BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #898432 przez Marta1985
kurcze dola jakiegoś mam :( zmęczona jakaś jestem ta monotonią :( i poza tym zmęczona fizycznie i niewyspana :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898434 przez aleksiaa88
ale czy ja mówiłam, ze jedno wybiore?
bedzie i rowerek w necie znalazłam za 110 konik z przeyłka ocywiscie pobraniowa 75zł
jeszcze wpadłam do rosmana kupiłam kilka zupek przecena była za 220mln 3,79zł to wziełam 8 sztuk wiec pieniadze dobrze sporzytkowane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898435 przez Gochens
Marta co jest ?? czemu monotonia? a może jakieś kino z mężem? kolacja? jakiś weekend we dwoje?

Haniu no właśnie tak myślałam że będzie bal u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898436 przez KaRoLkA
E włala Tort z cyckami :D reszte bede czytac i odpisywac jak się ogarne bo dopiero skonczylam tort i Gabi jak na złość tez tyle co usnela :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898438 przez Gochens

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898447 przez Hania84
Marta :kiss: wypad razem we dwoje na pewno dobrze by Ci zrobił ;)

Karolka tortu nie widać ...

Gochens ale śliczny Oli :kiss: normalnie podobny do Was :D hihi i widac że ma coś między nogami :P a tak na poważnie to fajnie, że się udało zrobić domowe USG :) możemy teraz podglądać jakie Twe dziecię już duże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898452 przez Gochens
Heheh Noo dokładnie podobny do nas jak nie wiem ;) a to usg juz od tygodnia chyba mam ;)

Oglądam Polsat i tam disco polo jakiś festiwal i takie hity ze hej :) jutro poruszam brzuchem na weselu coś tak czuję :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898453 przez Hania84
heh Gochensie to cos późno jarzę chyba ostatnio :D ale lepiej późno niż wcale ;) będe teraz Olego podglądać :)
Oooo to klimaty mojego A. :D

a ja dla relaksu piję sobie z kuzynka winko z colą :P i oglądamy meczyk. Już nie pamiętam kiedy ostatnio coś piłam % :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898459 przez malutkamilka
Co do T.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gochens ja widziałam prędzej ale ja zawsze nia mam czasu odpisać więc to co pamiętam po nadrobieniu ;) Szkoda że tak na prawdę nie idzie podglądać sobie swoich amluszków ;)

Ja meczów w nogę nie oglądam bo jakoś mnei nie rajcują jak patrze na naszych a na obcych tym bardziej, wole siatkę.

Popijam piwko i tak się zastanawiam czy nie pomogłybyście mi coś znaleźć na wesele bo. Niby mam tą sukienke ale moze cosik jeszcze tak w razie co?! Chcialabym taka lekką nie dlugą ale tez nie obcisła by nei bylo widac odstajacego brzucha jak sie najem i napije bo wtedy z boku wygladam jak kaczka ;)

Karolka bardzo jam ciekawa twojego tortu ale ni w zal nie moge go zobaczyć, czy to taka podpucha dla Twojego i dla nas jak sie zapyta gdzie tort to mu powiesz zeby sobie wyobrazil, zdmuchnal swieczke i pokroil ? ;)

Dwa łyki piwa i gadam trzy po trzy ;)

Aleksia też kiedys mialam jedna tablete i kupe kasy ale nic poza tym za to do tej pory mam spokoj ;)

Spadam na poczte zobaczyc Pawełka Szósteczkowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898463 przez KaRoLkA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898465 przez Hania84
nooo Karolka ja pierdziu masz chyba magię w rękach :blink: :woohoo: normalnie zajefajny ten torcik Ci wyszedł :) mężu zadowolony? a jak wykrawałaś? i co dodałaś w cycki? :P że tak odstają? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898471 przez malutkamilka
Wow Karolka superowy, a jaki duży kto go zje

Właśnie pochwal sie jak go zrobilas i co ma w srodku moze pomysle o tym na 30 mojego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898482 przez KaRoLkA
Maz jeszcze nie widział bi w pracy jest :)
A robilam tak : biszkopt z 10 jajek zeby dal die ns 3 przekroic przełożony musem z brzoskwin z dodatkiem galaretki pomaranczowej i bita smietana z mascarpone , oblozylsm masa do tortu dr.oetkera z masłem i masa cukrowa z pianek bialych i różowych . Cycki to bisxkopt z 2 jaj z 2 miseczek przełożony jak reszta a dekoracje to koraliki czekoladowe , pisaki no i reszta masy cukrowej :) a kto zje goscie zjedza a jak nie zjedza to dostana po cycku do domu i po sprawie hihi :D

Wlosy zafarbowane , pranie powieszone takze moge isc spac jutro sprzątanie i gotowanie :)
Dobrej nocy :*

DZIEKUJE ZA SLOWA UZNANIA :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898485 przez Agusia83
Podczytywałam i miałam już iść spać...ale muszę to napisać...KAROLKA, jesteś wielka:) fantastyczny tort:) mąż będzie bardzo zadowolony....a czy ten biust to odzwierciedlenie Twojego?:P...mąż pewnie sprawdzi w dłoni....:))) naprawdę super!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malutka, nie kumam, jak można pomylić obiad ze śniadaniem???I właśnie,o co chodziło T, że ona wie, co w tych obiadkach jest i jest ich pewna...a, co Ty dajesz warzywa ze śmietnika? Kurcze, nie wiem, może chciała dobrze, ale jej trochę nie wyszło.
Mam nadzieję, że jak już się wybudujecie, to mąż będzie z Wami częściej...widzę, że za niedługo się będziecie starać o kolejną dzidzię....a z dwójką dzieci sam na sam to już nie tak łatwo....

Haniu, ja wczoraj zrobiłam sobie drinka:) mniam, mniam...a niedawno wszamałam z D. pudełko lodów:P

Violcia, cieszę się, że już Ci lepiej:)))) mąż by się ucieszył jakby przeczytał, że przystojny:P

Sophie, jak tam? Atmosfera juz opanowana? twój mąż już spokojny?

Szósteczka, muszę spojrzeć na fotki...ale jak Hania napisała, to już wiem, że bardzo Ci zazdroszczę takiej działeczki:P

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898529 przez malutkamilka
A dzień dobry jako pierwsza ;)

Karolka uwiecznij minę męża jak pokażesz torta ;)

Agusia, wlaśnie nie wiem o co jej chodzi. Może to że ze słoika ale włożone tam ugotowane przeze mnie jedzonko przystosowane konsystencja dla Wiki- nie wiem. Może po prostu chciala zażartować co jej nie wyszło.
Ogólnie jest spoko babką tylko ma dziwne odzywki, które mają być zabawne a z jej ust wychodzą jak złośliwe docinki albo wręcz cwaniakowate.
Tak od maja chcieliśmy się starać ale wszystko uzależnione od zaawansowalnosci budowy. Jeżeli damy radę przed porodem się przeprowadzić to tak a jak nie to odkładamy na za rok. Wiki pójdzie do 3-latków a ja będę miała czas zająć się maluszkiem.

Agusia a co u Ciebie, nie napisałaś?

A Ika gdzie?

Dziewczyny wakacje chyba zrobiły sobie od forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl