BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

10 lata 2 tygodni temu #871380 przez wiolusska
Heh, ja też się bałam, ale Mama mnie ubiegła, nic nie musiałam mówić, sama zapytała :P
U nas też pogoda paskudna.. a u mnie zamiar dalszych porządków, tylko chęci coś brak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871393 przez patka89
U Mnie to bez objaw było, wszystko tak jak zawsze.Można powiedzieć ,że nawet lepiej się czułam niż normalnie na poczatku. Tyle tylko,ze strasznie odrzuciło mnie od kawy chipsów, coca coli , zupek chińskich i tym podobnych.Gdzie coca cola to mój ulubiony napój sama byłam w szoku na początku jak nie wiedziałam co mi jest,że ja coli pić nie mogę.Niestety trochę czasu mineło i znowu ciągnie mnie do coli a teraz Ja jej pic zbyt szybko nie będę mogła,idzie lato nie wiem co Ja za napój znajdę w jej zastęstwo dla dobra malutkiej \. No chyba,że nie da rady karmić piersią to wtedy opije się jak głupia tego napoju ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871402 przez wiolusska
Ja tam coli nigdy nie lubiłam, ale mam koleżanki, które przepadają i mówiły, że w końcówce ciąży pozwalały sobie czasami na odrobinę, bo taką straszną miały ochotę. Ja właściwie całą ciążę, z wyjątkiem pierwszego trymestru, kiedy zupełnie mnie odrzuciło, piłam codziennie filiżankę parzonej kawy. Myślę, że nie ma co przesadzać. Zuzia jest zdrowa, jak rybka i nic Jej nie zaszkodziło :) Podczas karmienia, tylko w pierwszych 3 tygodniach trzymałam dietę. Później włączałam nowe produkty i obserwowałam Małą. Doszło do tego, że nawet kotlety wcinałam i nic się nie działo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871646 przez domi28
Ja w sumie troszkę dłużej zwlekałam z trzymaniem diety niż wiolusska ale też szybko zaczęłam jeść większość rzeczy i w sumie jest wszystko ok.
A gdzie mieszkacie dziewczyny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871733 przez patka89
Ja mieszkam we Wrocławiu :)

Ja wielbię coca-colę nie wiem czemu no ale już tak mam,wiesz tyle wytrzymałam to ten ostatni miesiąc też wytrzymam może później jak już będę karmić spróbuje z coca-colą zobaczymy co to będzie chodź ona ma tą swoją kofeine itp. Chodź powiem szczerze,że ostatnio dwa łyki podkradłam chłopakowi coca-coli jak nie widział ale miałam później wyrzuty sumienia :(:(

Wydaje mi się,że jak dziecko ma być zdrowe to będzie mimo wszystko ale lepiej dmuchać na zimne, Sam fakt np matki piją ćpają dzieci rodzą się zdrowe.Ale lepiej nie kusić losu.
A co do tej diety do karmienia piersią to moje pierwsze dziecko wiecie,że nawet nie wiedziałam,że jakąś dietę trzeba trzymać ;( Myślałam,że to nic nie przeszkadza ohohoh
a jak się mają do diety słodyczę czekolada itp ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871803 przez wiolusska
Ja mieszkam w okolicach Tarnowa :)
Z czekolady, niestety, będziesz musiała zrezygnować. Przynajmniej na początku, bo jest alergizująca. Ja któregoś dnia zjadłam kostkę, czy dwie i obserwowałam Małą, czy nie ma wysypki, albo nie robi się niespokojna. Wszystko było w porządku, więc później pozwalałam sobie na coś słodkiego, ale w rozsądnych ilościach.
Powiem Wam, że po ciąży strasznie zmieniły mi się smaki. Kiedyś zajadałam się owocami, kefirami, uwielbiałam czekoladę i wszystko, co słodkie. A teraz? Owoców jakoś specjalnie mi się nie chce, na czekoladę ochoty nie mam, za to mięso mogłabym wcinać codziennie. Jak nie ja. Nawet wszyscy wokoło to zauważyli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871825 przez patka89
Ja za słodyczami jestem strasznie,uwielbiam je :)
no to widzę kolejne do odrzucenia,jednak sporo będzie mnie to kosztowało
no ale cóż trzeba się ogarnać jest się w końcu odpowedzialnym za nowe życie :):)
dla dobra małej i swojego ograniczę jeszcze będę miała okazję pojeść słodkości w życiu :):)
Ja właśnie teraz coś mięsa nie mogę wolę żółty ser,czy jakieś serki twarogowe.A na śniadanko koniecznie muszą być płatki,np na kabanosy i parówki patrzeć nie mogę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871836 przez wiolusska
Oj tak, nasze Maluszki, to sporo wyrzeczeń, ale warto :) Patka, może akurat Twojemu Maleństwu nic nie będzie po słodyczach :) Skompletowaliście już całą wyprawkę, czy czegoś jeszcze brakuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871845 przez patka89
Dla maluszka to już wszystko,mi brakuje tych majtek wkładek i podpasek :)
tak to już mam wszystko oprócz tego. Będę musiała chyba juz jakoś na dniach poo te ostatnie rzeczy się wybrać :):)

No może będzie mogła jeść dużo słodyczy tak jak jej mamusia :D
Oj zawsze je uwielbiałam Ja to bez słodyczy wariuje,jakoś wszystko wtedy mnie strasznie drażni.. ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871851 przez domi28
Oj Dziewczyny ja też uwielbiam słodycze! to jest jakaś moja zmora, też tak róbiłam jak wiolusska że sprawdziłam czy Juli nic nie jest i w sumie wszystko ok, ale czekolady do tej pory nie jem.
wiolusska ja jestem z Rzeszowa więc mieszkamy w podobnym rejonie:) a jeśli chodzi o Ciebie patka to mam rodzinę niedaleko wrocławia i praktycznie pół podstawówki i całe gimnazjum na wakacjach spędzałam w Mietkowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871859 przez malgosiask
Witam,

Jestem położną. Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety :) moje-ankiety.pl/respond-61229/sec-KgcPphD3.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871868 przez wiolusska
Patka, mnie za te majtki poporodowe tak ochrzanił lekarz, że w pięty mi poszło, więc nie wiem, czy to nie zbędny wydatek :P
Domi, no to rzeczywiście jesteśmy z podobnych rejonów. Jak tam dzisiaj Julcia? Pewnie już śpi. Zuzia znowu wariuje, nie wiem, co się stało, że tak późno zaczęła chodziić spać.. Za to jest tego jeden plus :) Spimy sobie dzięki temu do 8 rano :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871872 przez domi28
Jula śpi od 19:40, ale powiem szczerze ze wolałabym tak jak Ty dłużej pospać i teraz jeszcze przeczekać, ale Ona juz ma tak zaprogramowane ze punkt 20 spi, a dzis miała dużo wrażeń u babci wiec padła wcześniej:) a Zuzia jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871875 przez patka89
wiolusska : No proszę a wszędzie jest napisane,że majtki trzeba teraz to dałaś mi do myślenia :( Już sama nie wiem jak to,to może kupię jedną parę najwyżej jak coś to ktoś dokupi a jak Mnie lekarz opieprzy to tylko za jedne stracę pieniążka sama nie wiem już teraz :( Z Babcia jak rozmawiałam czy z Mama to One też mówiły,że kiedyś nie było wolno żadnych majtek ubierać dlatego dziwiło mnie,że teraz nagle się wszystko zmieniło...

No nie daleko Wrocławia :):) Ja znowu na Wakacje to morze, albo do Cioci do Niemiec lub na wieś.

No te poranne godziny wstawania jakoś mnie nie przekonują ale dam rady,najwyżej będę kładła się z małą spać,pewnie tak będzie po całym dniu nic innego nie będzie mi w głowie :D
Chłopak po pracy pewnie też będzie podzielał moje zdanie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871883 przez wiolusska
Zuzia jeszcze się bawi. Śpiąca jest już bardzo, bo co chwilę trze oczka, a jak ułożę ją d spania i przytulę, to się złości. Taka Bidulka moja wymęczona. Zawsze w ciągu dnia miała dwie drzemki i zasypiała zaraz po kąpieli, a teraz widzicie, jak wszystko się zmieniło. I to tak nagle, z dnia na dzień dosłownie. Sama jestem ciekawa, czy to rzeczywiście przez ząbek. A jak wygląda Wasz dzień?
Patka, nie chcę Cię wprowadzać w błąd, być może u Was trzeba. Ja w każdym razie zaopatrzyłam się w dwie pary, a jak któregoś pięknego poranka lekarz zauważył przy obchodzie, że mam je na sobie, to 5 minutową litanię mi wygłosił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl