BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #129061 przez anaconda_she
Dorcia.Wlasnie tak spogladam ze to juz 4,5. Co prawda plus minus tydzien bo termin ruchomy ale moj brzuch wskazuje na to ze to juz raczej 4,5 ;)
Dam znac. Jak nie dam rady dzisiaj to jutro na pewno sie pochwale jak wizyta.
Tak zerkam tutaj w wolnej chwili pomiedzy jedna faktura a druga ;) Zyc bez Was nie moge :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129062 przez Aleksandra
Skończyłam w końcu papierkową robotę...ufff... Anaconda na pewno będziesz miał przez brzuszek usg. Koniecznie daj nam znać później co i jak :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129065 przez luska
hej kobietki
Uff u nas 30 stopni goraco jak nie wiem nawet robotę kobitki skończyły wcześniej bo nie dawały rady.Dobrze mój będzie może miał czas wiec go gdzieś wyciągnę.Ale wczoraj się zreflektował zabrał nas w końcu na basen pluskaliśmy sie 2 h , młody był w siódmym niebie.Efekt taki , ze ja dziś jeszcze jestem śnięta , bo jak już wychodziliśmy to padałam na ryjek.
Dorcia kiecki super , chyba jedna z nich zamówię .Ale i tak murze iść i coś konkretnego kupić na to wesele bo u nas teraz szał 2 wesela co roku i tak już się ciągnie od 2008 roku wiec kiecek w szafie kupa ale nie będę non stop w tych samych śmigać :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129067 przez anakol
Anaconda, jak to jest że Ty masz w tabelce termin na później niż ja (15.11, a ja 11.11) a na suwaczku ja mam 17-ty tydzień a Ty masz już 18-ty?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129068 przez anaconda_she
Ola ty tez widze sleczysz w papierach ;) U mnie w biurze to koniec miesiaca i poczatek nowego wiec szal dzikich cial ;) My to faktycznie obydwie tylko o tej pracy piszemy ;) No ale co zrobic ja powoli dochodze do siebie ;)
Fajnie bedzie miec przez brzuszek bo przy tym dopochwowym to jakos moj J. niekoniecznie by sie dobrze czul. Co prawda widzial wszystko :) ale jakos tak srednio. Najgorsze jest to ze on wciaz mamrocze ze juz chce plec znac i jak lekarz mu nie powie dzisiaj to mu nastuka :D Oczywiscie w zartach ale widze ze jakos ma parcie na to zeby jak najszybciej sie dowiedziec.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129069 przez luska
Dziewczyny ja wam nie zazdroszczę tego siedzenia w pracy.Jeszcze przy takiej pogodzie ......
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129070 przez anaconda_she
Kohana bo ja na poczatku podalam 15 a pozniej lekarz stwierdzil ze 4.11 bedzie. Takze ruchomy termin jest. Na suwaczki to ja biore mega poprawke :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129073 przez anakol
Aha, no to dobrze, bo już myślałam że coś namieszałam z moim suwaczkiem ;)

A o której masz dzisiaj wizytę? Będziemy czekać na wieści :side:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129078 przez Aleksandra
Ja będę pracować do września i tyle. Mój lekarz nie jest skłonny do zwolnień ale jak pójdę we wrześniu i powiem, że już po prostu nie mam siły to będzie musiał mi dać :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129080 przez Dorciaition
z tymi suwaczkami tak jest. Anacol już zaczełaś 18 tydz, a Anaconda wg suwaczka 19 tydzień. Ja jutro zaczynam 17 :)

Moj maż jak się podpytałam specjalnie, że może poczekamy z płcią do porodu to mówił- no pewnie. Dziwak- ja to bym nie wytrzymała. On wie, że to Adrian i tak do brzucholka mówi :) A na początku twierdził, że dziewczynka. Pewnie nie długo się dowiemy.
Anaconda daj znać jak Twojemu podobała się wizyta :)

Wiecie co, musze Was zapytac czy tez tak macie. Mnie dziś tak na dole bolało jak bym miała okres dostać, no i znowu ciągle latam do kibelka zaglądać. No i mam taki śluz- biały. Mam nadzieje, że to normalne.

Luśka no to masz wesoło, tyle wesel. Ja idę we wrześniu do koleżanki. Już się nie mogę tych kiecek doczekać, mam nadzieję, że w nie wejdę ;)

Włąsnie zrobiłąm zupkę kalafiorową, ale chyba zrobię z niej krem, no i gołąbki tylko do podgrzania, więc obiadek gotowy.

A gdzie Batmanik, Iva, Suari??? Polisgambian i Marmagma na dobre nam uciekły. B)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129082 przez Dorciaition
Aleksandra napisał:

Ja będę pracować do września i tyle. Mój lekarz nie jest skłonny do zwolnień ale jak pójdę we wrześniu i powiem, że już po prostu nie mam siły to będzie musiał mi dać :)


Jak się dobrze czujesz i chcesz pracować to pewnie.
Ja ide w piatek w końcu sobie włosy pofarbować, bo już nie mogę patrzeć na moje odrosty, a później też trochę popracować :) Nawet w niedziele byłam w pracy :cheer:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129084 przez Aleksandra
Czuję się dobrze i dlatego pracuję. Ale we wrześniu będzie już 7 miesiąc to przystopuję i z chęcią pobędę w domku :)

Dorcia nie wiem co ci jest, bo ja tego nie mam. Jeśli będzie ci to dokuczało to skontaktuj się może ze swoim lekarzem...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129091 przez Dorciaition
Teraz już mnie nie boli. Może po prostu dzisiaj powinnam dostać okres. Zapytam jak pójdę do gina, 9go.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129094 przez TyszAnka
Dorota to Ty też pracujesz? ja myslałam ze na L4 jestes :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129099 przez Batmanik
jestem jestem wlasnie skonczylam WAs czytac:) ale mialam dzis kiepski a nawet bardzo kiepski dzien i padam - na dzis mam dosc...
odpoczne troche i odezwe sie pozniej..
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl