BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130095 przez TyszAnka
co do imion to mnie się takie podobają :
dziewczynka:
Eliza, Lena, Nadia, Liliana, Kornelia, Majka, Emilia, Roksana, Luiza
Chłopczyk:
Gracjan, Dorian, Filip, Ksawery-Ksawier, Fabian, Olaf,

po tym talerzu zrobię sobie deser- czeka 2,5 kg truskaweczek :laugh:



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130098 przez TyszAnka
Dorota, tak kalafiorek też jest, jest i kostka masła z bułka tartą- bomba kaloryczna hi hi :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130099 przez Dorciaition
A mnie:
    Dawid, Wiktor, Natan, Igor,[/color]
Sara, Tola, Lena, Pola, Karmen,

Zresztą ja tak naprawdę sama nie wiem czego chcę ;)


Anka w takim razie smacznego! :)

Bułki tartej faktycznie sporo, ale co tam :) Jak szaleć to szaleć ;) Ja tam lubie :)


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130127 przez TyszAnka
Dorota, ja tez napisałam że mi się podobają takie imiona, ale sama nie wiem czego chcę :(

Pojadłam i się przejadłam, nerki to aż mam na żebrach , a żołądek mam tak rozepchany, że szok.
Brzuszek mnie z przeżarcia zaczął boleć :(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130128 przez Dorciaition
Hehe. A my za chwilke wybieramy się jeszcze do knajpki coś zjeść :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130130 przez vestusia
He, he o Wy niedobre :)

No to macie mój dzisiejszy obiadek :P Smacznego wszystkim życzę :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130132 przez TyszAnka
No to smacznego Wam życzę... :)
Nie przejedz się bo ja naprawde przesadziłam, ale już nie umiem sie doczekać kiedy mi przejdzie, bo truskawki czekają :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130134 przez TyszAnka
wow vestusia, widze plan obiadowy wykonany :)
Mówię Ci tak mi smaka narobiłaś tą fasolką, że wmłuciłam przed chwilką 60 dkg, pół kalafiora, i kostka masła z bułką tarta- umieram :(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130150 przez madziaska
dziewczyny!!!!!!!!! ta fasolka jest boska, nie no teraz nie zasne w nocy... Musze jutro koniecznie zakupic, tylko nie wiem czy u mnie juz jest ???
Co do L4 to ja od wczoraj jestem jeszcze bardziej zadowlona z leniuchowania niz do tej pory... Dostalam wyrownanie za maj i stowka do przodu, a tp tylko dwa tygodnie ;) Anaconda przemysl jeszcze raz z tym zwolnieniem... Nikt nam medalu nie da za to, ze pracujemy w ciazy, a na zwolnieniu wyplata wieksza ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130154 przez vestusia
TyszAnia, no to mnie pobiłaś. 60dkg? Masakra :) Ja kupiłam w sumie pół kilo, ale zostawiłam też Piotrkowi na obiad, więc zjadłam z tego może połowę :D He, he :) Jak tak będziemy sobie wklejać fotki z jedzenia, to nigdy się nie opanujemy i będziemy coraz większe he, he :D

Madziaska, popieram - u mnie też wypłata większa, w sumie o 600 zł netto, w tym miesiącu prawie 700 zł, więc nawet nie mam się nad czym zastanawiać. Poza tym jest tak, jak piszesz - nikt medalu nie da za siedzenie w pracy. O ile jest ona miła, lekka i przyjemna, to rozumiem, ale takie siedzenie tyle godzin w pracy w naszym stanie.... to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130223 przez Dorciaition
Zgadzam się z Wami! Anaconda śmigaj na zwolnienie, albo troszkę w pracy zwolnij. Nie słuchaj szefa. Mniej go w jesli sam nie jest fer i gada, że nic nie robisz. Jesteś pod ochroną. Córunia najważniejsza! :) No :lol:


Vestusia pyszny obiadek. Ja sobie juterko też zjem fasolke :silly: Fajnie właśnie, że tak sobie pokazujemy ;) Dzięki temu mam jakieś pomysły na obiadek :)

Idę ciapu ciapu i do wyrka z książeczką. Rano wcześnie trzeba wstać. Na 7:30 fryzjer a potem do pracy.

Madziaska zdecydowałaś się na tą poduchę?


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130244 przez madziaska
Dorcia jak TY mnie wyczuwasz ;) Wlasnie dzisiaj ja zamowilam, kolezanka mnie przekonala w 100% do niej... Zobaczymy... mam nadzieje, ze bedzie ok, bo jak wstaje to plecy mnie bola i brzucholek tez pobolewa... A jak tam Twoja??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130252 przez iva 20
hej !!! Garulacje anakonda cory !!!! :lol: pewne sie cieszysz :) a wy kobietki widze takie pyszne obiadki na talerzach mialyscie ze nawet fotki szczelilyscie sobie :blink: :blink: superr !! kilogramami sie nie ma co przejmowac bo w ciazy jjestesmy to mozemy :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130260 przez Dorciaition
Hehe. Moja w łóżeczku jest. Między krokiem też czasami i w różnych innych dziwnych pozycjach. :) Jest fajna i wygodna, ale myślałam, że będzie lepsza :) Może gdy będzie większy brzuszek lepiej się sprawdzi. Myślałam, że będzie tak się na niej opierał, ale ona jest za "wysoka".
Daj koniecznie znać jak Twoja się sprawdzi :)

Własnie wyszłam na balkon pranie ściągnąć, patrze, a człowiek na ulicy leży, a rower daleeeko. Podejrzewam, że jechał na czerwonym świetle bo to na pasach było. Oj :/

Idę się położyć. Miłej nocki kochane!
Do juterka


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130272 przez madziaska
Dorcia npewno dam znac...
Ja tez juz zmykam, glodna sie robie, nic nowego ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl