BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 10 miesiąc temu #387774 przez Sander
No to jestem :laugh:

Tak więc po "cudownym" pobycie w szpitalu wracam do żywych. Ja nie wiem co sie ze mną dzieje ale stałam się strasznie wrażliwa na ból. W szpitalu zaczeło się do badania, lekarz był bardzo nie delikatny, myślałam że go tam kopne... po tym badaniu plamiłam aż do dziś :angry: potem wenflon, który też był bardzo bolesny... a na koniec zastrzyk w tyłek , który tez bardzo bolał... i informacja że po tym zastrzyku mam leżeć i wogóle nie wstawać nawet do łazienki... :( na szczęscie po tych wymiotach byłam tak odwodniona że nawet po 2 kroplówkach nie chciało mi się :) Potem na szczęście było już dobrze :)

Według lekarza ze szpitala wstępnie będzie dziewczynka :) I wg moje prywatnego lekarza (byłam na wizycie dziś popołudniu) też "wstępnie" dziewczynka :) Mój mąż jak przyjechał ze mną do domu to krzyczał na cały głos: "są Nasze dziewczyny" - cudowne uczucie :) W ogóle to kopnięcia też są wspaniałe :)

I tak leżąc w tym szpitalu uświadomiłam sobie że te wenflony, zastrzyki to nic w porównaniu z porodem ale zrobie dla niej wszystko!!!!!!

Iza bardzo cieszę się z listy, napewno się przyda :) miło że poświęciłaś czas na napisanie tego wszystkiego. A jak z mężem lepiej??

Trzymam kciuki za glukoze!!

Pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387974 przez ewelka1505
Sander w takim razie gratuluje córeczki. Coś dużo ostatnio tych dziewczynek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388024 przez YummyMummy
Hihi no same dziewczyny :D!

Ja juz po glukozie, da sie przezyc ;) smakuje jak lukier taki z wody i cukru pudru, no i jest do wypicia cala szklanka, mocno zamula. Po godzinie troche mnie mdlilo,ale na szczescie minelo i udalo sie zrobic badanie. A najgorsze to chyba bylo bezczynne siedzenie 2h w przychodni, bo nie mozna nigdzie wychodzic.

Sander wspolczuje "milego" pobytu w szpitalu, ale jak trzeba,to nic nie poradzimy. A co do bolu porodowego, to ja sie staram jak najmniej o tym myslec zeby nie panikowac :P widok naszych malenstw nam wynagrodzi wszystkie niedogodnosci :)

Ja tez na bol glowy biore apap, najpierw polowke,a jak nie pomaga,to drugie pol za jakis czas. Wyprobowalam tez plastry chlodzace na czolo z apapa, tez pomagaja,ale raczej na maly bol glowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388322 przez iza
sanderGRATULACJE :)
Dziewczyny góra :blink:
Współczuje Ci takich przezyc ale mi to az nie chce sie pisac o tych niemiluchach z IP bo sama tez w niedziele sie zdenerwowalam na lekarza. i mnie tez badał w "delikatny"(smiechu warte) :angry: sposob!
Najwazniejsze teraz to zebys odpoczywała :)
A z mezem sie juz odzywam ale stanowczo podkresliłam ze nie chce słyszec czy widziec teraz tesciowej bo nie chce sie denerwowac.Jak narazie jest spokoj.
YummmyMummy dzielna dziewczynka :) dałas rade :blink: z ta glukoza.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388425 przez Sander
Cześć :-)

YummyMummy ciesze się że masz to za sobą :-)

Iza może za bardzo się rozczulam bo wiem przeszłaś dużo więcej ale najważniejsze że wszystko robimy z myślą o Maluchach. Bardzo dobrze że z mężem już lepiej :)

Tak jak patrzyłam po innych forach to dziewczyn w tym roku nie zabraknie!!! Tylko jakie tu imie wybrać?? W głowie mam pustke... :(

No i siedze nad tą nauką... bleeeeeeee... i oczywiście muszę sobie przerwę zrobić :laugh: .

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388555 przez kivi
Hej hej hej

Ja znów po przerwie długiej...przepraszam ale nie mam kiedy wejść popisać, wogóle stwierdzam, że druga ciąża nie ekscytuje już tak jak pierwsza niestety :-((( i nie chce sie pisać o wszystkim, no a i w tej niewiele sie u mnie dzieje ...to akurat mi sie podoba, bo z Mateuszkiem wciąż mi coś dolegało...

W poniedziałek byliśmy na USG połówkowym....
Będzie dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-) parka tak jak sobie wymarzyliśmy

Dziś kupiłam pierwsze ciuszki :-)

Jak z Waszymi kopniakami? czujecie je już bardzo wyraźnie? ja czuję jak się przewraca i fika koziołki ( chyba) ale nie mozno póki co w sumie ma dopiero troszkę ponad 20cm...

Jak dajecie na imię swoim córeczkom? Zastanawiamy się nad imieniem
Miała być Zuzia

Później niepospolite w Polsce nieznane ( pochodzenie Afryka) Alila
ale na to 2 ludzie dziwnie reagują....
Co myślicie?

Ściskam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388610 przez ewelka1505
Zuzia bardzo ładne. Też sie nad nim zastanawiam heh ;p Alila tez ładne ale nigdy nie slyszalam o takim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388636 przez iza
sander pewnie ze dla naszych mauszkow wszystko :) :) :)
A imie jeszcze zdazycie wybrac,jeszcze jest czas na zastanowienie.
Moze poszukaj w internecie a noz moze cos Ci sie bardzo spodoba :blink:
Ucz sie,ucz ale pamietaj o odpoczynku.

kivi no to gratulacje :) jeszcze jedna dziewczynka płci pieknej na listopadówkach :blink:
Ja nie czuje zadnych kopniakow wogole to chyba dopiero cos zaczyna mnie tam lekko stukac wiec czekam jeszcze z niecierpliwoscia.kilka tyg temu zdarzyly sie z 3,4 bulgotania i dłuuuugo nic a teraz jak wspomniałam wyzej wydaje mi sie ze zaczyna sie krecic.
Co do imienia to moi znajomi nazwali córcie Alia czyli bardzo podobnie imie do tego które Tobie sie podoba.U nas nikt sie nie dziwi ze mała ma takie imie bo jej tata jest muzlumaninem a poreszta jak ulal pasuje jej Alia.Sliczna 2 letnia dziewczynka z sniada cera,czarnymi kreconymi wloskami i duuuuuzymi czarnymi oczkami.Po prostu slicznotka.
Moim zadaniem to tylko kwestia przyzwyczajenia ludzi i tyle.Mi sie podoba Alila.

Miłego dzionka zycze Wszystkim :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388662 przez YummyMummy
Hmm nie dosc,ze same dziewczyny,to jeszcze Zuzie ;) moj maz tez tak wymyslil dla naszej malutkiej ;) Mi sie bardzo podoba Emilia,ale juz znajomi tak dali swojej coreczce,a nie lubie jak sie dubluja imiona :P

Wczoraj bylismy w kinie i Mala albo dostala czkawki albo tanczyla mi w brzuchu, bo tak ja intensywnie i czesto czulam,ze myslalam ze juz wyskoczy pepkiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388696 przez Bombelkowa Mama
masakra ile badań. ja przy ostatnim pobieraniu krwi prawie zemdlalam, a staralam sie byc twarda:P
yummymummy masz alergie .. o rety ja tez;/ rok temu zrobila mi sie z tego astma bo papierochy popalalam;/ i teraz musze brac codziennie leki bo jak zapomne to sie dusze. ale na szczescie mam dobrane tak leki zeby maluchowi nic sie nie stalo.
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388702 przez Bombelkowa Mama
kivi to imie Alila jest piekne:) pewnie ludzie beda mylic z "Aliną" hehe ;p mnie sie bardzo podoba :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388711 przez kaska
Gratuluje Wam dziewczyny córeczek!
Mój szkrab ostatnio nie chciał się pokazać :( W poniedziałek mam wizytę i mam nadzieję, że wtedy się dowiem. Chciałabym dziewczynkę, ale najważniejsze żeby było zdrowe.

Co do imienia to Zuzia bardzo ładnie, ale chyba obecnie popularne? mi się podoba Amelka

A co do glukozy to jaką dawkę miałaś? 50 czy od razu tą 75??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388712 przez Bombelkowa Mama
ps. jak zrobić suwaczek? gdzie wkleić ten kod co na końcu wyskakuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388721 przez kaska
ja wkleiłam do podpisu ;) tzn wchodzisz w profil-mój profil- podpis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388727 przez Bombelkowa Mama
udalo sie dzieki :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl