BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 7 miesiąc temu #760166 przez agnesssa
Hej :)

Bidolku Zdrówka dla Kamilki :kiss: :kiss: A może Kamilka zostanie kaskaderką i już ćwiczy ;)

Majówka
Ale Ci zazdroszczę pogody :blush:

M89M Może jakieś choróbsko dopadło Mironka :unsure:

Daners W biedronie dobra oferta na te huggisy ma być, ale pamiętam, że jak Maksiu był całkiem maluszek to mu wiecznie przeciekały i nie wiem czy kupować :huh:

Misiowa Super taka kawiarenka i morze :woohoo: Uwielbiam :)

Maksiu Zdrówka dla Błażejka :kiss: :kiss:

Olga Dobrze, że się obyło u Was bez antybiotyku :woohoo: Trzymam kciuki za zmniejszenie mandatu :)

Więcej nie nadrobię, bo dużo mam pracy :dry:

Maks też chory :dry: Pierwszy raz w zasadzie, kiedyś miał katar, ale w porównaniu z tym ci się dzieje teraz to był katarek. Dostał jakiś półantybiotyk, męczy się bo oddychać nie może i kaszel doszedł, mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje, ale w ten sposób do żłobka chodził raptem 4 dni :dry: Dzisiaj mój mąż został z małym w domu, bo też się rozchorował :dry: Paskudna jest ta pora roku :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760168 przez mama89muminka
Bidol to tez mialas nocke w plecy...
U nas jednak doszla do tego goraczka :dry: opadam z sil...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760259 przez słoneczko
czesc dziewczyny ja ostatnio to niemam naprawde chwili dla siebie caly czas w biegu, u nas niezaciekawie teraz latamy i szukamy mebli do nowego mieszkania bo te co mamy to zadne niepasuja a z szukaniem jest masakra, do tego czeka nas generalny remont malowanie, polozenie podlog, normalnie wszystko od a do z. Malo tego doczepila sie skarbowka ze niby za tanio kupilismy mieszkanie bo takie mieszkania sa drozsze ale owszem kupilismy mieszkanie tanio ale musimy zrobic remont generalny i z 20 tys wydamy tego skarbowka niewidzi :@ och musialam sie wygadac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760271 przez słoneczko
Majowka ale masz fajna pogode zazdroszcze:* jak tam Lucasek?

Daria fajnie miec wyhodne dalaas dobry pomysl tez tak musze zrobic;) jak tam Tymus sie czuje?

Olga ale historia z tym sasiadem;) mialam podobna historie;)

Bidol daje nurofem ale niepomaga nic:( zdrowka dla Kamki:*

M89m zdrowka dla Mironka:* moze idz do lekarza?

mloda_mamuska ja podobnie robie jak przychodza jechowi ;) a kiedys chcieli wejsc na kawe ;)

Agnessa zdrowka dla rodzinki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760274 przez słoneczko
AiF udanego pobytu w Polsce:*

Kamyczka jak sie czuje Domninis?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760298 przez maksiumama
Witam sie i ja, bobas moj jeden spi wiec ide sobie kawusie zrobic i sie porelaksuje:)
U nas Maks dzis nie spi o 3.30 o 4 ja sie obudzilam bo musialam mu dac antybiotyk, i tak jakos juz sie tez z boku na bok krecilam, Blazej coraz to pewniejsze kroki stawia ale sie jeszcze przewraca dzis to okolo minuty moze wiecej stal na srodku pokoju i tanczyl:)chcialam filmik nagrac a tu dupa jak zobaczyl aparat to sie obalil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760313 przez Daria23
Hej Kochane i ja się przywitam.Oj chodze zła jak osa Tymi tak mnie wnerwia z tymi nocami:(.Obudził się oczywiście standardowo o 1 jak zobaczył że jest w swoim łóżeczku to wielki krzyk i oczywiście wstawanie w łóżeczku i znowu musiał z nami spać a o 6 się obudził.
Dziewczyny poradźcie mi coś bo zwariuje.Tymi zawsze spał sam ,zasypiał sam nie było problemu kładłam go do łóżeczka i wychodziłam.Trzy tygodnie temu maił taki katar i był przeziębiony że nie dawał rady sam zasypiać to go brałam do siebie do łóżka, w dzień też go tak usypiałam bo się męczył-no i mam.Laski on wogóle nie chce sam zasypiać nawet w dzień na drzemke musze go usypiać co mam zrobić?pomóżcie bo jestem normalnie bezsilna-wiem,że sama do tego doprowadziłam ale jak nie mógł oddychać przez katar to było mi go poprostu żal ;( ;(

U nas znowu taka szarówa ,że aż się nie chce na sam widok-gdzie te słońce?

Słoneczko-dzięki,że pytasz:)Tymi ok kupy się unormowaly katar zniknął więc jest oki tylko,że widzisz jak mi na głowe weszedł z tym usypianiem:(doła mam bo nie miałam nigdy problemu a teraz w dzień nawet trzeba go usypiać:(a ty jak Pawełka usypiasz?

Bidol-oj zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Kamki:* Tymi też nieznośny od dwóch dni ale wydaje mi się,że przez to,że budzi się o 6 z budzikiem taty i potem od rana już jakis zły chodzi;/

Majówka-nie załamuj nas 28 stopni????wooow ale wam zazdroszcze chętnie wygrzałabym jeszcze dupsko na plaży:):)fajnie było w wakacje codziennie plaża ,basenik ach-niestety za niecały rok dopiero nas to czeka;/
Jej na marca ale numer przecież to już tak blisko:):):)

M89M-jej wy też chorzy:( i dla was dużo zdrówka:*Naprawde ta jesien jest straszna ,bo razem z nią zaczynają sie te chorubska wszystkie;/

Agnessa-ojej i dla was rónież zdrówka:*wiem co to mocny katar u dziecka-paskudna sprawa potem z tym oddychaniem.Może antybiotyk szybko zadziała i wam przejdzie lada dzień-trzymam kciuki!!

Ja dziś jade się odstresować na paznokcie:)Robie sobie czarne-babcia mojego M chyba mnie wyklnie-ale mam to gdzieś:)

Ruszam coś porobić póki mała przyczepa śpi buźka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760357 przez Misiowa
Dzień dobry:)

Jak tam pogoda U WAS? u nas dziś znów zapowiada się ładnie więc zaraz się zbieramy na plac zabaw. Ja wczoraj postanowiłam sobie włosy pofarbować i spojrzałam tylko na obrazek od farby który prezentował pania w ciemo brązowych włosach. Więc pewna tego, że to taki właśnie kolor położyłam sobie tą farbę. Jakież było moje ździwinie kiedy okazało się że mam włosy koloru "zmysłowego machoniu" :lol: Hehehe


Majówka
ale macie extra pogodę:) A kiedy do Polski wyjeżdżacie? U nas złota polska jesień w pełni :laugh:

M89M
biedny Mironek :( Może do lekarza z nim idź?

Bidol tyle godzin bez prądu! Nie zazdroszczę ;) Biedna Kamilka :kiss: :kiss:

Agnessa zdrówka dla Maksa :kiss:

Słoneczko urząd skarbowy to chyba naprawdę nie ma co robić...mam nadzieję że nie będziecie mieli żadnych nieprzyjemności. Powodzenia w urządzaniu nowego gniazdka:)

Maksiu też sobie kawkę strzele ;)

Daria biedna jesteś z tymi nockami:( Ja niestety nie pomogę bo sama mam problem z usypianiem. Próbowałam jednego wieczoru metody połóż i wyjdź. Kładłam ją i wychodziłam, zaczynała płakać to wracałam tuliłam i odkładałam. Wytrzymałam jakieś 5 minut. Nie mam serca do tego :( Zresztą mi to tak mocno nie przeszkadza. Odkładam Hanie do łóżeczka kładę jej rękę na brzuszku i czytam sobie książkę a ona po 30 minutach usypia:)

Idę kawkę robić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760442 przez słoneczko
Daria ja tez mam problem z usypianiem od kiedy mu wychodza tak bolesnie zabki, tylko ze jak go poloze do łózczka czekam 2-3 minuty i mały usypia ale bym wolala go klasc i wyjsc ale tak sie nie da bo Pawcio wtedy sobie wstaje i placze i tak moze nawet z 3 godz wiec wole te 3 minuty poczekac.

Misiowa pokaz zdjecie z nowa fryzurka? :) unas jest ponuro :(

ide zrobic obiadek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760457 przez słoneczko
a to obiecane zdjecie Pawełka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760461 przez słoneczko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760491 przez Olga
Hej,witam się i ja :)

U nas wiosennie ha ha,tylko słoneczka nie ma.Ignasiowi coś się poprzestawiało i znów by mi o 12 w wózku zasnął,więc szybko do domku przyjechaliśmy,zjadł obiadek i śpi.Odpowiada mi ta godz,bo będzie może szybciej wstawał i jeszcze spacerek popołudniowy będzie szybszy,a nie przed 18 :blink: Tak się zmachałam,bo 15 min wyprałam wykładzinę w przedpokoju,już mam z głowy,a bardzo tego nie lubię :angry: Tylko nie wiem,jak teraz z małym będzie,bo szybko to ona nie wyschnie :blink:

słoneczko Pawełek śliczny i nadal czysty tatuś-nic się nie zmienił,tylko zmężniał oczywiście :blink:

Daria nie pomogę w usypianiu,bo ja leżę przy małym i w dzień i na wieczór,na zmianę z tatusiem,tylko ja bardzo lubię to nasze usypianie,mi ono nie przeszkadza.To taki nasz rytuał,mały szykuje kołderkę,gajdolka,przewraca się po łóżku,całuje mnie-zaczepia,aż padnie.Czasami na mnie,czasami na łóżku ha ha. Rzadko trwa to krócej niż 15 min,czasem wieczorem to i z godzinę się tak przewraca :silly: Ja oglądam wtedy telewizję,albo siedzę w necie i odpoczywam.Ja to po prostu lubię i nie znam innego sposobu :blink: Lepsze to niż usypianie na rękach ha ha :blink:
I Tymuś to mały przystojniaczek :blink:

Misiowa przypomniałaś mi o farbowaniu-muszę dzisiaj kupić farbę :blink:

Zdrówka dla jesiennych chorowitków :kiss: :kiss: :kiss:

Zapomniała dziewczyny,tak się cieszę bo dostałam pierwszy raz zwrot za podręczniki dziewczyn i w sumie wpadło 760zł :lol: :lol: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760501 przez km
hej dziewczyny, witam sie i ja, myslałam że będe się dzisiaj gorzej czuła, ale nie jets tak źle, już chyba mój organizm przyzwyczaił się do 5 godzin snu :)

daria- u nas usypianie wygląda tak jak u Olgi trzeba sie położyć koło niego an naszym łóżku i tak zasypia, czasami mnie tylko wkurza tak jak dzisiaj był mega padnięty a i tak uciekał z łózka, ale chyba wie że ze mną to nie wygra, bo ja za każdym razem z powrotem go na łóżko kłade,aż w końcu się rozpłacze i pada. Na noc nigdy sie tak nie zachowuje ładnie zasypia, tylko czasami w ciągu dnia chyba szkoda mu czasu na spanie.

słoneczko- ale Pawełek jest duży, jak dwulatek :)

majówka-to już zaczynasz coś przygotowywać, drugie łóżeczko itp.

Daria ostatnio pytałaś się co dajemy dzieciom na kolacje, wczoraj dzwonie z pracy do męża by się spytać co kacprowi naszykował, a mój mąż mówi że sobie to kupił pizze na kolacje, a kacprowi odkroił wszystkie krawężniki , no i je zjadł. Także mój mąż to jest pomysłowy. :lol: .

Lece obiad gotować póki mały śpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760533 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #760538 przez Olga
km Ignaś miał etap uciekania z łóżka,a teraz już nie.W południe go się pytam,czy idziemy na podusię i jak mu się chce spać,to mi odpowie,że tak,zasłaniam rolety i już z wyrka nie schodzi.Muzykę jego włączę,drzwi zamknę i się kula :blink: Jak mu się nie chce jeszcze to rundkę w koło łóżka zrobi,wejdzie kilka razy na nocną szafkę i przyjdzie do mnie :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl