BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #837812 przez Olga
Hejka.My już spacer zaliczony,nie ma słoneczka,to się chodzić nie chce :( Zaraz ma babcia nas odwiedzić,a po południu ma wpaść koleżanka z synkiem-ale Ignaś już mówi,że nie pokaże Dawidkowi samochodów :ohmy: chytrus się z niego robi :angry: mam nadzieję,że to szybko minie,bo aż się boję,co to będzie wiosną na placu zabaw :blink:

bidolek powiem szczerze,że wierszyk glupi,ale mnie już nic w naszej edukacji nie zdziwi :silly: widzę tylko tyle,że Olga jest w 5 kl a Marika w 2 liceum i dużo materiału Olga przerabia ,co Marika miała w gimnazjum :blink: więc co się dziwić,że maluszkom takie cuda dają do nauki :ohmy: Mi tylk żal naszych dzieciaczków,że będą musiały do zerówki iść jako 5 latki :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837814 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837821 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja. U nas znowu wiosna wróciła więc od rana już buszowalismy po dworze. A uteraz Tymi znowu sam zasnął w łożeczku:-)szkoda że w nocy się z nim budzi :-/
Laski Tymi mnie przeraża czasem:-(tak się buntuje np musiałam go zabrać z ulicy to tak się darł szarpać zaczął że ledwo go na rękach utrzymałam ale najgorsze to to że zaczął mnie bić po twarzy i wyrwał mi pęk włosów:-(jak zobaczyłam te włosy to aż mi się ryczeć zachciało:-( i ostatnio tak zawsze robi jak nie słucha i trzeba go zabrać na ręce to tak się drze bije normalnie wstyd brać go czasem gdzieś. Mamy macie dla mnie jakaś radę? RPomocy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837822 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837823 przez Daria23
Bidol-po pierwsze to nie jest wierszyk jak dla mnie a po drugie co to wogóle za słowa mi ciężko byłoby się tego nauczyć. Dla mnie to chore i to na pamięć?!!!

Krecik-ale miałaś przygodę. Dobrze że trzymasz się wersji parkingowej bo wiesz jak faceci potem byś wysłuchiwała że baby jeździć nie umia itp:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837830 przez lusiamamanikosia
AiF- w łazience też mamy nakładkę na kibelek i też się na niej załatwia :) ale ostatnio zaczął tak ładnie siusiać bo wcześniej uciekał i nie chciał siadać :) a ostatnio zauważyłam że łapie się za krok za pieluszkę i to chyba oznaka że się siusiu chce :) jeszcze nad kupką musimy popracować :P

krecik - wiem wiem starsi ludzie jak dzieci ale eh moja babcia tylko sobie kłopotów może narobić i mi ehhh :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837843 przez Daria23
Anszka -ale ci dobrze jak sobie pojechaliścię a gdzie dokładne? Fotek narazie nie widzę ale może przez to że pisze z telefonu często gęsto wszystko mi się tu odtwarza po jakimś czasie:-)opowiadaj co tam u was:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837862 przez Anna77
Bidol he he, no fakt, ten rok to zleciał nwet nie wiadomo kiedy :) Nastawiam się na spokojny weekend :) No a wierszyk ...:huh:

KM niespodzianki nie planuję :S Chcę po prostu zostawić dzieciaki i wyjechać w dwójkę, to mi wystarczy. Jakaś kolacja w piątek, obiadek w sobotę "na mieście", coś tam w niedzielę i tyle. Poza tym drink w południe i cały dzień będzie piękny, he he

Krecik my też w 4 póki co. Wersja ustalona i się jej trzymaj, a co !!! :silly:

Majówka to melduj się codziennie, bo będziemy się niepokoić, jak znikniesz na dłużej :)

Saiko jak zdrówko :unsure:

Olga czas mija, dzieci rosną i tylko my wiecznie piękne i młode, he he. Ja też nie mogę uwierzyć, że mam 16 letniego syna, a Twoja już prawko robi.

Co do kranówy, to mimo że wszystkie badania niby mówią, że w Poznaniu jest najczystsza woda płynąca z kranów w kraju, to jakoś tak niechętnie. Dwa lata temu kupiła Britę i z niej piję non stop. Z tego filtra też wlewam do czajnika i gotuję. Nie mam już takiego problemu z kamieniem. Mati pije przegotowaną i z niej też robię mu mleko czy kaszkę. Tak jakoś się przyzwyczaiłam. A że wody piję dużo, to Brita nam się bardzo sprawdza :)

Lusia zazdroszczę zaawansowania w siusianiu na nocnik. My też intensywnie nad tym pracujemy, ale jeszcze troszkę drogi przed nami.

AiF no zdania na temat tego, kiedy dzieci próbować pozbawić pieluchy są różne. Choć i tak wszyscy rodzice robią to zdecydowanie wcześniej, niż jest zalecane :woohoo:

Anszka ale fajnie, że udało Wam się wyrwać. Koniecznie wstaw zdjęcia.... wow, ale przystojniak :kiss:

U nas też wiosna, choć rano był mróz. Uciekam zrobić obiadek, dopóki Mati śpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837869 przez Anna77
Daria zapomniałabym. Wczoraj wysłałam Ci te racuchy. Mam nadzieję, że szybko dojdą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837936 przez Daria23
Anszka -już widzę ale ślicznego masz synka!!!a jaka ma czuprynke:-)bosko wyglada:-)

Anna-właśnie listonosz mi przyniósł paczkę:-)bardzo bardzo dziękuję:-*:-*:-* dziś wyśle męża po kefir i robimy na kolację:-):-):-):-)

Anna ty ostatnio mi radziłaś odnośnie krzyku Tymka itp a co byś poradziła na takie zachowanie jak opisałam w pierwszym poście?? kurcze muszę się kogoś poradzić bo nie wiem jak poprostu reagować. Czasem mam ochotę krzyknać albo klapsa sprzedać ale wiem że to nic nie da no wiadomo ludzkie by patrzyli jak na idiotke ręce opadają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837958 przez Anna77
Daria to szybciutko. Byłam na poczcie wczoraj po 16 :ohmy: A co do publicznych histerii, to niestety musisz olać, to "co pomyślą inni". Jak chce krzyczeć, to niech krzyczy, ale Ty nie zwracaj uwagi w miarę możliwości i powolutku odchodź. No chyba że to będzie przy ruchliwej ulicy. Trzy razy głęboki oddech i dasz radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837975 przez bidol
to znowu ja

u Nas lepiej nie mówić jaka pogoda :(
mgła jak mleko szaro i ponuro - ja juz powoli depresji dostaje :(
jutro z Sebkiem na badanie odraczające jego pierwszą klasę idę a w piątek do kontroli z Kamą

Lusia - serio ja się cieszę że mogę pomóc - dla mnie to wielka radość wiedzieć że dzięki mnie ktoś na chwilę się uśmiechnął :lol: a trampki w pralce można prać ale w 30 stopniach i małym wirowaniu :lol:

Krecik - hahahahahahahahaha- wiesz co to samo bym zrobiła co ty :lol: jeszcze nie zapomnij o emocjach - bądz wściekła - będziesz bardziej wiarygodna :silly: a z resztą kogo ja uczę :blink: hahahahaahahahaha :silly:

Anaszka
- ale Wojtuś jest śliczny - zawsze taki grzeczny - zazdroszcze Ci - bo ten mój diabeł - ehhhh :dry:
właśnie a gzie się wybraliście??

Anna - no jak bez ekscesów - może tak na 1-szą rocznicę dziewczynka :silly: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daria
- ja Ci nic niestety nie poradze od miesięcy mam to samo :dry: podobno trzeba ignorować i czekać aż samoistnie przejdzie ;)

Olga - ojj tak - u Nas wszystko jest "moje" ojjj co do ręki nie weźmie to jej :dry:
a takie aniołki były :blink:

Uwaga - mam lepsze wiesci - Wczoraj Ola z płaczem przyszła ze szkoły - Pani zadała im tabliczkę mnożenia do 100 :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
w programie jest do 50 - ale Pani jest ambitna :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837982 przez Anna77
Bidol :angry: :angry: :angry: Niby depresja, ale żarciki się Ciebie trzymają :evil: :evil: :evil: Oj Ty, Ty :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837993 przez bidol
Anna77 napisał:

Bidol :angry: :angry: :angry: Niby depresja, ale żarciki się Ciebie trzymają :evil: :evil: :evil: Oj Ty, Ty :ohmy: :ohmy: :ohmy:


:silly: :silly: :silly: :silly: ja tak z dobrego serduszka :lol: :lol: :lol:
hahahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837997 przez lusiamamanikosia
mnie cały dzień boli głowa :( teraz patrzę przez okno i pada :/ ehhh ... Mały jeszcze śpi sobie smacznie ...łóżko mu się bardzo spodobało :)
A Bidolku - powiedz mi jakimi farbami malowałaś szafki u Siebie ?? bo wczoraj wstawiłam mała komodę do małego pokoju i chce ją i taką bułkę-szafkę pomalować na biało :) chce by wszystkie mebelki w pokoju małego były białe:)
a co do trampeczek dobrze wiedzieć :) dziękuje:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl