BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu #769236 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769245 przez daners
kAMYCZKOWA ;] czy broi hmmm no wydziwnia czasami jak mu sie nudzi :) ale tez jest pomocny :)
najpier pluje na lustro a potem łądnie wyciera hehehe :)
a jak Domis sie czuje ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769247 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769252 przez Olga
kamyczka zdrówka dla was obojga-to chyba najgorsze choróbsko jakie może być :( :angry:
Olga nadal tęskni,ale przyzwyczaja się do teraźniejszości :blink: nie ma wyjścia.Planują następny pobyt,chcą wysłać skierowania w tym samym terminie ha ha.Może im się uda spotkać :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769342 przez bidol
Hejj ja tak na szybko ;)

Seba ok juz chyba wiecej krost nie ma :) daje mu homeopatie i to chyba naprawde pomaga :) juz ma strupki czyli jeszcze kilka dni i sladu nie bedzie :) Kamka jeszcze zdrowa :) choc dzis wyskoczyla jej jedna krostka i w obawie ze juz sie zaczyna - nosa z domu nie wysadzilysmy :(
Poza tym ok :)

Olga na rwe chyba nic nie ma bo to jest ucisk :( jedynie rechabilitacja :(
Sorki ze nie odlisze wszysrkim ale z tel pisze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769417 przez Misiowa
Hej dziewczyny:)
Haniula kaszle okropnie i czasem aż biedna zwymiotuje. Najgorsze jest rzężenie. Jak ją trzymam za klatkę piersiową to aż wibruje. Dorosły człowiek odkaszlnie a taki maluch się męczy. Na razie jesteśmy bez antybiotyku, tylko inhalacje i jakieś syropki ale jutro kontrola więc zobaczymy. Poprawy nie ma żadnej od czwartku ale nie ma też gorączki więc to chyba nic poważnego.
Ja już po badaniu. Całe szczęście wszystko w porządku. Chociaż wiadomo już dlaczego mam refluks... Pozostałość po ciąży...ehh.

Olga ja też zawsze płakałam i przeżywałam powroty z grupowych wyjazdów, także doskonale rozumiem Twoją córcię. Mam nadzieję że szybko jej minie:) Co do gastroskopii to to była moja druga. Pierwszą miałam na żywca i nikomu tego nie polecam bo powiem Ci szczerze że dla mnie to była masakra! Ale teraz wzięłam ze znieczuleniem i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć:) NIC nie czułam, całe badanie spałam. Po prostu genialne. Także jak się zdecydujesz to naprawdę polecam znieczulenie.

Kamyczka oj biedulki wy :kiss: Dobrze, że szybko przeszło. Te wirusy totalnie zwalają z nóg. Ale masz małego pomocnika :) widziałam zdjęcia na FB - kapitalne :) A Haniulkę dopadło coś z oskrzelami - w czwartek było słychać jakieś szmery ale nie dużo więc mam nadzieję że niedługo jej przejdzie. Chociaż słyszałam, że bez antybiotyku dwa razy dłużej trwa leczenie. A jak w pracy?

Bidol jak się czujesz? Moja mama miała kiedyś atak rwy kulszowej i to był pierwszy raz kiedy widziałam jak moja mama płacze z bólu, więc potrafię sobie wyobrazić jak bardzo to musi boleć :( Mam nadzieję, że Kamki jednak ospa nie weźmie. Moja pediatra bardzo mnie namawia do zaszczepienia Hani na ospę ale się nie zdecyduję. Ile można szczepić takie maluchy...

Uciekam z przed komputera bo pisząc zjadłam prawie całe opakowanie Toffifee. A potem się dziwie czemu w nic nie wchodzę ;) Miłego wieczoru:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769462 przez Olga
Dziewczyny u nas dzisiaj jak wiosna,piękna pogoda była,spacerek 2 godzinny zaliczyliśmy z Ignasiem,dziewczynami i moją mamą. Jutro ponoć ma być podobna pogoda :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769470 przez Misiowa
Olga ale super:) Dobrze wam :) U nas dziś cały dzień szaro buro i ponuro. Do tego deszcz...deprecha pełną parą :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769571 przez Misiowa
Dzień dobry wszystkim :)
U nas od rana leje...na 13 idziemy do lekarza więc mam nadzieję, że choć trochę się wypogodzi. Przy takiej pogodzie ciągle chce mi się spać więc idę sobie szybko kawkę zrobić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769579 przez bidol
Doberek :)
jak na mnie przystało - zabieram się do nadrabiania :)

M89M - i jak Miro??

Kamyczka - ojj to szybciutko Wam przeszło - super :) oby więcej Was nie złapało :)

AF - taak naprostowały się :) Dentysta tylko usunął mi jedną 6-stkę i kazał napychać i 3-jeczka jest równiutka z resztą :) dentyści pytają czy aparat nosiłam :) no i tam gdzie była ta 6-stka - nie można się poznać bo nie ma nawet maleńkiej szparki :)
zęby się przesuwają :) całe życie - więc warto :) na dole jedynie jedna 3-jka jest lekko przechylona- bo jej nie wpychałam :)

BO - ojj kurcze dużo te zajęcia kosztują - ale też bym chodziła - Kamka uwielbia dzieci i jak widzi większą garstkę to świra dostaje - biega piszczy i się non stop hiholi :silly: :lol: a Oluś indywidualista :huh: ojjj - jaj mam jednego w domu - dorosłego - ojj - ciężki orzech do zgryzienia :silly:

Krecik - starość nie radość :) :blink: :silly: Kama potrafi być straszna - zabiera wszystko Sebkowi - bryyy - ale potrafi być też cudowna :)

Daners - ojj za dobrze Ty masz chyba z tym Twoim chłopem :side: :lol:

Misiowa - ojjj biedna Hania :( znam to :( ale u Nas na bank już było by zapalenie płuc - mała kiepsko wychodzi z takich infekcji :( często nawet antybiotyki doustne nie pomagają :(
zdrówka dla Was i oby była poprawa :) ale inhalacje to z czymś macie czy tylko sól?


U Nas jak na razie tylko Seba zsypany - już ma strupki :) więc mam nadzieje że już mu przechodzi :) Kama jak na razie bez objawów :) oby tak dalej bo ma być piękna pogoda - a ja uziemiona jestem :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769585 przez krecik
Hej:)

Misiowa, oby Wam szybko przeszlo:) wspolczuje pogody, u nas ma byc dzisiaj 20 st i powaznie sie zastanawiam czt
Y malemu nie wlozyc krotkich spodenek, bo u nas od samego rana slonce swieci
a propo pogody, dzisiaj jedziemy do siostry , u nich gdzie jest chodzic to i pewnie pare jesiennych fotek bedzie:)

Aaaa wlasnie mialam pisac , malemu juz prawie cale 3 wyszly i dzisiaj pierwszy raz od nie pamietam kiedy usnal normalnie:d

Miledo!

Dopisuje:

Bidol, ze tez Ci chcialo te zeby wypychac;) a zdj. Sebka jestem milo zaskoczona-nie tak sobie przypominam chorych na pospe, o tym, ze maly przystojniak to juz nawt jie wspomne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769641 przez Misiowa
Hania usnęła:) Mam nadzieję, że jak się wyśpi to będzie się dobrze zachowywać u lekarza. Bo ostatnio wyła od momentu jak zobaczyła pediatrę do samego wyjścia. Nie mogłam nawet dobrze wytłumaczyć co się dzieje tak się wydzierała :dry: Ta nasza pediatra jest taka surowa, że sama się jej boję :laugh:

Bidol tylko sól fizjologiczna. Myślałam, że może kupiłabym takie homeopatyczne kropelki do inhalacji. Kiedyś o nich pisałaś. Pamiętasz może nazwę? Hania odpukać raczej bez zmian więc myślę że gorzej nie będzie. Kamilka biedna jest z tymi chorubskami :( a Ty razem z nią...A Seba jak na ospę to naprawdę dobrze wygląda:)

Krecik właśnie w dzień dobry TVN widziałam, że na południu ma być tak cieplutko. Ale super macie:) Taka namiastka lata przed zimą :laugh: spacerujcie i pstrykajcie zdjęcia a potem koniecznie się pochwal :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769661 przez maksiumama
Hej przepraszam ze sie nie odzywalam ale u nas weekend na gosciach zlecial. W piatek spedzilam pol dnia w Miescie bylismy na kontroli i przy okazji na bilansie z malym... Wiec Maks ma 98 cm i 13 kg wazy jest zdrowy poki co..a Blazej ma 9 kg he he drobniusie mam chlopaki:) A w sobote od rana w garnkach potem popoludniu mielismy gosci i juz jakos sily nie mialam zeby wchodzic a wczoraj znowu goscie bo byl maksa chrzestny z zona i dziecmi :) i bylo fajnie zesmy pozartowali jeszcze ja sie w tekscie pomylilam i sie ze mnie smieli a siedzielismi i m moj mocno napalil a chrzesnemu bylo cieplo... ze ja mialam malego wykompanego zamknelam okno i mowie do niego janusz przepraszam ale musze okno zamknac ewentualenie jak bedzie ci cieplo to zrobie ci (uwaga mialam na mysli prysznic a powiedziala ) striptiz:D

to chyba tyle co u nas a dzis jade z malym na komisje mam nadzieje ze nam sie uda staramy sie zeby dostac te 620 zl :) mam nadzieje ze nam przyznaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769730 przez słoneczko
czesc dziewczyny nieodzywalam sie bo jestem zalamana mojej znajomej zmarla coreczka miala 2 latka, zmarla na zapalenie pluc lezala w szpitalu kilka dni :( a 2 tyg temu moja kolezanke z jej coreczka widzialam,nawet ja prztulalam;( jestem zalamana w sb byl pogrzeb ;( odezwe sie pozniej. W pt bylam na badaniach i czekam za wynikami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769746 przez słoneczko
moja kolezanka bedzie sadzila pediatre bo jak byla z coreczka uniej to ta stwierdzila ze slyszy male szmery ale niebedzie przepisywala antybiotyku bo moze jej przejdzie a niechce dziecko faszerowac lekami, w szpitalu powiedzieli ze gdyby mala dostala wczesniej leki to by mogla zyc a tak to juz zaden lek niedzialal:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl