BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 6 miesiąc temu #766220 przez trufla
Dziękujemy za życzenia :)
My mieliśmy skromną imprezę na 7 osób ale w domu. Ala dostała sporo ubrań ale większych przydadzą się na później.
Zestaw do kompieli z fischer price bo lubi się kompać :) , klocki drewniane i pacynki na paluszki z ikei.
Bez szaleństwa prezentowego bo i tak niemam gdzie tego wszystkiego trzymać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766226 przez trufla
ewelka1505 też wszystkiego najlepszego dla Twojej Poli na ukończenie 11 miesięcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #766551 przez gorla
trufla wszystkiego naj naj dla Alusi!!!!!!!!!!!!!!

Ja wczoraj skończyłam osiemnastkę :) :)ale impry nie było, tylko rodzice i brat z bratową.. tak skromnie
No i w poniedziałek stałam sie posiadaczką mieszkania :) jupiii... przez zimę mamy zrobić pokój dla Oliwii i małe wc z garderobą, bo to stary dom jest i jest tam łażnia , dlatego zostwiamy te rury i jeden zlewik na dwa krany , będzie odgrodzone i z tyłu ma być garderoba, a w łazience tylko kibelek i zlew... zobaczymy coz planów wyjdzie


ewelka wszystkiego najlepszejszego z okazji 11 miesięcy Polci :) a my chyba robimy w restauracji a miało być w domu... jeszcze sto razy zdanie zmienimy, sama nie dm rady zrobic imprezy w domu a te ok. 20 osób to najbliższa rodzina i chrześni :ohmy:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766599 przez Zuzu19
hej, hej. Pisze chaotycznie bo z komorki :D Mackowi raz sie udalo usiaść i juz zapomnial jak to zrobic drugi :D ach ten moj grzmot :D za to nie wstaje, podciaga sie do gory z pozycji leżącej przy jakiś meblach itp. Bd musiala obniżyć materac w lozeczku :P Wszystkiego najlepszego dla Alicji :kiss: Urodziny Macka raczej bd skromne... Niestety... Nie mam pieniedzy na duza liste gosci... Najwazniejsze zeby byl dobry , pyszny tort :D no i żeby Maciek byl najszczesliwszy w dniu swojego święta. :) Gorla fajnie jest miec wlasna chalupke ?? Nawet nie wiesz jak zazdroszcze.... :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766600 przez trufla
My też mamy swój Domek :) Fajnie jest latem wyjść do ogródka. My teraz będziemy obudowywać kominek raczej mąż będzie to robić.
Zobaczymy jak mu to wyjdzie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766603 przez trufla
Dziękujemy za życzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767386 przez Sander
Jestem cały czas duchem z Wami... W sobotę obrona... Trzymajcie kciuki!!!! Mam notatki. Isia jest zaopiekowana a mi nic nie wchodzi do głowy... :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767749 przez ewelka1505
Gorla to i dla Ciebie spóźnione WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :kiss:
My tez mieszkamy w domku, tyle ze z dziadkami. Ale mamy osobne mieszkania :) Dziadkowie na parterze a my na piętrze. No i duuuzy ogrod, Pola bedzie miala gdzie biegac :)

Sander trzymam kciuki za Twoją obrone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769391 przez kaska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770228 przez ewelka1505
Kaska Heh no u nas zimą do odsniezania jest sporo ale ja na szczescie tego robic nie musze :p
I dobrze ze Kacper juz zdrowy :) No i wkoncu jestescie na swoim ;)

Wlasnie Zuzu jak randka? ;p
Sander a Twoja obrona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771057 przez Zuzu19
Melduję się :laugh:

A więc tak. U Maćka. Mogę się pochwalić,że Maciek nadrobił zaległości. Raczkował już od dawna. Od jakiegoś tygodnia sam wstaje i stoi przy meblach, a 3 dni temu sam usiadł :laugh: To talnie nie w tej kolejności ale już robi wszystko co powinien :laugh: Siedzi sztywno, nie chwieje się. Jak stanie nogi mu się uginają nie pozwalam mu za duzo wstawać bo stawy słabe ale się zaparł i co się odwróce to się dziwga :woohoo:

Randaka- fajnie , sympatycznie, miło. :blink: Tylko ,że i tak mam przeczucie ,że on nie szuka jeszcze tak domowej sytuacji jak kobieta z dzieckiem. Aaaale może mu się zmieni he he :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771892 przez kaska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771933 przez Zuzu19
No... W sumie to moja matka mi grzedzi ze jeszcze nie gotowy na wstawanie... A ja sie tylko boje,ze sie rochwieje i glowe obije. maciek nosi nr buta 20, ciuszki na 92... ;) U mnie z odsniezaniem jedt tak ,ze kazdy lapie za lopate :P

Maciek tez taki przytulak, sliniak, do kazdego a najlepiej zeby mial duzo wlosow :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772297 przez ewelka1505
Zuzu fajnie ze randka udana :)
Kaska my mieszkamy w domku razem z dziadkami. Mamy osobne mieszkania no i dziadkowie jeszcze z synem swoim mieszkają bo to stary kawaler :p Odsniezaniem zawsze zajmuja sie mezczyzni :silly: jak meza nie bedzie to jeszcze zostaje 2 chłopow B)

A Polcia tez lubi buziaczki. A zazwyczaj to otwiera buzie, jezyk wystawia, przy tym sie slini i tak mnie caluje :laugh:

Ja jeszcze musze kupic Poli na zime kombinezon i spiwor do wozka. Poki co kupilam jej tylko kurtke zimowa, czapki, szaliki, rekawiczki i buty. No i jezeli chodzi o buty to Pola tez ma małą stopke, chyba po mnie :) Ma buty rozmiar 20 ale są za duze o rozmiar-dwa :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772446 przez YummyMummy
czesc dziewczyny! po raz nty przepraszam za przerwe... ale mam dobra wymowke :P tzn meza nie widze,bo rano do pracy,a po pracy do domu jezdzi wykanczac(nie wiem czy siebie czy dom). Wiec jestem non stop tlko ja i Zuzia:) wstajemy ok.5 rano i ganiam za nia po domu caly dzionek. Drzemek ma dwie po pol godziny w ciagu dnia tylko. Ostatnio kumpela mowila,ze jej synek spi 2-3h! pomarzyc...

A co do Zuzi,to u nas mnostwo zmian! Chodzic zaczela jakies 2tyg temu juz sama :) zebow juz 5! Bedzie po mamusi chyba miala "london look" :P bo szparka jej sie robi miedzy jedynkami gornymi.
My rozmiarowo to tak miedzy 74-80,bo ona chudzinka. Kombinezon w lidlu ostatnio fajny kupilam:D jeszcze znalezienie bucikow mnie czeka...nie ukrywam,ze mnie to przeraza!

Zuzia daje buzi tak,ze usta przyklada do policzka :P i tez jest przytulasek hihi

U Was tez,widze ze mnostwo sie dzieje!nie nadarzam z ogarnieciem informacji :P najwazniejsze,ze wszystko sie uklada:)

Dajecie juz kanapeczki do jedzenia maluszkom? Zuzia uwielbia wcinac chlebek i buleczki:)

Za tydzien wybieramy sie na polnoc do rodziny meza,czeka nas 7-godzinna podroz. JEdziemy w nocy,bo w dzien nie ma szans,ze ujedziemy dalej niz 20km na spokojnie. Czasem sie zastanawiam po kim ona taka niecierpliwa i nerwowa:P nie moze usiedziec w jednym miejscu przez minute!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl