BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu #129984 przez anakol
Mnie też się podoba Milenka :) To imię było wśród moich typów dla dzidziusia, ale mój mąż zdecydowanie wolał Natalkę, więc tak zostało :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129985 przez Suari
Dorcia- jakieś typy są :)

Podoba mi się Igor, Wiktor i Dawid, no chyba, że wynajdę jeszcze jakieś i mi się spodoba :)
Ale jeszce do końca nie jest ustalone, które to będzie i czy któreś z tych.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129986 przez madziaska
Dorcia ja czuje, ze u nas to beda chlopcy ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129989 przez Dorciaition
Suari miałam te same typy :ohmy: Natan jeszcze był. Ale mąz chce koniecznie Adriana.

Madziaska ja też tak czuje. :) Liczyłam na dziewuszke, ale z chłopaka też się ucieszę, choć nie chciałam takiego porównania, czy jakiegoś zastępstwa za Alanka. Tak jakoś boję się chłopca. Ale najważniejsze żeby był. :)

Już chce listopad!!!


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129991 przez madziaska
Dorcia czas szybko leci, jutro juz zaczynasz 17 tydzien ;)A kiedy masz wizyte u gin, bo nie doczytalam...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129992 przez Dorciaition
Za tydzień mam wizytę. U nowej ginki, ciekawe jak będzie.

Oj tak, leci jak szalony. Nie długo dziewczyny będziemy świętować połowę!


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130033 przez vestusia
Kurczę, faktycznie jeszcze troszkę i połowa ciąży za nami. Ale mnie się i tak strasznie dłuży. Jedynie widzę przypływ apetytu, bo to jak jem przechodzi nawet moje wyobrażenia. Nigdy się tak nie obżerałam jak teraz :) No i chciałabym już żeby dzidzia była na świecie, taka malutka kruszynka...

Zeżarłam wszystkie czereśnie. To jeszcze te truskawki mi zostały, ale chyba później się do nich zabiorę, bo zaraz pęknę.

A mój pies to jakaś świnka totalna. Dzisiaj to przeszła samą siebie. Niedawno wróciłyśmy ze spaceru, nawet długi był bo jakieś pół godziny na świeżym powietrzu. Zrobiła siusiu, pobawiła się, poskakał na trawie, wylegiwała się. Weszłyśmy do domu, ja do ubikacji myć ręce a ona? Ona sikała w przedpokoju na dywaniku. Kilka sekund po wejściu do domu. Ale to nic, bo niecałe 20 min później zrobiła klocka na dywanie. I jak ja mam jej nie utłuc? Chyba zrobię z niej kotlety jak dalej taka nieposłuszna będzie he, he :D Chyba się mści za to, że w nocy musiała spać w swoim kojcu a nie z nami w łóżku :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130037 przez madziaska
Vestusia ja tez mam wilczy apetyt... owoce jadlabym ciagle.. Przed chwilka zjadlam arbuza i winogrono, tak jak pisalam dzisiaj przerwa z truskawami... Juz 2kg na plusie (51 kg-pierwszy raz w zyciu ;) ) W koncu chcialam zawsze przytyc ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130044 przez anaconda_she
Jezu ja jeszcze w pracy. @ godziny nadprogramowo ale dobrowolnie. Wzoraj sie popsztykalam z szefem, ktory uwaza ze nic nie robie wiec sie unioslam honorem i zostalam zeby ogarnac to czego po prostu nie nadazam zrobic w dzien jak w cholere ludzi przychodzi. Nie mam sily dziewczeta juz dzisiaj.No nic jade na poczte wyslac listy i na obiad bo umieram z glodu.Trzymajcie sie i milego popoludnia.Mnie sie poki co niestety odpoczynek nie szykuje bo mam wazna rzecz do zrobienia.Buzka pewnie do jutra
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130052 przez vestusia
Madziaska, Ty chudzielcu. Ja tyle ważyłam rok temu, zanim odstawiłam tabletki heheh :) Ale też nie jest tak źle, bo na razie niecałe 2 kg do przodu, więc luzik :)

Owoce są oki, teraz tyle jest ich w sklepach :) Do wyboru, do koloru :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130053 przez vestusia
Anaconda, mimo wszystko podziwiam, że jesteś w pracy. Ja nie lubię takiego stresu i pracy pod presją czasu. Mam nadzieję, że jakoś to ogarniesz. Przypomnij mi, kiedy planujesz iść na L-4?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130071 przez Batmanik
Witam!!!
wy z tym pisaniem jestescie obledne:)
ja dzis po wizycie u D...matki siedzialam i odpowiadalam polslowkami i patrzylam na zegarek:)
co do zakupow to moj z checia smiga do sklepu codziennie i zawsze pyta co trzeba...
tyle napisalyscie i malo co pamietam....
przede wszytskim gratuleje corci Anakonda!!!
ciuszkow dla chlopca mam od groma bo przegielam z ciuchami dla Igora:( a jak sie okaze ze dziewczynka to znow sie zacznie z zakupami juz zagladam na ciuszki dla corci:) ale jeszcze sie hamuje z kupnem:)
Suari moj synek nazywa sie Igor Dawid:)
dzis moj synek pojadl truskaweczek swojskich:) sklepowe ja wciagnelam...
podziwiam Was ze pracujecie ja z Igorkiem jak bylam w ciazy to chcialam wrocic do pracy ale po kierownika wolal zebym siedziala w domu a teraz to korzystam L4 bo Igorek jest:)
zazdroszcze Wam wagi ach....
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130088 przez Dorciaition
Madzia Tobie to kilogramy nie zaszkodzą :silly:

Haha, Vestusia za dużo nie da kotletów z Twojej Funi. ;) Poczekaj aż będzie większa :lol:

Aanaconda oj oj. A Twój szef to cwaniak. Pewnie widzi, że jak mówi tak pracownikom to potem od razu zostają dłużej. On wie, że Ty w ciaży jesteś?


A ja się dziś obżeram nektarynkami. A za chwilę z mężusiem i psinką wybieramy się na spacerek.
Byłam dziś z 20 min na słońcu i se dekolt zjarałam. Dziwne :/

Dziewczyny jadłyście taki owoc- ufo??? Widziałam dziś w warzywniaku B) Chciałam kupić ale się bałam :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130090 przez TyszAnka
Już nie pamiętam która z Was mi zrobiła smaka dzisiaj na fasolkę szparagową.
Poleciałam na targ i proszę :) tyle tylko że juz połowy talerza nie ma :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130091 przez Dorciaition
Vestusia dziś zajadała. :)

Widzę tam też kalafior? Pychotka! Wcinaj drugą połowę :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl