BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 10 miesiąc temu #385273 przez YummyMummy
Iwus, no to faktycznie urwiska macie ;) jakby nasza nam takiego psikusa zrobila,to bym oszalala z niepewnosci :P ale taki element niespodzianki tez fajny :D

Iza, to widze ze grono coreczek sie powieksza :) a macie juz imie wybrane dla Malej :)? No i dawaj cala liste, bo ja sie czuje totalnie zielona :unsure:

Powiem Wam,ze wchodzenie na to forum poprawia mi humor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385419 przez Sander
No mi też się humorek poprawia :laugh:

Iza gratuluje córci!!! Cieszę że wszystko z Wami dobrze :) A jak z mężem lepiej??

Ja jestem po pierwszych zaliczeniach, jedno do przodu, jedno tyłu. A za tydzień aż 3. W zasadzie już chyba się wezme do nauki, chociaż mnie tak głowa boli i jestem poprostu padnięta...No zobacze...

Iwuś na twoim miejscu poszłabym na te 3d, nie wytrzymałabym tak długo. Z resztą i tak się nad tym zastanawiam, bo nie wiem czy mój lekarz ma...

Macie już imiona bo ja nic... pustka w głowie... no i nie wiem kto mnie tak sztura od środka.

Dziś na egzaminie kopało Maleństwa, ja tu skupiona w wirze wyliczania a tu mój skarb o sobie przypomina :lol:
Jakie to cudowne uczucie!!!!!!!!!!!!!!! Wcześniej tylko czułam rano i wieczorem a teraz to nawet w ciągu dnia czuje :lol: I jak nie kochać takiego cudu?????

Pozdrawiam!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385421 przez klaudia28
Hej dziewczyny :) Jestem w 21 tyg. :) Termin mam na 5.11 i nie mogę się doczekać :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385423 przez Sander
Witamy nową Mamę w naszym gronie :) Napisz nam coś o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385430 przez klaudia28
Jestem ( a właściwie będę ) młodą mamą, ponieważ mam 15 lat. To była nie planowana ciąża, ale nie żałuje tego. Razem z ojcem dziecka mamy poważne plany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385859 przez chłopek
witam dziewczyny
klaudia28 powodzenia,bedzie wam ciezko ale napewno dacie rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385974 przez Natalia.nati26
iza a przy tej ciąży znów masz problem z szyjką czy bo ja bylam w podobnej sytuacji i strasznie sie boje ze jak zajde w ciaze 2 raz to bedzie tak samo tylko ze u mnie nie zdazyli zalożyć szwu ani nic innego ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386029 przez YummyMummy
Sander,moze Malenstwo chcialo Ci dac znac czy dobrze odpowiadasz na egzaminie :P
My dla naszej mamy juz imie - Zuzia :)
Ja bylam na usg 3d polowkowym, polecam bo naprawde lekarz duzo wiecej rzeczy widzi niz na zwyklym 2d. A dodatkowym atutem dla rodzicow jest mozliwosc podejrzenia malenstwa jak wyglada :D

Klaudia, trzymam kciuki zeby Wam sie wszystko dobrze ulozylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386122 przez Bombelkowa Mama
witam Was :D ze mnie też jest listopadówka:P dokładnie to 14 listopada. o maluszku dowiedziałam sie 26 marca :woohoo: jesteśmy z 18tc i na szczęście dużo nie przytyłam jak na ten czas :lol: mały kopie czasem jak wariat, na 80% to chłopiec :D pozdrawiam Was wszystkie przeszczęśliwe przyszłe mamuśki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386254 przez iza
Witam nowe kolezanki na forum :)

Wczoraj pojechałam na IP zeby sprawdzic czy faktycznie jest ok.
Cała sobote czułam straszny ucisk na pecherz i czesto chodziłam do toalety.W niedziele juz mniej bolało ale jednak postanowiłam to skonsultowac.
Szyjke mam zamknieta ,tetno płodu ok.Lekarz stwierdził zebym zrobiła sobie badanie moczu bo moze mam przeziebiony pecherz lub infekcje.
Nie chce mi sie juz pisac jaki był lekarz "miły" bo i tak jestem jakos zmeczona ze ciagle cos pod gorke.
Mam pytanie czy czasem odczuwacie takie kucie,ciagniecie po bokach w dole?

Natalia na razie niby wszystko jest ok z szyjka.Wiadomo wizyty sa czestrze u gin niz w normalnej,prawidlowo przebiegajacej ciazy.No i ja akurat sporo leków przyjmuje i oczywiscie lezenie w domu.Ale co tu ukrywac ta ciaza jest ciezka,nie chodzi mi fizycznie bo to daje rade zniesc ale psychicznie.Kazdy bol,ukucia sprawia ze zaczynam sie bac ze cos nie tak. Natalia napisałas ze sie boisz to jest normalne ja tez sie boje jak nie wiem co ale trzeba podjac to ryzyko bo warto.

YummyMummyfajnie ze byłas na usg 3d na pewno super wrazenia :)
Sandermoze Malenstwo chciało dac Ci do zrozumienia ze trzyma za mame kciuki :blink:
Klaudia28rowniez trzymam kciuki bo to jest z pewnoscia szczegolnie dla Ciebie ciezka sytuacja ale trzeba miec wiare ze wszystko bedzie dobrze :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386258 przez iza
Zapomniałam dopisac ze obiecuje do piatku umiescic ta liste :)
A co do imienia to nie mamy jeszcze konkretnej decyzji chociaz juz Wam chyba pisałam ze mi sie podoba Lena i Julia no ale sama nie moge zadecydowac.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386610 przez Dorciaition
O jaa Dziewczyny to już połówki. Ale ten czas leci.
No tak, ja rok temu też z brzuszkiem chodziłam, a teraz już takie duże dziecię. :)
Powodzenia, trzymajcie się.

Listopadowe dzieciaczki są najwspanialsze na świecie :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386733 przez YummyMummy
Dorciaition ale masz fajna coruchne :D ja sie nie moge juz mojej doczekac ;)

Iza, najwazniejsze ze wszystko w porzadku :) Ja czasem przed snem mam uczucie pelnego pecherza,co oczywiscie jest tylko uczuciem,bo jak probuje sie wysikac,to nic nie leci. A co do kłóć,to bardziej odczuwam z lewej strony na wysokosci żebra.

Dzis mialam niespodzianke z rana,pociekla mi krew z nosa:/ musze dzis mojej gin zapytac czy to nie od ciaglego smarkania. Niestety alergia nie daje mi wytchnienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386961 przez kaska
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

poczytałam troszkę i też postanowiłam dołączyć do Waszej rozmowy. Termin mam na 8 listopada. Płci jeszcze nie znam, bo maluszek nie chciał pokazać co ma między nóżkami :( Następne badanie już 2 lipca. Nie mogę się doczekać!

Pozdrawiam! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386966 przez iza
Dorciation przychylam sie do opinii YummyMummy ze masz super córcie :)
Czasami zagladam do listopadówek 2011r i jak patrze na zdjecia Twojej małej to mi sie humor poprawia bo wyglada na taka urocza i drobniutka dziewczynke :silly:

YummyMummy przyczyna krwi w nosa jest rozszerzenie naczyn krwionosnych sluzówki nosa i oslabienie sciany naczyn.Jest to wynikkiem zmian hormonalnych jakie zachodza w organizmie podczas ciazy wiec raczej wszystko jest ok no chyba ze krwotok nie ustepuje wtedy nalezy jak najbardziej udac sie do lekarza.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl