BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #129355 przez TyszAnka
batmanik, ja tez nie,,,, pije i piję, oprócz zbyszko, to jeszcze herbatę popijam zimna, ale to nic nie pomaga, nie wiem czy to nie od tej pogody.... ;(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129356 przez Dorciaition
O wow, w 3 mamy wizytę tego samego dnia! Fajnie! Oby były same pozytywne wieści. Moze dowiemy się kogo nosimy pod serduszkiem :) Fajno by było.

Anka Ty to agentka jesteś ;)

Z tym piciem też tak dziś mam. Pije, pije i latam do kibelka


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129361 przez iva 20
najlepiej dziewczyny niegazowana woda z kostka lodu i cytryna ugasza pranienie :lol: napewno bedzie wszystko wporzadku z naszymi dzidziami :lol: obysmy wszytskie sie dowiedzialy samych dobrych rzeczy :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129364 przez Batmanik
ale juz mi sie spac chce a tu trzeba czekac po po 23 karmienie:(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129367 przez iva 20
mi tez sie chce lulac Batmanik i ide spac dobranoc dziewczyny :kiss: :kiss: Milej nocy :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129370 przez Dorciaition
A ja oglądam You Can Dance, ale coś mi się nie chce już. Chyba pójdę się legnąć i ksiązeczkę poczytać.

Miłej nocki kochane! Spijcie spokojnie :kiss:

Mam nadzieje, że jak się obudzę i odpalę kompa to Anaconda już tutaj będzie miała napisane jak wizyta.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129374 przez Batmanik
Milej nocki!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129375 przez TyszAnka
dziewczyny dzisiaj na basenie, obok mnie szafkę miała taka ładna młoda dziewczyna- jednym słowem taka dama- "ą" "ę", wypindrowana. Nie wiedziała jak się szafkę otwiera- wytłumaczyłam, pokazała ( wiecie sama tez nie wiedizałam bo co basen to inaczej ma zabezpieczenia w szafkach)
Pokazałam że najpierw na scianie musi do czytnika przyłozyc i jej szafka już jest otwarta i może do niej iśc., ja się rozebrałam jestem pod prysznicem, a damulka stoi obok i prosi mnie bym jej znów pokazała co i jak,,,,no oki, nie szkodzi- pokazałam....i poszłam.
Po półtorej godzinie wyszłam z basenu, poszłam po ręcznik do szafki, i pod prysznic.
Wracajac do szafki, lalunia szarpie za swoją i już ze łzami w oczach mówi do mnie- zapomniałam co najpierw, jak to było. Pokazałam, ale jak otwarła jej się szafka i łeb tam do niej swój wraziła, to myślałam że ja za kudły wezmę i tak czołem o tą szafkę pierdolnę ze trzy razy, albo by zapamiętała, albo by już wiecej na basen nie przyszła....qrwa co za tłuk z baby, jakbym taka w domu miała, to bym nerwowo nie wytrzymała na miejcu jej chłopa..... grrrrrr

W domu się zastanawiałam, czy czasem nie był to program ....."ukryta kamera"...może mysleli że mnie z równowagi wyprowadzą.....ale laska qrwa z kosmosu.... ;)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129377 przez TyszAnka
miłej nocki Dorota :)

śpinkaj dobrze :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129378 przez Batmanik
to fest mi by rece opadly a ja do cierpliwych nie naleze chyba wsadzilabym ja w ta szfke i zamknela moze wkoncu zapamietalaby :silly:
milej nocki!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129384 przez TyszAnka
miłej nocki Batmanik :) tez zmykam, jeszcze kolacyjkę mojemu przygotuję i się kładę, dzisiaj mi kołdry braknie, bo brzuchol ( zołądek) mam wyopchany, że aż boli.... ;0 he he



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129391 przez Dorciaition



HAHA, ALE SIĘ UŚMIAŁAM!!!


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129394 przez Dorciaition
Uciekam już, ale jest mi cieżko, bo chyba, tzn na pewno jestem uzależniona od Was :silly:

Buziaki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129528 przez luska
hej kobeitki
Ja chyba dzis pierwsza;0
jak tam samopoczucie??bo u mnie sennie pogoda do d..... wczoraj całe popołudnie burze.
ale od rana mi humor poprawiłyście hehe uśmiałam się :laugh:
Batmanik a ty cycem jeszcze karmisz??
Dziewczyny zapodajcie jakiś pomysł na obiad bo mam pustke w głowie.W lodowce zreszta tez ;)Stoi wczorajsza ogorkowa i cos by sie przydało do nie zrobic.Podajcie mi jeszcze raz tez przepis na makaron z sosikiem z pomidorami i boczkiem bo to mam resztki.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129529 przez luska
a mi basen wyszedł.Bolem gardła zatkanym nosem i ogólnie niewyraźnie sie czuje;)A najlepsze , ze to mój Łukasz na basen jechał z takim objawami ale posiedział sobie w saunie suchej i mokrej i mu przeszło.....na mnie :angry:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl