BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #898533 przez KaRoLkA
Dzien dobry :)

Agusia dzieki :* a biust nie odzwierciedla mojego bo po karmieniu nic z niego nie zostalo wiec to takie 2 w 1 zeby sie napatrzyl i zaczal odkladac do skarbonki na dr. Szczyta :D moglam napisać " takie chce " hehe
Ja tez lubie z mezem drinka i pake chipsow lub lodow jak siedzimy we dwoje ale rzadko się to zdarza :( bo pracuje a w soboty zawsze ktos u nas jest

Malutka moze t faktycznie zle nie chciala i tak jej się powiedzialo :/ mi np strasznie bylo przykro jak tesciowie pojechali i tylko synusiowi podziekowali ze tak ich przyjal a to ja z nimi caly czas siedzialam bo on chodzil do pracy i odsypial :/ ehh takie zycie
trzumam kciuki zeby i domek i dzidzius byly w tym zaplanowanym czasie :)

Nocka srednia ale juz chyba przywyklam ze ona placze przez sen :/ sprzarania od cholery i nalesniki bo bede robic sakiewki z nalesnikow z farszem :) Moj powiedzial " Ale torta zajebistego zrobilas" :D

Milego dnia bo dzisuaj to juz mnie chyba nue bedzie choc jak sie spreze hihi a jutro juz siostrunia bedzie no i tata i brat :) ale Tylko ona u mnie zostaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898535 przez Agusia83
To i ja się witam.
Emi obudziła mnie o 6:30, ale spacyfikowałam ją bajkami do 8:P...a Artuś zjadł flachę i znów poszedł w kimono...z tatusiem:P

Wiecie, ja też mam bardzo dobrą teściową...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
czyżby to były uroki bycia teściową? Mam nadzieję, że w przyszłości będę dobra:P

Malutka, u nas wszystko dobrze.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Między nami dobrze, jak na razie...oby to trwało długo...

karolka, nie dziwię się, że tak powiedział, bo cyce bombowe:) A Teściowie faktycznie źle to powiedzieli....to Ty ich przyjęłaś i ugościłaś...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja powinnam pójść na karną żabę, bo wczoraj zapomniałam złożyć chłopakom życzenia, przepraszam i CIOTKA WAS CA ŁUJE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898540 przez Kasiasia
Hej

caluski dla wczorajszych solenizantow!

karolka tort boski. Ty to masz talenty!!!

Malutka juz Cie dawno podziwialam ze tak dobie z Wikusia same radzicie!

My wczoraj bylismy za misdtem 70 km na grillu caly dzień u znajomych. Cudnie bylo i znow zatesknilam za wsia i zalosci mnie wziely ze niedawno ogrodka nie udalo nam sie kupic.... Tomus sue wychlapal na dworze w wanience... chyba kupie nu ten basenik malutki. Dzis mieliśmy tez jechac do znajomych bo maz im pomc mial ale wieczorem zadzwonili ze odwolana pomoc.. (powiem wam ze wkurzaja mnie takie osoby nie szanujace innych, jeszcze teraz mowia ze na inna wolna sobote meza to przeniosa, a moj maz tak rzadko weekendy ma wolne) kurcze a tam na wczorajszym grillu zapowiadalo sie na niezla impreze... tyle ludzi sie zjechalo i namawiali zebysmy zostali. Najlepsze ze Tomus wszystkie kobietki zauroczyl i prawie wyrywaly go sobie z rak wiec mialabym pomoc. No ale nic trzeba cos dzisiaj samemu zorganizowac... no i chyba id sprzatania zacząć....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898541 przez Kasiasia
Milego dnia

i fajnie Agusia ze z mężem dobrze B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898547 przez Gochens
Dzień dobry ;)

Oczywiście jak jest weekend i można spać spokojnie to ja się budzę o 8!!
Śniadanko zjadłam teraz pije kawkę i oglądam Dzień dobry TVN. no i z pontonu nici bo pogoda niby ładna ale słońca brak i jakoś tak nijak...
Chyba jak mąż wstanie to po prostu pojedziemy do Alasia :)

Agusia fajnie słyszeć ze u Was dobrze!

Karolka no naprawdę boski ten tort! kurde masz zdolności chyba bym zaczęła coś robić z takim talentem zawsze parę Groszy dodatkowo wpadnie!! złóż mężowi Życzenia urodzinowe ;)

Co do tesciowych to ja bym oszalała gdyby mi się tak ktoś naprzykrzał... Ja na szczęście mam teściową ok za to babcia mojego M zaczyna grać na nerwach ona tez lubi sobie pogadać swoje mądrości...

Kasiu to ja przyłączam się do tego pragnienia posiadania kawałka ziemi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898561 przez aleksiaa88
3 strony mam do czytania ale nie mam sił ide się zdrzemnąć dochodzi 10 może wieczorem nadrobię
Cycuchy fajne ale kawał tortu Karolka roześlij trochę po nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898626 przez Hania84
Witam :)

My wstałysmy po 9 :P potem poszłyśmy wysłać kartkę imieninowa do mamy a zarazem babci ;)
teraz robię obiad...Lencia zje ziemniaczki ze sosikiem :)
Wkurzyłam się dziś bo dostałam wezwanie na rozmowe o pracę sprzątaczki (ta pinda wysłała do tej firmy co zatrudnia sprzataczki moje dane) i do 9 lipca mam się z nimi skontaktować. A godziny pracy sa zajebiste w ..UJ :whistle: :angry: od pon-czw : 9.30 -13.30 a potem 14.30 -19 lub wybór że w piątki i soboty od 9-22 :whistle: a przecież tej babie mówiłam ze mogę pracowac tylko od pon-pt od 8-16. Jutro idę do tego tłumacza i będziemy myślec co zrobić. Ogólnie to nawet jeśli bym chciał tę prace to nie mam z kim zostawić Leny na 2 miesiąca aż pójdzie do przedszkola (zresztą nawet jak pójdzie do przedszkola to i tak nie moge dłużej jak do 16 robić bo najpóźniej o 17 musze dziecko odebrać bo zamykaja przedszkole). A jak z kimś to tez trzeba zapłacić i wtedy robi mi się mniej kasy niż teraz mam. Ostatnio jak byłam u niego to obgadaliśmy że najlepiej będzie jak pójde na kurs językowy i wtedy ofert mi nie przysyłają bo sie kształcę a kase płacić mi będa musieli. Nie wiem już co mam robić...a zła jestem ze masakra na tę babę bo bez mojej wiedzy rozsyła moje dane po firmach :angry:

Agusia fajnie że wpadłas i super że u Was wszystko okej :) fajny awatar :) a gdzie na wakacje byście chcieli? :)

Karolka to nie fajnie ze teściowa "była tylko u swego syna" :whistle: nie rozumiem takich ludzi. I fajnie że będzie teraz Twoja rodzinka :)

a Ikunia nie jest na działce już? a tam( kiedyś pisała) że słaby zasięg jest...

uciekam dać Lenie obiad i ją położyć spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898631 przez Marta1985
Elizko :)

Idzie miś,żyrafa wielka,
lew grzywiasty,
mysz maleńka,
wszyscy razem z prezentami,
z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce
- masz o jeden roczek więcej!

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898636 przez Marta1985
Halo :) wczoraj zmęczona byłam i poszłam o 10 spać dziś bylismy na spacerku i zakupach Bartuś rozciął sobie wargę na ślizgawce :( a teraz śpiocha :)

Mieliśmy jechać do Parku chorzowskiego po południu ale chmurzy się i nie pojedziemy bo jak nas ma deszcz zastać to bez sensu .... nie ma się gdzie schować i do auta trzeba potem dojść wiec darujemy sobie :(

Ja może jakieś pranie zarzucę.

Karolka - tort rewelacyjny :)

Hania beznadziejnie z taka baba :(

Teściowe już tak maja ze są jakie są :) najważniejsze żeby z nimi nie mieszkać :)

To miłych imprez i miłego weekendu życzę wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898639 przez violcia00
Wpadlam tylko zeby Eli złozyc zyczenia.

Elizko wszystkiego najlepszego,duzo zdrowka,szczescia,milosci,rosnij duza :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898652 przez aleksiaa88
Marta teraz się przyznawaj jak szukałaś te torty z imionami?
Wpisywałam i nie wyskakiwało mi Albert ?
W domu syf a mi się palcem nie chce ruszyć kurz taki, że można pisać skąd to dziadostwo jak we wtorek obcierałam 1 dzień i tyle tego się naleci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898684 przez szósteczka
Hej wszystkim dzieciaczkom roczniaczkom które ominęłam sto lat.
Karolka tort super masz zdolności.
Haniu nasza działka to taka typowo rekreacyjna kiedyś to były pola a teraz piekny las z działkami kiedyś sądziliśmy warzywa dla siebie ale teraz przyjeżdżamy dopiero w wakacje i na krótko wiec juz nie sadzimy nic tylko troszke kwiatków wieloletnich żeby bylo nam milej i ladniej. A tak to mamy placyk zabaw, rozstawiamy basen i drewniany domek stoi. Ogólnie jest bardzo fajnie na górze jest wolna przestrzeń na której śpi 6 dzieci i 3 dorosłych.
Pozdrawiam, zostaje dłużej wiec nadal będę zadziej aktywne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898747 przez Hania84
szóstczka ahaaaa to teraz wszystko jasne...i dobrze mi się ta działeczka jako las wydawała ;) odpoczywaj ile się da :)

kakaszka bo ja Elizce nie skłądałam tu życzeń a FB to co innego ;) ELIZKO KOCHANA DUŻO ZDRÓWKA I USMIECHU...WSZYSTKIEGO NAJSŁODSZEGO NA TEN PIERWSZY ROCZEK!!! :kiss:

a co tu taka ciszaaaaa??? gdzie sie podziałyście?
jak mija sobota???

a ja się dzis dowiedziałam że moja przyjaciółka się rozwodzi :( szkoda mi jej ...chociaz ona dzielna jest i twarda ogólnie...ale na pewno w środku ją to gryzie. Kurcze tyle teraz w tym świecie rozwodów :(

Lena od 21 śpi a ja buszuję po necie...
miłego wieczoru...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898778 przez malutkamilka
A co to ma być?! Gdzie wy?? Tylko jedna strona???????? Liczyłam na więcej nadrabiania bo my cały dzień na działce. wróciłyśmy po 18 małe ogarnianko i myj, myj i lulu ;)

No Ika na łonie natury, odpoczywają nasze trzy laseczki ;)

Hania nie szczypaj się tylko z grubej rury ich tam traktuj jak nie potrafia zrozumieć żę od 8-16 to nie to samo co caly dzien albo na raty!

Elizko najlepszego bo jeszcze nie mialam okazji ci skladac zyczonek.
Marta podobaja mi sie takie zyczenia co ty skladasz naszym maluszkom- poprosilabym podobne na swoje ;)

Skoro tak mało napisałyście to ja napisze co u nas dziś.

Wstalyśmy coś koło 7. Szybko posprzątałyśmy, pozapierałam te bluzeczki co T. wybrudzila ;) zjadłyśmy butwinkę o 12 i ruszyłyśmy z zamiarem opalanka i kąpanka w baseniku na dzialkę. lecz najpierw na miasto po warzywka i wedlinke. Gdy dotarlysmy na miejsce slonce zrobilo papa i tylko na sekund 5 wychodzilo. Wiec Wika o 13:30 poszla spac a ja zlapalam kosiare i kosilam swoje "pole" ;) Tak sie naszarpalam, tak napocilam, ze teraz nog nei czuje a miesnie brzucha i nog drza...
Wika wylatala sie za wszytskie czasy bo mimo 1,5 godzinnej drzemki po ktorej wstala po 15 padla na pyszczek o 19:30 a mama sie porzadnie wykapala i wyszorowala, zmienila manicure bo french sie znudzil i oto jestem.

Najlepsze ze przy roziweszaniu prania, cos tam patrzyłam na odrocie jakiejs bluzki i nagle patrze na swoja reką a tam mega wielki siniak! dotykam boli. Mysle gdzie sie tak pier...am ze taki wielki i az taki bordowy?! Ale czym ja sie wallam ze on taki wielki i w sumie w takim miejscu ze cos zaokraglone muialoby byc... wiec moze cos mnie ukasilo na tym moim "polu" jak zem trawe rezala albo jak tarzalam sie z Wiką po trawie T. Zobaczyłam, wzielam na razie tabletke na uczulenie po ugryzieniowe bo T. niedawno byla wysypana i lekarz dal jej to i zarz jeszcze se kalcium walne. I jak przez jutrzejszy dzien nic nie zejdzie to w pon wyskocze o przychodni bo mam przez plot z praca. chyba ze mi jakas zylka pekla od szarpania tej kosiary???

No nic jak nie chcecie dzis pisac to i ja spadam spac- do jutra ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898801 przez malutkamilka
Znowu jako pierwsza??? No weźcie bo się zarumienię :lol: :blush:

Czy tylko ja tak wcześnie wstaję? Moja panna spała 11,5 godziny ciągiem bez smoka, zjadła 150ml mleka i zasnęła.

No to ja idę po kawkę i będę się zastanawiać co tu dziś robić. Może znowu na działkę bo dziś dla odmiany słoneczko od rana świeci może moi rodzice się zjawią.

No to milej, spokojnej i słonecznej niedzieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl