BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #898084 przez Agusia83
Srenka, piękne zdjęcia...faktycznie Pawełek może sobie podać rękę z Artusiem ...też oboje wysocy i dobrze zbudowani:)...a na buzi księżyce w pełni:P

Aleksia, ja nie mogę używać żadnych płynów bo właśnie zaraz mam takie herezje.......ja też lubię chłopów z zarostem... :) i wysokich...mój mąż ma 194cm:) bez problemu mogę zakładać nawet baaardzo wysokie obcasy.

Malutka, fajnie, że babcie się opiekują Wiki.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Violcia, jak się czujesz?

Dziewczyny a może jakieś zdjęcia nowych członków rodziny byście nam wkleiły?Gochens, Srenka, Ikunia?

Lenka, jesteś boska:)...masz śliczną spineczkę. Haniu, Emi też miałą piórka...ale z czasem urosły...wiesz, teraz mamy zamiar jej podciać włosy...może zgęstnieją...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898088 przez KaRoLkA
Jaki Pawełek fajny :) Srenka super wygladasz wiec nie sluchaj ciotek :)

Gochens pazurki to blady roz i malinowy nic specjalnego :) a autko takie :) jak zaczelismy tu pracowac to Sobie marzylismy ze jak sie odkujemy to takim bedziemy jezdzic i moj juz zadowolony jak paw chodzi :) a ja to za kolkiem pewnie znowu z pol roku nie siade bo mi nie da on to strasznego ma bzika na punkcie auta :)

Aleksia a tantum rosa probowalas ? To bez recepty a pomaga przynajmniej mi :)

Lece spac :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898103 przez aleksiaa88
Jest 3:20, a ja nie śpię od 2 bobo trochę się wiercił wzięłam go do łóżka w końcu tatuś wziął go ponosił i jakoś śpi.
Karolka ten płyn może by pomógł ale jak już zabukowałam kolejkę to pójdę jak by nie pomógł to szkoda tracić okazji a potem znów czekać ja się zadrapie. Nigdy żadnych specyfików nie używałam tylko ten płyn chyba coś narobił, że tak od razu rano mnie wzięło.

przypomniało mi się, że używałam płyn biały jeleń kupiłam go do szpitala i taki wydajny był że niedawno się skończył hahah
Pawełek
Dużo zdrówka,
wiele słońca,
mnósto uśmiechu
i radości bez końca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898104 przez aleksiaa88
Bartek
Myszka, Lisek i Biedronka
Życzą Tobie dużo słonka,
Samych uciech i słodkości
I w Twe święto wielu gości.

Co tam jeszcze hmmmm
Hania ja chce Twoją rymowankę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dochodzi 4 ptaszki już wstały koncert dają na przeciw mam kupę wielkich drzew i ptaszyny się zlatują na noc.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


5 trzeba śniadanie zjeść tak wczoraj mówiłam, że tyle mam roboty a tu mało czasu więc zostałam wysłuchana organizm chyba dziś kazał mi od 2 robić. Nadal nie chce mi się spać
Już po 6 drugi baniak z kompotami się gotuje jakoś pożytkuje ten czas jak już nie śpię.
Ale chyba walnę się z bobem spać w dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898127 przez KaRoLkA
Dzien dobry

Bartus :* Pawelek :* wszystkiego najlepszego chłopcy, samych dobrych chwil w zyciu , usmiechu na buziach i lobuzujcie ile wlezie :)

My tez na nogach od 6.30 bo ryk znow :/ w dodatku panienka wstała lewa nogą i nic nie pasuje , chyba tez wkracza w ten okres bo przy nodze sie plata i na rece caly czas :/ w dodatku zazdrosnica straszna , moj jak chce mnie przytulic to zaczyna plakac, krzyczec i ciagnie go za koszulke a jak mam ja na rekach i moj chce dac mi buziaka to go ręką odpycha plus mina "mama jest moja" :evil: i sie tuli . W dodatku nauczyla sie marszczyc czolo i jak jejcos nie pasuje to patrzy tak "z pod byka" jak uda mi sie pstryknac jej foto to Wam pokaze :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


lece zaraz przekladac biszkopty masa a wieczorkiem zsbawa z masa cukrowa z pianek :)

Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898154 przez malutkamilka
No jestem i ja, piszę sobie z pracy bo nie czaję o co kaman. Ja miałam wrócić od lipca i zająć się papierami- po to przychodziłam w czerwcu by przekazała mi to co jest nowością.
Dziś już piątek i za każdym razem jak wchodzę do biura to biurko moje zajęte i muszę siadać przy tym co robiłam dokumentację produkcyjną. Tyle dobrze że gościa który się tym na co dzień zajmuje nie ma bo jest na urlopie. Jeszcze się komp zamulił i nie działa i siedzę bez czynnie zamiast zaznajamiać się z dokumentacją. Jak pójdzie do domu to pogadam z dyrektorkiem operacyjnym o co kaman, po co my obie. Niech przyjdzie 8 lub 9 pokazać jak na nowy system zakańcza się miesiąc i tyle.

Agusia pewnie że fajnie by było gdybym pojechała do mojego, ale wszystko uzależnione od mieszkania, bo ciężko tam znaleźć trzy lub cztero pokojowe nie w centrum żadnego miasta bo drogie parkingi 24-godzinne za rozsądną cenę.
Teściowa raz ugotowała obiad na który mnie zawolala, bo akurat jej mama zapowiedziała się na obiad to robiła więcej.
A moja mama nawet jak nic nie przygotuję i nie powiem że nie zrobiłam to zawsze zrobi i pozmywa gary, podleje kwiaty na balkonie i pozmiata lub odkurzy.

Ja często nie jestem sama, ja cały czas jestem sama... Takie życie sobie wybrałam...

Aleksia to może ze szwagierką trzeba pogadać od serca, może jest zastraszona albo dla dobra dzieci z nim siedzi?

Chlopaki najlepszego na wasze urodzinki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898165 przez Marta1985
Bartusiu i Pawełku :)

Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce – macie już jeden roczek więcej!
Wszystkiego najlepszego Sto Lat Chłopcy!




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898171 przez malutkamilka
A Karolka miałam się pytać. Jestes zadowolona z tych hybrydowych lakierów co używasz? Bo ja średnio i chce kupić nowe bo juz parę osób się pytalo ale nie chce robić tymi bo i juz rok czasu ponad nawet nie były używane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898189 przez KaRoLkA
Malutka ja mam z tej firmy i sa ok :)



Torcik juz przelozony masa smietanowa i musem brzoskwiniowym jesxcze masa maslana i cukrowa ale to później bede sie bawic ;)

Gdzie Wy wszystkie ??? Wstawac ! :p
Załączniki:
Podziękowania: malutkamilka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898197 przez Gochens
Pawełek, Bartuś wszystkiego najlepszego nasi mali duzi chłopcy :kiss: :kiss:

siedze w pracy mam troche ludzi wiec pisac pozniej bede z Wami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898228 przez malutkamilka
A Karolka masz baze łącznie z finishem czy osobne, bo ja mam 2w1 a kolezanka dosć sobie chwali jak baza osobno i finish osobno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898236 przez violcia00
jestem na szybko.

robie obiad-dzisiaj losos z ziemniaczkami :P ,juz sie robi,maly spi,to szybko chatke ogarne i musze jeszcze zwolnienie zawiesc do ubezpieczalni mojej bo tylko szefowi dalam,a mi sie nie chce tam jechac bo daleko dosc,a na 15 sie umowilam na plac zabaw z kolezanka.

Agusia zdjecia sliczne,piekna kobieta z ciebie,dzieciaji tez cudne i mezu przystojny :P

Srenka A Ty slicznie wygladasz,co ta ciotka bzdury gada,nie sluchaj takich ludzi,Pawcio ładnie wyrosl, ;)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BARTUSIA I PAWELKA,100 LAT :kiss: :kiss:

Hania gratuluje wygranej :)

Karolka poka torta jak zrobisz ;) ,,fura ekstra,zajebi...a za te lakiery duzo placisz?bo ta dziewczyna co mi robi daje 100 zl za jeden i faktycznie sa dobre,3 tyg spokojnie wytrzymuja tylko ze odrosty sa :huh:

Gochens jak juz jestem w temacie to hybrydy nie zmyjesz tak latwo,zrob tak:nasacz waciki zmywaczem i owin pazury folia aluminiowa,dobrze scisnij i trzymaj tak przez 15 min,potem ladnie odchodza :P ,ja wczoraj sciagalam :laugh:

Malutka dobrze Cie rozumiem ze jest Ci ciezko,ale jak bedzie Ci zle to pomysl o mnie ze mam gorzej,bo teraz 10 h pracy bo sezon mamy i bez tesciowej juz to tez nie wiem czy dam rade,tak ze trzymaj sie kochana,az pracy tez bym nie ryzygnowala skoro jestes z niej zadowolona a w dzisiejszych czasach wiadomo z enie latwo o prace :dry:

Lenita zapomnialabym o Tobie-sliczna jestes i jaka fajna spineczke mamusia kupila ;)
Sophie sliczny tort,szkoda ze urodziny nie bardzo udane,meza tylko pozazdroscic ze taki utalentowany :P

Aleksia a ja juz myslalam ze zaciazylas skoro tak szalejesz z mezem,a to uczulenie faktycznie moze byc od płynu :unsure:

Malutka jak moge doradzic to lepsza jest osobna baza i finish i gratuluje wagi :)

J dzisi mam ciche dni z moim chlopem,nakrzyczal na mnie bo oskar walnal glowa w dzrzwi,dawalam mu kaszke w biegu,zjadl łyzeczke i ucieka az w koncu wyrznal i kolejny guz,biega teraz jak mala wyscigowka,a nie usiadzie na tylku na 5 min,chyba ze chce spac :angry:

A ja sie czuje lepiej,choc nadal smarkam i kaszle,ale da sie zyc ;) ,u nas dzisi cieplo,wczoraj zreszta tez bylo,tak ze fajnie.

ide konczys sprzatac.

milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898237 przez malutkamilka
No tak Violcia zapomniałam o Tobie, ściskam mocno i wytrwałości nam życzę ;)

A zapomniałam się pochwalić- ma 5 z przodu na wadze ;)))))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898254 przez Gochens
Violcia no właśnie ściągałam przed chwilą tą hybryde, pojechałam rano po aceton i zeszło w końcu :) spiłowałam i teraz mam naturale :) nie powiem troche męczące ale fakt trzyma sie długo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898271 przez Marta1985
Koniec pracy zaraz :)

MASAKRA SAMOPOCZUCIE DZIŚ WOGOLE BYM ZASPAŁA DZIŚ DO PRACY :P ALE WZIĘŁAM TABLETY STRZELIŁAM KAWKĘ I WEEKEND WCZORAJ POSPRZĄTAŁAM WIEC LABA :) MUSIMY TYLKO PRZYKLEIĆ JAKIEŚ DESECZKI DO ŁÓŻKA BO ODPADŁY :P NAWET NIE ROBIMY DZIŚ OBIADU :P

DZIŚ PIĄTEK MUNDIALOWY Z PIWKIEM :) JUTRO MOŻE DO CHORZOWSKIEGO PARKU SIĘ WYBIERZEMY A W NIEDZIELE DO MOICH RODZICÓW.

mIŁEGO DNIA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl