BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 2 tygodni temu #101087 przez Dorciaition
Batmanik nie ma sprawy, rozumiemy hehe :lol: Masz darmowego fryzjera :silly:

Madziaska my też chcemy zobaczyć Twoją dzidzkę :laugh:
A bruszek pewnie już będzie trochę widać w czerwcu.
Ja idę na wesele we wrześniu, wiec na pewno będzie widać :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101092 przez Aleksandra
Tak wygląda mój brzuszek. Zdjęcie zrobiłam dziś rano. To jest końcówka 8 tygodnia i mam wyjątkowo duży jak na ten czas. W sumie nigdy nie miałam płaskiego brzuszka, ale byłam szczuplejsza :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101153 przez Dorciaition
Oo, Aleksandra cudny brzuszek. Mnie się też wydaje, że mi rośnie, bo ostatnio schudłam 2 kg a brzuszek jest wiekszy. :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101156 przez SISUNIA88
Aleksandra fajowy brzuszek :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101234 przez madziaska
Aleksandra brzuszek cudo :) A to 8 tydzien od ostatniej miesiaczki??? Mi tez troche juz chyba odstaje cos, ale nie wiem czy to wdecia, czy co ???? ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101270 przez Aleksandra
Tak, to 8 tydzień od ostatniej miesiączki :) Ja przytyłam ok 1.5 - 2 kg, ale to dlatego, że mam ogromny apetyt. Wzdęć jako takich nie mam ale czasami mam zaparcia. Jem dużo jabłek i kiszoną kapustę, żeby się "odetkać". A wy jak sobie radzicie z zaparciami - o ile je macie...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #101385 przez mYSZA
PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ, TEMAT Z PROŚBĄ ZOSTAŁ UTWORZONY TUTAJ: www.zapytajpolozna.pl/forum/zdrowie-kobi...e-mezatek.html#96199 ^^ MODERATOR





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101474 przez anaconda_she
Aleksandra jaki sliczny brzuszek.Ja wczoraj odkrylam u siebie ze nie moge dopiac spodni:)
A powiedzcie mi dziewczynki czy macie jakis sposob na ten metaliczny posmak w ustach?Oprocz gumy do zucia bo juz mne zuchwa od niej boli;)Meczy mnie to bo znika tylko jak jem ale przeciez nie da sie konsumowac 24 na dobe :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101483 przez MagdaM
Aleksandraa fajny :) Ja ile dalej a nic nie widac, schudlam ponad 2 kilo... a jem makabrycznie duzo... :ohmy:
co do wzdec musisz sama wyprobowac. mnie zawsze jablka i marchem pomagaly albo kapusta, odkad jestem w ciazy juz nie dzialaja ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101753 przez sunaja21
aleksandra- ja mialam ogromy problem z zaparciami w ciazy i jedyne co mi pomagało do zwykla maslanka!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101897 przez Aleksandra
Spróbuję następnym razem maślanki. Na razie jest dobrze :) Jakie macie zachcianki? Ja wczoraj musiałam się napić mountain dew :) Cały dzień za mną chodził ten napój aż w końcu na zakupach się zaspokoiłam. Chociaż puszka sprawiała mi kłopoty - nie chciała się otworzyć, ale mój kochany mąż stwierdził, że on to zrobi bo zaraz zrobię sobie nią krzywdę. Ulga była niesamowita. Dziś mnie naszło na pierogi z truskawkami i śmietaną, więc je wcinam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101922 przez Dorciaition
Cześć Dziewczynki :)
Ja już po wizycie. A więc: dzidzia rośnie, słyszałam bijące serduszko :) Termin mam na 17.11. Torbiel nie zanika, nadal jest, ale będziemy obserwować.
Cieszę się, że z dzidzą wszystko dobrze. Moje wyniki ok, więc jestem szcześliwa.
Teraz dostałam skierowanie znowu na krew, glukoze i mocz.
Ważne dla mnie były czy mogę lecieć samolotem i gin nie miał żadnych wątpliwości- można! Moja teściowa aż się popłakała jak się dowiedziała, że wylatuje i stwierdziła, że nie zależy mi na dziecku. :(
Ale pani doktor powiedziała, że nie zna żadnego przypadku żeby coś się stało przez latanie. Tym bardziej, że to blisko, bo do Anglii.

A zachcianki?? Ooo, różnie. Ogólnie to zajadam dużo bananów :) Piłam codziennie 2 l wody niegazowanej, teraz nie bardzo mi smakuje. A przed chwilą zadzwoniłam do męża żeby mi zakupił z knajpy blisko nas pomidorową, bo ją uwielbiam ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #101985 przez Aleksandra
Super, że z maluszkiem wszystko ok :) A teściowa się po prostu boi o Ciebie i maleństwo, ale na pewno wszystko będzie w porządku i wrócicie cali i zdrowi.

Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju karotki, kubusie itp. z marchewka i owocami albo multiwitaminy Dr. Witta. Mam spory zapas w szafce i w lodówce. Śmiejemy się z mężem, że dzidziuś urodzi się marchewkowy :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102148 przez Batmanik
Witam!!!
i jak tam samopoczucie dziewczyny???
zapomnialam sie pochwalic jak przeczytalam ze synek marmagmy przystawial ucho do brzucha to powiedzialam mojemu facetowi zeby tez tak zrobil :laugh: i slyszal takie bul bul :blink:
milego dnia!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #102222 przez Dorciaition
Aleksandra synek urodzi się pewnie z taką ładną pomarańczową skóra :)
Mnie właśnie odrzuca od tych soczków.
Ale jesteśmy dziwne z tymi smakami :lol: Dziś na razie czuje sie w miarę ok, zobaczymy jak będzie później. Raz jest dobrze, a innym tak średnio.

Która ma najszybciej wizytę u gina??

Batmanik dokładnie to samo zrobiłam i mąż też podobno słyszał :woohoo:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl