BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 9 miesiąc temu #726400 przez kaska
Ewelka tez ide po nocnik hehe moze jeszcze te body ;)

Zuzu co za zmiana fiu fiu. Chociaz Ewelka ma bardziej wpadajace w czerwien. No i na tym zdjeciu widac jaki Maciejka juz duzy :) :) :)

co do zebow to mamy w calosci cztery jedynki i czesciowo jeszcze gorne dwie dwojki.

Trufla to szybciutko sie Ala rozwija :)

no i musze konczyc bo uciekamy na zakupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726423 przez ewelka1505
Zuzu fajny kolorek :)
Ja ostatnio kupilam sobie farbe z innej firmy, dokladnie gernier olia. Wzielam intensywna czerwien a na wlosach wyszedl znacznie ciemniejszy kolor... jakas wisnia czy nawet ciemniejsze no ale ujdzie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #726558 przez trufla
Witam
No ja studiuję administrację a temat pracy to zabezpieczenia kredytów bankowych. Przy Ali tylko taki temat mogę pisać. A i tak czasu brak na wszystko :angry: Chodzę cały czas jakś nieprzytomna jak tylko gdzieś siadam to zaraz śpię. Ali wychodzą kolejne zęby i zaczyna być masakra. Ma już ich 6 i oczywiście mamy czym mamę gryść :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #727764 przez Sander
Ewelka ile ząbków!!! A u nas nic... :(

Zuzu wg mnie wyglądasz dobrze :) No i włosy będą zdrowsze :)

Też bym chciała coś zrobić z włosami... achhhhh


Kaśka i co nocnik kupiony??

Trufla trzymam kciuki za tą prace!!! Ja jestem w polu z pracą.... mam tylko temat i nazwy rozdziałów.... zgroza!!!!!! a obrona niby we wrześniu, a ja nawet nie mam kiedy na moment usiąść.... może przesunę na styczeń??

Ile wasze maluchy śpią??? Iśka noc zwykle ładnie od około 20stej do 5-7, ale w dzień jej sie poprzestawiało i teraz przez cały dzień około 2h a czasem tylko 0,5h... a ja padam na pysk... też tak macie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #728271 przez kaska
Sander proszę Cię. Ja się z Tobą zamienię z tym spaniem dzieciaków. Dołujecie mnie wszystkie bo już była kiedyś o tym mowa. No i zazdroszczę Wam bardzo (tak po ludzku :blink: :blush: ), że się w nocy wyspać możecie. Od 20 do 5 bez przerwy?? co ja bym za to dała! :S
Kacper wprawdzie zasypia ok 19, ale potrafi budzić się co godzinę :ohmy:
Nie chcę zapeszać, bo od tyg mi ładnie śpi bo kładzie się o 19 pobudka na jedzenie o 22 później budzi się o 2- chyba żeby się przytulić. Następnie o 4 na jedzenie i zazwyczaj koło 6 wstaje :pinch: :dry: :laugh:
W dzień kładzie się po 8 i śpi 40 min ( no zdążę się wykąpać i zjeść)
Następna drzemka około 12-13 i śpi z godzinkę czasami półtorej :lol:
To co Sander zamienisz się? no weźźź tak na jeden dzień chociaż :side: :lol:

a dodam jeszcze, że jak on zasypia to ja muszę pisać pracę bo też sie bronię we wrześniu. Aj szkoda pisać :P

No co do nocnika to od czwartku jest w lidlu to zakupię. Nie będę go zmuszać na siłę. Jak będzie chciał to posiedzi. A niech się przyzwyczaja :blink:

Trufla i Sander to powodzenia w pisaniu :kiss:

Basia jak tam się mieszka w nowym domku?

Ewela czyli nie rezygnujesz z czerwieni? Dobrze się czujesz w takim kolorze?

Zuzu jak u Ciebie sprawa wygląda. No wiesz jaka. Zgubiłam gdzieś adres do Twojego bloga. Podrzucisz jeszcze raz adres? :blink:

Aaaa Sander no Iza się zmieniła bardzo. Już taka duża się wydaje. Nie dzidziulek :woohoo: No i uśmiechnięta i grzeczniutka. Nie boisz się tak blisko wazonu z kwiatami trzymać? Bo Kacper lubi wszystko zwalać. Kwiaty przewraca, ze stołu ściąga. Taki z niego diabełek :evil:

Yummy, Gorla, Słoneczko co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729184 przez gorla
Jestem jestem, czytam ale na pisanie brak czasu!!!

Jakieś zapalenie mi sie pzyplatało, nie iem co, chyba piersi, bo dziś gorączke miałam, plecy bolą, kości wszystkie.... łeeeee :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Pomożie!!!!!!!!!!!! nie moge Majki na butlę przestawić, a do tego zaczęła gryzsc sutki, tzn, mocno ściska jak pije i boli cholernie!!!! jak mam karmic to mam stresa

trufla tez studiowałam administrację :kiss:

Dziewczyny powodzenia w pisaniu, znam ten bół :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

zuzu fajny kolorek, a mi sie podobałaś w blondzie, ale teraz też fajnie wyglądasz :silly:

kaska sama nie jesteś z tym beznadziejnym spaniem.. u nas sie pogorszyło....
idzie spać o 20, mleko o 23, potem 2-3, potem 5 i wstaje ok 7. W dzień spi 2 razy, po pół i po godzinie lub czasem półtorej

sander to fajnie śpi tez zazdraszczam :blush:

My nocnik kupilismy ale na razie Majka bawi sie nim wkładając tam zabawki :side: na klapkę wiec ma radochę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729256 przez Zuzu19
Kaska
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a to adres mojego bloga niezalezna-mama.piszecomysle.pl

Wy też macie wrażenie,że macie w domu szkodnika a nie dziecko? :woohoo:
U rodziców łóżko jest wykończone drewnem. Są ślady po zębach w dwóch miejscach :woohoo:
Poszłam wsypać makaron do garnka, przeszłam z salonu do kuchni, wsypałam, wracam do salonu a Maciek leży w ziemi , zadowolony, kwiatek wywrocony, w koło liście :dry:
Trzymałam go na rękach, siedzieliśmy w fotelu, obok był stolik a na jego środku kawa. Nagle się Maciek wydłużył i kawę wylał :dry:
Doprawiałam leczo, a jak złapał mi opakowanie chilli, jak sypnął. No kochany przesadzasz :silly:

A co do spania Maciek zasypia ok 20 budzi się ok 5-6. W dzień 2 drzemki od 40 min do 2,5h!!!! Ale z przewagą tych po 40 min :S

Gorla a od czego sie bierze zapalenie piersi? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729334 przez słoneczko
czesc dziewczynki podczytuje was ale moj szkrab daje mi popalic :(

Zuzu slicznie Tobie w nowym kolorku :*

Basia zazdroszcze mieszkania w domku ;)

Pawel to jest istny diabelek ;) zepsul mi lodowke :> cokolwiek ma cos w rece to wszystkim rzuca, kopie, jak mu cos zabronie to jest horror leci obrazony do drugiego pokoju przyczym krzyczy na caly glos.

postaram sie czesciej pisac

co do spania to Pawel od urodzenia nielubil spac wiec teraz niemam latwo:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729394 przez gorla
zuzu no i dobrze ze go nie ma, nic go z płaceniem nie ominie kanalie cholernego, a co do lali .. cóż kto pod kim dołki kopie.. :kiss:
zapalenie piersi od zastoju pokarmu, nawet zbyt ciasny stanik, piersi "zmarzną"

Moja też szkodzi w domu hehe :silly: wszystyko co wystaje wisi jest zniszczone ,gazety jak sięgnie to rwie i nie pyta czy czytałam juz :silly: :silly: :silly: :silly:

sloneczko jak mały dorośnie będzie spał jak suseł, Oliwiaa też tak miała, jezdziłam z nią po dworzu 2,5 godz żeby spała i nic, a teraz jak ma wstać do zerówki a zaraz szkoła ;) to jest taaaka zmęczona i spi po 12 godzin :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729440 przez słoneczko
Gorla a Oliwia zasypiala sama w lozeczku czy musias stac przy lozeczku az zasnie? ja musze stac przy lozeczku az zasnie bo inaczej jest wielki krzyk,placz i histeria :( szczerze juz mam dosc tego stania, czasem usypiam go w wozku i przekladam do lozeczka, niewiem kiedy maly sie nauczy sam usypiac :>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729784 przez gorla
słoneczko a pewnie ze stałam, uparta była jak nic, pierwszą całą noc przespała jak miała 2 lata!!!!! potem już bylo coraz lepiej, ale jak była chora to znów były problemy ;) w wózku tez usypiałam długo długo, potem leżałam z nią na na wersalce , bo miała w pokoju obok łóżeczka i przekładałam

ale mnie dziś głowa boli , masakra cały dzień i nawet tabsy nie pomagaja, migrenowe chyba, bo mnie drażni zapach herbaty rumiankowej :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730460 przez ewelka1505
Kaska no narazie pozostaje przy czerwieni bo mi sie podoba :) jedyny minus ze sie szybko wypłukuje kolor :angry:

Pola zasupia zazwyczaj ok 20, czasem troche pozniej lub wczesniej i spi do 6-7, tak wiec sie wysypiam :) w dzien ma 2 czasem 3 drzemki po 40 min - 1,5h.
A i tez czasem łubuzuje, teraz to chwili w miejscu nie usiedzi tylko lata po calym łózku lub podlodze. Ostatnio odkryła szuflady i wyciaga z nich bielizne :silly:

Aaa moj mężulek wraca 1 wrzesnia :laugh: juz niedlugo ale nie moge sie doczekac :) jej szybko mi minął ten czas od jego wyjazdu na szczescie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731411 przez kaska
o matko, ale tu cisza :ohmy: :(

Zuzu Ty zdjęcie dodajesz a nawet cześć nie skrobniesz? masz coś na swoje usprawiedliwienie? :blink:

Ewelka no to super. Mąż wraca oj będzie wesoło. :woohoo: :lol: :silly: :blush:
Czemu mój tak na tydzień nie wyjedzie. Spokój, cisza :side: no i troszkę tęsknoty to chyba nam by dobrze zrobiło ;)

z usypianiem u nas masakra. Wcześniej musiałam Kacpra nosić na rękach a teraz przy cycu zasypia . Ja chcę go od cyca odzwyczajać, ale jak mam go nauczyć zasypiać samemu? nie wchodzi w grę zostawienie go w pokoju i wyjście. Po pierwsze teściowa po drugie płacze aż się zadławi i nie przestanie.... :angry: :dry: :huh:

Gorla i jak tam cycki? przeszło to zapalenie? tak dużo masz jeszcze pokarmu czy to tak się od zastoju robi?No i mówisz, że gryzie. No Kacper też potrafi. Ma już 6 zębów a im więcej ich ma tym bardziej boli :P No ale ja podnoszę wtedy głos i on puszcza. Chyba wie, że źle robi bo ma wtedy taką minkę, ale nie płacze i je dalej. Wiem wiem może to mało wychowawcze ale nie chcę mieć ran no i to jednak troszkę boli

No i przyszłam się jeszcze wyżalić bo Kacper od 2 dni robi sobie jedną drzemkę w ciągu dnia :ohmy: w dodatku godzinną. Chyba nigdy się nie wyśpie :dry:

Uciekam wieszać pranie bo wcześniej nie miałam nawet chwili żeby pralkę wstawić. O zgrozo! :blush: aż wstyd się przyznać hehe :side: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731424 przez słoneczko
hej dziewczynki

Ewelka to pewnie bedzie sie dzialo :* super ze tak czas szybko zlecial

Kaska ja z usypianiem nic niepomoge bo mam to samo, :| niema mowy o wyjsciu z pokoju i go zostawieniu :( no i ja tez sie pozale bo Pawelek ostatnio to by wogole nic niespal w dzien i taki lobuz sie zrobil.:/

a gdzie reszta dziewczyn?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731439 przez kaska
Słoneczko no coś czuje, że z tego Pawełka niezły łobuziak :woohoo: i czuję też, że Kacper jest podobny :side: :blink: :dry:

no ja też się pytam gdzie się wszystkie podziewacie? :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl