BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu #759092 przez mama89muminka
Hej
Usypiam mlodego i popijam kawke wiec rece zajete ale i tak wam odpisze :P

BO ja wlasnie tez pomijam jak sloneczko jest. A ty mu te kropelki dajesz prosto do buzi? ja mojemu daje do obiadu na lyzeczke z odrobina jedzenia bo inaczej sie skrecal pieronek maly :) Co do kupy to nie wiem, a nie ma w pl mleka bez laktozy? U nas sa i to bardzo popularne, roznicy w cenie tez nie ma wielkiej. Poszukaj, moze cos znajdziesz.

Olga historia z pijanym sasiadem mnie rozbawila, mialam podobnie tylko ze sama z Miro bylam w domu a godzina byla 3 rano :D

Daners, Kamyczka nie wiem jak wy ale ja dzisiaj skacowana :side:

Dziewczyny mam taki smieszny prolem, bo jak sadzam M na nocniku i robi siku to polowa jest w nocniku a druga polowa na podlodze, czy wy tez biegacie ze sciera czy wasze chlopaki ladnie trafiaja do nocnika?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759111 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759120 przez mama89muminka
BO mielismy tak na poczatku, ale przeszlo z czasem. Najlepiej chyba zrobisz jak zapytasz swojego lekarza, bo kazde dziecko moze inaczej reagowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759124 przez maksiumama
witajcie poki bco sie tylko przywitam bo malego mam na kolanach wiec nie zdolam odpisac na 30 nowych postow:)
Powiem w skrocie ze nocka koszmar

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759171 przez krecik
hej

mam tylko chwilke:) jejku ale się rozpisałyście:D

M89M, najlepszego!

Daners, Staś dostał od mojej siostry bluze z lidla i jest naprade super, choć rozmiarówke mają... ciekawą, Stasiu jeszcze w niekiedy chodzi w 74, a ta bluza jest 86/92 i jest dobra ( no troche za duża,a le jak mui włoże to nie wygląda jak klown:)


nieststy nie dam rady poodpisywać:) będę na bieżąco za tydzień:)

buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759178 przez daners
doberek mamuski :)

niedziela i ciekawe czy standardy beda zachowane i bedzei cisza..... :) czy jednak....

Mały mi spi a ja na chwile na kompie a potem ide na randke z mezem na mecza :) hehehehe

Krecik ja jeszcze nic nie kupowalam z lidla wiec niewiem ;] ale tylko przegladalam gazetke wlasnie :):):)

Milej niedzielki :)

ale straszycie tymi trójakmi grrrrrrr.....



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759193 przez bidol
Doberek :)

Majóweczka - na allegro ich dużo jest :) ja widziała kobietkę jak szła to prowadziła z 2 dzieci jedną ręką :) aa i ten super jest ale cena :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
allegro.pl/bugaboo-donkey-twin-dla-blizn...lko-i3575389885.html
a Ty chcesz nowy czy używany?? w pl w sklepach są bo widziałam :)

M89M - nie nie - Kamka całą noc spała :lol: Jak Ty tam wytrzymujesz?? ja za nic w świecie nie chciała bym mieszkać gdzie jest zimno i ponuro :(

no i mega spóźnione życzenia - ale zawsze - 100 lat 100 lat - i moc buziaków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Krecik - ojj wracaj - pewnie wiesz - jedyna w swoim rodzaju jest :lol:

Olga - nie - to zęby - dwie 3-jki mamy już na wierzchu :lol: haha ale masz sąsiada :Pto ten od imprez i zalewania łazienki??
Kamkę też już tak mierzą :ohmy: :lol:

a ja nie umyłam wczoraj okien - nie dałam rady :dry: :( - kto chętny na umycie 6 drzwi tarasowych i i 6 okien ????

Kamyczka
- ojjj biedny Dominiś - niestety - tak bywa w żłobkach - oby na katarku się zakończyło :kiss: :kiss: :kiss:

M_M - ja nie daje ananasa - kama jest alergiczką więc na bank by ją wysypało - z resztą ona ma tak paskudną cerę ostatnio :( taka zsypana - blle - pomarańcza też od jakiegoś czasu nie daje a ananas to cytrus :(
Co do oddawania ciuchów to ja mam podejście podobne do AF - też często do domu biorę i tam mierzę :) a jak mi coś nie pasi to odnoszę lub wymieniam - Kamkę też na siłę w sklepie nie ubieram - bo po co dziecko męczyć - nie ma co się krępować dla nich to norma :silly:
O taaaak - super pomysł - masz wielu wielbicieli i super to Ci wychodzi więc rozwijaj talent dziewczyno - super pomysł :)
widziałam też że dziewczyny dla urozmaicenia dodają zdjęcia np znajomych dzieciaczków z jakimś opisem - typu zaproszenie i opowieść danej osoby - nie wiem czy wiesz co mam na myśli?? no i gadżety do pokoiku - typu tipi poduchy - i takie tam :)

Słoneczko - no widzisz - ech ta dzisiejsza młodzież :S a dajesz Pawełkowi np nurofen??
a jakie ząbki mu teraz idą??

Daners
- współczuję Ci - to co lubi jeść Filipek??
ale pytania zadajesz - wow - ja ostatnio w sierpniu byłam na wychodnym - przy moim Jędruli zrobiłam się straszny domator :silly:
widziałam gazetkę - mnie bardziej na to żelazko parowe chęć wzięła - :lol: bo ubranka dla dziewczynek pewnie blee - różowe :lol:

BO - ja z mlekiem ostrożnie - bo jak juz wspominałam Kamka jest alergikiem - więc jej za dużo nie daję - do picia wcale - ale jak są naleśniki to zje albo serek wiejski - te bobki :silly: Tak to może być po mleku a Olut wtedy katarku nie miał??
to ja Cię chcę - w znajomych rzecz jasna - Anna łukasiewicz jestem

AF - mam tak samo i jeszcze uciekanie :ohmy: udanego urlopu - ale nie zapominaj o nas będąc w PL B) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

KM
- i co tam mama przysłała - same perełki??

Maksiu - fajny post - zdrówka - a co się w nocy działo??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759209 przez mama89muminka
Bidol to dobrze ze spala :) A pogoda czasem sie do humoru dopasowuje, rodzina meza potrafi zdolowac :dry: I dzieki za zyczonka :kiss:

Smigamy na spacerek, bo sloneczko wyszlo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #759301 przez Majowka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759516 przez bidol
9 rano a ja już mam doła :dry: :dry: :dry: :dry:

Kamka kicha i ma katar - oczka jakieś błędne - ojjj zaczyna się :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :(

Majóweczka - właśnie dowiedz się czy czasem gondolka od poprzedniego wózka by nie pasowała ?? i fotelik?? pewnie trzeba było by tylko adaptery odpowiednie kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #759629 przez Daria23
Witam się Kochane po weekendzie.Jeny ale u nas szaro i buro matko niewiem jak wytrzymam kolejny dzień taki ponury:(
U nas weekendzik oki w sobotke byliśmy cały dzień u moich rodziców,w niedziele my mieliśmy gości-fajnie lubie jak coś się dzieje:)

Taka byłam happy bo Tymiemu skończyła sie biegunka-smecta nas poratowała, w sobote spał całą noc:)wyspałam się jak nigdy ale dziś już znowu trzy pobudki na włożenie smoka;/ i jeszcze o 6 pobudka;/ oj Tymi Tymi...

Bidolku-przykro mi z powodu Kamki ale może tylko na katarku się skończy-trzymam kciuki!!!!:*

M89M-sto lat-spóźnione ale szczere:)co do nocniczka to Tymi też tak czasem nasiusia ale wtedy kłade go ciut wyżej i jest już oki:)

Kamyczka-współczuje nowych sąsiadów-ja nie mam żadnych ale też nie jestem z tego powodu zadowolona;/

Daners-widze,że rozkręcałaś alkoholowo nasze forum w sobote:)Co do wyjść ja mam wychodne i jest super.Zawsze się umawiam z mężem ,że np w tym tygodniu ja wychodzę a w przyszłym on z kolegami:)

Słoneczko-wspólczuje pobudki o 4 rano ale uwież mi,że ja prawie przez ostatni miesiąc też miałam przerąbane.Oby już te zębole szybko wyszły!

Olga-bardzo ci dziękuje za pokazanie mi tego śpiworka na fb i tej stronki-zamówiłam utej laski śpiworek i pare ciuszkó-dzięki:*
Odnosnie sąsiada to ale akcja:)Ja bym go miotłą pogoniła hi hi:)

A wiecie co powiem wam w tajemnicy-moja siostra zaszła w ciąże-ale narazie nie cieszy się bo sie boi po ostatnim poronieniu.Trzymajcie za nia kciuki.

A tu Tymi z naszego podwórka:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #759645 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759646 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759685 przez km
hej dziewczyny jak tam weekend minął? My wczoraj poszaleliśmy an zakupach musiałam sobie wynagrodzić , że tyle teraz pracuje :) więc kupiłam sobie nową kurtke zimową, mężowi buty, no i to co zarobiłąm w sobote poszło już w niepamięć :silly: . U nas też dzisiaj z rana zimnica była :( jak wychodziłam przed 9 z Kacprem na zakupy to było 10 stopni i zero słonka, oczywiście mały był jedyynym dzieckiem w czapeczce, Anglicy chyba nie mają termometrów bo niektórzy to w dalszym ciągu w sandałach biegają i bluzkach an ramiączkach. :ohmy:

kamyczka-oj u nas też katar już tydzień trwa, ale cała nasza trójka jets przeziębiona więc jak tu wyzdrowieć.

Daria- Tymi jak zwykle boski, dobrze że sie w końcu wyspałaś, ja na dłuższy sen czekam do soboty :(

bidol-oj biedna Kamilka, zdórka kochana. A co do perełek to kilka jest :lol: ale najbardziej to się cieszyłam z bigosu i fasolki, przynajmniej przez dwa dni nie musiałam gotować :silly:

majówka - to zdradź na kiedy dokładnie masz termin?

Miłego dnia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759711 przez maksiumama
Witam sie i ja . od razu przepraszam , ze wczoraj nie odp juz, ale wieczorem po 2 nockach zasnelam jak aniolek...
No wiec u nas nocka z soboty na niedziele,masakra maly wymiotowal, tak go kaszel meczyl ze co zasnal to sie obudzil i ahh masakra normalnie
No a dzis zawitalismy znowu lekarza, i Maks w koncu dostal antybioptyk, a Blazej ma brac syrop ten clemastinum, i mucosolwan. Z dobrych rzeczy Blazej coraz czesciej zaczyna sie puszczac, nie sa to duze kroki ale zawsze cos )
Przepraszam ze nie odpisze zadnej ale poprostu nie mam na to weny przyznaje sie bez bicia)
Bidol kochanie polec mi jakis skuteczny inhalatora ale taki w miare tani.
Ok mamusiue lece gotowac obhiadek bo nic nie zrobione a m za 2 godziny w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl