BezpiecznaCiaza112023

Zakupy w sieci

7 lata 3 miesiąc temu #1049720 przez kosanoztra
Lubicie robić zakupy w sieci czy wolicie raczej sklepy stacjonarne? Jeśli o mnie chodzi ostatnio coraz częściej kupuję online. Nie mam czasu na chodzenie po galeriach a tak to zamawiam wszystko bez wychodzenia z domu. Ostatnio chociażby przeglądałam sobie części do motocrossów na enduro7.pl/sklep/ . A jak tam jest z tym u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049919 przez melania
Zdecydowanie lubię zakupy na żywo,zwłaszcza jeśli chodzi o odzież Po przymierzam, pooglądam i wiem co kupuję.Sieci trochę się boję bo kłopot z rozmiarami.Jeśli chodzi o inne rzeczy to jest to wygoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049932 przez Zuzannna
ja mam różnie, w sieci kupuję to czego nie mogę dostać,albo jak nie mam czasu czy mi się nie chce,ale czasem lubię też się wybrać, poprzymierzać, podotykać, pochodzić... Ostatnio nawet zdecydowałam się na zakup fotela przez internet z tego sklepu i przyszedł dokładnie taki jak na zdjęciu. Czasem w sklepie też coś inaczej wygląda niż normalnie więc nie ma się co zrażać,,że coś przyjdzie całkiem inne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050439 przez Anabelle
Ja jako mama kupowałam większość rzeczy online. Nawet spożywcze.

Obecnie sama prowadzę sklep dla dzieci i rodziców. Na www.matuli.pl można znaleźć zabawki, akcesoria i ekokosmetyki :) Jest także spory wybór produktów tworzonych w Polsce.

W galerii handlowej bywam może raz na dwa lata :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050487 przez elegancka
Ostatnio złamałam sobie rękę, więc raczej klasyczne zakupy w moim wykonaniu odpadają póki co. Dobrze, że można wszystko przez neta zamówić. Nawet taki specjalny temblak udało mi się na http://abcreha.pl w świetnej cenie kupić. Swoją droga, wiecie, że na rehabilitację w ramach NFZ po takich urazach czeka się 3 miesiące? :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050579 przez kazik10
Mi się wydaje, że najlepiej byłoby popytać jednak znajomych w tej kwestii... Nie ma lepszej drogi...

A jednak potrzeba mi twoich słów i trzeba twojej pamięci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050664 przez Quake
Jak chce się kupować w sieci, to najlepiej znaleźć sprawdzone i pewne firmy, a tych mimo wszystko coraz więcej w sieci. Ja sama także coraz częściej kupuję w internecie, bo to spora wygoda jednak i często można znaleźć rzeczy, których normalnie się nie kupi, ja ostatnio zdecydowałam się na coś nowego i że zamiast kurczaka z marketu kurczak wędzony , który jest lepszy i zdrowszy, w ogóle jeżeli chodzi o zdrowe jedzenie, to interes w sieci kwitnie pod tym względem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050790 przez fellge
ja najczęciej kupuję przez internet zabawki dla bratanków - bo jeżeli chodzi o ubrania dla siebie to już nietety wiele razy odyłałam...ze względu na rozmiary-zaniżone lub zawyżone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051831 przez junonka
Uważam, że zakupy w sieci są naprawdę wygodną sprawą, jeśli chcecie, to możecie zobaczyć również ofertę w tym butiku internetowy - www.selfieroom.pl/ . Myślę, że znajdziecie u nich naprawdę wiele ciekawych propozycji. Bardzo ładne ubrania w trakcyjnych cenach, naprawdę bardzo lubię zakupy w tym miejscu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053062 przez wyjur
Jeśli chodzi o zakupu w sieci to zastanawiam się jeszcze nad kupowaniem kawy i herbaty przez internet z tego typu oferty https://kapsulkakawy.pl . Ktoś z Was korzystał?? Myślicie, że warto?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055842 przez marion
Ja ostatnio kupowałam odblaski dla całej rodziny na http://platformaodblaskowa.pl/ Planujemy wiosną zacząć regularne wycieczki rowerowe i chyba lepiej mieć takie odblaski.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055959 przez rolety
Wiele rzeczy kupuję w sieci, nie wszystko można ale np dekoracje okienne od dawna kupuję tu www.knall.com.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056430 przez Coolle4
Ja ostatnio kupiłam mele w sklepie sparkcraft . Można powiedzieć, że się w nich zakochałam :D

Każdy ma jakąś przeszłość. Nieważne, czy dobrą, czy złą, ona czyni nas tym, kim jesteśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056480 przez fallpoll2
Różnie robię zakupy, ale zawsze przed wyjściem sprawdzam co bedzie modne w najbliższym sezonie. Z przyjemnością przeglądam Blogi modowe . Zawsze sesje jak u najlepszych projektantów oraz pomysły które możecie zastosować w swojej szafie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056709 przez Quake
Zakupy w sieci dają sporo możliwości, oszczędności czasu i pieniędzy. Można też więcej rzeczy znaleźć właśnie w sieci. Lubię robić w ten sposób zakupy i to różnego rodzaju. Ostatnio przeglądałam kombinezony na http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/kombinezony-damskie/kombinezony-na-co-dzien i zastanawiam się nad tym, czy nie zainwestować w taki na lato, które zaczyna się zbliżać do nas powoli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl