BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 5 miesiąc temu #477170 przez Zuzu19
Ewelka gratulację!!! Rodziłaś praktycznie dobę po mnie :silly:

Gorla- super dziewczynki! A Malutka ile ma włosów! Oby w przyszłości miała takie gęste!

Kaska- szybko wybraliście się na spacer. Ja jadę za tydzień na zdjęcie szwów i bd musiała wziąć Maćka ze sobą, ba miał już prawie 2 tygodnie ale i tak się boję go brać na tą zimnice.
Wózek się sprawuje? Ja włożyłam Maćka ostatnio do wózka... Popatrzył, popatrzył i płacz- nie podoba mu się czy co :blink:

Basia- zapisałam sobie te książki co poleciłaś, jak samo mi nie przejdzie to zakupię.
Mam wrażenie,że po prostu potrzebuje się komuś wygadać, ale jeszcze nie chcę gości w domu. Poprzynoszą mi zarazki :silly:

Tyle tych terminów, szczepień, badań, zaraz sobie zrobię mega rozpiskę na lodówkę żeby niczego nie przeoczyć.

Kolejna noc za mną nie przespana a w dzień ledwo co, lekka drzemka...
Całuję wszystkie mamcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477258 przez gorla
ewelka gratulacje !!!!!

zuzu ja Majke najpierw w domu powoziłam z dwa dni nawet drzemki miała w nim :) też sie bałam ze bedzie ryk na dworzu a tu niespodzianka :blink:
Jeszcze jedno foto i juz nie zaśmiecam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477606 przez Baasiuniaa
Ewelka gratulacje!!
a ja właśnie po wizycie u tego doktorka na zastępstwie, no to moge odliczać...3.... w sobote mam CC...teraz to sie zaczynma stresować juz konkretnie ..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477708 przez gorla
Basiunia bedzie dobrze :) okropnie jest jak sie zna date, tak samo jak sie nie zna też jest okropnie hehe ale zamieszałam. Najlepszy jest spontan.. skurcze i jedziesz a tak siedziesz jak na szpilkach i czekasz na dzień X ;) ja ze stersu w poniedziałek rano przed porodem obżarłam pazury u stóp.. ale na końcu czeka na nas nagroda.. warto sie tak postresować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477753 przez kaska
Ewelka gratulacje :kiss: no i odzywaj się jak dojdziecie do siebie

Basia to niezły agent z tego Kacperka :) Ciekawe na jakiego łobuziaka mój wyrośnie

Gorla jak to zaśmiecanie to ja je bardzo lubię i śmieć dalej :lol: Maja ma super czuprynkę :ohmy: Możesz już ją czesać :) a jeżeli dobrze pamiętam to Oliwia też taką miała a teraz dużo jaśniejsze ma włoski :)Opiekuje się młodszą siostrą czy zazdrosna??

Zuzu\- zdjęcie szwów? kurcze ja mam wszystkie rozpuszczalne i do gina mam iść 6 tyg po porodzie. Lekarka, która mnie zszywała powiedziała,że ja mi coś będzie przeszkadzało mocno to mam se sama wyjąć- hahahah jasne :ohmy: :dry: na szczęście nie było takiej potrzeby :blink:

A spacer to nic strasznego. Też się obawiałam czy mu nie będzie zimno, albo czy go nie przegrzeje. A czy szybko? hmmm wiem,że teraz kobietki wychodzą już po tygodniu a u mnie to było w 12 dobie :blink: położna powiedziała,że już śmiało można :) A wózek sprawuje się super. Leciutki i skrętny- czasami aż za bardzo :P

Co do przewożenia w foteliku to mam jeszcze pewne obawy. Jest jakiś taki głęboki i jak przewoziliśmy Małego ze szpitala to modliłam się żeby ta podróż szybko się skończyła :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477869 przez ewelka1505
A wiec tak w czwartek (15 listopad) zglosilam sie do szpitala. Tam odrazu badania, na ktg wychodzily mi skurcze (ktorych ja wogole nie czulam) rozwarcie na 2 cm wiec zostalam na porodowce. Mieli nadzieje ze moze samo sie zacznie, ale niestety nic... Wiec polozyli mnie na oddzial i na drugi dzien mialam dostac kroplowkez oxy. I tak tez wlasnie kolejnego dnia z rana lewatywka i na porodowke. Jakos po 9 dali mi kroplowke i skakalam sobile na pileczce. Kroplowka jakos nie dzialala na mnie bo do 13:30 prawie nie czulam zadnej roznicy a rozwarcie na 2,5cm. Wiec przebili mi pecherz i chlusnely wody, potem jakis zastrzyk w dupe no i sie zaczelo. Skurcze co 5 min, zaraz co 3, co 2. Jakos dawalam rade, zadzwonilam po meza zeby przyjechal i ze mna pociedzial :) Przenioslam sie na pileczke i tak sobie skakalam. Na pilce jakos mniej bolesne wydawaly mi sie te skurcze, ale i tak bolalo. Godz 16:30 a tu cholera tylko 3 cm i dziecko nadal glowka wysoko nad miednica. Dostalam wiec kolejny zastrzyk i kolejna "porcje" kroplowki. No i sie zaczela masakra. Z bolu az jeczalam, chcialam zeby to sie skonczylo. Jakos tam po 17 niestety podczas skurczy zaczelo Małej spadac tetno. Kazali nie jeczec tylko gleboko oddychac. Staralam sie ale cholernie bolalo i nie wytrzymywalam. Badanie- jest 5-6 cm ale dziecko dalej wysoko glowka, nie schodzila nizej, a tetno dalej spadalo. Podjeli szybko decyzje o cesarce. I tak o godz 17:40 przyszla na swiat moja kochana Pola. Miala owinieta pepowine wokol szyji, w pierwszej minucie dostala 7 punktow. W kolejnych juz 10. Na szczescie wszystko sie unormowalo, mała jest zdrowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #477876 przez ewelka1505
A oto moj skarb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477898 przez Baasiuniaa
o jaa Ewelka, to sie nieźle namęczyłaś...i widzisz kurcze oni tak naciskają na te porody cholera siłami natury i masz..dziecku tętno leci, a oni że pani da radę wrrrrrr
najważniejsze, że już wszystko ok:)
a fotki skarba brak! więc wrzuć jeszce raz hehe

ja właśnie pakuje dokumenty wszystkie do porodu, umówiłam sie do kosmetyczki na wieczór, psa na szczepienie jeszcze, bo mi wyleciało z głowy no i tak sobie czekać będę do soboty hehe
ale miałam dzisiaj taki spokojny sen o tej cesarce, mam nadz, że też tak będzie.

ale zobaczcie ilu z Was musieli jednak CC zrobić..ponoć teraz jest straszna nagonka na lekarzy i wolą szybciej decyzje podjąć o CC, niż później się sądzić z rodzicami..i bardzo dobrze, pewnie gdybym teraz rodziła Kapisia też by sie cc skończyło..a nie taki koszmar jak przeżyliśmy razem...ach teraz muszę się pozytywnie nastawiać na sobotę

zaraz Wam coś smiesznego wkleje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477902 przez Baasiuniaa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478129 przez ewelka1505
Nie wiem... Mi sie wyswietla tamta fotka.

A oto kolejne zdjecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478188 przez gorla
ewelka śliczna Pola :kiss: :kiss: to sie namęczyłaś i tak ze tyle czekali jak tętno spadało

kaska Oliwia pomaga przy Mai że ho ho :lol: głaska, rozmawia z nią np. moja kochana, moja malutka hehe rozczulające ;) Co do fotelika sam. tez miałam wrazenie, ze za głęboki i mała miała nogi podkurczone jakby, wierciła się potem zaczęła płakać i na koniec ją wyjęłam :blush: :blush:

Basiunia dobre to foto hehe uśmiałam się :lol: :lol: :lol:

lece obiad dokończyć, mąż jechał po Oliwkę do zerówki zaraz wparują głodni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478219 przez Sander
Achh dziewczyny... ciężko Was nadrobić... nie wiem komu odpisywać?

Wszystkie zdjęcia rewelacyjne!!!!!!!! Naprawde!!! Cudne te Nasze pociechy!!!

Ewelka Gratuluje!!!!! Nawet nie zdążyłam wcześniej :huh:

Czy ktoś jeszcze został 2 w 1???

Co do porodu to szczerze mówiąc... dzięku Bogu że miałąm cc!!!!!! Tak się w szpitalu nasłuchałam.... straszne!! aż czułam się winna że nie rodziłam naturalnie i miałam wrażenie że zaraz mnie tez to czeka!! wrrrrrrr Takie rodzenie na siłe jest bez sensu!!! Była dziewczyna która się dosłownie darła parenaście godzin!! Poprostu wrzeszczała biedulka... i co i na końcu biegiem do niej lecieli żeby zrobić jednak cc... I po co tak męczą???

Ja ze spacerem musze poczekać jeszcze tydzień... :( Dusze się poprostu w domu!!!!!!!!

No i właśnie analizuje szczepienia... Finansowo jakiś koszmar!! Na te 6w1 się zdecydujemy, na rotawirusy raczej też ale na pneumokoki i meningokoki to sama nie wiem... A wy jak będziecie szczepić???

Basiu rozumiem stres z cc!!! Zleci , sama zobaczysz i będzie juz po wszystkim!!! Klara będzie z Toba!!! I do siebie też szybko dojdziesz :lol:

Pozdrawiamy!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478220 przez Sander
AAAA i chciałam powiedzieć że nasza tabelka już się pięknie wypełnia i wygląda super!!!!!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478250 przez ewelka1505
Nie no gdy malej zaczelo spadac to tetno to w sumie dlugo nie czekali. Moze z 10 min i zabrali mnie szybko na cesarke. Bo wczesniej z dzieciaczkiem nic sie nie dzialo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478303 przez kivi
Witajcie!

Przepraszam, że dopiero ale przyjechali do mnie goście...rodzinka i tak nie mam czasu usiąść i napisać...

W czwartek o 23.36 urodziła się moja mała Maja
Miałam cesarkę
Do szpitala pojechałam już po 4 rano... 3.40 odeszły mi wody ...wcześniej miałam małe skurcze, później już w szpitalu wszystko zaczeło powoli przyspieszać, walczyliśmy 20 godzin...
masakra jakaś, taka sama sytuacja jak z Mateuszkiem, brak postępu w rozwarciu, małe skoki tętna małej i ...na usg okazało się, że ma przygiętą główkę dlatego nie wchodziła w kanał rodny...
Cesarka... jak się spodziewałam...

Zdjęcie wrzucę jakoś na dniach przepraszam bo nie mam na komputerze jeszcze....

Ściskam i gratuluję Wszystkim mamuśkom które mnie wyprzedziły i były tuż po mnie :-)

U nas wszystko dobrze
Mała śpiiii i je i śpiiiii

JEST CUDNA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl