BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu #900983 przez Kasiasia
Sprawdź ten słuch.... zobacz czy reaguje na halas nagly.. czy idwroci sie w strone sjad dochodzi, czy na twoj szept...
a np zaywazylas ze zaczęło sie to wtedy jak poszłaś do pracy?

a jak ja kladzie sz to jest spiaca. Bo tomek jak nie jest spiacy to tez do godziny sie kreci na lozku, akrobacje wyczynia na glowie sie kręci czasem sie dziwie ze mleka nie zwymiotuje, a jak cos jest nowego czy mial jakies atrakcje w ciagu dnia czy duzo ludzi u nas bylo to w nocy tez poplakuje... czasem takie drgawy nerwowe ma ze az calym nim rzuca... ( tylko to mi nie dziwne bo moj maz ma to samo)

Jakby Cie mialo to uspokoic to idz do lekarza, bo widze ze przerazona jestes.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900985 przez Kasiasia
Ja sie poprawiam
Alus :kiss: sto lat i piateczka od Tomka :woohoo:
Gochens niezapomnianych torunskich wrażeń! Popiernicz tam dobrze!

tak malutka o wypozyczeniu legalnym na dowod osobisty!
uwaga!
1000 zł
nieźle nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #900986 przez cordis
Sophie jak to Cię uspokoi to skonsultuj to.
Kurde to jak patrzę na mojego Bartosława to też powinnam hmm
ma mega napady furii np. jak czegoś nie umie np. ułożyć klocków to wrzask i jebudu głową w tył o dywan i wrzask bo go boli..
albo jak o coś przypierniczy głową to leci do mnie i mnie gryzie za to że się uderzył ( tylko mnie!)
przy jedzeniu to też jazda bez trzymanki.... :laugh: :laugh:


Kasia noś wymyśliła teściowej a tfuuu toż wole dać na wycieraczkę przed drzwi :P

Malutka to zapytaj bo ja nawet je gotowałam i wielkie g...

1000 :blink: no chyba ich coś w beret trzepnęło :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900995 przez malutkamilka
1000 zł kurcze trochę przesada- to ile one kosztują???
SOphie nie denerwuj się za bardzo bo może to normalne. Moja ostatnio tez przez sen sie rzuca i w ciagu dnia i nocy. jest pelna energii i dobrze niech ja spozytkuje, bedzie lepiej spac jak sie wyszaleje za dnia porzadnie.

Gochens miłego odpoczynku i spokojenj podrózy a ciotka Milka już sie ukarała za niezlożenie życzonek, Alanku sto latek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #900996 przez Kasiasia
Ale ja dzis aktywna jestem! ;) moze dostane od Hani pochwałę :blush:

ja tez mialam taka chwile ze myslakam i adhd nawet o autyzmie.... ale to zboczenie zwwodowe ;)

powiem wam ze fajh7e macie ze mozecie tak pidrzucic dzieci dziadkom. Moja mama wczesniej mi duzo pomagala zwlasza przy kolkach... ale teraz doszla opieka nad babcia a poza ty widze ze terax taki ruchliwy tomek daje jej w kosc (mama ma problemy z kregoslupem, choc na piereszy rzut oka laska jak sie patrzy) momentami zastanaeiam sie czy da rade z nim jak wroce do pracy... bo ona sama tez pracuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901003 przez Marta1985
Alanku :*

gOCHENS udanej rocznicy :) :*

Kasia chcesz to też cię pochwalę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901004 przez Marta1985
SOPHIE BARTEK PRZEZ OSTATNIE miesiac tez zasypiał jak Zosia ... i co teraz aniołek od kilku dni :)

Idz sprawdz ale mowie ci że nic zosi nie jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901007 przez Marta1985
Cordis na wycieraczke lepiej bo jeszcze tesciówka by się opierniczyła że takie nie chłoniące wodę reczniki jej dałaś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901021 przez malutkamilka
Cordis Twoja teściowa robi furrorę na naszym forum, no i babcia Gochensowa- ten salceson dalej plącze mi się po głowie ;)


Kasia ja też Cię chwalę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901056 przez Kasiasia
Dzieki dziewczyny a moze jakas opaseczke na ramie wloze dyzurna albo wzorowa forumowiczka ;)

cordis dasz na wycieraczke to T powie ze wam sie przelewa ze takie drogie szmaty na wycieraczki dajecie!
Podziękowania: cordis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901063 przez Kasiasia
Salceson babci Gochensowej do dzis mnue rozbraja.

Wczoraj trafilam na Facebooku na strone "slaski suchar" ale sie tam usmialam. Tylko nie wiem czy to ogolnie snieszne czy klopsztanga.eu/img.php?id=1980ylko dla slazakow :-) ale to rozbawilo mnie do lez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901067 przez Kasiasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901077 przez Hania84
Witam :)

Pochwała dla piszących...aż 3 str. do nadrobienia miałam.

Byłyśmy na zakupkach...babcia przysłała nam pampersy na basen i Lenka z tatą i ciotką pójdą w niedzielę najprawdopodobniej ;) tutaj nie mogłam znaleźć basenowych pampków.

Dziś zaprawiałam papierówki. Lenka ma kompocik na zimę :)

Karolka daję tran Lence codziennie :)
no to jeśli jedziecie przez moje miasto to wpadnijcie jak będziecie wracac z PL :) na pewno jedziecie takim wiaduktem taką s-ką/serpentyną a ja mieszkam baaardzo blisko niej :) 500m :D

Sophie ja też jestem przeciwniczką szukania chorób u tak małych dzieci. I nawet jak napisałaś ten artykuł o ADHD u niemowlaków to ja i tak twierdzę, że u tak małych dzieci to nie będzie zbyt precyzyjne stwierdzenie...bo dzieci takie małe są zazwyczaj rozkojarzone i nie potrafią dłużej skupić na czymś uwagi bo je sporo rzeczy na raz interesuje...Lena też tak ma...to normalne. Jedynie co to ona ogólnie spokojna jest...nie wpada w histerie (popłacze jak jej coś nie pasuje, albo krzyknie...ale to nie histeria) zasypia sama w łóżeczku ładnie (trochę w nocy sie pokręci...ale to nie jest jakieś nerwowe tylko zwykłe kręcenie) ale wiesz każde dziecko jest inne i jedne mają więcej energii inne mniej. Lena raczej jest z tych spokojniejszych dzieci (ona w brzuchu nawet się za bardzo nie ruszała) ...wiele dzieci ma histerię, źle zasypia, biega, krzyczy ale nie wszystkie z nich ma ADHD. Myślę, że faktyczne ADHD idzie stwierdzić dopiero u dzieci przedszkolnych. Ale jeśli ma Cię to uspokoić to idź do lekarza specjalisty i sprawdź to.

W ogóle jeśli mogę coś poradzić to jeśli chceci by Wasze dzieci lepiej i spokojniej zasypiały to pod wieczór powinniście je wyciszać. Ubrać wcześniej w piżamkę, dać jedną góra dwie zabawki na łożko i siedzieć przy nich, poczytać książkę, potrzymać na kolanach na siedząco i kołysać np. przy jakiejś spokojnej muzyce ...wiem że nie od razu to się uda przy żywiołowych dzieciach...ale Wawy też od razu nie zbudowano...trzeba trenować, przyzwyczajać do tego dzieci. Z czasem to da na prawdę piorunujący efekt. ;) Ja tak z Lenką robię już od dłuzszego czasu i nasze zasypianie (mimo że nigdy nie było tak chaotyczne jak u niektórych) jest o wiele lepsze :)
Dzieci dostają za dnia za dużo bodźców i później im ciężko trawić to wszystko jak mają zasypiac i są wtedy takie pobudzone.

Gochens miłego wypadu !!! :) bawcie się dobrze :)

Marta to zdjęcie jest ekstra !!!! :)

co tu jeszcze miałam napisać ...hmmmm...może mi się później przypomni...lecę Lenę położyć ...wcina właśnie banana :)

dobrze że skopiowałam posta...bo mnie wylogowało ...powinni coś z tym zrobić by było tak jak na fb.

miłego dnia

aha już wiem co miałam skrobnąć jeszcze

cordis ja też jestem za 2 opcją Kasi co do ręczników haha :D :P

a jeśli chodzi o dzieci i buty to Lenki to nie interesuje. Zresztą my mamy pochowane (bo szafkę mamy w przedpokoju) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901085 przez aleksiaa88
jak mozna przez 2 godz 2 strony wyprodukowac chyba u Was tez deszczowo i siedzicie w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901086 przez Sophie25
Poczekam nie chce wyjsc na jakas matke histeryczke idiotke :(

Sorry .... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl