BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129903 przez Dorciaition
Anacodna, to cudownie! Gratuluję dziewuszki! :lol:
Super, ze z małą jest wszystko ok :) No i prezent Wam zrobiła cudny! :)

Te prenatalne to połówkowe na pewno. Różnie lekarze nazywają usg. Niczym się nie stresuj, na pewno będzie wszystko ok :)

Vestusia dobrze, że Ci mówi, bo mojego to nie bardzo interesuje co jem :silly: Ale Emme ma racje- faktycznie nie zmuszaj się jak nie lubisz. Albo powiedz mu, że wcześniej już jajko zjadłaś :silly:

Tabeleczka



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129926 przez TyszAnka
Hej dziewczynki

Nie nadążam za Wami czytać :)

ANACONDA- powiadasz dziewczynka ;) gratulacje !!! Super że wszystko ok, a badania prenatalne są między 11 a 13 tyg, oraz między 18 a 22 tyg. W tym pierwszym badaniu to głównie przeziernośc, a w tym drugim badaniu, tak jak Dorota linka przesłała- czyli góównie, móz, serduszko, wszystkie końcyny (paluszki), nerki, pęcherz, wątroba, czy nie ma rozszczepu podniebienia..i wiele innych badań rozwojowych :)
Ja takie badanie będe miała 27 czerwca- to bedzie w 20 tyg i 6 dni :)

Anakol i Ola- wiem co to jest być bez kasy....mój stracił prace 17 grudnia 2008 roku, przed Bożym Narodzeniem :( zwolnienie dyscyplinarne z pięcioma zarzutami- sadził się, w sądzie apelacyjnym został przywrócony do pracy :)
Żyliśmy z mojej wypłaty przez 10 miesiecy, nie spłacaliśmy kredytów ( które ja wzięłam)banki wypowiedziały umowę :(
Dzisiaj ja nie mam pracy, tylko mój.
Ponadto gdybym ją miała to i tak komornik by mi 50% ściągał...
Wynajmujemy mieszkanie 1050 zł plus media co miesiąc ( za maj mamy nie zapłacony czynsz plus media)...nie wiem skad mam kasę wziąc...na komunię i tak pożyczyłam kasę, musze też oddac, ale z czego?

z miesiaca na miesiąc w długi większe popadamy...nie wiem jak to dalej bedzie ... :(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129936 przez TyszAnka
acha co do ubranek to mam dużo, po moich chlopakach zostawiła msobie same markowe ciuszki,
teraz jak jestem gdzies w ciucholandzie to raz za kiedy coś kupię, jak nie umiem się powstrzymać... he he porobię kilka fotek ciuszków jakich mam .... :) ale to i tak nie wszystkie reszta u mamy ...



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129940 przez anakol
Anaconda, GRATULACJE!!!! Będzie koleżanka dla mojej Natalki :woohoo: To teraz możecie wybierać imię :woohoo:

Ja wczoraj zrobiłam naleśniki i zjedliśmy z nutellą i bananami :P Podziwiam Cię Ola że gotujesz nawet w dni, kiedy jesteś w pracy. Ja ze szpitala wracam koło trzeciej ale i tak zazwyczaj nie mam już siły ani ochoty na gotowanie... Tylko w wolne dni coś pichcę a tak to coś kombinujemy na szybko B) Dziś mój mąż przyjdzie do mnie do pracy i już nam zamówiłam naleśniki ze szpinakiem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129941 przez anakol
Jej, dziewczyny, piszecie o tych badaniach i mi wraca niepokój - bo nie miałam tych genetycznych robionych, no... :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129942 przez Suari
Anaconda- gratuluję córci :)

Nie mam zbytnio czasu i od czasu do czasu tylko podczytuję co naskrobałyście :)
A która terazma wizytę ? Niech się przyzna żebyśmy się mogły niecierpliwić informacjami jak już będzie po :)

Co do ciuszków- to ja jeszcze nic nie mam, chcociaż na raziesię rozglądam, myślę, że wkrótce coś trzeba będzie ruszyć :)

Mam nadzieję, że ta tabelka nie będzie tylko różowa ;)

Pozdrowienia dla was wszystkich !!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129955 przez madziaska
Heh hej :)
Anaconda gratuluje:)
Ja mam wizyte w poniedzialek... ale nie dowiem sie plci :( bez usg niestety...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129959 przez anaconda_she
A wiec u nas praktycznie wybrane. Bedzie Milena ale ja mysle jeszcze nad Nadia.Oba bardzo mi sie podobaja.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129963 przez madziaska
Anaconda bardzo ladnie :) U mnie jesli bedzie dziewczynka to Hania, dla chlopca nie mam pojecia... a czuje, ze to chlopka bedzie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129966 przez Suari
Madziaska- twój suwaczek jest niebieski, więc może to nie przypadek, że akurat taki ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129969 przez madziaska
sauri cos chyba w tym jest ;) moj ma przeczucie na cireczke, jego mama tez,a mi sie ciagle chlopcy snia ;) w sumie to obojetne...ale jestem coraz bardziej ciekawa ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129971 przez vestusia
Suari, cóż za wniosek wyciągnięty z koloru suwaczka :D

Nadia mi się bardziej podoba, moja koleżanka ma córeczkę o tym imieniu. :)

Ja właśnie kończę mój obiad. A co tam, zjadłam 2 jajka sadzone, młode ziemniaczki i kończę fasolkę. No i w międzyczasie podjadłam troszkę czereśni, zostało mi jeszcze troszkę i 1 kg truskawek. Będę miała dzisiaj co jeść he, he :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129976 przez Suari
vestusia- tak przez przypadek zobaczyłam, że niebieski :laugh:

Ja od samego początku miałam przeczucie, że będzie chłopak i niektórym trudno to zrozumieć jak tak może być, ale może jednak coś jest w tym naszym przeczuciu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129978 przez madziaska
Vestusia znowu rozbisz smaka na truskawki... ostatnio jadlam je jak wariatka, kg dziennie... i tak mnie wywalilo... na twarzy jakas kaszka, na ranionach i karku prychole, chyba od tych truskawek... A osatnio mi wszyscy mowili, ze ladnie wygladam i na buzi sie nic nie zmieniam, a tu prosze !!!! ;) To i tak chyba mnie nie odstraszy od truskawek, dzisiaj zrobie sobie przerwe ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129980 przez Dorciaition
Witajcie. W końcu się odezwałyście :) Suari masz już imię dla synka?

Ja dziś przy obiadku (Vestusia jajka sadzone ;)) mówię do mojego, że ciekawe czy teraz dowiem się płci, a on- czego ty chcesz się dowiadywać- wiadomo, że chłopak. Hehe, taki pewny jest, ciekawe czy ma rację :)
No i wg suwaczka by się zgadzało ;)

A mnie się bardziej podoba Milena :silly:

TyszAnka koniecznie jak będziesz miała chwilkę pokaż co masz dla maleństwa. Moje wszystkie ciuszki są u teściowej na strychu. Zabiorę je po połówkowym usg.

Suari za tydzień wizytę ma TyszAnka, Iva i ja :) Szkoda Madziaska, że bez usg.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl