BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 10 miesiąc temu #390895 przez Bombelkowa Mama
Iza wspolczuje ze sie tak czulas, ja tez zawsze sie martwie ze cos jest nie tak. dobrze ze juz ci przeszlo :):)
Kaska ja tez bede miec chlopca! wczoraj mielismy usg 4d ale sie zakrywal raczkami i nie chcial pokazac buzki wstydnis:P
upaly? hmm siedze w domu, najlepiej to sobie wyjsc wieczorkiem na spacer :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390933 przez iza
dziewczyny gratuluje synków :)
no to mamy w naszym gronie 2 rodzynków :side:
ja bym obstawiała ze to przez truskawki...
sander wiadomo ze najlepiej zaliczyc wszystko w terminie ale tak jak napisała yummymummy jedna poprawka to nie duzo i nastepny termin bedzie twoj :blink:
tez bym z checia posprzatała bo mam tez w sobie mnustwo energii no ale jeszcze poleniuchuje do konca roku mam nadzieje szczeslliwie :blink:
kaska mnie tez od czasu do czasu pobolewaja plecy ale trzeba to przetrzymac :)
nareszcie moja leniwa jak do tej pory córcia zaczeła od kilku dni dawac o sobie znac :) bo przyznam sie ze ciutke zaczynalam sie niepokoic chociaz podswiadomie wiedziałam ze jest jeszcze czas.
dzis kolejny dzien upalów :P

trzymjcie sie dzielnie w ten goracy dzien :blink: a te ktore moga to niech pupcie mocza w wodzie :blink: :blink: :blink:
pa :kiss:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391387 przez Bombelkowa Mama
upał? jaki upał? na pomorzu zimno :) ale w koncu mozna bylo wyjsc na chwile spokojnie z domu. wszyscy w zakrytych butach a ja w klapeczkach :P ktoras z dziewuch jest moze z trojmiasta?
dzisiejszy dzien zaliczam do udanych, wpisy do indeksu, spacerek i maluch ktory kopie jak szalony:)
dobranoc dziwuszki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391498 przez ewelka1505
Sander dla pocieszenia napisze że mnie tez czeka jedna poprawka :P ale co tam... damy rade :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391597 przez kaska
BombelkowaMama : o to fajnie, że też będziesz miała chłopca. Masz wybrane już imię albo jakieś Ci się podoba? Ja liczyłam na dziewczynkę i teraz muszę się zastanawiać nad męskim imieniem :)

Co do badania usg 4d to lekarz powiedział żeby się wstrzymać jeszcze z 3 tyg wtedy właśnie będzie się układał tak żeby było widać buźkę :) Będziesz powtarzała to badanie? Polecasz?

Z Trójmiasta nie jestem, ale tam studiuje (zaocznie) i też na pocieszenie dodam, że prawdopodobnie będę musiała poprawiać jeden przedmiot :( na szczęście poprawka jest w lipcu bo nie wiem jak bym dojechała w taki upał. Damy radę! :)

Do dziewczyn, które studiują : bierzecie dziekankę, indywidualny tok, czy może jakieś inne rozwiązanie? no chyba, że kończycie już teraz. Mi został rok mgr i zastanawiam się jak mam to wszystko ogarnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391789 przez ewelka1505
Ja jestem na dziennych i chyba biore indywidualny tok. Dziekanki nie chce :P mysle ze dam rade :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391878 przez iza
czesc :)
u mnie wlasnie zbiera sie na burze ale cos sie zebrac nie moze :(
leze i ogladam filmy na compie i sie chlodze ciutke wentylatorem bo wytrzymac nie moge tak jest duszno i parno. mmam nadzieje ze nic mi nie bedzie bo go troche dalej odstawiłam.
a wy jak tam :unsure:
bombelkowa mama no faktycznie jak jestes z pomorza to nie masz upałow :blink:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392271 przez Bombelkowa Mama
witam was:P
co do usg 4d to jasne ze polecam:P juz teraz to naprawde duzo widac. moj maluszek akurat sie przekrecil i nie bylo widac buzki ale tak to wszystko dokladnie nozki, brzuszek, paluszki :D super super:) moja doktor zawsze podglada go na 4d jak jestem, a teraz jak bylam to naprawde dlugo probowala zlapac moment jak ie odwroci zeby pokazac nam buzke no ale nie chcial :) powiedziala ze moze nastepnym razem. takze jestem z niej bardzo zadowolona bo sprawdza centymetr po centymetrze zawsze na spokojnie nigdzie sie nie spieszy, wtedy ja jestem spokojna ze wszystko ok:)

co do studiow to mi tez zostal rok i nie zamierzam brac dziekanki, sprobuje swoich sil :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392283 przez Bombelkowa Mama
kaskaco do imienia to kompletnie jestesmy zieloni, nie wiemy jeszcze:) jak cos mi sie podoba to mojemu sie nie podoba i tak w kolko:P najgorzej jak nawet jest jakies fajne imie ale kojarzy mi sie z osoba ktorej nie lubie to wtedy tez odpada:P takze poszukiwania trwaja :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392459 przez YummyMummy
hahaha u mnie glownym powodem odrzucania imion bylo skojarzenie ich ze zlymi osobami :P glupie to strasznie, ale gdzies tam w glowie siedzi, ze imie moze miec wplyw na to, jaki ktos jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392511 przez kaska
No właśnie u mnie z tym imieniem tak jak u Was... albo się źle kojarzy, albo podoba się tylko jednej ze stron. eh jeszcze 4 miesiące na wymyślanie :)

Upał straszny, nie wiem co będzie później jak już teraz ledwo wytrzymuje. ;P :woohoo:

BombelkowaMama fajnie,że możesz podglądać swojego szkraba na 4d, pewnie lepiej widać. Mój lekarz niestety u siebie w gabinecie nie posiada takiego sprzętu ( mimo tego, że chodzę prywatnie), ale powiedział, że będziemy mogli przyjść do niego do szpitala. O takie pocieszenie :) mam nadzieje, że pokaże buźkę :)

Chodzicie na badania ze swoimi partnerami czy same?

Pozdrawiam! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392732 przez Iwuś24
Ja na pierwszym badaniu w 8 tygodniu byłam z mężem w gabinecie. Sama Pani ginekolog go poprosiła gdy leżałam na łóżku i teraz na usg połówkowym powiedział, że też musi być, nie ma wyjścia. Gin nie robiła zupełnie żadnego problemu jak zapytałam czy może wejść :) ale zauważyłam, że większość Pań przychodzi bez mężów. Może to wina tego, że pracują.... nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392786 przez ewelka1505
Mój byl ze mna ostatnio na usg polowkowym :) dziewczyny a w jakich tygodniach najlepiej wybrac sie na usg 3d? Bo wlasnie mysle zeby pojsc na takie badanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392873 przez iza
Ze mna maz zawsze jezdzi i siedzi tylko na korytarzu...dopiero na polowkowe badanie wejdzie ze mna do gabinetu.
Wogóle to ciekawa jestem czy dzis bedzie robił polowkowe badanie lekarz-chciałabym :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #392900 przez YummyMummy
Na usg 3d najlepiej w polowie,czyli juz ;) ja bylam w 19tygodniu.
A co do lekarza,to wlasnie ja najczesciej chodze rano, wiec mezu w pracy,ale na usg polowkowym tez byl ze mna :) i cieszyl sie jak glupi :P ja tylko sie poplakalam jak zwykle!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl