BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #834674 przez Daria23
Daners -no 20km mam więc trochę hektarów to będzie:-)ale tak się składa że wybieram się w sobotę w podróż do cywilizacji więc możesz podać nazwę chętnie spróbuje jeśli nie ma po nim łupieżu.:-P
Wcześniej kupywałam wszystko z Matrixa przez allegro a teraz jakoś mi szkoda kasy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834684 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834854 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834856 przez lusiamamanikosia
ja puki co walczę z Nikim by poszedł na drzemkę ... jak pójdzie spać wtedy się pojawię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834866 przez Olga
Hejka.

My się na spacerek szykujemy,temperatura +4,ale bez słoneczka i strasznie ponuro :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834871 przez lusiamamanikosia
w końcu udało się usnął ... tak go strasznie katar męczy ehh więc weekend widzę że zapowiada się w domu ... a tak mi się nie chce siedzieć w domu już kilka dni siedzimy i mam dość !!!

Olga - życzymy udanego spacerku - ja już marzę o wiośnie :) ale już coraz mniej u nas na szczęście śniegu !!!

Aif - Mężowi się wczoraj zachciało placów z jabłkami ;p to chyba z 10 zjadłam :D :P a z rana 6 :P i zdrówka życzę !!!

Bidolku - filmy super :) oglądałam z mężem i ten kotek wymiata co wyszedł z krzaczków :P
mi to się ta hulajnoga bardzo podoba !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834926 przez Anna77
Bidol jak tam forma? Zakwasy są jeszcze :unsure: Mati hmmm, wczoraj miał po południu fochy, ale poza tym ok. Trzy nocki z rzędu przespane, to znaczy pobudka po 6. Kładziemy go tak mniej więcej o 19.30 - 19.45. Jak miałam kilka lat, to włożyłam głowę pomiędzy szczebelki u koleżanki przed mieszkaniem na ostatnim piętrze w jej klatce schodowej. Było baaardzo nieprzyjemnie, ale w końcu jakoś udało się wyjąć. Myślałam, że mnie rodzice zabiją, za te moje głupie pomysły. Mi się linki owtierają i są superaśne :)

Olga Ignaś faktycznie dużo pije mleka i to wtedy musi baardzo dużo schodzić i się nie dziwię, że nie dałaś rady, bo to drogo jednak. My kupujemy mm takie, które akurat jest najtańsze, albo jak jest promocja. W sumie wychodzi albo Nestle zwykłe lub to smakowe, albo NAN. Teraz akurat ma NAN. Przy naszym spożyciu, to wychodzi opakowanie z małym haczkiem na tydzień. Świetnie Ignaś wygląda na tej ławie i jeszcze z poduszkami pod głową :lol: Jak Twoje zdrówko :unsure:

AiF naleśnika możesz wymieszać trzepaczką i tyle. Na śniadanie robi się mało, więc spokojnie dasz radę. He he, już sobie wyobrażam, jaki ubaw miałaś w tym parku :woohoo: Oj kusisz tymi racuchami :blink:

Majówka dzięki za info, trochę mi się rozjaśniło :) Chętnie bym tak jako jakiś opiekun pojechała ;) I nie przesadzaj z tym dźwiganiem, bo jeszcze troszkę musisz wytrzymać :ohmy: Jak tam po wizycie u pediatry :unsure:

Daria jak siostra :unsure:

Też myślę o tym rowerku biegowym na lato, chociaż te hulajnogi też są fajne, ale jeszcze zobaczymy jak będzie z kaską.

U nas dzisiaj też kilka stopni, czasem słońce, ale w większości chmurki i taki wiosenny deszczyk co jakiś czas. Zmykam do sklepu po kilka rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834941 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Ja juz rano bylam z Lucaskiem w ikea (ramki, obrazki, suszarka do naczyn, deska, pudla do przechowywania, takie pierdoly). Teraz juz po obiadku, musze go ululac. Bo o 15h tesciowa przychodzi, a ja uciekam do fryzjera I na pedicure! :laugh:

U pediatry, nic ciekawego. Lucas strasznie plakal jak go mierzyl I wazyl. Cos strasznego! :(
O ogolnym rozwoju wogole nie rozmawialysmy, zero konkretow. Caly czas tylko o nowym braciszku, I co robie zle z Lukim, Ze go nie przygotowalam. Ale rad jak to zrobic nie dal, hehe, fajnie sie tak pocwaniaczyc...
No jedna rzecz wynioslam tylko, zeby nie zabierac Lucaska do szpitala jak bede rodzic (w sensie odwiedziny w trakcie mojego pobytu w szpitalu). Tylko go wziasc jak Antonio bedzie mnie odbierac do domu. No I kupic mu zabawke I mowic caly czas Ze to od brata.
O jedzeniu nie rozmawialysmy, zasypianiu, etc, moze I dobrze, Bo I tak teraz wszystko stanie na glowie.
Aaaa, potwierdzil trzydniowke :)

A dzis rano Lucas mial biegunke....dziwne, moze jeszcze od tej trzydniowki?!?!?

Bidol, tez obejrzalam filmik, super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834952 przez daners
hej kobiteczki ;]

mały ma drzemke ja przy kawce uhmmmm i wolne od job jeszcze.....moglabym tak zyc hahaha

jak tam kobietki ćwiczenia i dietkowanie ;]
ja dietuje a cwiczenia yyyyy ktos zmotywuje ;p Jakies rezultaty juz sa hmmmmm


u nas Fifkowi przebily sie wreszcie trzy ząbki wiec wychodza bedziemy miec dopiero 11 :)
wiec z gryzieniem mieska to ciezko .....ale wiadomo ciastka to umi pierun chapac ;p

Majowka to niefajna masz te pediatre. Co to za lekarz zamiast sypnac radami to tylko bezsensu gada... wiadomo my mamuski i tak robimy po swojemu jak uwazamy. :)

I zrobisz tak jak lekarka mowi Jak męzus przyjdzie Was odebrac to dopiero z Lucaskiem ? czy wczesniej wpadnie z wizyta :):):)

Daria ja stosuje typowe z rossmana Isana szampon i odżywke i sobie chwale ;] nie patrze na firmy tylko na sklad bo to wazniejsze ;[] niesa mega ale dla mnie dobre :)
wiec mozesz spojrzec albo na ten pierwszy to tylko z czerwony, albo te czarne to wg gustu;]sa tez odzywki ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834964 przez Majowka
Daners, no tez jestem niezadowolona :(

A z tymi odwiedzinami to ma sens. Inaczej chcialam zrobic....
Ale faktycznie Lucas bedzie steskniony po nocy, a ja lezaca, jesli po cesarce to nawet go na rece nie wezme, obok ryczace dziecko nie wiadomo skad.... Jakas masakra....a najgorsze to ze znowu poczuje sie porzucony, bo bedzie musial mnie tam zostawic....
Wiec lepiej niech aktywnie spedzi dzien z dziadkami, tatusiem, te dwie nocki jakos przespi....no I pozniej beda "szczesliwe odwiedziny", ja juz dojde do siebie i pojedziemy wszyscy razem do domu! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835052 przez Olga
majówka według mnie dobrze Ci pediatra doradził,on jest na tyle malutki,że nie rozumie,że się braciszek urodzi,a stres będzie dla niego wielki,że będzie musiał mamusię tam jeszcze zostawić,więc lepiej dla niego,jak nie będzie Cię widział.Dopiero jak przyjadą po Ciebie,to będzie mega radość,że ma już mamusię :) oj wiem,że się martwisz o Lukaska i wcale Ci się nie dziwię,ja z Ignasiem jakoś tak bym pewniejsza była,bo i Rafal jest bardzo opiekuńczy i umie wszystko przy nim zrobić,a i Ignaś nie jest wymagający,ale kilkanaście lat temu ciężko by było z Olgą :blink: nie wiem,czy ktokolwiek by z nią został :blink: Ja też mam taką pediatrę,że kompletnie nic nie bada np na bilansach i zapowiedziałam sobie,że jak teraz będziemy mieli jakąś wizytę,to musi obejrzeć pitolka Ignasiowi,bo ja się kompletnie na tym nie znam :(

daners u mnie lipa i z dietą,a o ćwiczeniach to nawet nie wspomnę,nawet takiego wyzwania nie podjęłam ha ha :blink: czekam na wiosnę,wtedy nie będzie czasu na obżeranie :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835113 przez bidol
kochane ja tak na chwilkę bo na aerobik pędzę - byłam z Kamą na kontroli i chyba stał się cud !!!!!!!!!!!!!!!!! jest ciut lepiej :) ale dla mnie te ciut to już rewelacja - antybiotyk mamy aż do poniedziałku ale mam nadzieje ze jakoś z tego wybrniemy :)

kocham Was kobity moje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #835235 przez Daria23
Hej Kochane witam się wieczorem ech caly dzień coś nie miałam czasu na nic. Tymi to niezły cwaniak wczoraj położyłam go do łożeczka jak zasnął to w nocy 5pobudek ale na taki chwilowy płacz że nawet nie wstawałam ale o 2 za już stał w łożeczku więc trzeba było go brać.:-(

Bidol-super wiadomość widzisz wszystko będzie si:-):-):-) cieszę się bardzo:-)a i też cię kocham:-)

Daners- wielkie dzięki za pomoc przy szampo:-)coś tam wybiorę:-)

Anna-ponawiam pytanie-gdzie można te racuchy kupić?

AiF - Tymi też ma ten rowerek biegowy i robi tak samo jak Filip:-)

Co do siostry narazie jest jeszcze w szpitalu dają jej leki i magnez ale jest szansa że jutro wróci do domu. Z mała wszystko oki:-)ale lekarz każe jej już iść na chorobowe mimo że ma pracę biurową

Nic mykam buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #835250 przez AniaiFilip
Hello

Daners- Gratulacje juz jedenascie zabkow!
A jak Fifi to znosi? Moj strasznie. Nam dopiero wyszly czworki i to od razu 4( brzegi sa a środki juz przeswituja) a tu juz trójki i to znow 4 wychodzą.
Juz siły nie mam :dry:

Jakos tak kaszle mi i chyba to nie od zabkow , gorączki nie ma ale strasznie płaczliwy i marudny jest a ja dopiero jutro ide do pracy odpoczac:)

Majowka- Mialam ci pisać wlasnie o tym prezencie bo tutaj tez tak radzą jak jest małe dziecko w domu.
A bedziesz mrozie jakies obiadki dla Lukiego?
Ja bym zrobiła zestawy na dwa tyg, jak dasz rade. Albo chociaz ba tydzien i jakies dla was moze a raczej dla ciebie bo Antonio zje na mieście a ty sue musisz odżywiać przeciez.

W razie W warto miec jakies makarony i sosy zeby chociaz cos na szybko zjeść.

Wiesz mi sie wydaje ze chlopaki sobie swietnie poradzą. Do tej pory Antonio nie mogl sie wykazać tak a teraz bedzie miał okazje. Luki bedzie zachwycony ta chwilowa odmiana zobaczysz nawet nie bedzie tesknil.

Obiecaj ze jak juz sie ogarniasz to napiszesz nam swoje wrażenia i fotkę wrzucisz.

Az sama sie zaczelam denerwowac :laugh: :silly:
Bedziemy czekać z utesknieniem :)

Anna- Zrobię tak jak mówisz z tymi nalesnikamu tylko rece mi juz opadają bo ja stoję przy kuchni a Filipek nic nie jje prawie. Cos tam po dwie trzy lozeczki i tyle jakby wrócił do okresu 5-6 miesięcy :ohmy:
Dzisiaj np jajeczniczka ze szczypiorkiem nie, tost suchy lub bułka tak, pol racucha, 1/3 miski rosolu z lanymi, deserka zero, pol banana, kaszka mniej niz połowa miski, mleko za to TAK. Juz nawet warzyw nie probowalam dawac bo juz nerwy mnie brały . A wszystko to takie wmuszane.

Chyba do lekarza sie wybierzemy bo moze gardło znow chore.

Bidol- Ale ty wytrwala babka jestes :ohmy:
Super ze z Kamcia juz lepiej. Czyli nie warto martwić sie na zapas ;)
Daj znac po tym aerobiku..

Daria- A nie mozesz sama zrobic tych racuchow? Nie jest tak trudno i pewnie tak samo pyszne.

Dobrze ze z siostra i dzidzia juz lepiej.

Fajna sprawa ten rowerek, tak czulam ze to bedzie trafiony zakup.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835283 przez Anna77
Daria Wiedziałam, że miałam Ci napisać i ostatecznie zapomniałam :( Ostatnio widziałam w Tesco. Podaj mi swój adres, to Ci kupię paczuszkę i wyślę do spróbowania.

AiF my też mamy ostatnio problem, ale głównie z obiadkami. Prawie w ogóle ich nie je niestety.

Spadam się kąpać :) Miłego weekendu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl