BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 7 miesiąc temu #756349 przez kaska
ooo jak milo wejsc i zobaczyc tyle postow :)

no z tymy tesciowymi to tak jest
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Trufla no z jednej str to super ze daleko z drugiej jak trzeba cos zrobic bez dziecka to jest komu podrzucic :) i tak zle i tak niedobrze

Ewelka pokaz co to za pchacz:)

na urodziny Kacpra wymyslilam sobie dla niego jezdzik ( tzn to bedzie prezent od mojej mamy. no ale prosila zebym jej podpowiedziala co moze kupic ;) )

wlasnie.. buty juz chyba na zime bedzie trzeba kupic. bo pewnie okolo roczku nasze dzievi beda tuptac
Trufla masz cos na oko?

no to milego dzionku dziewczyny !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756431 przez trufla
My mamy chdzik plus jeździk firmy bruin i jesteśmy zadowoleni.
Jak trzeba to teściowa przyjedzie bo jest na emeryturza a ,moi rodzice jeszcze pracują.
Co do butów to wybrałam dla Ali elefantki z deichmann bo są fajne i mają przystępną cenę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756712 przez Zuzu19
jak by ktos pytal to zyje :P podczutuje was regularnie a naskrobie cos wiecej wieczorem. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756939 przez Baasiuniaa
ja też odpisuej hehe co by nie było że mi Kaśka głowę ukręci :p
mieszka się booskooo na swoim megaśnie cudnie i wogole łooo :))
Kapisiek już niby zaskoczył z przedszkolem, ale rano jeszcze codziennie bręczy ze nie chce ale jak już jadą z Dawidem to jest ok i jak go odbieram 14.30 to jest spoko, no ale wychodzą już złe zachowania jak pokazywanie języka czy głupie odzywki;/ nieuniknione chyba

Klarcia będzie z nasza niania ta co caly zcas do Kapiego przychodzila bo maluda ją zna od urodzenia wiec super:)

Klarci ma 6 zęboli i dwie dolne dwójki już wylazły też, co do siedzenie w czymkolwiek absolutnie odpada hehe mala jest raczej żwyiołowym i baaardzo ruchliwym dzieckiem i nie usiedzi ja jej nie mogę dogonić jak chce ją ubrać albo pampersa zmienić ;p spierdziela po całej chacie:P ran jak się budzi tak ok 7 to jej wrzucam full zabawek do wyrka i włączam muzyke to mogę isc się ubrać i pomalować ok 30min to jej rekord hehe ale tak to nie noszę jej bo nie lubi, bo woli być prowadzona za rączke i zwiedzać albo sama spaceruje od sciany do mebla itd. no i się puszcza i robi po 4-5 kroczków sama :)
kupiłam jej czadowe butki które piszczą jak idzie jezuuu kwiczy z radości hehe i się w głos smieje jak jej piszczy pod stopkami :)

Sander- wspolczuje wojny z tesciowa;/
Zuzia- co tam :)?
ja na roczek na prezenty totalnie nie mam pomysłu co bym chciała..bo zabawek nie chce bo mam po kapisiu, ciuszki to nie chce, bo wolalabym pamiatke..ach sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756944 przez kaska
No Basia widzę, że krzyki i na Ciebie skutkują :lol: dobrze dobrze może ruszy to forum bo jakoś tak dziwnie jak zaglądam i nie mam co czytać :P

Sander widzę Cię. Melduj się :ohmy: :side: :laugh:

Zuzu obiecanki cacanki... no czekam i czekam. Już wieczór


No Basia u mnie tak samo. Kacper ma ADHD i muszę go gonić. Tylko, że on raczej na 4 ucieka. Jakoś się boi chodzić. Staje owszem, może zrobi z 2 kroki i na czworaka :blush: :S

No wysłałam pracę promotorce i czekam co tam jeszcze wymyśli :angry:

Uciekam się ogarnąć i spać.
Buziaki!

Ps zapomniałam... No Klara nie do poznania! już duża dziewczynka. No i włoski ma jaśniejsze? :woohoo: słodziak :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756986 przez Zuzu19
Kaska no przecież jestem nie rozerwę się :silly: :silly: :kiss:

He he jakie te Wasze dzieci duże !! A mój Maciuś. mamy 2 zęby :silly: nie siadamy sami, nie chodzimy, nie wstajemy , raczkujemy jedynie. Idę z nim do ortopedy co mu tak słabiutko idzie no i na kontrole bioder, oby nie było tej dyspalzji bozee... Wizyte mamy 9.10. :)

Raczkuje jak szalony, kwiatki połamane, ziamia wszedzie :silly: W łózeczku swoim nie ulezy nawet na przysłowiowe siku :dry: Pełza za mna do łazienki . Nawet sam na sam w łazience straciło sens :woohoo:

U mnie bez zmian, ojciec miłosierdzia dał nam spokój ale sie obawiam,że to spokój przed burza no i czekam na terminy rozpraw, ale sie to ciagnie, no ale pół roku mozna czekac na rozprawe od zzłozenia pozwu, a mój mec złozył w sierpniu więc sobie poczekam :blush: :dry:

Co do chodzika nam ortopeda odradził ze wzgędu na dysplastyczne biodra,ze lepiej nie, a szkoda, moze wtedy by się jakos rozkręcił? :blink: No ale nie to nie :)

Sander nie daj się wytrącić z równowagi kochana, oni czyli babcie i dziadkowie i tak zawsze bd wiedzieli lepiej :kiss:

Basia ja jestem w Klarze zakochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757024 przez Sander
No jestem, jestem Kasiu. Ale dopiero teraz widziałam te posty, pewnie zapomniałam zrobić "odśwież" w telefonie.

Basiu zazdroszczę że już na swoim!!! Ciesze się Twoim szczęściem!! No i dzieciaki takie duże się zrobiły!! Kiedy chcesz wrócić do pracy??

Zuzu lepiej to sprawdzić, może jakieś ćwiczenia u rehabilitanta i będzie ok :) Bo u Nas ta rehabilitacja naprawde dużo zdziałała!!

Wiecie co ja się boje Isię tak puścić samą... u Nas jest wąsko, mamy duzo mebli, dużo "ciekawych" rzeczy po drodze. Na szczęście w naszym przyszłym domu chyba tak źle nie będzie i będzie miała pole do popisu.

Isia grzecznie siedzi w kojcu tzn w łóżeczku turystycznym ale szerszym niż standard. Potrafi siedzieć nawet koło godziny i się sama bawi. Tylko musi mnie widzieć :) Gorzej tylko jak jej się pokaże że ją się nosi, bawi się z nią dłuższy czas... to potem nie jest taka chętna i protestuje pierwszą minute. A w krzesełku to tylko w sumie siedzi na jedzenie, bo w tym łóżeczku jej wygodniej i jest swobodna.

A co do chodzika to my używałyśmy go pare dni bo Iza ma za długie nogi... I mało z niego nie wypadła.

Kasiu ja też wysłałam prace i czekam na info od promotora B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757124 przez Zuzu19
Nie no mysle ,ze rehabilitacja to za duzo dla Macka. Bo on by chcial wstac czy usiasc tylko na razie nie ma patentu. Robi to jakos na okolo. Bardziej cwiczenia takie domowe, moze na wz ocnienie stawow. Genetycznie z umiejetnosciami rozwija sie tak samo wolno jak ja i mnei nie rehabilitowali po prostu uznali,za dziecko leniwe. Maciek jest bardzo ruchliwy zzwawy ale on to jak sie nauczyl raczkowac to juz nic go nie interesuje. Oprocz podlogi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757763 przez Sander
Zuzu my chodziliśmy na rehabilitacje raz w tygodniu. Babka pokazywała ćwiczenia a my je robiliśmy w domu. Ona potem sprawdzała czy są postępy i ewentualnie dodawala jakieś nowe. Tylko tyle bo pisze z telefonu :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757854 przez Zuzu19
na pewno trzeba go postymulowac zeby zalapal wiecej niz raczkowanie :P zobaczymy, wizyta dziewiatego. A dzis ja jestem u lekarza. W instytucie onkologi. Mowie wam stras
zne miejsce. Ci biedni ludzie bez wlosow :( szyldy "zrobimy ci peruke" :/ masakra :( A ja mam dwa guzki na dloni. Mam nadzieje, ze moze mi juz dzis usuna, sa mega nieestetyczne. No a mam juz 2, w maju byl jeden, ale ,ze od maja sie blakalam od lekarza do lekarza : /



a i z newsow. Moja rozprawa ..... Odbedzie sie..... W grudniu ! :D w sierpniu zlozony pozew. :/ ale spoko, jedyne co mnie pociesza, ze juz sa naliczane odsetki od tego,ze nie lozy na dziecko. Ale tak to sie ciagnie, i konca nie widac :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758066 przez kaska
hejka! :)

cos na temat chodzikow piszecie. ja jestem ich wielkim przeciwnikiem. no ale pchacze jak najbardziej? ktoras ma? jak sie sprawdza.

Sander Ty chyba pisalas ze u Ciebie tak wasko i nie masz gdzie malej puszczac? no ja chodze za Kacprem krok w krok bo staje na kartony, obrotowe krzeslo itp. nie mam warunkow zeby odgrodzic mu bezpieczna przestrzen...

albo nie pamietam albo nie pisalas. czemu Iza na rehabilitacje chodzila?

Zuzu no ja trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie sprawy. a powiedz mi co bedzie jezeli sad nalozy na niego alimenty a on i tak nie bedzie placil¿ Dostaniesz ta kase od jakiegos urzedu czy bedzie musia byc druga sprawa¿

a no i za Maciejke trzymam kciuki. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758255 przez trufla
My mamy pchacza firmy bruin i można go przerobić na jeździk. Ala siada na niego i odpycha się nogami. I on jedzie :)
Polecam go bo jest fajny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758360 przez Zuzu19
Jezeli w ciagu 2msc od wydania wyroku nie bd placil idzie sprawa do komornika. Komornik sciaga z niego pieniadze plus odsetki. A alimwnty wyplaca tzw fundusz alimentacyjny. :)

tez jestem przeciwnikiem chodzikow szczegolnie jak wystapila dysplazja. A pchacz he he glupia nazwa "pchacz" :D

Co to przeszkod i niebezpieczenstw... maciek juz zaliczyl przyciecie palcow w szafie. I za kazdym razem , codziennie robi to samo. I nic sie nie nauczyl :P najgorzej jest jak zlapie za taki slupek z kwiatkiem i to takim dosyc duzym ale dopuki nie dojdzie do rego kwiatka daje mu luz. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758936 przez ewelka1505
Zuzu tez trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie rozprawy :) zreszta nie moze byc inaczej :) No i domyslam sie ze wizyty w takich miejscach jak instytut onkologii nie nalezą do przyjemnych :(

Kaska ja tez jestem przeciwnikiem chodzikow, ale taki pchacz mysle ze jest jak najbardziej ok dlatego kupilam :p

Polcie bardzo interesują gniazdka i wszelkie kable niestety :p i bardzo lubi zaglądac pod dywan :S mąż sie smieje ze sprawdza czy dobrze pozamiatalam podłogi i nic pod dywanem nie zostawiłam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759031 przez Zuzu19
Dzięki Ewela :kiss:

Maciek to samo z gniazdkami i kablami. Oczywiscie gniazdka pozatykane ale teraz odkryl jak laptopa i ruter wylaczyc z pradu. .:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl