BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 8 miesiąc temu #731461 przez trufla
Witam :)
No ja mam super dziecko w takim razie bo Ala śpi dwa razy w dzień od 10.30 do około 13.00 i potem od 15.30 do 18.00 a i czasem jest trzecia drzemka. Ale chodzi późno spać wieczorem tak o 21.30 i śpi do 7.30 . Także nie jest źle :) A po za tym mąż na urlopie i brak czasu na pisanie. Mamy własny domek i trochę trzeba przed domem zrobić a także przygotować się na sezon grzewczy. Dobranoc i może do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731496 przez Zuzu19
Kaska chyba nie mam nic na swoje usprawiedliwienie ale może jak poszuram nogą i spuszczę głowę mi wybaczycie :woohoo:

U nas są albo 2 zdrzemki po 2godz albo 3 po 40 min :silly:

No i mogę się pochwalić,że kłądę Maćka w łóżku daje smoka, pieluchę ( bez pieluchy ani rusz) żeby się przytulił i wychodzę :laugh:


Ewelka a mąż wie o zmianie koloru włosów czy bd niespodzianka? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #731580 przez ewelka1505
Haha dziewczyny bedzie wesoło :p w koncu 2,5 miesiaca go nie bylo :p

Zuzu mąz wie o zmianie koloru, najpierw skonsultowałam to z nim :p a poza tym gadamy na skypie wiec widzial :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732029 przez Sander
Hej!!
Ja znów w ferworze budowy i obowiązków domowych... ale się naprawde staram zaglądać!

Ewelka to ja bym proponowałam wcisnąć Pole komuś na weekend żebyście się mogli nacieszyć sobą :-)

Też bym chciała żeby mój pojechał gdzieś na tydzień...

Kasiu przepraszam że narzekam na Isie.... łatwo sie przyzwyczaic do luksusu... hehe

Jeżeli chodzi o usypianie to musze przy niej stać i ją kłaść , bo ona co chwile wstaje i to trwa tak od 20-40 minut.

No i kupiłam nowy wózek :) mam nadzieje że się sprawdzi. Wybrałam na oko że tak powiem w sklepie. No i teraz przeczytałam opinie... i są niestety kiepskie... oby z moim było wszystko ok...

Coś mam doła dzisiaj... też tak macie? są takie dni że mnie wszystko wku*** i mogłabym wyć cały dzień...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732138 przez słoneczko
hejka mamusie ;)

Zuzu ale masz dobrze z tym usypianiem ;) zazdroszcze niewiem kiedy umnnie tak bedzie :/

Sander ja to juz wogole mam zmienne nastroje , mam tak ze niektore dni sa super mam zajebisty humorek a niektore dni to jestem wsciekla i lepiej bez kija niepodchodzic domnie.

tez sie zastanawiam nad pofarbowaniem wlosow ale umnie w miesie niema dobrego fryzjera :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732578 przez gorla
sander jaki wózek kupiłaś???

ewelka super że twój małż wraca :) teraz to o nas całkeim zapomnisz ;)

kaska zapalenie przeszło, brałam apap, gorączka zeszla i jest ok. Majka zaczęła siorpać herbatke z butli, dobra nasza !!!! hehe

Dostałam w sobote okres!!!!!!!!!! po prawie 2 latach, ale brzuch i plecy mnie nawalały, a żeby nie było to wczoraj w mieście mnie całkiem zalało :blush: :blush: :blush: wracałam z plamą na tyłku :silly:

słoneczko nie martw sie kiedys nastapi ten dzień , ze sam pojdzie spać i będzie spał aż go z wyrka nie wywalisz hehe to mnie trzymam przy zdrowych zmysłach :blush: bo jestem totalnie niewyspana i wymiękam , Majka też zasypia przy cycu, ale ostatnio tez zamuli ją na hustwace i wtedy ja pzrenosze na łóżku

Dziewczyny nasza sąsiadka chce nam sprzedać swoje mieszkanie tzn. pół domu, my maamy pół i ona. piętrowy, na dole 3 pokoje i kuchnia łazienka i u góry trzy pokoje i łazienka , wielkie ogrodzone podwórku, wszystko za 120 tys.!!!! góra do remontu cała , dół jest odremontowany. Cyba bierzemy. Z tym, ze ona chce mieszkać tam do śmierci, tzn. na dole , narazie byśmy górę mieli, przebijemy wejście od nas i gitara. Sąsiadka ma 80 lat, ale u niej w rodzinie długo żyją do setki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732646 przez słoneczko
Gorla dobre z tym okresem :D ale ze dopiero po 2 latach dostalas:o super propozycja z tym mieszkankiem jabym sie niezastanawiala , bralabym odrazu, pozniej to bedzie wasze ;) ja tez jestem na etapie kupienia mieszkanka bo tu wynajmujemy i wiecznie sa podwyzki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732759 przez kaska
Ewelka nas pewnie opuści "na moment jak mąż będzie w domu" , no ale chyba minutkę dla nas znajdziesz co? :blink: :side: Na ile wraca?

Gorla szalona :woohoo: :ohmy: jak to po 2 latach?? :cheer:
no a dom to jak macie kasiorę lub uda Wam się z kredytem to bierzta bierzta. 120 tys za taka chałupę to jak za darmo. No chyba, że sąsiadka jakaś problemowa. Tylko ja bym dla bezpieczeństwa podpisała z nią umowę u adwoka, że w razie jej śmierci dom na Was. A kij go wie czy ona nie ma jakiś krewnych co się upomną o swoje, jak sobie przypomną. By była bieda mieszkać z kimś nienormalnym

Gorlaaa a Ty nic Majce nie dawałaś do picia? tylko cyc? niekapka nie rusza? Bo Kacper z butli nie umie za to niekapek u nas od chyba 4 miesiąca. albo nawet 3. nie pamiętam już. Pamiętam tylko krzyk przy butli :dry:

Sander Ty nie przepraszaj babo jedna :blink: ja się śmieje ze swojego losu. No każde dziecko jest inne. Ale z tym spaniem to chyba tak jest, że im starsze to mniej. Nie ma lekko.

No właśnie pokaż wózeczek :woohoo:

Zuzu przeczytałam bloga :) jak mam być szczera to pierwszy wpis- oczywiście co do formy, stylu pisania mi się najbardziej podobał :) O treści to wiadomo- życie...

Sander no ja też tak mam... i chyba tak z biegiem czasu stwierdzam , że ja miałam tą depresje poporodową :P teraz jest lepiej ale wcześniej to ja nie mogłam na siebie patrzeć. Np teram mimo tego, że porodu nie miałam ciężkiego to jak pomyślę o drugim dziecku to mi się słabo robi


no muszę uciekać do dalszego pisania
pappa i dobrej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732884 przez gorla
dziewczyny no prawie po 2 latach, bo ostatni okres miałam w sierpniu 2011, nie licząc krwawienia po poroieiu i jednego okresu zaraz po, potem znów ciąża,a potem jak karmiłam regularnie to też nie miałam, e... fajnie było i znow sie zaczęło ;)

kaska na początku nic nie dawalam do picia oprócz cyca, potem próbowałam butle ,ale nie szło i poległam, ale wczoraj załapała i ciągnie herbatkę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733519 przez Zuzu19
Siemka dziewczyny! :kiss:

My dziś byliśmy na szczepienie - pneumokoki. Jestm dumna z Maćka :laugh: Pierwsze szczepienie bez histeri, krzyku. Popłakał chwilę, pochlipał, ale szybko się uspokoił. Dał się ubrać, zbadać. Poprzednio to jak tylko weszliśmy do gabinetu był płacz. Dziś było super. Waży moje dziecie 8,8kg, ile mierzy nie wiem, jutro spróbuje zmierzyć ale pediatra powiedział,że jest wieli ( długością) co mnie bardzo cieszy bo ostatnio wśród mężczyzn zauważam tendencję konusa - kadłubka :silly: :silly: :silly:

Teraz wizyta dopiero w styczniu ufffff i szczepienie na różyczkę i coś tam jeszcze. Z pneumo spokój do marca :blink:

Sander własnie jaki wózek kupiłaś??

Gorla ja marzę o braku okresu. Powinanm dostać okres za tydzien +/- a już mam takie boleści brzucha, piersi skamieniałe, apetyt ,że o matko bosko :angry:

Kaska a Maciek dalej nie łapie picia z niekapka :dry: Bawi się tylko i gryzie ten ustnik :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733525 przez ewelka1505
Nie no dziewczyny nie zapomne o was :p Dla was znajde odrobine czasu :) mąz wraca na 3 tygodnie az :) mial na 2 wrocic ale moze zostac na 3 :) potem jedzie na 7 tygodni zeby wrocic na roczek Poli, no a pozniej juz bedzie pracowal w tym systemie 6/2 tygodnie. Kurde 11 tygodni tak szybko mi zlecialo, myslalam ze gorzej to zniose ale w sumie nawet przyzwyczailam sie ze go nie ma :p No ale oczywiscie ciesze sie ze wraca :laugh:

Sander Polcia jest jeszcze na piersi wiec raczej nie podrzucimy jej na caly weekend nikomu, moze na pare godzin :p zreszta nie zostawialam jej z nikim na dluzej niz kilka godzin wiec chyba nie wytrzymala bym bez niej tak dlugo :p
A i jaki ten wozek zakupilas???

Gorla jezeli sąsiadka spoko to bierzcie chałupke :)

Ja coraz czesciej mysle zeby Pole przestawic na butle juz, ale na mysleniu sie konczy :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733534 przez ewelka1505
O to dzielny Macius :) My mamy kolejne szczepienie w grudniu. 2 tygodnie temu bylysmy na wazeniu to Polcia miala prawie 9,7kg a ile dlugosci to nie wiem :) Wszyscy mowia ze nie wyglada na jakas gruba ale jak wezmą ją na rece to dopiero stwierdzają ze jakas taka musi byc "ubita" bo rzeczywiscie ciezka :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735991 przez Sander
Pisze z telefonu więc krótko. Ewelka zapomniałam że karmisz... No to dziś pewnie gorący wieczór, aż Ci zazdroszczę!! Wózek kupiłam bertoni rio.
Zuzu dobrze że szczepienie " się udało" ja też muszę iść na wzw bo my generalnie ze wszystkim do tyłu. Muszę się przyznać że nie radzę sobie ze wszystkim i generalnie nic nie ogarniam... Niech ta budowa się skończy to może wrócę do rytmu...
Gorla bierz to chatę, zawsze możesz sprzedać.
Jutro idę do gin... Ciekawe co powie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736018 przez kaska
hejka

Sander a cos sie stalo czy tak tylko na wizyte przegladowa? na jakim etapie budowy jestescie?

Zuzu no Maciej nie lapie jak sie pije z niekapka a Kacper z butli :) to dopiero agent. moze mu pokaz jak sie z tego pije. My juz pijemy w sumie ze wszystkiego. z kubeczka ze slomki tez raz dawalam. on nawet krzyczy eee jak my cos pijemy zeby mu dac. a jak mu nie dasz to placz i z jedzeniem tak samo.

Ewelka jak tam spotkanie z mezem? jak Pola zaregowala?

Gorla a okres masz taki jak przed porodem. Mnie to nigdy podczas okresu to nie bolalo. tzn krzyze moze troszke ale dalo wytrzymac. no owulacje czulam mocniej a teraz to wybitnie mocno jajnik napitala... no i cos cykl mi sie chyba skrocil ale mialam dopiero 2 okresy wiec co ja moge gadac :p

Basia nam zaginela w nowym domku chyba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736504 przez Zuzu19
Kaska jak mam mu pokazać? :D On jest tylko zainteresowany gryzieniem :D Moze coś mu tam skapnie na język ale pije z butelki a niekapek podaje mu codziennie..

Właśnie Basia gdzie jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl