BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150194 przez Aleksandra
Znowu mam problem z wklejeniem. Dorcia mogę cię znowu wykorzystac??
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150200 przez Dorciaition
Ola to cudownie!!!!!!! Gratuluję! No pewnie wysyłaj :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150207 przez Aleksandra
Dorcia właśnie ci puściłam na maila. Nie wiem o co chodzi z tymi zdjęciami. Raz mi się udaje raz nie a robię fotki w minimalnym formacie. Jeszcze raz ci dziękuję :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150208 przez Dorciaition
DZIDZIA ALEKSANDRY
[/color]

Buziaczek



Jestem dziewczynką



Stopka



Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150212 przez anakol
Ola, gratulacje!!! :laugh: Cudownie :laugh: Dziewczynki są faaajne :blink:
A fotka superaśna, całą buziolę pokazała Twoja córcia :laugh:
Nie pamiętam, czy podawałaś imiona do tabelki?

A moja tak skacze że muszę iść się położyć :laugh: pewnie po obiadku taka ruchliwa :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150214 przez Dorciaition
Ola cudna dziewuszka :) :)



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150216 przez anakol
Już sprawdziłam - Nikola, tak? Nasza Dorcia to jest błyskawica z tą aktualizacją tabelki :blink: Już wszystko jest :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150221 przez labetia
ZAPRASZAM SERDECZNIE!!

PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ!^^ MODERATOR

jak nie wchodzi link to Folder-"Sprzedam-Kupie"-Ciuszki dla Dziewczynki i Chlopca...

Jeśli lecieć - to do słońca.
Jeśli marzyć - to bez końca.
Gdy całować - to serdecznie.
A gdy kochać - to już wiecznie.


Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150222 przez Aleksandra
Dziękuję :) Jest bardzo fotogeniczna i dziś ładnie pozowała do zdjęć :) Wstępne imię to Nikola ale jeszcze się zastanawiam nad Julią i Natalią oraz Klaudią....Chociaż ostatnio wpadło mi Ania... Ech teraz to się zacznie wybieranie imienia :)

Właśnie się dowiedziałam, że obronę mgr mam 12.07 akurat w rocznicę naszego ślubu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150271 przez Batmanik
Witam!!
od wczoraj probuuje cos napisac i gdzies mi posty wcina:(
a wievc moj juz znow w szwecji i nie wiadomo kiedy zjedzie , pogoda jak chyba u kazdej do bani:(
Olu gratuluje corci!!!
i doszlam do wniosku ze to od miesiaca zalezy czy chlopczyk czy dziewczyka:) jest taka chinska metoda planowania plci:)
ach ja jutro bede miala aneks gotowy:( ale wazne ze bedzie...
u nas oki ,Igor spi ja rozpakowywalam kuchnie i sie naszarpalam ale dobrze ze moj tego nie widzial bo by mi sie oberwalo :S
niunia jak Igor kopie dopiero wieczorkiem jak sie poloze:) i znow 2 tyg do wizyty jak to zlecialo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150275 przez asia26
Aleksandra napisał:

Właśnie się dowiedziałam, że obronę mgr mam 12.07 akurat w rocznicę naszego ślubu :)


ja tez miałam obronę 12.07 tylko 3 lata temu :) powodzenia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150304 przez Aleksandra
Przynajmniej będę miała już to z głowy a i w rocznicę fajny prezent będzie :) Właśnie przeglądam i opracowuję pytania na obronę. Mam ich aż 35.... Zadadzą nam 2 pytania z listy i jedno z pracy.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150305 przez Dorciaition
Ola w takim razie powodzenia na obronie. 12stego będziemy trzymam kciuki z całych sił. Na pewno 5 będzie ;)

Co do imion to dzisiaj tutaj znalazłam ciekawe informacje
gorny.edu.pl/imiona/

Batmanik już robiłyśmy sobie tutaj testy na płec wg tej chińskiej metody. Mi wyszedł chłopczyk- zobaczymy :)

Jeśli mam coś oprawić w tabelce dajcie znać.

Buziak


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #150342 przez anakol
Ola, no to 12tego trzymamy kciuki :)

Batmanik, ja zauważyłam że jak piszę dłuższe posty, tzn. jak mam dość długo otwartą tą stronę z postem, którego piszę, to później mi go wcina. Dlatego jak piszę coś dłuższego to na wszelki wypadek sobie kopiuję ten tekst i jak mi go zje, to go wklejam znowu i wtedy wchodzi.
Nie wiem czy jasno to napisałam, czy pogmatwałam, w razie czego pytaj :blink:

Dorcia, widziałam już kiedyś tą stronkę, troszkę się zmartwiłam bo Natalia przez wszystkie lata, z których tam są dane, była w pierwszej piątce czy jakoś tak, ale w sumie to są dane dla Warszawy a w moim mieście nie znam żadnej Natalii, więc tutaj chyba aż tak popularne nie jest ;)

Przyszła mi ta butelka Lovi. Gdzie wcięło Vestusię? ;) Vestusiu, moja butelka samosterylizująca 250 ml jest całkiem przeźroczysta (w sumie taka, jak chciałam) to chyba inna od Twojej? Bo zdawało mi się, że pisałaś że Twoja jest taka jakby mleczna.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150361 przez madziaska
Anakol nie wiem jaki to model wozka, jak przywioze to zobacze. ja mam caly komplet, gondola, nosidelko i spacerowka... Ale tak mysle, ze na wiosne kupie nowa spacerowke, marzy mi sie sliwkowa ;) Ja kupilam spiworek z owczej welny, tez bardzo cieply, a i tak kombinezon jeszcze trzeba bedzie zalozyc. I tak mysle, ze jak my urodzimy w listopadzie to chyba trzeba bedzie dwa kupic. Ja mam na 62cm po siostrzencu, jest bezowy wiec go wykorzystam, najwyzej pozniej w lutym trzeba bedzie wiekszy kupic...
Dorcia nie we wszystkich wozkach sa spiworki i wydaje mi sie, ze nie sa zbyt cieple, ale jak kupisz cieply kombinezon bedzie pewnie ok :)
Ola gratuluje corci, jest sliczna :) Ale rozowo nam sie zrobilo.
A ja znowu dzisiaj kupilam ciuszki, ale juz wieksze rozmiary 68 i 74, teraz sa letnie wyprzedaze wiec tanio mozna kupic fajowe rzeczy, w sam raz na przyszle lato :) Tylko tak zastanawiam sie co bedzie jak na nastepnym usg wyjdzie, ze jednak chlopak ;) Troche juz wydalam na te ubranka :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl