BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #898278 przez violcia00

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898280 przez malutkamilka
Violcia ani się waż!!!!!!!!!! Niech sobie sami przyjda do kuchni wezmą talerze i nalożą do nich zawartośc garnka. Violcia nie mozna tak, kobito niech sie sami nakarmią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898295 przez Hania84
Witam i ja :)

Zdjęcia śliczne :)
srenka tylko buzia Ci się zaokrągliła a tak to super szczupło wyglądasz :) niech nic nie gadają bo przesadzają :)

aleksiaa jak chcesz to bierz ten wiersz haha ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Violcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i zdrowia !!!! współczuję choroby bo niedawno tez to przechodziłam :S

Chłopaki nasze kochane wszystkiego najlepszego i sto lat !!!! buziaki łapajcie :kiss:

my dzis tez mundialowo wieczorkiem :) czekamy na meczyk DE-FR ;)

Karolka a na jakąś okazję robisz ten tort? coś przeoczyłam? :dry:

ja dziś na obiad mam zupe fasolową ;)

miłego dnia

aha Malutka a musielibyście mieć od razu 3-4 pokojowe mieszkanie??? my mamy 2 pokoje tutaj i jak na razie nam starcza i jest okej :) więcej pokoi to więcej sprzątania ;) a na początek to i tak super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898299 przez KaRoLkA
Haniu torcik dla mezulka na urodziny :)

Malutka ja mam baze i finish e jednym i jest ok :)

Violcia u mnie kosztują 20 fr jeden ale byla promocja i za 9 kupilam :D
I prosze odpoczywac bo Ty nie jesteś ich służąca !!

Marta i prawidlowo weekend na lenia najlepszy :) wiec udanego :)

Moj pojechal po autko i jak wroci jedziemy na przejazdzke :D
Gabi dzisiaj strasznie marudzi pewnie przez tr dwojki s zele nic nie daja :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898306 przez Hania84
aaa no tak karolka przecież pisałaś ...ale nie skojarzyłam że to już tak szybko te urodzinki :) no to czekam na foto torciku :)
a autko nowe czy używane? :) pewnie, jedźcie się przejechać...trzeba korzystać teraz :)
buziak dla Gabi by już nie bolały wychodzące zabki :kiss:

Lenka śpi od 13:15 ...ja pobuszowałam po necie trochę i idę na zupkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898307 przez malutkamilka

Hania84 napisał:
aha Malutka a musielibyście mieć od razu 3-4 pokojowe mieszkanie??? my mamy 2 pokoje tutaj i jak na razie nam starcza i jest okej :) więcej pokoi to więcej sprzątania ;) a na początek to i tak super :)


Haniu 3-4 pokoje, bo mój jeździ z ojcem i bratem do pracy- razem pracują i chcą się odłączyć od reszty dwóch typów. I dlatego min 3 bo w jednym ja z mezem i Wiką, w drugim teściu ze szwagrem no i jeden do wspólnych wieczorów.
My sami nie bo to się nie opłacabo tam mieszkanie kosztuje okolo 6000 koron to na nasze 3tysie

Karolka pytałaś się co wymyśliłam moja T. Oprócz tego że oddała młodą ze skaleczonym palcem, odparzoną dupcią i pomylonymi posiłkami (na śniadanie obiadek ze sloiczka bobovity wzieła a na obiad serek danio!) to jeszcze mowi zebym nie dawała nic na obiad bo ona szykuje na dwa dni zupkę i jej da bo jest jej pewna wiec ja
- a co moja jest nie pewna? byle czego albo zepsutego bym nie dawala
- ale ja jestem swojego pewna

noz kur... jakbym kupe gotowala i dziecku dawala. mowi wczoraj ze jest najedzona a mi z talerza makaron wybierala i ze 150ml mleka zjadla wiec raczej najedzona nie byla. dobra zbieram sie pomalu do domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898320 przez Gochens
Karolka super autko! no no to teraz mężu będzie zadowolony jak nie wiem :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malutka nieźle pomylić obiad ze śniadaniem!!

Ja dziś mam.dzień spania! i w niedziele jedziemy po Alka!!! juuuuupi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898365 przez KaRoLkA
Malutka to nizle Ci tesciowa karmi Wike :/ trzebabylo sie jej zapytac czy ona tez ns śniadanie schaboeego je a jogurt ns obiad :/

Haniu autko jest 3 letnie rakze prawie nówka tylko 40 tys km przejechane . Wczesniej jezdzil
Nim jakis dziadek 50 letni bo tu robia tak ze biora nowe w lizing na 3 lata a po tych trzech kolejne nowe wiec za fajna cene można kupic prawie nowe autko :)

Gochens podzieism ze tyle wytrzymalas bez Alusia :/

Torcik jak skonczr to wstawie foto a w planach jeszcze farba ns włosy :)
Dajecie dzieciakom Kinder mleczną kanapkę? ? Gabi je uwielbia a je 2 razy w tyg i paluszki tez sa super teraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898369 przez Hania84
Malutka aha chyba że tak :) no faktycznie 3-4 pokoje to lepiej z kimś...u nas tutaj takie duże mieszkania też drogie. My za dwa pokoje na PLN płacimy 1800zł.
No to faktycznie T. ekstra karmi Wiktorię :blink: a pytałaś dlaczego tak? miała jakieś wyjaśnienie na to? uważa że to dobre karmienie? hmmm

Gochens no to sie teraz wyprzytulacie z Alasiem :)

Karolka ja nie dawałam jeszcze mlecznej kanapki. Lenka tylko danonki je...czasem od nas jakieś ciastko kruche zje albo placek jak zrobię....no i dwa razy zjadła kinderka bo taka babcia z bloku obok jak ją widzi to jej przynosi :P nie eksperymentowałam jeszcze ze słodyczami za bardzo.
A autko faktycznie jak 3 letnie i z tak małym przebiegiem to jak nowe i faktycznie warto jak za fajną cenę jeszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898387 przez aleksiaa88
16 godzin na nogach :( :angry: :unsure: :dry: :sick: :blink: :S :pinch:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Przyszedł konik na razie się zaprzyjaźnia przez dotyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898409 przez szósteczka
Hej wsadziłam zdjecia na poczte. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898416 przez Hania84
aleksiaa to jednak konik wygrał? :)

szósteczka zdjęcia już widziałam :) ładne :) Pawełek już ładnie sobie radzi widzę :) a Wy tam gdzieś na tej "działce" śpicie?? napisałam działka w cudzysłowiu bo ja sobie działkę inaczej wyobrażam hihi :D warzywka, altana itp. a tu widzę spooory teren i coś a'la las :) bardzo fajnie tam macie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898419 przez violcia00
wow aleksia to wybulilas za leki :ohmy: ,no ale wazne ze pomoga,mimo to wydaje mi sie za drogo :unsure:

Oskarek dzisiaj mial tylko jedna drzemke i wlasnie go wykapalam i zasnal szybciutko w lozeczku :cheer: ,a tak jak ,ma dwie to o 22 chodzi :dry:

Bylismy na 3 h spacerku na placu zabaw,pobawil sie kolega,fajnie teraz juz sie razem bawia bo duzo rozumieja,kolezanka chwile mi z nim zostala jak cos zalatwialam i we wtorek tez zostanie tyle ze juz jakies 5 h ,jak mezu bedzie odwozil T na lotnisko.

A mnie gardlo strasznie boli,a maz kupil takie dobre winko,ale jak mam antybiotyk to musze sie obejsc :(

U nas jakies oberwanie chmury nie dawno bylo,strasznie lako,az Oskarek sie bał.

Co do T to juz nic nie bede kombinowac i tak tylko kilka dni jej zostalo i jedzie,jadnak tesciowie sa dobrzy jak sie ich widzi 1-2 razy w roku,a tak to ciezko sie z nimi zyje :angry:

Ide robic w koncu ta kremowke bo chodzi za mna od kilku dni,ciasto juz zrobione,pozniej dluga kapiel :P

a słyszałyscie -znow jakas babka zostawila dziecko na 1h w samochodzie i poszla na zakupy,ja nie wiem co Ci ludzie maja w glowach,ja to biore malego nawet jak ide na 2 MIN.DO PIEKARNI...,MASAKRA.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898421 przez Gochens
Karolka to super 3 letnie auto i 40 przejechane toż to jak nowe!
ja nie dawałam jeszcze takich słodyczy za to jakieś ciastka czy biszkopty jak najbardziej ;) musze zobaczyć z tą kanapka ;)

Haniu pewnie u was teraz święto bo Niemcy idą dalej wiec to jak mały karnawał hehe

Aleksia czyli jednak konik?? no to czekamyna foty !

Violcia to fajnie ze masz z kim Oskarka zostawić, ajjj ale bym się winka napila!

Ja właśnie jestem w wannie, oglądaliśmy mecz, mężu teraz sobie gra a ja robie małe spa i uciekam do łóżka ;) miałam dziś prasowanie zrobić na jutrzejsze wesele ale jutro jak wrócimy z zalewu to uprasuje ;) ma być ładna pogoda to pojedziemy sobie na ponton :silly:
W ogóle to czuje się jak w 8 msc a gdzie tu jeszcze do 8!!! Zasapana, zadyszana schylic się nie mogę! fuck :blink:

Ja nie wiem co Ci ludzie maja w głowach!!! tyle się mówi o tragedii ale człowiek mądry po szkodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898422 przez Hania84
właśnie aleksiaa miałam o tych tabsach wspomnieć :blink: niezła cena jak na jedną tabletę :woohoo: ale pewnie skuteczna :)

Gochens no tak niemcuchy świętują...nawet petardy szły :D
udanej zabawy weselnej ;)

Violcia u nas dziś w nocy ma padać...przydałoby się takie oberwanie jak u Was bo mamy tak sucho że aż ziemia pęka a trawa żółta jest, popalona :blink:
...mówisz o tym/tej 4 latku w aucie na parkingu co policja szybę wybiła? czytałam o tym :blink: masakra...ja tak samo Leny nigdzie nie zostawiam samej...ja nie wiem co ci rodzice mają w głowach...chyba siano :S

lecę oglądac rodzinkę.pl :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl