BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #834105 przez Olga
Oj tak :) ulubionym miejscem zabaw Ignasia jest teraz ława-oczywiście na górze nie pod nią :lol: nawet poduszki sobie kładzie i ogląda bajki,albo barwy szczęścia :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834111 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834113 przez Olga
AiF no szkoda,że nie nagrałaś,musiało to śmiesznie wyglądać :blink: :lol: dzieciaczki to teraz takie papugi,wszystko robią,co podejrzą-żeby siku na kibelek tak chętnie robiły ha ha :silly:

Ignaś też ćwiczy z tatą,bo ten codziennie na tą niby rwę ćwiczy i też się zawsze naśmiejemy :lol: no i fajne jest,jak coś nie chce zrobić,to zawsze na przekór powiemy i moment jest zrobione :blink: jak nie chciał przez jakiś czas się z Olgą kąpać,to znalazła sposób,leje wodę i ściąga mu wszystko oprócz bodziaka i mówi "tylko nie wchodź do wody,Olga się dzisiaj sama kąpie" moment i Ignaś w bodziaku siedzi w brodziku i się cieszy ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834122 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

Jejku caly dzien mnie nie bylo! Ile napisalyscie!

M89M, piekny tort!!!

AiF, nie nie scinamy, on ma kilka wlosow na krzyz, tylko pojedyncze troche dluzsze, ale jeszcze mu nie przeszkadzaja.
Fajna historyjka z Filipkem I sportowcem! Szkoda, ze nie nagralas!

Daria, AiF, no tylko 20dni!!!! :laugh:

Olga, super Ignas wyluzwany!!! Ale sobie miejsce znalazl!

Bidol, a Kamilka to niezla agentka! :blink:

KM, obys miala racje z tym tatusiowaniem! Niepotrzebnie panikuje!

Anna, tak kurtka zimowa musi byc! Bo wieczry, noce zimne, taka wilgoc straszna tu, ze to zimno przenika do szpiku kosci. Ale za dnia moze byc cos lzejszego, Bo jesli trafi na sloneczny dzien, to I w 16st na tshirt mozna sie rozebrac, tak grzeje slonce....zalezy od wiatru tez.
Ogolnie u nas teraz Polska wiosna, poczatek polskiej jesieni, tak bym to okreslila. Pada, wilgotno, ale jesli sloneczny dzien, to cieplo I przyjemnie.
Akurat dosc niskie temperatury przypadaja na ten tydz :(
www.accuweather.com/en/pt/vila-nova-de-m...ruary-weather/272197
Ale troche sloneczka, wiec super! Oby mu pogoda dopisala!!!

On bedzie w hotelu mieszkal?! Pamietajcie o tym ze tu centralnego ogrzewania nie ma, wiec cieple ciuchy sie przydadza wieczorem w domku/hotelu jesli bez klimy, a przede wszystkim ciepla pizama!!

Mozesz pytac o wszystko, pomoge w czym moge!!!

Lusia, duzo zdrowka dla Nikusia! Widzialam na fb fotke jak zakladal lali pieluszke! Super!!! Chyba kupie Lucaskowi bobaska! :)

A u mnie, bardzo pracowity dzien. Wielkie porzadki. Remont do poludnia, karnisze zakladali i farelke do lazienki na sciane, bo nam sie zepsula. Odsypiac musialam w porze drzemki Lucasa, bo dzis w nocy nie moglam zasnac. Ten brzuchol wielki, no I mysle co chwile, co jeszcze trzeba zrobic przed, I sie stresuje....
W kosciele bylam z papierami o ten nasz slub koscielny! Jeszcze czegos brakuje! Cholera by to wziela, jeszcze musze do urzedu stanu cywil sie udac..... A dziadkowie na tydz sie urywaja z miasta! Tez sobie wymyslili termin! :angry:
Plecy mnie dzis bola jak nie wiem...nanosilam sie gratow do piwnicy, Lucas caly czas tylko we wszystkim przeszkadza, rozklada co uloze, etc
Istne urwanie glowy
Na koniec kolacje robilam, dla kazdego Fernandesa z osobna.... :dry:
Jednemu krolikowa zupe, drugiemu steki...Antonio dzis pozno wrocil, wiec jeszcze kapiel zaczelam....a Lucas zaczal wode wylewac, myslalam ze zwariuje! Ale sie bestyjka robi z tego Lucaska!!!! :laugh: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834153 przez Daria23
Hej kobity witam się po kolejnej przespanej nocy pobudka o 7. Szkoda że Tymi śpi z nami ale jeśli tak ma nie budzić się na 2godziny w nocy to jestem za:-)a może tak śpi bo teraz wychodzimy rano i wieczorem na dwór po 2godz może mały bardziej zmęczony itp liczę że w wakacje bedzie ładnie spał bo będziemy cale dnie na dworze.

A moja siostrę rozbolał brzuch wczoraj i zostawili ja w szpitalu na obserwacji i dali kroplówkę ale z mała wszystko dobrze więc to najważniejsze. Ona mówi że taki twardy brzuch ma itp ja pamiętam też taki miałam

Bidol-podziwiam i tak zazdroszczę cholera ci tych ćwiczeń.!!! Ja do siłowni mam 25km:-( może od poniedziałku zaczne chodakowska ale to przy Tymku nie jest łatwe:-(tak wiem że jestem chuda ale jednak 4kg po ciąży zostały i strasznie mnie wkurzaja brzuch taki z oponka itp bluzki za male obciśnietę-nosiłam 34zawsze a teraz już nie pasuja więc zamiast kupywać całą garderobe na lato wolę zbadać o siebie:-)

Olga-tak jak mówią laski krzywdy nie zrobisz Ignasiowi zobacz my jacy zdrowi a też na krowim:-) hi hi Ignas udany z tym tata:-)a teście to pewnie ta babcia co się Ignasiem nie interesują,? Tacy czasem są ludzie. Ja mam też trochę żal do moich rodziców tzn oni są super świetnie się małym zajmują interesują itp ale troszkę boli mnie to że Tymkowi robią tylko prezenty jak jest okazja urodziny święta itp nigdy mu nie dali nic bez okazyjnie.
Ignaś śliczny taki dłuuugi:-)

AiF -hi hi Filipek ale udany hi hi a może on chciał tego przystojniaka zagarnąć bliżej do mamusi żeby lepszy widok miała:-):-):-):-)ja nie zapomnę jak w święta zabrała wieczorem Tymka na rynek żeby zobaczył choinkę ta go wogóle obeszla za to dzieci jak szalony za nimi latał jak dotrwał jedna dziewczynkę ona akurat chora byla jakieś porażenie chyba miała ale tak ja przytulal dotykał po twarzy oderwać się nie dal :-)słodko to wyglądało jej rodzice też widać tacy zadowoleni:-)

Majówka -kobito zwolnij jesteś w 9 miesiącu odpocznij kiedy ty bidulo odsapniesz? Pogoń Antonia trochę do tych spraw:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834209 przez Majowka
Hehe, Daria, to tzw. Instykt gniazda :laugh: Przyszla Mamuska nie moze usiedziec na miejscu I szykuje mieszkanko na nowego czlonka rodziny.
Antonio, nie czuje ze cos jest do zrobienia. Dla niego tak jak jest jest dobrze, faceci...
No I wraca tak pozno do domu....ehhhh

Super, Ze nocka udana u Was!

U nas byl placz dramatyczny, wiec podalismy paracetamol I tak tez przepalismy noc. Chyba jednak jaks zab idzie!

Dzis sie dowiemy, Bo dzis wizyta na 18m U pediatry! Musze go spyac o to zasypianie Lucasa na sofie, przesadywanie w krzeselku noca, ta trzydniowke, no I wogole....

...a wieczorem mamy urodzinowa kolacje "niespodzianka" Znajomego :)

Kolezanka przyjezdza na obiad, robie pierogi! Tzn. Wyjmuje te Ze Swiat z zamrazalnika :laugh:

No I przed poludniem jeszcze pojade z Lucaskiem do centrum, zeby kilka dekoracji jeszcze kupic, no I zeby on zasnal szybciej w samochodzie, Bo wizyta juz o 15h30.

Trzymam kciuki za siostre!!! Oby to nic powaznego! Moj synek za 10dni jest juz "donoszony"!!!!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834345 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834424 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja tak na szybko,bo mnie chyba też coś rozbiera-tylko mi tak szybko nie przejdzie jak mojemu Rafałowi :( boli mnie głowa,katar rano coś się pojawił i ogólnie słabo się czuję :( Będę was podczytywać,jak dam radę to się odezwę.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834470 przez Daria23
Olga ojoj kuruj się tam ech wszyscy coś choruja dobrze że moja choroba trwała dwa dni:-)


A dziś nauczyłam Tymka jeździć jego samochodem tym do odpychania:-) jakoś nigdy nie próbowałam go uczyć a tu taka niespodzianka Tymi złapał odrazu:-)

Jaki polecacię szampon do włosów? Bo teraz miałam syossa ale wyszedł mi łupheż od niego:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834533 przez bidol
doberek

dziewczyny mam takie zakwasy po wczoraj że nawet palce u rąk mnie bolą B) a jutro ciąg dalszy :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Olga - Ignaś ma super miejscówkę :)
dużo zdrówka Ci życzę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

AF - noo to możesz facetów na Filipka wyrywać :) ale agent - sportowiec :)

Majówka - noo widzę że i Ciebie nerwy ponoszą - hahah - no nareszcie :) zawsze taka spokojna a tu proszę :P
Juz nie mogę się doczekać Twojego Salvadorka ale juz się martwię też bo nie będziesz już dla Nas miała czasu :(

Daria - ojj oby z siostrą i dzidzią było wszystko ok :)
ja szampon head & shoulders - i jest ok :)
Kama tez lubi na tym odpychaczu jeździć
a na wiosnę takie cudo kupię chyba
jedno albo drugie - jeszcze się zastanawiam :)
.....



dziewczyny - czy Wam się ten link otwiera??
plus.google.com/109215489905900414876/posts/ZSN9sTLf89a

plus.google.com/109215489905900414876/posts/Ma8z8BjaewD
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834540 przez Daria23
Bidol-mi się nie otwiera ten link ba mi się nawet zdjęcia nie chcą wgrać:-( ale to wina chyba mojej padaczki(telefonu):-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834541 przez Daria23
A już mam te zdjęcia :-)ale bajer szczególnie ta na dwie osoby z siedzeniem:-)my na wakacje musowo kupujemy traktor jakiś fajny dla Tymka do jeżdzenia już widzę jaka ma radoche na sam widok:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834608 przez daners
doberek ;]

mamuski cos chorowite ;] zdrowka dla wszystkich.

Olga Ignas niezly ;] nie tward mu tam hihih

Bidol Kamilka niezla na filmikach ;] i faktycznie piskliwy ma glosik :):):)

wozy ktore pokazalas fajne,widzialam wlasnie w sklepie ten pierwszy i filutowi sie spodobal wiec moze i tez sie skusimy na takie cudo ;] albo jakis tradycyjny rowerek ;p

Daria ja zas kupilam w rossmanie typowy od nich ale pewnie Ty mieszkajaca w zaciszu masz pewnie hektar do takiego sklepu ;];]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834609 przez daners
doberek ;]

mamuski cos chorowite ;] zdrowka dla wszystkich.

Olga Ignas niezly ;] nie tward mu tam hihih

Bidol Kamilka niezla na filmikach ;] i faktycznie piskliwy ma glosik :):):)

wozy ktore pokazalas fajne,widzialam wlasnie w sklepie ten pierwszy i filutowi sie spodobal wiec moze i tez sie skusimy na takie cudo ;] albo jakis tradycyjny rowerek ;p

Daria ja zas kupilam w rossmanie typowy od nich ale pewnie Ty mieszkajaca w zaciszu masz pewnie hektar do takiego sklepu ;];]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834610 przez Olga
bidol mi się oba linki otwierają :) filmiki super-oj ta nasza boska Kamilka :blink: :silly: :kiss:

Wiecie co,ostatnio wysyłałam zapytania w sprawie weekendu majowego do różnych osób i mi się do jednej ( chyba,że inni nic nie mówili ) wysłał filmik z Ignasiem jak tańczy,właśnie z tej strony,co bidolek teraz pokazuje i nie mam pojęcia jak to się stało.Ja nie mam nigdzie tego w wysłanych,tylko mi ta pani napisała,że Ignaś niezły tancerz.Normalnie byłam w szoku i pousuwałam te filmiki :(
Jeździki fajowe :blink:


daria Ignaś ma jeden pchacz w pokoju i wcale nie chce na niego usiąść,tylko każe rozkładać i pcha go na stojąco,a drugi mamy na strychu,myślałam,że będzie bardziej chciał jeździć,bo dziewczyny lubiły.Może na wiosnę zacznie :)

daners coś ty,Ignas tam pół dnia przesiedzi ha ha :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl