BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #129288 przez Batmanik
ja jak Igorkowi ciuszki ukladalam to kazdy karton na osobny rozmiar:) a ile razy przekladalam bo to tyle radosci:) a dzis jak kupowalam smoczek to ekspedientka mowi ze ma klientke ktora do kazdej sukienki coreczce kupuje inny smoczek- wariatka jakas :S
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129293 przez TyszAnka
anakol, Ty to się masz dobrze, skoro masz tyle ubranek to nie kupuj, starczy Ci to co masz :)

Ja tez nie wiem jak bede wyglądac w listopadzie, pewnie się nie zmieszczę w drzwiach :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129298 przez Batmanik
miejmy nadzieje ze nie bedzie tak zle i zmiescimy sie w drzwi :huh: ja nie mam zamiaru drzwi powiekszac najwyzej bokiem bede wchodzic :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129299 przez vestusia
Kochane Kobietki :)

Co Wy się tak tymi kilogramami przejmujecie? Zresztą, czy da się opanować apetyt? Ja jem więcej od mojego Piotrka, a dodatkowo po około 2-3 godzinach znowu muszę coś zjeść. On w tym czasie jeszcze nie zdąży strawić jedzenia, a ja już jem następne. Nie może na mnie momentami patrzeć, ale co mi tam. Nie jest tak źle. Na razie do przodu 1,6kg, więc nie jest tak źle patrząc, że to już praktycznie 4 miesiące ciąży :)

Ja dzisiaj sama siedzę w domku, no z pieskiem. Piesek robi mi na złość, albo po prostu też pije więcej i częściej siusia. Dziś zrobiła mi okropny numer. Poszłam do łazienki, ona oczywiście za mną. Ja na kibelek siusiu, a ona obok na chodniczek i też siusiu. Myślałam, że utłukę gadzinę. No ale. Nie żebym z nią nie wychodziła na dwór, ale sika dosłownie co 30 min.

Czereśnie zeżarłam (bo trudno to nazwać jedzeniem), i czuję niedosyt. Jutro na obiad chyba zrobię fasolkę szparagową z młodymi ziemniaczkami, ale nie wiem jakie mięso. Jak dla mnie, to najlepiej ryba, ale mój mnie chyba z domu wyrzuci, bo ciągle rybę jemy. Ale co ja mogę na to, skoro taką mam ochotę na rybę, a nie na jakieś mięso.

Cisza tutaj dzisiaj niesamowita.
Ciekawe jak tam Anaconda, kurczę jestem już ciekawa :)

Batmanik, miałaś wesoło, miejmy nadzieję, że kobieta Cię zrozumiała, bo nie chciałabym być w jej skórze, jakby się okazało, że coś poknociła :)

Od wczoraj nie umiem się zabrać za farbowanie włosów. Masakra jakaś, ale tak mnie to męczy, że nie umiem się do tego zabrać :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129303 przez TyszAnka
no tak, nie pomyslałam ze bokiem mozna :) he he

u mnie teraz jest oberwanie chmury, ulice jak rzeka, studzienki nie nadążają....



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129305 przez Batmanik
heh ale stalam i myslam TY GLUPIA NIEWYDUPCZONA BABO SPROBUJ COS ZROBIC LALUSIU NIE TAK TO CIE MYSZY WPIERDZIELA:)
wredna jestem ale ta nizyciowa damulka robila mi problem ach co tam mam juz za soba to...
zazdroszcze Wam tego apetytu ja zero miesa, zupe zjem bo zjem, sniadanie bo leki trzeba wziasc tak na nic nie mam ochoty-o wczoraj na czekolade mialam chrapke ale zjadlam troche i a fu,...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129314 przez iva 20
:blink: czesc dziewczynki :D Nikt nie ucielk :P ja jestem niekiedy was podczytuje i nie mam czasu napisac dopiero rankiem albo wieczorkiem mAm czas :) ja calymi dniami na dworku jestem i pozniej gotuje obiadki :) ja tez mam tak jak wy dziewczyny ze jem jak slon ale to chyba dzidzia potrzebuje bo teraz jest okres w ktorym najwiecej rosnie :blink: Ja dzisiaj robilam placki po wegiersku mniam mniam :woohoo: i ciagle nienajedzona jestem :unsure: ja dziewczyny jeszcze 8 dni i bede miec wizyte :silly: tak sie ciesze :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129316 przez iva 20
TyszAnka na kiedy masz termin bo widze ze mamy to samo na suwaczku :blink: ???
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129336 przez Dorciaition
TyszAnka ale się naśmiałam z Twoich postów. :laugh: :laugh: Wariatka z Ciebie :silly:

Haha, Batmanik świetny pomysl- bokiem :lol:

Oo, Madziaska wracaj szybko do domku i pisz do nas :kiss:

Iva wizytę masz 9go? Ja też :)

Anaconda pewnie dopiero jutro z pracy napisze. Ale nas trzyma! Na dupę powinna dostać :silly:

Haha, Vestusia udana ta Twoja psinka. Stwierdziła, że pani może to ona też ;)
Moja dziś wszystkich ludzi atakuje. Aż mi głupio.
A rybki jedz, bo zdrowe.

Kurde, a mi mąż przed chwila przywiózł moje ulubione lody z Mc Donalda z polewą karmelową i choć już nie mam siły zjadłam ,bo przecież zmarnować się nie mogły :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129338 przez Batmanik
ja od jutra do wizyty mam cale 15 dni :lol: i znow codziennie zagladam w kalendarz:)
no jak kazda sie Iva cieszysz ale Tobie to sie nie dziwie bo pisalas ze u Was raz tylko robia usg czy jakos tak i gdyby chyba wtedy nie ten prolblem z wymiotami to nie robili by Ci usg??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129347 przez TyszAnka
Iva, termin mam na 10 listopada, tak jak Ty i Dorota mam wizyte 9-tego :)

No Vestusia piesek mądry, wie że do ubikacji się siusiu chodzi robić, to też tak zrobił piesek, a Ty jeszcze na niego pewnie nakrzyczałaś.... ;)

ja sie ruszać już nie umiem....
Suszy mnie jak cholera. Dziennie wypijałam 2 litry coli, a dzisiaj (po 18-tej) kupiłam zbyszko 3cytryny, i juz mi się konczy...



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129348 przez iva 20
Dorcia to bedziemy mialy razem usg :silly: ja mam na 11 30 :blink:

Batmanik tak jak by¨m nie wyladowala w szpitalu to bym nie widziala :( to co ja ide to jest jedyne usg w trakcie ciazy :ohmy: ALE JA BYLAM U POLSKIEGO GINA W 12 TYGODNIU :lol: to ja od jutra 8 dni jeszcze ciekawe co bedzie czy chlopczyk czy dziewczynka :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129349 przez TyszAnka
Dorota, ale mi smaka na te lody narobiłaś.....mniam, chociaż już nie mogę, to jakbym miała je teraz przed sobą, to w pięć minut i by nie było....



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129350 przez Batmanik
mnie tez suszy ale niczym nie moge ugasic pragnienia:(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129354 przez iva 20
hehe ale nam sie zlozyl termin z wizyta wszystkie w ten sam dzien super!!! :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl