BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900766 przez Hania84
Gochens ja też ich nie lubię :P więc jest nas dwie :D Zapraszam ;)

Marta :( bardzo mi przykro. Tragedia dla rodziny :(

Malutka masz rację, ogólnie moje miasto jaki i chyba większość miast niemieckich jest bardzo czysta :) A tabelka piękna :) Gratulacje Malutka :silly:

Kurcze musze sobie też malinkowy lakier kupić :P

Albert :kiss:

miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900778 przez Kasiasia
Marta okropne to co piszesz. Oby rodzice sobie z tą tragedia jakoś poradzili.
Gochens milego urlopu.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900780 przez Marta1985
Przymierzanie butów? skąd ja to znam :) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900786 przez Agusia83
Marta, bardzo współczuję...tym bardziej, że chłopak taki młody i osierocił dziecko, nie mówiąc już o tym jak się czuje jego żona...wszystko było przed nimi a tu trach...:(((

Haniu, piękne kartki...nigdy nie byłam w Niemczech, pięlne miasto...choć nie tak ładne jak Polska, a wiadomo, że Polskę w większości musieli od nowa odbudować....a Mój Kraków jest cudny:) Właśnie Sophie, kiedy do nas przyjeżdżasz...????

Tomeczku, ale masz furę powietrzną:))) w przyszłości będziesz pilotem, a może alpinistom??? :laugh: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900837 przez malutkamilka
Z tym przymierzaniem butków to jakiś nałóg- moja to robi za każdym razem jak zostawię buty na korytarzu i ich nie schowam. Najgorsze że pcha nóżki w szpilki ! To chłopcy też mają manię butów?

Tomciu jak ja Cię dawno nie widziałam- cudny jesteś. Mama wynoś to auto ze sklepu bo synek je uwielbia ;)

Właśnie pogadaliśmy sobie z kolegą z pracy o tym co Wam opowiadałam że mieli ciężkie zmagania z ciążą i żę urodził się w 28 tygodniu. Jest bardzo dobrze nawet rewelacyjnie, kolega pęka z dumy. Maluszek waży przeszło 1700g, sam oddycha już będą próbować karmić go butelką- narazie zaczynają szkolić go ze smoczkiem. A jak pokazał filmik to aż byłam w szoku że wcześniaczek a tak zadziera wysoko główkę do góry leżąc na brzuszku i sobie jeszcze nią obkręca. A taki maleńki jest że szok. Łapie czasami bezdechy i kazali im kupic monitor oddechu bo do dwoch lat może łapać bezdechy. Jak tak dalej pójdzie to w połowie sierpnia będzie już w domu. A jak ładnie przybiera- wczoraj 50g! Dużo jak na takiego maluszka. Wcina juz po około 30ml a oni mają pełną zamrażarkę mleka i zaczęła wylewać do zlewu bo już im się nei mieści!

Nie moje dziecko, nawet nie z rodziny a człowiek się cieszy jakby to było jego dziecko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900849 przez Marta1985
Też mają - naszczescie woli męskie :)

Malutka bo takie sytuacje najlepiej się rozumie jak się ma już dziecko. To super że wszystko w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900863 przez KaRoLkA
Dzien dobry :)
Nocka ok pierwsza pobudka dopiero cos okolo 5 mleczko i do 7 spala ładnie , a musze się pochwalić ( oby nie przechwalic) ucze Gabi samodzielnego zasypiania w łóżeczku metada 3,5,7 i dość ładnie jej idzie przedwczoraj 40 minut jej zajelo wczoraj juz tylko 30 takze jest na dobrej drodze i od dwóch dni jak zasypia sama to ładniej śpi :) obym nie zapeszyla . Ja łącząc sie z Wami tez zapodalam manicure i pedicure malinowy hybryda i sa boskie ♡

Alanek :*

Haniu slicznie macie tam u Was widoczki, jest co zwiedzac :) my przejezdzamy przez stutgard jadac do PL :)

Marta strasznie mi przykro :( nie wyobraze sobie nawet jak musi sie czuc żona :(
brawo dla Bartusia za dzielne przejscie szczepienia :*

Malutka super ze tym znajomym sie wkoncu uklada i dzidzius zdrowy i ladnie przybiera :) moja koleżanka w grudniu urodzila blizniaczki w 25 tc ,udalo sie je uratowac i dziewczynki maja sie dobrze :)

Agusia zgodze sie Krakow jest cudowny , ma taki swoj urok ;)

Kasia ale masz przystojniaka :) Tomaszek wspinajacy sie na łóżeczko super wyglada hihi :)

Odnosnie butow to u Nas jest mania rozrzucania po kuchni i pokoju :)

Haniu Ty dajesz tran Mollers i jak podajesz?? Codziennie ??

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900893 przez Marta1985
Masakra ... :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900898 przez malutkamilka
Marto czy Ty wiedziałaś że ktoś Ci robi zdjęcie czy tak znienacka ? Nie dziwota dziewczyno że Ty śpisz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900899 przez KaRoLkA
Marta czad normalnie jaka poza :D

Gabi padla i śpi aja szukam przepisu na dobry sernik bez budyniu ( brak ) macie jakis sprawdzony przepis ?? Poratujcie pliss bo sernik chodzi za mna juz drugi tydzien ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900909 przez Marta1985
No mąż mi robił zdjecie jak wstawał do pracy a zwiełam go do siebie koło 4 bo się rozpłakał a w lóżeczku nie chciał zasnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900934 przez Kasiasia
Hej u nas noc ok
ale prawie 10 a ja juz wykonczona. Tomek przylepiony przy nodze i nic normalnie nie mozna zrobic a jak sie momen4ami odlepi to zwykle sie gdzies wspina albo na szafka z tv albo krzeselko do karmienia. Z szafki tyle razy spadl a dalej wlazi. Po 30 razy na dzien go sciagam a on nic. Dzis stukl nasz ulubiony kubek.
Trzeba go wychowywac bo normalnie nas za chwile po katach bedzie rozstawial.
Wczoraj np na dworze od kazdego cos chcial, a ze sliczniutki i usmiech ma to wszyscy go zaczepiaja i mu daja. I tak dziadek obok na lawce mial laske to on ja chcial... dziadek dal bo taki sliczny chlopczyk i babcie juz mu tez wszystko chcialy dac co mialy ciasteczka czekoladki. Potem przyszla taka dziewczynka z balonem to on tez... a mial swoj przy wózku... potem pilka od takich starszych dzieci itp. A jak nie pozwole to ryk taki...

Karolka to nie zapeszajac zycze powodzenia.

Marta Malutka moj bez roznicy czy damskie czy meskie.... moje chyba woli bo latwiejnoge wlozyc, szpilki moje weselne bardzo go fascynowaly tylko nie dalo sie w nich wstac :-)

Haniu ale ladne miasto.... a Ty na obrzeżach mieszkasz?

Jeju ponad godzine pisze tego posta w tym czasie chyba juz 20 razy sciagnelam go z szafki i 3 razy usypialam. Macie tez tak: Tomek kladzie glowe na poduszce ze niby spac mu sie wielce chce, polezy pół minuty -zaladuje baterie i znow ma jmoc do rozrabiania....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900936 przez cordis
oooo Kasia co za fotka Tomka :kiss: i kierowca bombowca też jest niezły a jaka skupiona mina ;) i bierz wózek ze sklepu nawet się nie zorientują ;-)
hmmm Wasze dzieci mierzą buty a mój to najchętniej by podeszwy lizał i smyrał :silly:

Marta kurczę to się rodzinie życie posypało, taki młody...
Bartki mają coś wspólnego bo mój najchętniej spałby z nogami na mojej twarzy a rano jak śpi z mną a wcześniej wstaje ode mnie to pcha palce od razu do oka lub telefonem w łeb dostaje bo leży zawsze pod moją poduszką... chyba tak na oprzytomnienie.

Karolka jak usypiasz małą to wychodzisz z pokoju? mojemu się odwidziało ostatnio i zasypia na naszym łóżku.

u mnie zimnica i leje co za durna pogoda jak nie upały że oddychać nie ma czym to zaś alaska w lecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900937 przez Kasiasia
Marta zdjęcie super!

ja juz tomka do lozka w nocy nie biore po tym jak mi spadl :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900940 przez Marta1985
Kasia u nas to samo ... teraz właśnie się. trzeba wziasc za wychowanie tych maluchów ... bo zaczynaja pokazywać swoje ja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl