BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

10 lata 3 dni temu #873845 przez patka89
Szczerze,jeszcze się nie zastanawiałam nad szczepionkami ale chyba już pora.Bo czas ucieka mała będzie a Ja nie będę wiedziała co i jak. Pewnie wszystkie,które się da tzn tak,żeby nie zaszkodzić a pomóc malutkiej muszę kiedyś usiąść i poczytać o tym.
Ja dziś cały dzień na biegu, w sumie dopiero wróciłam do domu cało dniowe zakupy i w końcu zakupiliśmy łóżeczko już jest złożone i ubrane i obstawione w nózkach zabawkami :D
Jeszcze w świeta będzie całkiem pokój dekorowany i będzie mogła pojawić się malutka.
Jutro idę na 9;45 do lekarza zobaczymy co powie lekarz na temat tej miednicy :)
Ze szczepionką to nic nie poradzę Ci niestety bo jestem zielona jeżeli o to chodzi :(::(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 dni temu #873861 przez domi28
Hej Dziewczynki, my cały dzien i teściów byliśmy i dopiero jesteśmy w domku. Julka ma 2 ząbka:) rośnie mi Panna tak szybko... Juz mi sie zaczyna tęsknić za tym wszystkim związanym z malutka córeczka a maz sie ze mnie śmieje bo mówi ze ona dalej jest malutka! Wiolusska jesli chodzi o szczepionki to ja miałam tez te wszystkie podstawowe + rotawirusy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874384 przez domi28
ale tu dziś cisza...
dzien taki cały ponury i głowa mnie boli, dobrze że Jula w fajnym humorze to jest spokojnie;)
wiolusskamam nadzieję że pokażesz nam swoją suknię ślubną:)
patka89pokoi dla Niuni na pewno wygląda uroczo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874403 przez patka89
A Ja dziś cały dzień leżałam,Ponieważ byłam na wizycie u lekarza i miałam wysokie ciśnienie miałam 150/100 lekarz powiedział,że jeśli się nie zmieni nic to jutro do szpitala,że mam kontrolować. Na szczęście teraz jak wstałam już ciśnienie miałam w normie także nie wiem ,może to przez pogodę. Jeżeli chodzi o miednicę nie zmierzył mi w piatek będę jechała do szpitala tam gdzie będę rodzić,żeby mi zrobili pomiary :):)
Dlatego Ja dziś byłam tak cicho :)
Za chwilę będę musiała się zebrac i zrobić jakąś dobrą kolacyjkę dla chłopaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874421 przez wiolusska
Rzeczywiście cichutko coś u nas ostatnio.
Nie wiem, jak Wam, ale mi tak szybko uciekają dnie.. Szok. Ledwo rano wstaję, a zaraz popołudnie i do wieczora już leci raz dwa.
Zuzia nabiła sobie dzisiaj pierwszego guza :( Spuściłam Ją z oka dosłownie na chwilę, a Ona wstała i uderzyła główką o kant łóżka. No i mam nowinę... raczkujemy :laugh:

Domi, gratuluję drugiego ząbka :) Fajnie, że Julcia nie marudzi i przechodzi ząbkowanie bezboleśnie. W sukience pokażę Wam się po ślubie :laugh:

Patka, całe szczęście, że ciśnienie się ustabilizowało.. ale kontroluj je na bieżąco, bo z tym nie ma żartów.

Ale Wam dobrze, że macie komu robić kolacje. U nas wspólny wieczór prawdopodobnie już w czwartek, nie mogę się doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874441 przez Sophie25
Witajcie mamusie :-)
Ojjj leci czas moja za niedlugo bd swieczke dmuchac :-p
Domi zazdroszcze pokarmu ja tylko 3mies mialam avtak bardzo chcialam karmic super ze dajesz malej to co najlepsze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874443 przez Sophie25
Violusska mieszkasz niedaleko mnie :-D
Ja czesto w Tarnowie jestem :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874446 przez patka89
Wiola Mi 2 razy mówić nie trzeba,Ja odkąd wstałam to już 3 razy ciśnienie mierzyłam ale ciągle jest w normie teraz :) oby tak zostało jeszcze przed snem zmierzę.
No i jutro z rana i chyba już sobię tak będę mierzyć do porodu,bo mnie przestraszlyli dzisiaj :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #874461 przez wiolusska
Witam nową Mamusię :)
Ja mieszkam jakieś 15km od Tarnowa.
Widzę, że mamy Dzieciaczki w podobnym wieku, powiedz nam coś o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #874472 przez Sophie25
Noo ja czesto w tych okolicach i Tarnowie jestem :) :D
Tak w podobnym jestem mamą dziewczynki długo wyczekiwanej ( 2 lata) ale na szczescie jest juz z nami ma na imię Zosia i zaczeła mi juz robic pierwsze kroczki charakterek po tatusiu rzecz jasna bo chce rzadzić :D :D hah
A ja jestem szczesliwa i spełnioną mamuską! :)
To teraz wasza kolej lepiej was poznam :) opowiedz wiolusska o sowim cudenko chyba córcia bo sliczna kokarde na avatarze widze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #874490 przez wiolusska
Tak, tak, jestem mamą Zuzi. Niedawno skończyła 8 miesięcy i jest moim przekochanym Aniołkiem :) Ojj, ale charakterek to Ona też ma :laugh:
Ja w tym roku kończę 24 lata, no i póki co, większość czasu spędzam z córcią sama, bo narzeczony pracuje daleko od nas..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #874509 przez domi28
Ja rownież Witam nowa Mamcie,super ze do nas dolaczylas!
Wiolusska biedna Zuzia,ale dzieci chyba nie da sie do końca upilnował szczególnie jak są juz dosyć mobilne, najważniejsze ze nic poważnego sie nie stało! I gratulacje raczkowania ,super!!!
Patka Ty mierz to ciśnienie i uważaj tam na siebie,lepiej dmuchać na zimne.
Sophie tez sie bardzo cieszę ze mogę cały czas karmić,bardzo bym chciała do roku, uwielbiam to robić ale tez na poczatku było cieżko.
Dobrej nocki Dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #874526 przez Sophie25
Wiolusska wiem co vzujesz moj wraca co prawda na wieczor i weekendy w domu ale soboty nie zawsze wiec ja przewaznie tez sama z mala :)
I bardzo sie przywiazala do mnie i. Czasem jak ide to ryk za mna ... ale jak tatus w niedziele bawi to radoche ma :p

Domi karmienie piekna chwila i bobas bedzie zdrowiutki :)

Milej nocki :) do jutra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #874542 przez wiolusska
Sophie25 Wy przynajmniej widujecie się na co dzień. Mnie jest tak szkoda, że Partner traci tyle z życia Małej.. Z naszego życia. Pierwsze słowo, pierwszy ząbek, pierwszy kroczek. Jemu też jest ciężko. Echh, takie dziwne to nasze życie.

Dziewczyny, macie jakieś fajne, sprawdzone przepisy świąteczne? Zainspirujcie mnie, bo coś nie mogę się za nic zabrać w tym roku.

Uciekam i ja, dobrej nocy i do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #874553 przez paulina2053
Witam;) ja jeszcze czekam na swoje malenstwo do pazdziernika;) mieszkam w UK a to forum bardzo pomaga mi w ciąży;) Jestem w 13tc i jestem suuuuper szczesliwa;) Pozdrawiam Was dziewczyny;)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl