowa mnie boli... Do tego Miro nie mogl zasnac bo mialam gosci (tzn. moje urodziny, niby moi goscie, ale czulam sie jakby przyszli tylko do mojego meza, albo Mirona, wiec ja jak zwykle z boku odtracona), niedawno padl, wiec ja odpoczywam. Dzisiaj sobie chyba pozwole na wiecej i posiedze z wami nieco dluzej :) Musze jakos odsapnac od tego wszystkiego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758710 przez krecik
hej dziewczyny:)

nie wiem czy ktoś się o mnie upomniał ( Bidol;)), bo nie mam czasu doczytać, ale nie odmówie sobie tej przyjemności:)
narazie musiałam się cofnąc o kilka stron by przeczytać o jaką zagadke chodzi i chyba mi coś w głowie świta, też mis ię to w oczy rzuciło, ale nie jestem pewna co do nicka więć nie mam szans na nagrode;P


teraz jestem na wsi, nawet sobie załatwiłam neta, ale tutaj zasięgu nie mam;/ czuje się niczym na obozie trenngowym dla grubasów - teraz jest okres zbiorw i latam non stop i pomagam, z każdym krokiem czuje jak mi kilogramy lecą:D

pozatym jak mam tylko chwilke to czytam książki, Stasiek lata jak oszalały, najbardziej lubi bawić się ziemią w polu...


mam nadzieje, że u Was wszystko wporządku:)
za tydzień będę spowrotem:)

miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758711 przez mama89muminka
Krecik na wsi zawsze jest ciezko o zasieg, cos o ty wiem. Z tym obozem to mnie zwalilas z krzesla :D Dobrze ze Stas ma frajde. Do napisania za tydzien! :) Nie zapomnij on nas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758722 przez maksiumama
pWrocilismy z IP i no jeden z drugim osluchowo czyste sa, ale Maks ma supremin i jak przez 3 dni nie przejdzie nic to do swojej dr zeby alergolog go obadal, natomiast blazejowi mam dawc ten clemastinum i jesli by sie pogorszylo, to spowrotem i na oddzial mam nadzieje ze bedzie spokojnie nic nie bedzie
krecik udanego tygodnia :laugh:
no i jeszcze pewnie bede musiala kupic inhaltor poleccie mi cos tanszego a dobrego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758729 przez mama89muminka
Maksiu super ze juz jestescie w domku, zdrowka zycze dla was, mam nadzieje ze wszystko bedzie juz ok :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758731 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja tak na szybko,bo mam trochę roboty.Wzięłam się za okna,jak mały usnął i już prawie wszystko zrobiłam,tylko w sypialni mi zostało,bo on tam śpi.Firanki już pozawieszałam,to trochę przejrzało :blink:

Ignaś wczoraj cały dzień fajnie,a jak mi zasnął wieczorem na moim brzuchu to mu sprawdziłam czoło,a on miał znów gorączkę-38,7.Dałam mu IBUM i po 2 godz spadła i do teraz nie ma,ale ewidentnie pokazuje dziąsełka,że go bolą i to możliwe,że wcale nie trójki,tylko druga połowa jednej czwórki mu tak boleśnie idzie :( Oby już wyszły te zębole :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pisałyście o suplementach-babcia Oldze kupiła Omegę jakąś,ale ona bierze raz na tydzień,bo ciągle zapomina i właśnie dlatego jej to kupiła ha ha.Ja nie jestem za podawaniem witamin,jeżeli dziecko jest zdrowe,wszystko je,to po co dodatkowe witaminy.Ignasiowi nic nie podaję,niech je owoce i warzywa.Był o tym w tygodniu program w DD TVN :blink:

maksiu tak,ja małemu podaję ten clemastinum,zresztą u nas to przy każdej infekcji zapisują :blink: a tani i fajny inhalator bidolek pokazywała :blink:

majówka jak się cieszę,że tak dobrze znosisz ciążę,jeszcze troszkę i będziemy oglądać maluszka z Lukaskiem :)

bidolek i co z Kamcią-jelitówka jednak :unsure: biedactwo nasze :(

lusia,ale będziecie szaleć na swoim ha ha :lol:

krecik fajnie,że jesteś-jak tam Staś :unsure:

m89m a Miro jak tam się sprawuje-ślicznotek mały :blink:

Anna znów nam uciekłaś :angry: :(

słoneczko ja mam kombinezon na 86/92,Ignaś jest wysoki,wczoraj go mierzyłam to ma 94 cm :blink:

ME jak się czujesz-przeszły Ci mdłości :unsure:

kamyczka Dominiś to duży facet,będzie bardzo wysoki zobaczysz.Ignaś może stanąć,bo ja kurdupel jestem :silly:

km ja też nie jestem za dawaniem antybiotyków bez powodu,dlatego tak od razu nie wykupuję,aptek w miasteczku pełno,zawsze zdąży się pojechać.Oczywiście,jak widzę,że trzeba,to podaję.Tym razem chyba moja intuicja nie zawiodła :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758733 przez mama89muminka
Olga to ty obrotna jestes, zeby tak mi sie chcialo okna myc :huh: Zdrowka dla Ignasia, biedaczyska, wszystkie dzieci chyba tak strasznie przechodza te zabkowanie. Miro na szczescie zdrowy, niby nie ma goraczki, ale czolo ostatnio cos ma za cieple, moze to tylko moje wyolbrzymienia. Dzisiaj goscie nie dali mu spac, marudny sie zrobil w jedej chwili, teraz spi juz 2 godziny.

Dziewczyny co to za cisza, jak mam czas to was nie ma, chyba i ja strzele focha :S Zartuje oczywiscie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758738 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758740 przez mama89muminka
Kamyczka to Domi tez chory? Myslisz ze to ze zlobka czy od zebow? Zdrowka dla was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758744 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758791 przez maksiumama
No malemu przeszlo te charczenie jest ale troszke mniej napewnoi niz wczoraj, kurde oby nic mu gorszego nie bylo,
Olga a powiedz mi do ktorej godziny mozna go podawac?? bo ja nie pamietam a mi powiedzialpa ze wieczorem moge dac a wczoraj po nim wlasnie tak dziwnie mi charchonil
CO do witaminek ja daje malemu kwasy OMEGA Z WITAMINA D3 bioaron baby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758823 przez maksiumama
bede was zameczac ;) :laugh: :laugh:
zapraszamy na nowa lekture ;)
blazej-malczuk.blogspot.com/
a poki co mykam uspic mlodego bo juz sie poklada a maz sie czepia jak to zwykle u niego bywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758829 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758840 przez słoneczko
czesc dziewczynki oj tyle naskrobalyscie ze niepamietam co mam komu odp wiec wybaczcie bo mam ostatnio tyle na glowie ze szkoda gadac.
dzis Pawcio obudzil sie o 4 i niechcial spac dopiero poszedl spac po 10 :( oj te zeby wykoncza mnie:(

przedewszystkim zdrowka dla chorowitkow naszych :*

Maksiu ale jestes dzielna kobieta , zdrowka dla dzieciaczkow:*

Olga to Ignas wysoki jest moj to malutki jest :* za mamusia:*

Bidol oj te zeby i fochy cos o tym wiem mam to tez teraz :(

m_m ja niedawalam ananasa bo Pawcio teraz to najlepiej by nic niejadl :(

Kamyczka zdrowka dla Dominisia :*

reszty niepamietam wybaczcie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl