BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 10 miesiąc temu #381044 przez YummyMummy
Ja sobie narazie radze bez zgagi,mam nadzieje,ze to sie nie zmieni! :unsure:

A co do rodziny,to widze,ze wszedzie podobne problemy:/ ja mam bratową, ktora wszystkich bezpodstawnie oskarza o wszystko,a sama jest egoistyczna i rozpuszczona dziewucha. Przez nia nia nikt nie ma ochoty jechac w odwiedziny do mojego brata i chrzesniaka. Na sama mysl sluchania jej wywodow i patrzenia jak zaniedbuje dom i rodzine,to mam ochote ja zabic.

Iza faktycznie pogadaj z mezem co Ci lezy na sercu,nie warto sie smutac. Tymbardziej,ze Maluszek czuje kiedy mama jest w zlym humorze. A teraz szczegolnie powinnas sie cieszyc i z ciazy i z przeprowadzki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381177 przez iza
hej :)
Widze ze nie tylko ja mam problemy z rodzina...
wiem ze powinnam z nim porozmawiac ale na prawde nie mam ochoty
Z tych nerwow zaczelam sie bac ze cos jest nie tak bo ciagle boli mnie brzuch i plecy.
Zadzwoniłam do gin i kazał mi przyjechac wieczorem na usg no i zobaczymy.
Szczeze to nawet nie zauwazyłam zeby sie specjalnie przejał tym moj maz :(
Pewnie jego mama nagadała mu wczoraj ze panikuje z byle powodu.
Bo sama stwierdziła mowiac mojej mamie ze jej nikt tak nie woził po lekarzach a wychowała 5 dzieci i nic nie było.Tylko jak wiecie ja juz jedno dziecko straciłam i wydaje mi sie czyms normalnym ze jak cos mnie niepokoi to kontaktuje sie i ewentualnie jade do lekarza.Ale ona tego wogóole nie pojmuje :(
Jak sie dowie ze dzis jade do gin to sama jestem ciekawa jak zareaguje,pewnie szlak ja trafi :lol:

A tak poza tym to i tak kiepski dzien bo brzydka pogoda ale sie pocieszam ze od jutra juz słoneczko :)
Postanowiłam ze jak wszystko bedzie dobrze z dzidzia i ze mna to za tydzien pojade do mamy na troche.Przyjezdza tez siostra z moim łobuziakowatym chrzesniakiem :) wiec na sama mysl ze pobedziemy u mamy razem to mi humor wraca :) :) :) :) :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381858 przez Sander
Cześć!!
Coś tu znowu pusto :-(

Jak tam Iza?? poukładało się??? Miło że masz w perspektywie spotkanie z mamą i siostrą :-)

Co tam u Was słychać??? Ten mój Maluszek nic nie chce mi się pokazać ani znaku dać a ja tu czekam jak na zbawienie....
Macie już wyprawki???

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382511 przez YummyMummy
czesc dziewczonki:)
iza super pomysl z wyjazdem do mamy, wypoczniesz troche, a glowa przede wszystkim odpocznie:) a super rad trzeba sluchac i puszczac drugim uchem, bo bysmy oszalaly. Tymbardziej,ze 30 lat temu byly inne czasy i inne standardy. Teraz mąz udziela sie przy ciazy i porodzie,a nie umywa rece.

Sander jesli chodzi o wyprawke,to narazie nic nie zbieramy;) wozek mamy od siostry lubego,po ich dziewczynkach,a na reszte jeszcze przyjdzie pora:)

Chyba zaczynam czuc ruchy Malej:D wydawalo mi sie,ze sie rozciagala,bo poczulam ucisk raz z jednej i za chwile z przeciwnej strony:) smieszne uczucie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382765 przez Sander
Cześć!!
Chyba coś wisi w powietrzu... hehehe ja też sie ze swoim pokłóciłam... tzn on na mnie nakrzyczał.... achhhhhhhh te chłopy... co mi z nimi mamy... położył zaświadczenie z krwiodawstwa nad barkiem - tam gdzie mnie to zawsze denerwuje... i co... i znikneło... i ja tego nie brałam... i awantura z rana... oczywiście nerwy mi pusciły i zaczełam ryczeć... i tak sobie rycze bo te hormony sa teraz straszne i o byle co płacze :-( oczywiście poszedł do pracy i zachwile dzwonił z przeprosinami że się tak uniósł... on jest taki - najpierw powie potem myśli... ale myśle że każda z Was ma czasem dość tych naszych drugich poówek... a niech no przyjdzie żebym mu pomogła w nauce... :angry:
Nooo to się wygadałam :lol:
A przechodząc do rzeczy to ja czuje mojego Malucha od wczoraj, tzn to że się preży czuje od chyba 2-3 tygodni tzn taka kula się robi pod skórą, a teraz poczułam kopnięcia - przynajmniej tak myśle... :laugh:
Takie pukanie od środka delikatne, ale jest to tak naturalne że ledwo się na to zwraca uwage :)
Najważniejsze że daje znać że tam jest!!! Jestem z tego powodu przeszczęśliwa!!!!!
Co do wyprawki to moja teściowa była w anglii dwa lata temu i pokupowała już wszystko :-) Wózek, ciuszki, foteliki, bujaki itd... Pierwsza była kuzynka i czekam z niecierpliwoscią jak wygląda wózek... Mam nadzieje że jest w dobrym stanie bo głupio mi będzie powiedzieć że chce nowy sobie kupić...
Pozdrawiam z rana i życzę miłego dnia!!
PS. Iza napisz tylko czy wszystko jest w porządku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382811 przez YummyMummy
Generalnie chlopy to sa jakies dziwne:P ja sie z moim wiecznie musze klocic o to,ze nie lubie prowadzic na dluzszych trasach, bo mi teraz mocno nogi puchna, a on tego nie rozumie i ciagle musze wysluchiwac pretensji:/

A co do hormonow i placzenia z byle powodu, to mam to samiutenko :P najgorzej jak ktos mi opowiada jakas przygnebiajaca historie i zaraz sobie wyobrazam,co Ci ludzie czuja i mi lzy same leca. Albo wczoraj Mala mnie kopnela w brzucha pare razy,to tak samo sie poryczalam, bo pierwszy raz taki ruch poczulam ;D

Kurcze,to mnie zdolowalas z ta wyprawka,ze ja tak nic nie mam:P

Iza pewnie wypoczywa u mamy i nawet nie ma czasu do nas zajrzec;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383370 przez iza
Hej :)
Jestem,jestem...do mamy jade ewentualnie od przyszlego poniedziałku.
Przepraszam,faktycznie powinnam dac znac jak po wizycie chociaz.
Otóz szyjka mi poleciala o 7mm czyli teraz mam 36mm co prawda kanal jest zamkniety i lekarz mówi ze to jest jeszcze dobra dlugosc i ona bedzie ulegala co jakis czas skracaniu ale ze narazie nie ma obaw do nerwów.Po prostu oprocz magnezu biore teraz nospe 3x1 bo wczesniej kazal mi nospe łykac sporadycznie.
Mimo wszystko ja sie denerwuje bo czuje jak napina mi sie przy wstawaniu macica.
W ten piatek tez ide na wizyte i jak sie okaze ze znow poszla w doł a niedaj Boze ujscie szyjki bedzie rozwarte to na prawde nie wyjde od gin bez skierowaniem na szpital.Martwie sie ale staram sie czyms zajac zeby nie myslec i dlatego zaczelam a raczej juz skonczyłam czytac ksiazke ktora pochłonela mnie bez reszty.Wczoraj zaczelam juz nastepna :)

Dziewuszki jak ja Wam gratuluje i zazdroszcze ze czujecie swoje kruszynki :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Zaje....ste uczucie co nie :) :) :)
U mnie od dłuzszego czasu cisza w tej kwesti ale mam nadzieje ze juz niedlugo uaktywni sie moje dzieciatko na dobre :)

Własnie te chłopy,chlopy...Ja dopiero od wczoraj powiedzmy zamieniłam kilka zdan z mezem ale czeka nas dzis rozmowa.Stwierdziłam ze nie bede sie denerwowac bo dzidzia jest najwazniejsza.
Dobrze piszecie dziewczyny ze te nasze hormony tez robia swoje :)
Wpadne pozniej bo musze zjesc sniadanko bo juz mi burczy w brzuchu :blink:
pa


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383392 przez Sander
Cześć dziewczynki :laugh:
Cieszę się Iza że się odezwałas, najważniejsze że jesteś pod stałą kontrolą :) a jak będzie trzeba to trudno, najwyzej poleniuchujesz w szpitalu.

Czy u Was też pada??? Ja obudziłam się z bólem głowy, a jak spojrzałam za okno to w ogóle nic mi się nie chce... a mam tyyllllle nauki i jak tu się zabrać :P
Na szczęście dziś mam jeszcze w planach fryzjera i znów będe blondynką!!!!!!! Postaram się wrzucić jakieś zdjęcie. A tak w ogóle to też mogłybyście coś wrzucić :) fajnie by było zobaczyć jak rośniecie razem ze mną :)
Mój Mału Skarbuś tez dał znac wieczorkiem, znów miałam taką kule na samym dole, położyłam ręce wyżej i za jakiś czas ta kula była pod moimi rękami!!! Wspaniałe uczucie!!! Maluch naprawde "idzie za ręką".
I co ... i te chłopy nigdy tego nie poczują!!! Więc można im wybaczyć brak cierpliwości do nas :P

Pozdrawiam Was gorącą i życze miłego dnia!!!!!!!!!!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383423 przez Iwuś24
Hej :)
zdjęcia brzuszków to dobry pomysł. Ja w następny piątek mam USG połówkowe może w końcu dowiem się co tam siedzi. Dzisiaj byłam na badaniach w przychodni i słyszałam już tętno płodu.I znowu jestem wkurzona zachowaniem Pani z rejestracji, kompletny brak uprzejmości :angry: Oczywiście przez miesiąc przybyło mi +1,5 kg.
Jak też jak tak czasem leżę wieczorem to wydaje mi się, że czuję coś tam w brzuszku.


Miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383476 przez YummyMummy
Iza, trzymam kciuki zebys jednak nie musiala w szpitalu sie wylegiwac, lepiej w domku ;) ale wiadomo,ze jak trzeba,to lepiej byc pod stala opieka! Kolezanka ostatnio wrocila ze szpitala, bo grozil jej przedwczesny porod w 8 miesiacu,to sie tyle historii dziewczyn nasluchalam,ze glowa mala ;) niektore faktycznie od poczatku ciazy musza lezec w szpitalu, niektore z nogami do gory, no masakra! No i chyba bedzie niz demograficzny jesli chodzi o dziewczynki, bo na 9 dziewczyn w szpitalu,tylko jedna miala dziewczynke w brzuchu;) moja Mala bedzie miala w czym wybierac w takim razie :P

Fryzjer dobra rzecz :D ja bylam w tamtym tygodniu na cieciu i od razu sie lepiej czuje ;)
U mnie nie pada, tylko mowia ciagle od dwoch dni o burzach,ktorych ani widu ani slychu.
Jak nie zapomne,to powiem mojemu zeby jakas fotke szczelil brzucholowi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383540 przez iza
Pewnie fryzjer dobra rzecz :) szczegolnie w ciazy cos kobietom od zycia sie nalezy :blink:
Co do wyprawki to jeszcze nic nie kupuje.
Chociaz wozek i lozeczko juz wybralismy i zakupimy gdzies tak w pazdzierniku.
Łózeczko znalazłam z szuflada i posciela wozek to TUTEK GRANDER 3w1.
A ubranka mam zamiar kompletowac jak tylko sie dowiem jaka jest plec dzidziusia bo nie moge z tym zwlekac do ostatniej chwili bo nie wiem co sie wydarzy a o takie rzeczy niechce sie chociaz martwic.
Z kolei jesli chodzi o wszelkie kosmetyki mam juz liste i tym ewentualnie na samym koncu zajmie sie moj maz.Moze komus wydawac sie to troche dziwne ze juz mam zamiar działac cos w kierunku wyprawki ale wole to teraz sama przygotowac na spokojnie niz pozniej sie denerwowac.
Oczywiscie moje zakupy to tylko i wylacznie przez internet niestety ale fajowskie sa rzeczy dla maluszkow aby tylko kase miec :blink:

U mnie pogoda w sumie jest.Teraz sie troszke pochmurzyło ale nie pada.
Sander skoro pogody nie masz to jest to dobry moment na nauke bo jak wyjdzie słonko to raczej nie w głowie Ci bedzie nauka wiec szybko do ksiazek tym bardziej ze sama mowiłas ze masz sporo materiału :blink:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384603 przez Sander
Witam!!
Byłam u fryzjera i jestem zadaowolona - blond jest dla mnie, a nie ciemne...
No i Mój Skarb daje coraz częściej o sobie znać i jestem przeszczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem kiedy się odezwę bo rzucam się w wir nauki :( tzn spróbuje bo bardzo tego nie lubie...

A w środe usg :laugh: może w końcu się dowiemy czy chłopiec czy dziewczynka :laugh:

I jeszcze jedno kupiłam sobie tez krem na rozstępy z aa ja i mama, wydaje mi się że jest dobry, pozostaje na skórze tak długo póki go nie zmyje wodą :laugh: No i niestety już mam rozstępy na udach... a zauważyłam je dopiero 3 dni temu... zobaczymy czy temn krem coś da...

Pozdrawiam gorąco!!!!!!!!

PS.Iza daj znać jak po wizycie!!! Podzielisz się tymi listami zakupów dla malucha??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384756 przez YummyMummy
O tez sie podpisuje pod prosbe o liste zakupow :P ja nie mam pojecia co kupowac i kiedy!
Ja tez juz moja Mala codziennie czuje,a wczoraj jak sie kladlismy spac i sie przytulilam brzuchem do mezusia,to go kopnela az poczul :P

Sander wspolczuje z ta nauka, ja juz na szczescie mam to za soba :)
Widzialam tez ten krem w sklepie, ale ja twardo narazie oliwki uzywam i poki co rozstepow nie widac!

Iza daj znac czy u lekarza wszystko dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384972 przez Iwuś24
Hej kochane,
miałam dzisiaj przyspieszone badania połówkowe bo gin idzie na urlop i wszystko bardzo dobrze wyszło :laugh:
Tylko, że nastawiliśmy się z mężem, że będzie wiadomo już co tam siedzi, a wyszło, że pępowina jest pomiędzy udami i gin powiedziała, że w ogóle nic nie widać. I coś wspominała,że trzeba będzie czekać o 32 tygodnia, ale też może nie być widać. Jeszcze nie przyszło na świat a już na psikusa zrobiło. Teraz zastanawiam się czy wybrać się na 3D ;)
Ehh....


Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385242 przez iza
Czesc :)
PO wizycie wszystko dobrze i ...dowiedzielismy sie ze bedziemy mieli corcie :lol: :lol: :lol:
Co do listy to dziewuszki nie ma problemu.Napisze ja, tylko to zrobie wciagu najblizszych dni bo jest troche pisania a teraz jestem na chwilke.Rozumie ze mam napisac wszystko czyli ubranka,kosmetyki co zabrac do szpitala dla bobasa i siebie.
Iwusszkoda ze dzidzia zrobiła Wam psikusa ale w takim razie na koncu bedziecie mieli niespodzianke :) ale najwazniejsze ze badanie dobrze wyszło :)
Sanderw takim razie "DO NAUKI!!!"ja tez mam lekkie rozstepy na udach ale one po porodzie powinny zniknac tylko wiadomo trzeba cala ciaze dbac o cialko :silly:
YummyMummy to z pewnoscia maz sie ucieszył z kopniaka :blink: :)
Naprawde fajnie Wam ze wasze dzidzie daja znac o sobie bo moja to sie widocznie zbuntowala bo normalnie teraz zupelnie nic no ale czekam cierpliwie bo ma jeszcze czas :silly:

Zycze Wam miłego dzionka :) po :kiss:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl