BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu #757607 przez maksiumama
he he ja tez nie kumata jestem, ale przeszukuje cale forum hiii od 1 strony chyba wiem o kogo chodzi ale nie pamietam niku i jak dzidzka ma na imie dlatego szukam hiii
,,SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE'':-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757615 przez Misiowa
Cześć dziewczyny! Ale miałam nadrabiania:):) Super że się nam forum tak ożywiło:)
Hania już zdrowiutka :) Dziękujemy za miłe słowa i wszystkim chorującym dzieciaczkom życzymy zdrówka :kiss: :kiss: :kiss:

Agnessa ale słodziak z Maksa:) Ten pierwszy okres na pewno będzie ciężki zarówno dla Ciebie jak i dla Maksia. Ale z czasem będzie łatwiej :*:*

Maksiu Błażejek super chłopak:) Super pomysł z blogiem:)

BO ale świetna ta kurteczka! Nawet nie pomyślałam żeby zajść do reserved. A butki mi się tak spodobały że postanowiłam odwiedzić jutro zarę :laugh:

MamaEmilki a robiłaś coś żeby Emilke oduczyć tego walenia głową? Ja nie wiem co mam robić :( Teraz jeszcze jak się denerwuje to bije się po twarzy i głowie. Mam nadzieję że jej to szybko minie. Buciki piękne! Też na takie choruję. A są sztywne w kostce??

Kamyczka powodzenia w pracy:) A czemu nie chciałaś tam wracać? Kiepska atmosfera? Mam nadzieję że Dominikowi spodoba się w żłobku i zacznie ładnie jeść:)

Bidol znam ten ból...róż zdecydowanie króluje w kolekcjach dla dziewczynek...ja teraz szukam szarych rękawiczek i szaliczka i nie mogę znaleźć. Za to znalazłam podobny sweterek do tego co masz dla Kamilki(ten długi granatowy) ale kosztuje 60 zł i to zdecydowanie za dużo :( Masz śliczne dzieciaczki!!

Słoneczko super że jesteś:) Ale Ci mąż zrobił niespodziankę! Może to i dobrze że tyle załatwiania, przynajmniej masz głowę zajętą czymś innym. Dzielna z Ciebie kobietka:*
Ja mierzyłam kombinezon na 80 i był w sam raz ale do zimy jeszcze chwilka więc zmierzyłam 86 i się w nim topiła. Także nie wiem co zrobić. Mam kurteczkę i spodnie ocieplane więc wstrzymam się z kombinezonem aż się zrobi naprawdę zimno.

KM, Daria mam nadzieję że dzisiejszą nockę uda wam się przespać w całośći :kiss: :* :kiss:

Olga biedny Ignaś. Ja nigdy opryszczki nie miałam ale słyszałam jakie to bolesne i nieprzyjemne :( Ja jestem przeciwniczką antybiotyku więc mam nadzieję że gorączka spadnie i się bez niego obejdzie:) Oj szkoda kasy na te nieszczęsne mandaty:(

Miłego wieczorku mamusie:) Ja właśnie popijam winko i oglądam film z mężulkiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757618 przez maksiumama
he he chyba juz wiem o kogo chodzi, przeszukjalam 1/3 forum, i wiem jakiej mamy mi brakuje zaraz bidol ciu napisze,
czuje ze i u mnie dzis znowu nocka nie przespana, Blazej sie wlasnie z tata kluci ha ha jak fajnie to wyglada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757624 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757682 przez daners
Olga na tvn film zaraz bedzie jecial" Ile wazy koń trojanski ":) nie wiem czy dobrze kojarze ale kiedys wspominalas ze to Twoj film :lol: :silly:

dobra mamusie ide starym sie zajac bo przyszedl z job LoL

DOBRANOC :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757689 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757719 przez Majowka
czesc dziewczyny!

ale gwarno! super!!!!! bardzo sie ciesze!

Wczoraj bylam w szoku jak do podusi wzielam forum i natknelam sie na kilka stron! :ohmy: wszystko namietnie przeczytalam i taki metlik pytan mialam w glowie, ze wrocilam do 2016 i postanowilam zanotowac pytania i odp. na spokojnie jak lucas zasnie na drzemke, a tu niespodzianka...forum sie nie otwieralo :(
teraz juz pozno nie bede tego wszystkiego przerabiac..

powiem Wam w skrocie, ze mam milion pytan odnosnie zywienia dzieci, tyle o tym pisalyscie, musli na sniadanie, jakie??? jakies kasze, musze sie w PL zaopatrzyc, bo tu takich rzeczy nie ma...
teraz juz mi duzo rzeczy wypadlo, no trudno :(

Kamyczka, zycze powodzenia Dominisiowi w zlobku, bede trzymac kciuki za szybka aklimatyzacje!

Agnessa, super fotki z urodzinek! 100 lat dla Maksia

Bidol, przepiekna Kamilka, cudnie ja ubierasz...ja tez kiedys myslalam o blogu, ale tak jak teraz szaleje z ciuchami nie posiadajac bloga, tak nie wiem co by bylo, gdybym go miala, inny speed, inna motywacja, doprowadzilabym nas do bankructwa :laugh: :laugh: :laugh:
no i nie zamierzam robic z Lucaska "cioty-modnisia" za dlugo, bo koledzy w przedszkolu sie beda smiac :laugh:
teraz jestem jeszcze na tym etapie kiedy mozna, ale pozniej sobie odpuszcze te zdjecia bo wstydu chlopakowi narobie :laugh:

Maksiu, swietny pomysl z blogiem, super pierwszy post! pisz czesto i aktualizuj posty na FB

Daria, dzieki, ze pytasz! Boze nawet nie wiem w ktorym jestem tyg!!! :ohmy: zaraz jak zatwierdze posta to sie okaze :laugh:
dzis byly wyniki z prenatalnych i wszystko suuuuuuuuper :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: wiec jestem mega szczesliwa dzisiaj
a co do plci to chlopczyk ("niestety") ;)
dwoch rozrabiakow w tym samym wieku, istna wojna domowa, ale bedzie wesolo!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

reszta sorki, zapomnialam co napisac, na biezaco bede odpisywac! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757720 przez Majowka
19 tydz!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no pieknie! prawie polowa za nami! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
ale ten czas szybko leci!

co do kombinezonow, to kupilam dzis gruba kurtke (puchowa), moze sie przyda w Polsce...chociaz zapowiadaja mega ocieplenie! zobaczymy co z tego bedzie!
szkoda ze sniegu w tym roku nie ujrzymy :(

Olga, przykro mi z powodu Ignasiowej opryszki, ale to pryszcz, szybciutko sie wykaraska. No i ten mandat, jejku u nas tez teraz mega kasuje, caly czas sie kontroluje :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757742 przez lusiamamanikosia
Hej Mamusie :) widzę że ostatnio szalejecie ... dużo naskrobałyście :D extra !!! aż miło było posiedzieć i poczytać w wolnej chwili czyli wczoraj na wieczór i dziś rano bo od 6 nie śpię ah ta moja astma leki mi się skończyły i duszności nie dają spać :/
zaraz trzeba będzie się ogarnąć puki Młody śpi bo jak się obudzi nie będzie mowy o ubraniu się i ogarnięciu :P
Na 10.30 idziemy na kontrolę do lekarza i mam nadzieję że już wszystko dobrze będzie z Nikim i będziemy mogli go zaszczepić na dniach :)
Ogólnie u nasz teraz szał panuje bo się pakujemy ''cały nasz dobytek'' :D bo wyprowadzamy się do mojego domu mieszkać sami we 3 to już tuż tuż :)dziś mąż wywiezie więcej rzeczy w kartonach już więc czeka mnie jeszcze spakowanie ubrań aż się boje pomyśleć co to będzie :P i jutro na wieczór jeszcze pojedziemy trochę tam ogarnąć i w niedziele już będziemy na nowym kwadracie :D mówię Wam jak ja się ciesze w końcu na swoim zdala od teściowej :P w sumie mi nie przeszkadza ale przebywanie w jej pokoju z Nikim jest ciężko bo ciągle albo do telewizora ciągnie i za kable ciągnie albo przy dekoderach majstruje , do szafek jej zagląda i wyciąga rzeczy a najgorzej jest z szafeczką na wina ma ich tak dużo że strach pomyśleć jak by Niki jakaś zbił :ohmy: a tak to sobie w domciu tak poukładam rzeczy że Niki będzie mógł sobie chodzić i broić bez obaw :D
co do pogody to u nas masakrycznie zimno jest :( i już widzę koszmar z ubieraniem będzie :/
Wiem że mało się udzielam ale z Moim łobuzem jest ciężko ciągle muszę przy nim być żeby czegoś nie rozwalił :( ale to się zmieni jak już będziemy na swoim , a i chcę się usprawiedliwić że od niedzieli będziemy przez parę dni bez netu bo będziemy musieli jakiś zakupić :)
I jak już będę z internetem to będę na bieżąco i będę odpisywać bo teraz tego tak dużo było że ciężko zapamiętać i tak każdej z Was odpisać więc wybaczcie mi :) no le teraz jakoś jak się uda to do niedzieli będę Was podczytywać i jak tylko możliwe coś pisać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757778 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757785 przez agnesssa
A ja mam ręce pełne roboty więc na razie się tylko przywitam :D


Dzień dobry :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757788 przez bidol
Ja też się tyko przywitam i lece - mam kilka spraw do załatwienia - ale obiecuję nadrobić i naskrobać drugie tyle :woohoo: :woohoo: :side: :side:


:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757808 przez słoneczko
czesc dziewczynki

tylko sie przywitam bo zaraz przyjezdza kolezanka domnie na plotki :)

dzieki za rady odnosnie kupna kombinezonu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757831 przez Daria23
Hej Kobity witam się i ja:).Widze ,że Bidol nieźle podkręciła atmosfere z ta zagadką:):)A mi się wydaje,że ta mamusia urodziła chłopca akurat:)Ale cekam na werdykt Bidola:):):)

U nas nocka znowu zawalona:(Cztery pobudki na przebranie pampersa i całą noc spał z nami-a mi wtedy stasznie nie wygodnie:(Dpcia wciąż obszczypana ech:(Biedny Tymi:(

Niestety zimno idzie dużymi krokami do nas.'Laski a jakie macie kurteczki na jesień?Bo ja właściwie mam taką wiatrówke cienką dla Tymka a w zimniejsze dni ubieram mu taka grubą bluze z podszewką i ocieplacz ale chyba sobie myśle że kupie jeszcze jakąś przejciową kurtke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757864 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl