BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #99645 przez marmagma
Ja jeszcze niczym na rozstępy się nie smaruję. Brzucha u mnie nie widać póki co, więc nie widzę jeszcze potrzeby... W pierwszej ciąży w trakcie jej trwania nic mi się nie pojawiło...ale za to "po" na tak zwanych "boczkach" pojawiły się rozstępy, ale nie dużo, bo zaledwie 2. Smarowałam się w trakcie ciąży Fissanem i myślę ,że do niego wrócę. Był wtedy w rozsądnej cenie. Pamiętajcie,żeby po porodzie też się smarować chociażby oliwką. Ja chyba za szybko przestałam stąd pamiątka, ale spoko, nie rzucają się tak w oczy moje 2 paski:)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #99650 przez Aleksandra
U mnie też brzuszka nie widac (chyba że się najem to wtedy mam piłeczkę :) ) ale smaruję się oliwką. Mam już małe rozstępy na pośladkach i na boczkach ale to z okresu dojrzewania bo miałam wahania wagi i mi się zrobiły. Słyszałam, że Mustela jest dobra zarówno na już istniejące rozstępy jak i w ich zapobieganiu, więc chyba ją kupię. Piersi też smaruję oliwką, bo też mogą się na nich zrobic paseczki. A poza tym pierwszy raz czuję, że mam piersi. W staniku to jeszcze jakoś wytrzymam, ale w momencie gdy zdejmuję, to mam wrażenie, ze zamiast piersi mam dwa kamienie. W sobotę jadę na zakupy po tą sukienkę to i zaopatrzę się w odpowiednią bieliznę. Zawsze po domu chodziłam bez stanika ale niestety muszę się przestawic na miękki stanik. A jak wasze piersi ? :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #99881 przez Dorciaition
Moje nic a nic się nie zmieniły B)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #99903 przez Batmanik
Witam!!! ja rostepy mam poi pierwszej ciazy na brzuchu a piersi mi sie powiekszyly...
Marmagma to ja nie wiem jak ja to liczylam ze mi sie nie zgadzalo ale z usg wyszlo mi dokladnie tak jak u Ciebie czyli jest oki
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #99989 przez Aleksandra
Mam mały problem, z którym już nie wiem jak sobie poradzić, a mianowicie chodzi o mycie zębów. Za każdym raziem gdy myję zęby jest mi nie dobrze i mam odruch wymiotny. Zmieniłam już szczoteczkę na miękką bo mi dziąsła krwawiły. Może wiecie co mam zrbić, że by sobie z tym poradzić?? Oczywiście wizyta u dentysty obowiązkowa :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #99990 przez marmagma
To Batmanik jedziemy razem na porodówkę:)
Apropos piersi to czuję, że są pełniejsze, ale nadal mam miseczkę B.
Dzisiaj kolejny dzień leżenia... Chcę sobie kupić stetoskop ,żeby podsłuchiwać maluszka w brzuchu. Trochę zazdroszczę moim chłopakom, że mogą posłuchać mojego małego nurka, więc sprawię sobie prezent, a co:D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #99992 przez marmagma
Ja tez tak miałam,tylko , że mnie zapach i smak mięty odrzuca, więc chwyciłam za pastę smakowa mojego synka:D Lepsze to niż nie mycie zębów w ogóle... Spróbuj, może akurat pomoże...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #99996 przez Aleksandra
Spróbuję, może to mi coś pomoże. Ja też planuję kupić sobie stetoskop i podsłuchiwać maleństwo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #100012 przez Dorciaition
Aleksandra mam ten sam problem z myciem zębów. Napina mnie zawsze, ale w pierwszej ciąży też tak miałam, więc wiem, że nie długo to minie :)

Marmagma Ty to masz wesoło z Twoim synkiem. :laugh:

Ja dostałam w prezencie detaktor tętna płodu. Zobaczymy czy sie sprawdzi. Od 12 tygodnia można słuchać dzidziusia, więc jeszcze 3 tygodnie :)

Macie już fotki swoich dzieciaczków z usg? Jeśli tak to chwalcie się maleństwami :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #100025 przez Dorciaition
Ja Wam pokażę moją dzidzę, a co tam :blink:
To usg z 8 tc, choć gin mówił, że maleństwo jest o 2 tyg mniejsze :huh: Serduszko widziałam. Zobaczymy czy dzidzia urośnie w poniedziałek. :)



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #100026 przez Aleksandra
Fajna sprawa z tym detaktorem :) Ja mam już fotki ale mam problem z ich wklejaniem z kompa z domu. Zmniejszałam je już maksymalnie ale i tak nie chciały się wgrać. Może to problem oprogramowania, albo tego, żew robię zdjęcia komórką? Mam Windows'a Vistę. Jeśli mi się nie uda w weekend to spróbuję z pracy. Najświeższe zdjęcie będę miała 14.04.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #100027 przez Dorciaition
Aa to nie wiem dlaczego nie chcą wejśc skoro zmniejszasz :( Spróbuj w pracy. Mam nadzieję, że się uda i zobaczymy Twoje maleństwo kochane :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #100118 przez SISUNIA88
Dorciaition piękna dzidzia :) takie zdj to ogromna pamiątka :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #100241 przez madziaska
Dorcia sliczna dzidzia :) ja moja zobacze za rowny tydzien :)
Ja mam mdlosci, ale wszyscy mowia ze to dobry znak... Wczoraj i dzisiaj troszke, ale wczesniej calymi dniami mnie mdlilo strasznie, najgorzej w pracy, jeszcze nikt nic nie wie, choc kolezanki podejzewaja ;) Piersi od samego poczatku nabrzmiale, bola po bokach. Po bokach rowniez widac zylki delikatnie... Smaruje brzucholek i piersi narazie oliwka...
Oczywiscie witam nowe listopadowki ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #100260 przez Dorciaition
Madziaska, a kiedy powiesz w pracy?
Jak Twój apetyt? Mój słaby, ale staram się jeść dla fasolki. Najbardziej wkurza mnie ta luteina, biorę pod język, ale jest taka gorzka :( No i co dziwne, piersi w ogóle mi się nie zmieniły, nie bolą, tylko w środku są takie twardsze. No i też smaruję olwiką.
W takim razie jak wrócisz od gina koniecznie zdaj nam tu relacje i zdjęcie fasolinki :laugh: Każda z Was, razem ze mną :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl