BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129719 przez Dorciaition
A to faktycznie już może być przesyłka.

Haha, też masz ciekawe sny ;)

Leci już 17 tydz. Nie długo połowa :)

Moja psina mnie zaczepia, muszę za nią gonić- ona ucieka z misiem ;)

Ola, może jak zobaczy taka listę to w końcu zda sobie sprawę jaki to będzie wydatek.
OO, to może dziewuszka się Tobie szykuję :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129742 przez Aleksandra
Hehe...na razie jest remis jeśli chodzi o płeć :)

Dziś mąż też mnie rano zirytował. Chciałam, żeby pojechał ze mną na zakupy po południu (mimo, że teściowa prowadzi sklep to i tak nic w nim nie ma i robimy zakupy w markecie) ale stwoerdził, że nie ma dziś czasu (co ostatnio nie jest nowością). Wkurzyłam się, bo on chciał jechać w weekend co dla mnie jest paranoją pakować się akurat wtedy do marketów. Powiedziałam, że w takim razie jadę sama. Ale na szczęście nie jadę sama bo z koleżanką z pracy bo ona też ma zakupy do zrobienia. Mam do kupienia owoce i chemię gospodarczą i troszkę ciuszków. Tak czy tak zakupy będą ciężkie :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129755 przez vestusia
Oj Ola, widzę nasi faceci też podobni. Mojego naprawdę jakaś niesamowita siła może zmusić do wspólnych zakupów. Ale ja wzięłam się na sposób, proszę raz, drugi. On mówi "zaraz, jutro". I czas leci a lodówka pusta. Więc jak chce zrobić sobie śniadanie/kolację a tam jest pusto, to wtedy łaskawie się ubiera i jedziemy na zakupy. Ja dźwigać nie będę a jak jestem głodna to zawsze jakieś drobne rzeczy kupię, które nie są ciężkie. Z facetami tak niestety jest. Oni są naprawdę niemyślący.

Właśnie jem grochówkę. Nie czuję, aby była przesolona lub zbytnio doprawiona. Jak mojemu nie smakuje, to niech nie je (więcej dla mnie, he, he)

W końcu zafarbowałam włosy i właśnie spłukałam farbę. Jak pies się obudzi muszę z nim wyjść, potem ostry dyżur a potem na targ po warzywka i owocki :D

Powiedz mi Dorcia, bo mam głupie pytanie. Około 20 tygodnia (myślę, że u mnie będzie to na następnej wizycie za 4 tygodnie, będę wtedy w 19 tyg i 6 dniu ciąży) lekarz zrobi to badanie połówkowe. Czym ono właściwie się różni od tych, które robi dotychczas? przecież też na każdej wizycie mierzy mi dzidziusia i sprawdza czy wszystko z nim ok.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129765 przez Aleksandra
Oj tak faceci są dziwni, a jak czegoś nie ma to zaraz pretensja dlaczego zakupów nie zrobiłaś.

Jutro mija nam 9-ta rocznica jak jesteśmy razem - ciekawe czy będzie pamiętał :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129769 przez Dorciaition
Na facetów trzeba brać poprawkę... Mój wczoraj wyjątkowo z kwiatami przyszedł :ohmy: No i myśli, że raz w roku kupi mi kwiaty bez okazji to będę nad nim skakała.

Połówkowe to chyba takie dłuższe, bardziej dokładne badanie. Właśnie w necie sobie szukalam. Tutaj opisują jakie badania się wtedy robi. Patrzcie jakie fajne fotki, a jakie jajka duże ;) www.usgecho4d.pl/usg-rozwoju-ciazy-polowkowe.html

Ja chyba też właśnie na połówkowym pójdę na 3/4 d.

Oo, dokładnie Ola. Jak nie ma czegoś w lodówce na co akurat mają ochotę to pretensje.

To im pokażcie grono.net/dzieci/topic/10254465/sl/dla-f...iazy-troche-chumoru/ :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129771 przez Aleksandra
Ja na to połówkowe idę na początku lipca (to będzie 20/21 tc)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129775 przez vestusia
Ale słodkie fotki! Faktycznie, jajeka ogromne :D Mi co prawda lekarz nic nie mówił, że będzie to badanie połówkowe, ale tak sobie wyliczyłam. Następna wizyta jeżeli będzie to wypadnie na koniec 23 tygodnia, chyba że wtedy będzie to połówkowe. Nie wiem. Ech, zła jestem, że nie wiem nadal jaką dzidziuś ma płeć. Nie będę robiła teraz żadnych zakupów dla dzidziusia, bo nie chcę już tych "uniwersalnych". Chciałabym coś już kupować pod kątem płci :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129777 przez Dorciaition
No to pewnie faktycznie będziesz miała to połówkowe. Kochana jaka płeć na pewno się dowiesz. Im dłużej się czeka, tym większa radośc ;)

a masz już jakies ubranka? W ogóle kupujecie już coś?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129783 przez Aleksandra
Fotki są sweetaśne :lol:

Ja też bym już chciała robić zakupy ale oczywiście mój mąż uważa że jeszcze za wcześnie....on chyba uważa, że będziemy latać po sklepach jak będę w 8 i 9 miesiącu :cheer:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129792 przez Dorciaition
Ja tam w pierwszej ciąży kupowałam szybko i dzięki temu mam teraz masę ciuszków. Kupowanie na sam koniec to mega wydatek, a przy każdej wizycie w sklepie kupowałam po 1, 2 body czy śpioszki i nie odczułam tego w ogóle. Teraz już też mam 2 pajacyki kupione, śpioszki, czapeczkę. To zdecydowanie mniej zaboli kieszeń, więc polecam :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129795 przez anakol
Dorcia, pracuję w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i w szpitalu. W te dni do 20-tej jestem w OIK.

Co do zakupów spożywczych to akurat nie mogę narzekać na mojego męża - sam pamięta, robi listy co jest potrzebne i jedzie na zakupy, czasem nawet nie wiem kiedy. Jak nie ma co jeść to też nie ma pretensji, albo jedzie do sklepu albo leci na resztkach :silly: To ja bardziej muszę mieć, i to dokładnie to co akurat "jadam", a nie byle co :) Za to takie maluszkowe zakupy oczywiście go nie porywają :dry: gondolkę kupiłam ja, właściwie wszystko ja wybieram :dry: no ale nie ma ideałów :side:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129797 przez Dorciaition
To podobny fach jak Ola :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129800 przez anakol
Zgadzam się z Tobą Dorcia, że warto wcześniej kupować, też tak będę robić - wydatek się rozkłada i przyjemność też :side:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #129804 przez anakol
Hahahaha :lol: :lol: :lol: :laugh:

Świetne są te porady dla mężczyzn - jak zrozumieć żonę w ciąży :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129811 przez Mama Piotrusia
cześć dziewczyny:-)
gratuluję wszystkim przyszłym mamą !!:-) ja jestem ze stycznia 2011:) jestem z moim maleństwem już ponad 4 miesiące i cały czas nie mogę się nim nacieszyć - tak go kocham:-) Bycie mamą to najwspanialsza rola:-)

Mamy prośbę z Piotrusiem jak byście mogły zagłosujcie na nas w konkursie ostatnim razem się nie udało może teraz się uda:):)Byli byśmy wdzięczni z góry dziękuję:-)

PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, PROŚBĘ MOŻNA UMIEŚCIĆ W ODPOWIEDNIM WĄTKU^^ MODERATOR

powodzenia:-)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl