BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736663 przez Sander
Kasiu my też z tym piciem to kiepsko. Ona bierze do buzi tą butle z raczkamii gryzie tego smoka. No i najlepiej to się nim bawi :) a u gina byłam i na przeglądzie i po antykoncepcje bo za chwilę będzie drugą Isia... No i też jakieś tam plamienia mialam a po cc to wolę sprawdzić ale wszystko ok!
Jeżeli chodzi o dom to mam pomalowany i wykafelkowany prawie cały parter, tylko korytarz wejsciowy został do zrobienia. Jutro przyjeżdża kuchnia!!!!!!! W łazience jest już toaleta i pralka, reszty brak. Na górze R robi gladzie potem malowanie i panele, no i łazienka. Na koniec września piec będzie :-) tylko kasy bardzo brakuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736860 przez gorla
kaska tak samo mam z okresem , boli jak bolało przed... bite 6 dni miałam jak zawsze , a czy cykl sie zmieni to siem okaże za miesiąc ;)

sander bierzemy chate, ale jeszcze cene zmieniaja i sie zastanawiaja :angry: pewnie, ze sprzedac potem mozna zawsze

ewelka noo faktycznie Pola nie wygląda na swoją wagę, moze ma cięzkie kosci jak mówią ;) Majka ma 8,5 kg i jakieś 69 cm dł, też mamy szczep.w grudniu

Moja strasza Oliwia dziś zaczela nauke w szkole :lol: :lol: :lol: :lol: a Majka rozpoczęła wczoraj sezon chorobowy i gardło uszy gorączka , do tego lekarz mówił że dziąsełka bardzo napuchnięty i jeszcze to ją drażni. Biedactwo, budzi sie co pół godziny, a mój stary poszedł do kolegi i wrócił podpity akurat dziś jak mała marudzi a ja sie paskudnie czuje, jutro mu zrobię pogadankę , sioł jeden :angry: :angry: :angry: :angry: miał rano Oliwie do szkoły odwiezc

I znów Maja sie pzrebudza , lecę.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736910 przez ewelka1505
Pola bardzo dobrze zareagowała na powrót taty :) nie plakała, od razy na rączki chciała tak wiec spoko :)
Pola z butelki lub niekapka pije jak jej sie zachce a tak to tez sie bawi i gryzie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #737664 przez Zuzu19
Kupiłam nowy niekapek dla Maćka z Lovi, ten ustnik ma taki podobny do butelkowego smoka , może tym razem załapie??

Gorla co ta Twoja Maja taka chorowita? A mówią,że matczyne mleko chroni od infekcji. Tzn ja sie z tym nie zgadzam bo chorują i te i te dzieci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #737858 przez gorla
zuzu dzieciaki sie zarażają od siebie, a jeszcze Marecki cały rok ma kaszel i katar , w przeciągach robi :dry: , Oliwia też mi strasznie chorowaław okresieprzedszkolnym, teraz pierwszy rok był co sie uspokoiło

Dla mnie to mit, ze dziecko na piersi nie choroju, moze chroni.. ale układ pokarmowy , a nie resztę. oliwia piła mm, Majka z piersi i chorują tak samo. Podobnie jak ze szczepionkami, szczep.na pneumo Oliwie, a leżał aw szpitalu na zapalenie obustronne płuc, moze słabiej sie przechodzi choroby niż bez szczepionki

Mamm problem z odwozeniem Oliwi, nie mam nikogo kto by z Majka zostal, wczoraj w kocu owinięta zaniosłam do auta, potem do miasta do prababci i Oliwie do szkoły, wyc mi sie chce taka jestem zrypana, na całe szczesie, od wczoraj wieczór Majka nie ma juz goraczki jest tylko osłabiona mocno i chce spać, nawet sie bawiła juz rano.

Tak samo dziś rano, Majka w kocu do auta, na całe szczęsie mma podeszła pod szkołę poczekala w aucie z Majką, odprowadziłam Oliwie i wróciłam do domu,teraz mala śpi.... ja w poniedziałek miałam dziwna gorączkę :ohmy: :ohmy: ze zmęczenia chyba , bo nic mi dziś nie jest, wieczorem zrobiłam rabam Mareckiemu , bo już dość mam wszystko sama z dzieciakami, rozumiem , ze pracuje na rodzinę i ma full roboty ale ja nie wyrabiam, tak mnie nosilo, ze myślałam że go zabiję. Ale za godzinę już było dobrze :S :S a Oliwę pk ;ołudniu odwioza moi rodzice, jutro dopiero ma na 11.30, takzeluzzzz.
jest mega zadowolona ze szkoły, zasuwa rano z uśmiechem, ma już koleżankę :lol: i planuje urodziny dla koleżanek :side: już 14 września, wymyśloła BAL CZAROWNIC :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: ma być czarny tort z różowymi pajakami :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: łoooooo matko, takich zdolości to ja nie mam.. Marecki proponował nałapać dużych pajaków i pomalować na róż.. tyle, ze dokoracja z pająków moglaby niechcaco tort wynieść :side: :side: :side: :side: :side:

noo to sie wyżaliłam :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738414 przez ewelka1505
Heh Gorla fajny pomysł na urodziny ma Twoja córcia :) Bal czarownic - takie oryginalne :D

A mialam sie pochwalic ze moje dziecko kilka dni temu wkoncu zaczelo raczkowac :) Jednak nie pomineła tego etapu tylko póżno zaczela :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738484 przez kaska
czesc dziewczyny!

nawet nie mam sily tu pisac. nie ogarniam :p

Ewelka brawo dla Poli :) zuch dziewczynka.

Gorla hehe no nie moge z tych Waszych pomyslow. zwariowana masz rodzinke :D pajaki bal czarownic no no no to bedzie imprezka hihi
no i te wstretne chorobska... ale tak to jest z dwojka dzieci. jedno od drugiego
z tym mlekiem to roznie bywa. cos tam w sobie dobrego na pewno ma. Mi Kacper jeszcze nie chorowal (tfu tfu odpukac)

Ewelka jak tam z mezem :D hihi

Sander no glowa do gory. ja tez nie ogarniam chalupy i remontu. jakos to bedzie, jakos przetrwamy

Zuzu jak nowy niekapek? z tym pokazywaniem to tak moze glupio walnelam. no ale dzieciaki nasladuja wiec tak sobie pomyslalam . Ja Kacprowi pokazywalam jak sie pije ze szklanki hehe

Jak tam postepy Waszych dzieciaczkow? jakies nowosci? Kacper ma okres tulenia. taka przylepa. mowie do niego " kacperek przytul misia. zrob tuli tuli i tuli :))) no super to wyglada

a przypomnialo mi sie... Ewelka kupilas cos wtedy w lidlu?? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740506 przez gorla
Dziewczyny!!!!!!!!!! Majka zrobiła pierwszy kroczek, ode mnie do babci :lol: :lol: :lol: raz tylko ale zadowolona była, zaczyna sie puszczac,stoi sama bez podparcia po kilka sekund jednocześnie bawiąc ie zabawka :lol: :lol: :lol: ale i tak jak narazie raczkowanie jest najlepsze dla niej, biega z pchaczem po domu tylko trzeba pchacz trzymać bo jak sie rozpędzi to hoho...

A ta gorączka to trzydniowka była, w środe wieczorem wysypka była i w sobote sladu nie było po niej. Teraz odsypia chorobe, spi po 2 -2,5 godz. w dzień, rano spała 2,5 i teraz znow już godzinę, jak nigdy a ja siedze i nic nie robię :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side:

Wczoraj były wykopki, to narobiłam jedzonka dla pracowników :silly: :silly: i dziś mam luz , bo tyle zostało :blink: jeszcze na jutro styknie

sander spoko ja tez nie ogarniam, wyje więcej niż na poczatku ciązy ze zmęczenia :S :S :S

ewelka gratki dla Poli za raczkowanie, teraz juz tylko patrzeć jak sama pójdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740531 przez ewelka1505
A Kaska z mezem bardzo dobrze :D jakbysmy dopiero co zaczeli się spotykac :) wlasnie wrocilismy od znajomych bo pojechalismy tam na weekend, 100 km w jedna strone i Pola oczywiscie przespala grzecznie cala droge :) Ale mialam chęć na drinka :silly: no ale coz musialam sie zadowolic Karmi :p
A w tym lidlu kupilam wtedy Poli body, dresik i spodnie :)

Gorla brawo dla Majeczki :) No Polcia dopiero zaczela raczkowac a dzis zaczela chodzic oczywiscie jak trzymam ją za rece bo sama to jeszcze nie :p Ale skubanica mi sie wyrywa i chce sama a sama nie ustoi i nie rozumie ze sie wywali i guza nabije :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740558 przez kaska
o matulko ale tu ruch... juz myslalam ze sie obrazilyscie na forum...

Brawa dla Majki !!! :kiss: :kiss: zdolniacha :woohoo:

Kacper tez tam kilka sekund wytrzyma bez trzymania ale on to racze sie zapomina jak sie zajmie jakas zabawka. pozniej leci jak dlugi i nawet nie patrzy zeby sie podeprzec :blush: :dry: :blush: chodzi tylko przy meblach a jak sie pusci to leci na twarz ...
:blush: :S

Gotla to odpoczywaj poki mozesz. :lol: :) B)

Zuzanna co u Macieja?
Yummy zagladasz tu jeszcze?
Basiaaa halooo
Sloneczko a Ty? pewnie Pawelek daje Ci popalic...
a Trufla?prace piszesz?
kogos pominelam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741000 przez trufla
Witam
Gratulacje dla Majki :)
No moja już od miesiąca chodzi już sama i po domu a także po dworze. Trzeba wszędzie jej pilnować :angry:
Jak chce gdzieś szybciej to pędzi na czworaka :) A z pracą jestem w lasie :angry:
Aha jest promocja na pieluchy wszystkie rozmiary w aptece Super-PHarm za 33,99 większe opakowanie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742477 przez Zuzu19
No witam, witam :D Jestem jestem. Ale Maciek jest tak nie rozgarnięty ostatnio,że ile razy zabiore się za napisanie do Was to on wkracza do akcji :D Może tym razem mi sie uda, pisze szybko, wiecc sorry za błedy :D A więc tak...

Chyba go coś rozkłada, albo jakiś ząb ( nadal ma tylko dwie dolne jedynki). Normalnie chodzi spać o 20. Wczoraj do 22.20 twardo jęczał, miauczał ,ze nie chce spać, oczywiście oczy czerwone... Potem o 24:20, 2:20, 4:20 budził się z płaczem,że żyrandol się ruszał. :huh: Nie było go jak uspokkoić, wreszcie jak się wywrzeszczał zasypiał sam po ok 20 min płaczu.... :huh: Dziś od rana też jakiś taki smętno - jęczący... :dry:


Byliśmy na chrzcinach bratanka, może jak bd miała jeszcze chwilę wrzucę zdjecie w pierwszym Maćkowym garniaku :silly:


Kupiłam Mackowi płytę Betovena, bo mówią,że pozytywnie wpływa na rozwój... Ta teraz Maciek raczkuje do tyłu... :S :blink:

Majka, Pola zdolniachy :D :D :D :woohoo: :woohoo:

A niekapek... No jest gryziony, ale nawet łyczek z niego nie wypity... :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742885 przez kaska
o matulko ruch tu taki ze hooooohoo :S :dry:


Zuzu ja myślałam, że Maciej w gajerku całym. W sensie marynara a tu tylko koszula i spodnie. No zawiodłaś mnie :S :side: I bez butów a ja liczyłam na pantofle :lol: :blink: A tak na poważnie to na zdjęciu nie widać aż takiej różnicy wieku między chłopakami. No a Maciej w tej koszuli to laski wyrywał? :woohoo:

Trufla tak to jest, że niektóre dzieciaczki wcześnie chodzą :) Moja siostra też już nieźle zasuwała jak miała 10miesięcy :blink: A Kacper tylko przy meblach i to jeszcze mu się nogi plączą :blink: No ale ma czas. Spokojnie ze wszystkim


Byliśmy dzisiaj u pediatry. O tak sprawdzić co się tam dzieje. Powiedziała, że ok. No i moja Kruszyna waży całe 8 kg :blush: :side: :blink: Chyba najchudszy z tego towarzystwa :blink:

Kacper nie lubi muzyki klasycznej. Próbowałam mu puszczać, ale on przy tym marudzi i piszczy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743839 przez Zuzu19
Katarzyna no wiesz co :P Buty miał, czerwone trampki i co z tego jak co je zawiązałam to on je rozwiązał i bach na ziemie... :dry:

My dziś do pediatry... Maciuśko chory :( Już drugi dzień ma gorączkę i katar. I jeszcze wczoraj wymiotował :(
Dzisiaj rano już gorączki nie miał , ale i tak idziemy do pediatry bo potem jakby co w weekend trudniej cokolwiek załatwić...

KACPER TYJ BO PRZYJADE I CIE UTUCZĘ :silly: :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744751 przez ewelka1505
Heh dziewczyny no ruch tu taki mamy rzeczywiscie ze hohoho :silly: ja codziennie zagladam ale nie zawsze cos napisze :p

Kaska no to Kacperek kruszynka :silly:

Zuzu zdrówka dla Maćka :kiss: czyzbys obcieła wloski??? Moze o tym pisalas ale nie pamietam :blush: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl