BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #898983 przez violcia00
a ja napisalm pierwszy raz mega dlugiego posta,drugi raz nie chce mi sie i co??? wyskoczylo ze nie odnaleziono strony i wszystko poszlo sie jeb..,wstawilam duzo fotek,pewnie przez to,a nie skopiowalam wiadomosci i nie mam nic :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898996 przez malutkamilka
Hej joł!!!

Albert ty przystojniaku :*

Haniu super ze ten gosciu taki fakjny i pomocny- niech zjebie ta babke na czym swiat stoi.

Violcia no to jak duzo wcielo to poproimy w skrócie ;)

Kakaszka, dasz radę- niech Ł was sciaga do siebie- i tak jak Hania mowi tam bedziecie miec lepsze zycie.
A o co mamusi ze tak sie wscibsko zapytam nie pasowalo? Jak mniemam Ł. ciężki charakterek ktory nie da sobie podmuchac piorek
Co do rozlaki to pierwsze dni takie są i z czasem labnie choc tesknota zotaje. ZObacz ile czasu dalas rade wytrzymac bez niego wiec i jeszcze dasz rade- zobacz jak milo spedziliscie czas po tej rozlace ;)

A ja dzis na 11 w kosciolku z mloda, potem kawka u T. i obiadek w domku, potem dzialka, kapiel w basenie i po 18 w domu. teraz leze i pachnę ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898999 przez Hania84
Violcia fotki fajne ;) widziałam na fb :)

U nas się tak rozszalał wiatr że głowa mała...normalnie wichura i czarne chmury naszły...pewnie popada...przyjemnie zawiewa ...ale dość straszny taki wiatr.

Lena jak widzi na obrazku kaczke to klaszcze w raczki (bo widziała w piosence kaczuchy że tak dzieci robią :D ) a jak widzi w bajce kwiatki to pociąga nosem i pokazuje że pachną...ona co widzi kwiatki to chce wąchac :D tak ją babcia nauczyła jak byliśmy w PL :) wie jak robi krówka, piesek i kotek :) a jak mówię myju, myju to pokazuje na mycie brzuszka i zaprowadza mnie do łazienki i patrzy jak wode napuszczam :) mądrala z niej. Coraz mądrzejsza się robi. :)

lecę spać bo od tej gorączki padnięta jestem.
dobranoc

Malutka ekstra fotki i super Wiktorka :) ładnie je i fajną minkę zrobiła ;) a ta działka co na niej byłyście z tymi poprzycinanymi krzewami to Wasza tam gdzie się budujecie czy inna? a ta co ją kosiłaś to jaka to? bo już zgłupiałam hehe :D :P

Albert ale masz ekstra koniaaaa :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899013 przez aleksiaa88
nie spimy od 3 jest po 5 i ogladamy bajki spac chce alewalczy
Wika z makaronem najlepsza.
królewnie sie powodzi w hamaku lezy ho ho
Paznokcie kolorek pomarancz piekny ale kształt nie mój ja lubie swoje zaokraglony kwadrat naturalnie tak mi rosna tylko boczki piłuje i tak słyszałam juz ze sztuczne bo za długie jak na prawdziwe,a jak juz prawdziwe to pewnie nic nierobie bo takie długie dawno by sie złamałya ja mam takie mocne

bobo siedzi mi na kolanach głowa w cyckach nogi na ławie prawie jak na fotelu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899039 przez szósteczka
Hej dziewczyny ja juz w domku. Jeszcze bym dostala ale bratowa nie chciala wiec stwierdziłam ze sama nie będę siedzieć zwłaszcza ze upał a w domu basen :-) .
Malutka zdjecia czaderskie.
Kakaszka trzymaj sie będzie dobrze.
Aleksia wspolczuje my ma działce codzien o 5 mielismy pobudkę bo Pawelek się wysypiał i chciał sie bawic wiec żeby reszty nie budzić zabierałam go na dół i wariował w zasadzie na dworze ( uroki małego domku i wspólnego pokoju do spania :-) )
Miłego dzionka ja dziś musze do marketu na zakupy skonczyc bo w lodówce samo światło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899094 przez Gochens
Hej dziewczyny :)

Wczoraj Was czytałam, odpisałam a tu error jakiś a ze z fona pisałam to nie mogłam nic poradzić i tak zrezygnowałam i poszłam spać :)

Elizka spóźnione życzonka kochana dla Ciebie, dużo radości i miłości :kiss:

Wika ale masz fajowe wlosięta!! szok :)
Albercik no to teraz na siodło i jedziemy!

Na weselichu wybawione, wytańczone wróciliśmy do domu o 3;30 także czas niezly. Tancowałam tak że jak obudziłam nad ranem to chodzić nie mogłam :woohoo: fajnie było potańcować zwłaszcza że moja znajoma też w ciąży więc miałam kompanke :P
Wczoraj byliśmy też z nimi nad zalewem sulejowskim na rowerkach więc pobydzone na maxa :)

Dziś jedziemy po Alusia :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ło matko jak sie za nim stęskniłam a widziałam go w sobote bo pojechaliśmy z rana na działkę z moim jeszcze przed weselichem. No ale czas sie już tak dłuży :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899128 przez KaRoLkA
Dzien dobry :)
u Nas nocka ok tylko jedna pobudka i spalysmy do 8
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
My juz po spacerku , Gabis wlasnie spi :)

Haniu fajnie ze ten tlumacz taki pomocny , oby wszystko ok załatwił :) to z Lenki mała mądrala sie robi :) super ze tak wszystko szybko lapie

Albercik ale masz konika extra :)

Viki jest bezbledna i jak ślicznie je sama no nie moge wyjsc z podziwu . U nas bylaby cala kuchnia w makaronie pewnie :/ a moze powinnam jej dac spróbować ? Tylko mnie do szalu doproeadza jak mi sie papra jedzeniem :/
Malutka s moze masz uczulenie i to jakaś pszcxolka czy cos cie ugryzlo ?? Bo nie ladnie wygląda :/ pazurki świetny kolorek :)

Govhens super Że wybawieni na weselichu i Alka to chyba zacalujesz dzisiaj z tesknoty :)

Szosteczka fajnie ze odpoczeliscie :)

Srenka to długo trwaly urodzinki sle extra ze udane :)

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899132 przez Marta1985
Karolka - samych cudownych chwil z mężulkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899151 przez aleksiaa88
Karolka dużo miłości i w przyszłości może małego chłopaczka :kiss:

Zosieńka 13 miesiąc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899153 przez Kasiasia
Hej kobitki

szosteczka cieszysz sie z powrotu?

KAROLKA SWIETUJCIE MILUTKO,!!!

Gochens super fajnie wyglądalas i fajnie ze sie rozerwalas...

Marta na weekend chyba wybywam sama z Tomusiem bo juz mnie tu nosi jak tak tylko w domu siedzimy. A moj maz ciagle ostatnio cos ma i wczoraj caly dzien sama i dzis chyba tez. Wczoraj popoludniu pojechalam do kolezanki z ogrodem :) bo byla imprezka a tu kurde taka burza ze swiatlo wywaliloo.

Takze Marta moze poprostu w nastepny tydzien popoludniu moze do tego twojego parku? I bez mojego meza bo z nim ostatnio wyjscia to takie wyprawy jak za morze :-) ciagle mu cos nie pasuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899155 przez Kasiasia
Malutka moze cie cos ugryzlo...
moja mame tez w tamtym tyg cos ugryzlo az poszla do lekarza i lekarka tez sie wystraszyla i powiedziala ze to półpasiec chyba i dalej do dermatologa ja skierowala. Na szczescie u derm okazalo sie ze to nie półpasiec tylko najprawdopodobniej ukąszenie cos tam dostala i przeszlo, ale co sie nadenerwowalismy... szczegolnie balismy sie o Tomka bo półpasiec to nie przelewki.

wcziraj mielismy z Tomciem dzien tylko we dwoje i dalismy sonie rade.... w aucie jakos tak zbytnio nie plakal ze jak juz po kapieli go uspalam to bulam dumna... wiem ze to nic specjalnego ale dla mnie wyczyn
no i zawsze sibie mysle ze jak nie dam rady jak Malutka co dzien daje !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899161 przez Hania84
Witam i ja :)

Właśnie wczoraj zapomniałam napisac o tym ukąszeniu czy co to jest...MALUTKA ja bym poszła z tym do lekarza bo to nie ładnie wygląda :blink:

Gochens super że weselicho udane :) ładnie się prezentowałaś z koleżanką i mężem ;)

Karolka wszystkiego najwspanialszego na tę 2 rocznicę :) Dużo miłości i spełnienia wspólnych marzeń !!! :)

Sophie pokaż tatooo jak se machniesz :P ;)

szósteczka to witamy w domu ;)

A u nas bez zmian..w nocy popadało...ale co z tego jak dalej parówa...niby słońca nie ma ale nie ma czym oddychać...do pół nocy burza to okna nie otwieraliśmy a jak się uspokoiło to od razu ciepło i nic się mieszkanie nie wychłodziło. Mamy w chacie 27 stopni :blink:
Z moim też uskutecznialiśmy w nocy przy burzy przytulanka :P
Lena obudziła się o 8.30
a teraz się bawi i wdycha powietrze ze zatyczki do butelek i z kuzynką się śmiejemy że tlen sobie podaje haha :D jak to śmiesznie wygląda :D

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899171 przez malutkamilka

Kasiasia napisał: no i zawsze sibie mysle ze jak nie dam rady jak Malutka co dzien daje !


He he Kasia no to masz mnie za motywację do działania co mnie bardzo cieszy :P

Haniu, tam gdzie mamy zdjęcia to jest część teściów.
Kiedyś teściu dostakl od swojego ojca hektar łąki, pola, ugoru jak kto woli. Postawił płot na połowie tworząc dwa kawdraty. Na jednym zrobił sobie ranczo ze stawem i domkiem calorocznym, a druga połowa stała 12 lat zarośnięta, koszona dwa razy do roku. Później my tą drugą połowę przejeliśmy no i mamy ;)
To co kosiłam to 1/3 naszej części przez którą T. przechodzą na swoją połowę- tu raczej nic nie będzie- jakaś trawa, może boisko albo małe oczko wodne... ale to jeszcze nie realizowane jest ;)

Ja teraz dopiero zasiadłam przed swoim kompem bo ta co mnie zasępuje jeszcze przesiaduje... ale za to pomogłam technologowi robic szablony na marking przez co nogi mi z tylka wychodza bo caly czas od rana na stojaco.

To na pewno ugryzienie nie ma watpliwosci i mama mowi jak dzis to zoabczyla ze to pjaczek i zejdzie do 14 dni- ak jak jej bo to samo miala.

uciekam szykowac dokumenty do ksiegowania i dalej do markingu.

Karolka najlepszości.

Sophie poka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899177 przez Sophie25
Hej Wam kurde niemialam czasu nadrobic ale nadrobilam troche dzis rano :-)

Karolka zebyscie zawsze byli szczesliwi buziaki :* :kiss: :kiss:

Gochens swietnie ze weselw udane opowiedz jak mloda wygladala hihi ;)

Kakszka dasz rade nie smutaj sliczne macie zdh pieknie patrzec na takich stesknionych ludzi i zakochanych :blush:

Agusia z mezem lepiej ale klocilicsmy sie o brata mojego dobrze wie ze jest wazna osoba w moim zyciu wiec moglby sobue darowac szczegolnie na urodzinach wypadlo jak wypadlo mialam takie nerwy ze szok .... Brat wszystko ok ale jakby chcial przyjechac do nas i nocowac to musze panicza prosic do dupy takie cis niech zmienki nastawienie do niego wiem ze rozne charaktery ale kurcze to moj brat :(

Zosia daje popalic niezle,strasznie wymusza wszystko placzem najgorzej ze ojciec ja strofuje ja orzychodze z roboty biore ja przytula sie i ja troszje ja rozpieszczam ona ti troche wykorzystuje ale jak przyjdzie ci do czego to ucieka do mamusi a dzis jezdzili sobie autem z tatusiem i upal taki opierniczylam go bo znowu spanie poprzestawiane ale coz trzeba wspolnie dzialac a nie tak bo ona sie robi samowolka dzis tak mnie tulila ze w szoku bylam nie mam serca jej odmawiac a wiem ze to blad :-(
Spadla mi wczoraj z lozka zlapalam ja za noge to znowu wychodzi :<
Mala rozrabiaka ale kocham nad zycie

Zdj piekne Wiki,Albert,dziwci szosteczki wszystkie brzdace do wycalowania

Moja mowi ostatnio na wszystko (nie nie nie) i sie smieje :-)

Pokaze Wam jutro albo wieczorem dziare :-D narzaie robie maly ale chce zrobic 2 jeden to duza piekna roza przeciez kocham ten kwiat hehe :-D wybrane mam juz 2 takze zaczne od mniejszego a pozniej zeobie roze :-)

Dobra lece bi pozniej jade kluc :D

Aaaa jeszcze mezys pokoj pomalowal musze pokazac tylko teraz pasuje inny dywan kupic i firabke :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899190 przez Sophie25
Aa Hania piekna ta Lena w sercach :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl