BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 miesiąc temu #837998 przez lusiamamanikosia
o i znalazłam tanią ofertę zajęć zumby za 15 zł za godzinę :) muszę pogadać z mężem czy godzinowo się jakoś damy radę zgrać żebym mogła sobie pochodzić i się poruszać bo już mój brzuch wygląda okropnie !!! a i w piątek idę na sprzątanie na 4 godziny za 70 zł :) jak się kobicie spodoba moja praca to będę chodzić co piątki sprzątać i będę mogła dołożyć do pobytu w domu opieki mojej babci i telefon sobie doładuje i będę mogła sobie opłacić te zajęcia :) taka mała odskocznia by mi się przydała :) odżyłabym !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838007 przez lusiamamanikosia
a to mój śpioszek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838012 przez Olga
Mój diabełek dzisiaj nie śpi,poleżał trochę,ale chciałam zobaczyć,jak Marika rusza spod bloku i już spać nie chciał :blink: w sumie to dobrze,zaraz pobawi się z kolegą i przed 20 będzie spał :lol:

lusia ja to o takich płatnych zajęciach mogę tylko pomarzyć :( Marika dodatkowe lekcje z chemi-30zł tyg,Olga z matmy-30zł tyg,Olga basen 60zł mies,Marika od marca jeszcze z biologii-50zł godz ha ha,chce iść na medycynę,to trochę trzeba się podszkolić :blink: mama może tylko w myślach poskakać ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838024 przez lusiamamanikosia
no ja gdybym nie szła na te sprzątanie , to bym też nie dała rady iść bo kasy by nie było a teraz jeszcze koleżanka mi powiedziała że prowadzi zajęcia zumby w podstawówce niedaleko mnie 4 wejścia za 55 zł, więc pójdę , mąż się zgodził powiedział że super tylko muszę pomyśleć nad opieką do małego :) i zajęcia rozpoczynają się 5 marca :) bo ja już wariuje w domu tak siedzieć ile można :P a brzuszek rośnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838037 przez Olga
lusia taką matę dostaliśmy ze zwierzaczkami :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838078 przez lusiamamanikosia
Olga super wygląda:) ja czekam aż przyjdzie i do nas :) bo zamówiłam prenumeratę :) już się doczekać nie mogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838081 przez Majowka
czesc dziewczyny,

zanim odpowiem, pokaze Wam pokojowa metamorfoze

nasze biuro "przed" i "po" zmianach dzidziusiowych :laugh:





PO:






Przyznam, ze troche pracy z tym bylo...najgorsze to wyniesienie ksiazek z szafy, ale bardzo mi sie podoba rezultat koncowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838086 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838098 przez Majowka
Anszka, fajnie, ze jestes! Super urlop! Marze zeby kiedys zabrac chlopakow w nasze gory!

Wojtus przesliczny!!!!

A z lozkiem, sama, nie wiem, mi osobiscie wydaje sie, ze za wczesnie i lepiej taka zmiane zrobic jak dziecko jest bardziej swiadome "nowego lozka". Lucas jeszcze sie do lozeczka nie przyzwyczail, a juz mam zmieniac....my czesto o tym rozmawiamy bo wlasnie przy kupnie drugiego lozeczka dla braciszka klocilismy sie o to :laugh: Antonio chcial juz lozko z barierka a ja lozeczko, stanelo na moim, ale dyskusja wciaz trwa! :laugh: :laugh: :laugh:

Lusia, slodki Nikos! sprawdza sie Wam to lozko? jak z ukladaniem go do snu? sam wchodzi i zasypia??? ale macie dobrze!!!!

Olga, sliczna mata!

Krecik, przykro mi ze stluczka! :(

u mnie jakies brazowe plamienia od wczoraj :dry: pewnie po badaniu...czekam na tel od gina, zeby poznac jego opinie na ten temat...
codziennie cos! :angry:

kolezanka juz byla, zrobila nam pare fotek, zobaczymy czy cos wyjdzie, bo taki bury dzien, zero swiatla....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838101 przez lusiamamanikosia
Majówka !!!! WOW WOW WOW !!!! ale super pokoik zakochałam się w nim jest cudowny !!! sama bym taki chciała mieć a te kolory niebieski szary aj jestem pod wielkim wrażeniem i widzę że chyba zostały firaneczki w chmurki ?? są super !!!!

Anaszka - ja jestem bardzo zadowolona że Niki śpi w łóżeczku i sam sobie idzie do niego jak chce mu się spać i sobie wyjdzie a najlepsze jest to że jak wstanie to biegnie z radością i jaśkiem do nas do pokoju i jest taka wielka radość uwielbiam to :) a i dziś jego drzemka 5 godzin trwała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838104 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838106 przez Majowka
Dzieki Lusia, no zostaly :laugh: :laugh: :laugh:
Antonio sie wczoraj spytalam czy jeszcze chce je wymienic, to powiedzial ze nie, ze mu sie bardziej podoba ten pokoik niz Lucaska :)

wiec wyrzucialm juz opakowania, ale nie zdazylam ich skrocic, przy praniu je oddam do krawcowej, bo dluzo za dlugie sa...

Ja na poczatku watpilam, ze te kolory czarny, szary, bialy jakos mozna zalagodzic...to by moj pomysl, na to ascetyczne biuro. Wszystkie dodatki tak skrupulatnie wybieralam, a teraz wszystkie musialam wymienic na blekitne :laugh: :laugh: :laugh: no i jakos ozyl ten pokoik na szczescie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838117 przez lusiamamanikosia
Majówka - wczoraj mówię do niego chodź idziemy spać to zabrał jasia od nas z łóżka poszłam z nim do pokoju on wszedł na łóżeczko położył się przytulił od jasia ja zgasiłam światło i wyszła a On zasnął :) a w ciągu dnia idę z nim do pokoju , kładę go i siadam obok on leży , pozytywka księżyc gra a on zasypia i ja wychodzę :) ale zobaczymy jak długo to trwać będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838121 przez lusiamamanikosia
Ja wczoraj kupiłam firanki niebieskie z motywem takiego małego pirata na łódce ale też je skrócić musimy bo chce żeby były długością do parapetu bo teraz mam długie i białe i Niki wchodzi i się nimi owija i boje się że sobie krzywdę zrobi że się przewróci ... a zaczął spać w swoim pokoju jak zamieszkaliśmy u mnie w mieszkaniu czyli tak od pażdziernika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838131 przez Daria23
Majówka -piękny pokoik jej jak tam jest pięknie! Masz kobieto gust!! Super naprawdę ech będzie tam Salvadorkowi jak w niebie:-)

Lusia -zazdroszczę ci tego jak ślicznie ci Niki zasypia i wogóle. Tymi dopiero od paru dni sam zasypia ale tylko w dzień w nonocy nie ma szans. Niki słodko wyglada:-)

Bidol-miesiącami tak masz??to te krzyki tyle będą trwać? O mamo:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl