BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 7 miesiąc temu #750621 przez ewelka1505
No ten kolor jest taki pomiędzy niebieskim a jasnym fioletem heh :silly: ciezko okreslic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752905 przez kaska
ja się tylko witam, melduje, że żyje, ale nie mam weny na pisanie.
No dużooo na głowie mam. :dry:

3majcie się ciepło i zdrówka dla chorowitków :kiss:


no i piszcie piszcie bo ja nie mam co czytać :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752997 przez Baasiuniaa
no halooo halooo:))
bo przecież przezcytac tych stron nie mogę hehe
no wiec u mnie zmiany zmiany hehe, przeprowadziliśmy się dlatego mnie tyle nie było, bo raz ze netu nie mielismy u nas na zadupiu hehe to dwa- ciagle cos do robienia było no i trzy- kapi do przedszkola wystartowal i te pierwsze dwa tygodnie to koszmar był..1.5 kg zjechałam na wadze ze stresu tak płakal;/ teraz jak już niby zaskoczyl to znowu chory-dzisij u dr bylam ma zapalenie ucha:( klarcia oczywiście łapie zaraz od niego wszystkie syfy przedszkolne.

w domnku mieszka się błogooo cisza spokoj hhe tyle ze od mopa się nie odklejam bo chatka dość duza i ciagle dzieciaki brudza;)no ale fajnie fajnie :))) i ciagle ktoś nas odwiedza i na nocke zostaje wiec wesoło na okraglo jest.

Klarcia raczkuje jak oszalała i chodzi przy wszystkim co może złapać albo i nie hehe, 3 dni temu zrobila sama 5 kroczków io wyladowala na oknie :P ale jest taka zawzieta ze szok no bo widzi kapiego i tak ją ciagnie do chodzenia :)) poza tym jest slodka gada lala i mama i amm i hau hau jak chickusia widziz- chickulek tez się tu lepiej czuje na nowym hehe

Malutka wazy chyba 10kg nie bylam na ważeniu ostanio. je chętnie i wszytsko :P
jak ją kłądę o18.30-19 po kapieli mleczko 150 to się budzi ok 2 dostaje kaszke i spi do 6.30-7 przed 8 zjada kaszke na mleku, ok 9 dżemka godzinna, ok 11 owoc lub jogurcik, ok 13.30 obiadek, raczej już je wszystko co robie dla nas 16-17 owoce lub jogurick no i później już kapiel.
wrzuce pare fotek

Wasze bąble tez tak fajnie porosły jejuniuu niedługo będzie trzeba torty na roczek zamawiać już :))))

aa no i za jakies 2-3 tyg wracam do firmy już, bardziej dlatego ze mnie potrzebują niż ze mi się chce :PPP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753002 przez Baasiuniaa
ejj zle napisialm hehe bo teraz patrze z tymi godzinami spania klarsona pominęłam jedna pore jeszcze hehe cos mi zaladnie to wygladalo jak czxytalam
19- mleczko
22-kaszka
2-3 mleko i dopiero teraz do rana 6.30-7 hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755911 przez trufla
Halo:)
Ale tu cisza gdzie wy się wszystkie podziały:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756030 przez kaska
Trufla Ty pisz co u Ciebie :) rzadko u nas bywasz :(

no ja poprawiam prace. moze jak to dzisiaj skoncze to jutro cos naskrobie.

Co u Was dziewczyny?

ja ciagle patrze i patrze no ale nie ma co czytac :( pisac cos! szybko!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756094 przez trufla
Ala miała opryszczkę we włosach i była przez 5 dni na antybiotyku. A we czwartek idziemy do ortopedy kontrolne bo Ala już bardzo dobrze chodzi :)
I trzeba kupić buty na zimę. A mi pracy nieudało się skończyć może w innym terminie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756095 przez Baasiuniaa
piszcie piszcie Kasia ma racje ja tez już mam neta i chce poczytać hehe
wrzuciłam dwie fotki aktualne Klarsona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756098 przez Sander
Ja jestem z Wami duchem... ale nie ciałem!! Czasem wpadnę na moment przeczytać i tyle.
Byłam z Isią na szczepieniu i waży 9850. no i dalej nie ma zębów... Pytałam pediatry mówił że może być odwapniona i kazał podawać wapno co około 3 dni. No zobaczymy... kiedyś i tak wyjdą :) ale czuć już te jedynki na dole że są w dziąsłach :) .

A ile zębów mają wasze maluchy??

Wiecie że już zaraz roczek??? Kiedy to zleciało??? ja już planuje impreze, wyszło mi około 21 osób...
Ale pokłóciłam się z teściową... i moja mama stwierdziła że lepiej jakbym zrobiła osobno dla każdej z rodzin... Nie wiem co mam zrobić...

No i mam takie pytanie... czy Wasze maluchy siedzą dużo w łóżeczkach, kojcach albo krzesełkach (tzn tak długo póki nie mają dość) czy nosicie je na rękach, chodzicie z nimi cały czas i bawicie się itd???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756101 przez trufla
A i jeszcze Ala niedługo będzie miała roczek. Ale ten czas szybko leci :) A niedawno czekałam na Alę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756105 przez trufla
Moja ma 7 zębów i kolejne 2 w drodze. Waży już 10400 i niestety Ala bardzo mało przebywa w krzesełku czy w łóżeczku. Potrafi przez cały prawie dzień chodzić z przerwą na nocnik i jedzenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756179 przez kaska
ooo i mam co czytac :))) krzyknac tylko... no ok bede krzyczec wiecej :laugh: skoro tak lubicie :p

Zebow mamy 6 no i 4 nastepne ida na raz. o zgrozo! kto pomoze? ;)

Basia jak sie mieszka?
jak Kapi w przedszkolu?
z kim mala zostaje jak wrocisz do pracy?

Sander no Kacper to lobuz. w krzeselku go sama nie zostawiam. bron boze. wylaz by.
w lozeczku tyle co do ubikacji i podgrzac sloiczek no i wozek przyniesc. czasami posiedzi jeszcze jak np sciele lozko itp ale musi mnie widziec. nosic sie staram jak najmniej no ale mamy psa ktory srednio reaguje wiec wyjscia czasami nie ma. no ale juz niedlugo przeprowadzka :) jupiiiii

Sander no zebami nie masz co sie na zapas martwic. niektore dzieci maja pozniej. a Wy jak mieliscie? podpytaj rodzicow :)
czemu sie z tesciowa poklocilas? o gosci???

Ewelka jak bez meza? teskno?

Trufla nam ortopeda kazal po 4 miesiacach od ladnego chodzenia przyjsc. no ale Kacper jeszcze nie chodzil :p

Sander na co szczepilas?

Zuzu ta depresja minela? jak tam u Ciebie sprawy sie tocza. Jak Maciejka?

Trufla co szykujesz na roczek? Ktorego dokladnie Ala sie urodzila?

Gorla Ty to masz dzien zwariowany. kobieto wykonczysz sie! dobrze ze mama pomaga. Co u Twoich dziewczyn?

no i sie rozpisalam, ale moze ktoras mi odp i bedzie co czytac :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756196 przez Sander
Heheh ja odpisze!!

Kasiu ja szczepiłam na zaległe wzw...

Isi dziadek miał zęby dopiero jak miał roczek więc myśle że Isia idzie w jego ślady.

Kasiu a gdzie się przeprowadzasz???

Ja czekam aż mój R. skończy kafelkować kotłownie i można będzie odpalić piec :lol: No a wtedy nic mnie nie zatrzyma!!!!!!!! Będziemy na swoim :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756298 przez ewelka1505
No no rozpisały sie kobietki :)
Basia jak tam sie mieszka na nowym? :)

U nas zabkow jest narazie 6. W łózeczku Pola siedzi tylko jak ide do toalety albo cos w kuchni musze zrobic. A tak to zasuwa po podlodze, lazi przy meblach no stop :p Kupilam jej wczoraj chodzik-pchacz ale jeszcze sie boi przy nim chodzic.

Kaska no teskno bez meza... znowu... Ale teraz bedzie krotsza nasza rozłąka :)

Sander tez bym sie wkurzyla na Twoim miejscu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756319 przez trufla
Hej :)
No moja roczek kończy 16 października a imprezy na roczek niebędzie :( bo mamy inne wydatki.
Mąż będzie obudowywał w domu kominek i na to kasa pójdzie. Ali upiekę torta i kupimy prezent to tyle.
Sander współczuję takiej teściowej :ohmy:
My od jednych rodziców i drugich mieszkamy 500km więc mamy spokój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl