BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 2 tygodni temu #97346 przez baby_55
Aleksandra ja bym Ci polecała coś takiego allegro.pl/eliza-sliczna-sukienka-z-pask...rdo-i1534745671.html
ładnie się dopasuj do brzuszka :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #97395 przez Dorciaition
Cześć dziewczyny :lol:

Aleksandra koniecznie się nam tu zaprezentuj jak już będziesz gotowa na wesele :woohoo:
Ta sukieneczka, co wysłała Baby śliczniutka. A jak Asiersa cudnie wygląda :lol:

No i miłych zakupów :) Jak sie kupuje do własnego domku, to zawsze są udane, ale męczące, wiec nie dźwigaj nic :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #97419 przez Aleksandra
O właśnie o coś takiego mi chodzi :) Dziekuję bardzo :) W spbotę szał zakupów na wesele a w niedzielę farby i panele. Już mi sie w głowie kołuje od samego myślenia o tym :side:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #97433 przez Dorciaition
hahaha, będzie fajnie :woohoo:

A ja wczoraj zadecydowałam, że w czerwcu lecę do Anglii. Brat ma 30stkę, wiec trzeba to uczcić, no i tęsknie za Jego dzieciaczkami.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #98077 przez Dorciaition
Cześć dziewczyny :)

Co taka cisza? :side: Jak się czujecie?
Ja wczoraj tak sobie, nie dobrze mi było. No a dzisiaj zobaczymy. Rano byłam na badaniach krwi i wróciłam do łóżka. Dziś mam w planie się wylegiwać :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #98084 przez Batmanik
witam!!
ja Ci fajnie mozesz sie wylegiwac ale masz racje korzystaj poki mozesz bo moj urwis budzil sie w nocy i na dodatek przed 6 juz mialam pobudke:)
a ja nawet w miare sie czuje ale czasami mnie brzucho pobolewa pewnie sie rozciaga macica...
masakra jak bylam w marcu u gin bylo tylko takie malutkie jajeczko a teraz masakra rosnie jak na drozdzach
a wczoraj liczylam bo niby z usg to 8 tydz ale od 13tego lutego minelo 6 tyg czyli chyba dzidzia duza bedzie jak tak nadrabia ale co tam bede sie domyslac bede na nastepnej wizycie to lekarz bedzie robil wiecej pomiarow wiec wtedy bede wiedziec wiecej
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #98163 przez Aleksandra
Ja się czuję rewelacyjnie i w dodatku cera mi się poprawiła. Mąż się śmieje, że buzię mam mięciutką jak pupcia niemowlaczka :) Ja chodzę do pracy, ale po południum obowiązkowo leżakowanie :) Dziś moje maleńswto ma 8 tygodni i 1 dzień :) Brzuch też mnie czasami pobolewa, ale lekarz powiedział, że jest ok bo poprostu dopasowywuje sie do małego mieszkańca :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #98613 przez Suari
A mnie co jakiś czas męczy ból żołądka, zwłaszcza rano i dopada mnie w pracy :( ale jakoś daje radę. Czasami pobolewa mnie brzuch, mam nadzieję, że dzidzia rośnie, bo jak już pisałam na staraczkach, tydzień temu jak byłam u lekrza, to dzidzia była troszeczkę za mała, ale niby mam się nie martwić. No ale same wiecie jak tu się nie martwić, następną wizytę mam za dwa tygodnie i mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Zresztą chodzę i staram się powtarzać, że wszystko jest dobrze :)
Pozdrowionka
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #98616 przez paulina2209
Suari napisał:

A mnie co jakiś czas męczy ból żołądka, zwłaszcza rano i dopada mnie w pracy :( ale jakoś daje radę. Czasami pobolewa mnie brzuch, mam nadzieję, że dzidzia rośnie, bo jak już pisałam na staraczkach, tydzień temu jak byłam u lekrza, to dzidzia była troszeczkę za mała, ale niby mam się nie martwić. No ale same wiecie jak tu się nie martwić, następną wizytę mam za dwa tygodnie i mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Zresztą chodzę i staram się powtarzać, że wszystko jest dobrze :)
Pozdrowionka


rozumiem że się martwisz ale na pocieszenie ci powiem że moja Monika była zawsze mniejsza niż powinna a na koniec ciąży wyliczyli mi że o ponad 3 tygodnie. a urodziła się 2970 i 52cm
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #98677 przez Dorciaition
Już mi trochę lepiej :)
Aleksandra to zazdroszczę, bo mi się trochę cera popsuła :S

Suari moje pierwsze dzieciątko było mniejsze przez całą ciąże o 2 tyg. A urodziło się z masą odpowiednią na wiek ciąży. Teraz też podobno moja dzidzia jest mniejsza. Pewnie później owulkę miałyśmy. Macie już wyznaczone terminy porodu? Ja wg OM 16 listopad, zobaczymy jak wyjdzie wg usg.
Już nie mogę się doczekać :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #98690 przez Dorciaition


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #98723 przez Batmanik
u mnie termin troche skaplikowany jest z usg wychodzi na 11 listopad a z ostatniej mies na 21.10 ale jedynie kiedy moglo dojsc do zaplodnienia to 13 luty al od tej daty do dzis jest mniej niz 8 tyg a dzidzia na 8 tyg wyglada z usg ale na nastepnej wizycie bede wiedziec cos wiecej
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #98984 przez Aleksandra
Ja mam termin na 15 listopada, albo 12 bo przez ostatnie 3 miesiące miałam okres co 25 dni. Następne usg będę miała 14.04 i zobaczymy jak maleństwo urosło :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #99243 przez anaconda_she
Dzien dobry,dzien dobry!
Zastanawialam sie jak to bedzie wejsc tu na forum i napisac do Was dziewczyny. Troszke sie obawialam ale poczytalam sobie i tak milo wiedziec ze nie jest sie sama w tym trudnym okresie.Ciesze sie ze sa takie miejsca jak to.No wiec i ja bede listopadowa mamusia:) Na poczatek chcialam sie przywitac i zyczyc duzo zdrowka wszystkim listopadowym mamusiom;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 tygodni temu #99274 przez Aleksandra
Witam następną mamusię :)

Jak się czujesz? Na kiedy masz termin? Opowiadaj :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl