BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 6 miesiąc temu #759306 przez Sander
Dziewczyny ja tylko na moment. Dziś przełomowy dzień... Jest ząbek!!!!!!!!!!! Dolna prawa jedynka :-) wreszcie się doczekaliśmy!!! I Isia zrobiła pierwsze samodzieln dwa kroki!! Achh pękam z dumy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759312 przez ewelka1505
O to gratulacje dla Isi :) Zdolna dziewczynka :) Polcia tylko chwilke postoi sama ale do samodzielnych kroków chyba jej jeszcze daleko :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759313 przez Baasiuniaa
Zuzia- trzymam kciuki:)
Sander no widzisz a tak się martwiłaś, teraz już spokojnie, poza tym ponoć im później tym mocniejsze te ząbki są:)
Ewelka- u nas też kable i kontakty sa lepsze niż wszystkie fisher prajsy razem wzięte hehe
no i Klarson chodzi:)) teraz już tak że idzie od szafy na koniec pokoju zatrzyma się poskacze z radości że jej się udało i lezie dalej hee albo bęc na pupę:) mam filmik ale kurka nie chce się wgrać..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759315 przez ewelka1505
O to Klarcia tez zdolniacha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759320 przez Baasiuniaa
Ona jak widzi Kapisia to kwiczy z radości nawet jak on robi łaaaa i chce ją wystraszyć to ta kwiczy ze smiechu:) a jak widzi ze on idzie to się cala trzęsie najsłodsze jest jak Kapisiek ją za rączke prowadzi i mówi jej maludaaa no idz prosto :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761507 przez Zuzu19
No to ja! :P Bylismy dzis u ortopedy. Po dysplazji nie ma śladu. wszystki gites!!! Aaale sie ciesze :D a co do opieszalości poczynan mojego syna ortopeda polecil poczekac do konca roku, potem isc do neurologa. :P no to poczekamy. kupilam mu Szczeniaczka uczniaczka - kiwaczka. Z fisher price, no pobawil sie nim chwile i wrocil do kabli, pustych butelek i szafek. :/ a tak fajnie spiewa ten kiwaczek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761806 przez kaska
Witam sie i ja ;)

ja tylko na chwilke zebyscie nie mowily ze Was zaniedbuje :p

gratulacje postepow! kurcze juz chodza dzieciaczki :) no no brawo! :)

no i Macius zdrowy. tez super ! :)

buziaki dla dzieciaczkow i kolorowych snow ! :)

ps Basia tutaj filmik mozesz dodac za posrednictwem you tube. masz konto?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762300 przez ewelka1505
Melduje sie i ja :p
I fajnie ze z Macius zdrowy :) widac szczeniaczek nie jest tak fajny jak kable i szafki :) Pola wczoraj zrobila porzadek w swojej szafce... Wyszlam do kuchni na 3 minuty a jak wrocilam to juz połowa ubran porozrzucana byla po pokoju :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763046 przez kaska
haloo halooo to ja :lol: :)

no męczę się okropnie z tą moją pracą, ale jutro ją zawożę do Sopotu. Kto chętny na odpoczynek nad morzem? :woohoo: :laugh: \
No a tak na poważnie to trzymajcie kciuki żebym się ze wszystkim wyrobiła :huh: :S

Co tam u Was?

Widzę, że dzieciaczki chodzą. fiu fiu no gratulowałam już. Jestem pod wrażeniem :kiss: :)

Jak u Was z pogodą? może się ociepliło tak jak u nas i dlatego tu nie zaglądacie :side: :S No mam nadzieję, bo tylko to Was usprawiedliwia :lol:

No a my w niedziele przeprowadzka na własne mieszkanko. Jupiii :woohoo:

Zuzu depresja minęła?
Ewelka jak bez męża?
Basia kiedy Ty wracasz do pracy? Jak Kacperek w przedszkolu?
Trufla jak u Was?
Gorla to nas zaniedbuje :angry:
no nie mówię nic o Yummy...
Słoneczko jeszcze z nami pisała, ale też coś zniknęła :(

No to pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763144 przez Zuzu19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763849 przez ewelka1505
Ooo Kaska ja bym z checia poodpoczywala nad morzem :p ale troszke daleko mam :p
Pogoda u nas spoko. Z rana tylko ostatnio straszne mgły ale pozniej sie rozpogadza i sloneczko swieci :)
I jak fajnie ze sie przeprowadzacie :) nie ma to jak na swoim :)
A bez meza no jakos leci heh :p Przyzwyczailam sie juz do tej rozłąki. 10 listopada wraca :)

Reszta kobitek co z wami??? :silly:

Zuzu randka??? To zycze zeby byla udana :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #764204 przez gorla
hejka :) ja czytam ale z odpisywaniem gorzej... po prostu nie wyrabiam , dzis akurat sa rodzice u nas wiec buszuje po necie, szukam zaproszen na roczek i coś na prezent , bo pytają co maja kupić :lol: :lol: a ja nie mam pojęcia, wszystko mamy ... rowerek dziadki kupia,a co dalej?????

My mamy pchacz Vtecha i Maja lubi z nim biegać, teraz to juz popitala bez niczego , po progach leci jak szalona, tańczy śmiesznie hehe kręci pampersem, klaszcze i śpiewa do muyki, ma swoją ulubiona piosenkę, ta z Mini mini o ekodzieciakach ( segregacja śmieci hehe :) )
też aż piszczy jak Oliwię widi, szaleją razem gonią się

My robimy roczek 2 listopada, jakos 23 osoby wyszły, mieliśmy robić w restauracji, ale wkońcu w domu będzie, z kasa marnie, bo kupujemy to ieszkanie od sąsiadki :) jutro przepis u notariusza. Akurat mam prezenta na urodziny :) mąż sie smieje :)

Sander gratki dla Isi za ząbka i współczuje teściowej,ja też mam taką jędzę :side: :side:

ewelka przynajmniej macie czas zatęskić za sobą :) jak ja z meżem za długo jestem razem np. ma wolny weekend i siedzimy razem to już w niedziele wieczorem jest awantura, bomnie drażni :)

kaska ja bym sie wybrała nad morze, ale u mnie coś na gadaniu sie kończy mam ostatnoi takiego lenia, ze nic bym nie robiła

zuzu to dobrej zabawy na wychodnym :silly: dobrze że sprawa posuwa sie do przodu z alimentami

basiunia super masz z mieszkankiem :) zazdraszczam :blush: :blush: my tez będziemy niedługo miec swoje , ale szkoda że tak blisko teściowej :S :S :S ale już nie wybrzydzam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766041 przez trufla
Hej :)
My już po wizycie u ortopedy wszystko jest wporządku. Mamy chodzić w skarpetkach z absami. I byliśmy z wizytą u dziadków :) I niemiałam dostępu do internetu i nic niemogłam napisać. Robiliśmy w sobotę małą imprezę roczkową dla Ali :) Naszczęście wszystko się udało.
Korzystamy z ostatnich słonecznych dni i sobie spacerujemy. A pozatym mąż był w domu :) I od jutra same w domu :( Ali wychodzi kolejny ząbek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766042 przez trufla
A i jutro kończymy roczek :) Jak ten czas leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766156 przez ewelka1505
Wszystkiego najlepszego dla Ali :kiss: Moja Polcia bedzie obchodzić pierwsze urodzinki dokladnie za miesiąc bo z 16 listopada jest :)

Co do imprezy urodzinowej to mielismy robic w restauracji ale chyba jednak zrobimy w domu. Bedzie ok. 21 osob. A i rodzina sie mnie pyta co kupic małej na prezent i szczerze nie mam pomysłów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl