BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #129814 przez anakol
Mamo Piotrusia, zrobione :)
Gratuluję ślicznego synka!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129855 przez Dorciaition
Vestusia tak dziś pisałaś o tym jajku, że zdrowe więc też sobie zrobię z ziemniaczkami. Mój dostanie gołąbki bo zostały z wczoraj :) No i krem z kalafiora.

Ola, a co Ty dziś serwujesz? :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129867 przez Aleksandra
Wczoraj miały być naleśniki ale teściowa znowu robiła grilla więc będą dzisiaj :) Na szczęście w niedzielę moi rodzice zabierają nas na Stare Miasto na obiad i spacer więc odpocznę od gotowania :) Grillowanie mi już nosem wychodzi :dry: Ile można....
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129868 przez Dorciaition
A my jeszcze ani razu w tym roku grilla nie mieliśmy. Rok temu jak o tej porze byłam w ciaży to na sam zapach grilla uciekałam, a teraz mam ochotę :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129873 przez luska
hej kobietki a ja juz po obiadku i domek ogarnięty tylko podłogi zostały ale to już jutro:)
Robiłam ten sosik .Mąż by wprost zadowolony .Ja bym jeszcze dodała sera i natki no i zamiast boczku kiełbaskę albo szynkę(nie lubie po prostu boczku)ale i tak pycha boczek po prostu szedł na boczek :laugh: A mąż kazał mi częściej korzystać z waszych przepisów :P
Ja to mam nadzieje , ze u anacondy wszystko oki
A u mnie własnie pustkami swieci lodowka dzis osatnie resztki poszły.Jutro koniecznie na zakupy a weekend pewnie w super markecie wyladujemy , chyba , ze sama jutro pojade.
Aleksando musisz koniecznie zmobilizować ta lista faceta.Z moim nie jest źle robi za dwóch ale mnie sama osobiście wkurza to , ze jestem na utrzymaniu wiec nie rozumiem jak facetowi może to nie przeszkadzać :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129875 przez anaconda_she
Hej kochane. Mam kociol w pracy i ledwo zyje dlatego odzywam sie dopiero teraz.Jestem padnieta i tak strasznie spac mi sie chce a tyle do zrobienia ;/ W kazdym razie mam newsa.
Bedzie dziewczynka!!!!!!!!! :D Malutka zrobila nam prezent na Dzien Dziecka i pokazala sie. Moj J. byl na badaniu i bylo niezle. Wpatrywal sie w monitor i co wiecej pytal ile wlezie lekarza. Mialam usg tarczycy i jest spoko, wyniki w porzadku, malutka tez ok. Chociaz teraz czekam na kolejan wizyte bo pewnie bedziemy robic badania prenatalne i one wiecej istotnych informacji powiedza. Tym razem bylo tak raczej kontrolnie.
W kazdym razie dziewuszka!!!!!!!!!!!!! :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129877 przez anaconda_she
Lusia dziekuje za troske. Wszytsko ok a jak przeczytasz poprzednie to bedziesz wiedziala ze jest super :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129879 przez luska
Iva koniecznie musisz mi dać znać jak zakupisz ten wózek to się wtedy będę miała kogo wypytać.
U na grille prawie co tydzień robią tez a ja tak na dwa razy dla mnie mogą być a nie muszą :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129882 przez vestusia
Anaconda, wreszcie się odezwałaś. Gratuluję dziewczynki! A na badania prenatalne to nie za późno? sama nie wiem, o jakich piszesz, bo z tego, co wiem to usg genetyczne robi się między 11 a 14 tygodniem ciąży, chyba że coś innego masz na myśli.

Ja zbieram się na targ. Wrócę za niedługo, ale ugotuję sobie ten obiadek, bo ślinka mi cieknie na myśl o fasolce szparagowej :D

Dorcia, mój mnie ciągle gnębi, że muszę się zmuszać do tych jajek, bo ja białka bardzo potrzebuję. Dziś się zmuszę, ale nie wiem czemu tak mam, że nie lubię jajek. Jedyne, co zjem, to jajka w sosie musztardowym. Chyba to zaserwuję jutro, bo jajka zostaną :D Smacznego Kochane :*
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129883 przez luska
Anaconda gratuluje :laugh:
Jak na razie mamy przwage dziewuszek:)
Kurcze jak wy juz piszecie , ze wiecie to aż mnie ściska z ciekawości ja to teraz będzie u mnie.Dziwne bo przeważnie mi było to obojętne
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129884 przez Aleksandra
Anaconda gratuluje córeczki :)

U nas grille też ostatnio było co tydzień, po prostu nam sie znudziły.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129887 przez luska
vestusia jak nie masz ochoty na jajka to nie jedz .białko znajdziesz w wielu innych rzeczach.A z tego co wiem jajka to zalecają , jak ma się nie doboru żelaza a nie biała :unsure:
a z tymi prenatalnymi to tez z tego co się orientuje to się robi jak przezierności, może o te połówkowe chodziło
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129893 przez luska
A sny ma cie dziwne hehe ;)
Ja to padam ostatnio jak dętka i jak wstaje to nic nie pamiętam.Całe szczęście bo na początku miałam koszmary .Masakra jakaś.Raz to się nawet pod prysznicem tak zwylam , zeby mój nie wiedział ale na szczęście już minęło
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129896 przez anaconda_she
Vestusia najpierw byly genetyczne i mialam w 12 tygodniu robione a teraz po 20 tyg powiedzial ze czas na prenatalne. Tamte wykluczaja wady genetyczne a teraz bedzie ocenial czy nie ma jakichs wad rozwojowych bo maluszek sie rozwinal od tego czasu intensywnie i to do tego jest. Slyszalam ze prenatalne to najczesciej robia kobiety po 35 roku zycia i te u ktorych w rodzinie wystepowaly jakies wady ale moj lekarz powiedzial ze po 20 tyg teraz kazda kobieta ma obowiazkowe badania prenatalne. W kazdym raize im wiecej tym lepiej ale bede sie rownoczesnie denerowala.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129901 przez Emme
są inne źródła białka niż jajka, nie się co zmuszać np. mięsko drobiowe, ryby, wołowina, twarogi
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl