BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899765 przez KaRoLkA
Napisalam posta i mi wcielo :/
U nas ok Gabi juz śpiocha a my x siostra relaksik przed tv zaraz jakis filmik zapodamy :) wyslalam Na poczte filmik jak Gabi radziła sobie z bananem:)

Haniu jak tam wiadomo co z up ?? Załatwił cos tlumacz??

Malutka jak tam Wiki? Wszystko ok ?? Super ze udalo sie tyle urlopu zgarnąć :)

Sophie super tatoo a jaki napis chcesz jeszcze zrobic ??

Aleksia pazurki sliczne ;)

Cordis super mamuśka z Ciebie s synus to wypisz wymaluj Ty :) tesciowka sie nie przejmuj pewnie z zazdrosci tak powiedziała :)

Marts dałaś popalic kulezance ??

Gochens Twarda babka z Ciebie i dobrze nie wolno dać sobie w kasze pluć :)

Mialam Wam pisac ostatnio jak w kościele szok przeżyłam bo był Pan z synkiem na moje oko miał z 4-5 lat a ten tatus go lulal na rekach jak niemowlę w poziomie :ohmy: w dodatku chlopiec ssal kciuka :/ no galy miałam jak 5 złotych :/ bo rozumirm wziac na kolana i przytulic ale lulac na rekach takiego duzego chlopca ze nogi mu sie konczyly za kolanami ojca jak tak leżał w pionie :/

Milego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899771 przez Gochens
Cordis na bank od tańca ;)
Karolka fajnie ze mqsmasz kompankę teraz w domu ;) a z tym chłopcem to dziwna sprawa :dry:

W ogóle dziś słyszałam o mądrym tatusiu co poszedł w góry w bardzo trudny szlak z 5 letnim synem!!!!! musieli w końcu wezwać pomoc bo zgubił trasę... Masakra jak widziałam po jakich on szlakach Szedł! co Ci ludzie maja w głowie?!?

Alus wykapany ja zjadłam kolacyjke a terazcchodzę się pod klima, powietrze stoi zero wiatru Alan śpi w samej koszulce bez rękawów. zresztą po domu lata tez tylko w koszulce nawet czasem mu zdejme skarpetki bo jak biega to się ślizga ;)

A reszta gdzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899777 przez aleksiaa88
ja jestem tylko czekam na Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899781 przez Hania84
jestem :)

Lena przed chwila zasnęła :)

Gochens to na bank NIE od tańca ;) (znaczy może jak ciut mocniej bolało to tak, ale ogólnie to ja miałam odczuwalny dość mocny ból pachwin) ja też tak miałam w ciaży...a nie tańczyłam hihi :P

cordis Twoja T. powala na łopatki :S nie przejmuj się babą i jej gadaniem...albo gadaj tak samo do niej jak ona do Ciebie :) ciekawe komu pierwszemu się znudzi :P :D
I na prawde macie przerąbane z tymi urlopami...żeby iść wtedy kiedy sędzia :blink:

Karolka nic jeszcze nie wiem na ten temat...ale jak gość powiedział to zrobi na pewno :) on nie lubi jak sie go pogania (jak coś zrobi to sam dzwoni i mówi) także czekam ze spokojem :) On wrósł już w kulturę niemiec a tu wszystko jest langzam :P hehe

aleksia wymyślne pazurki ;)

Gochens też we wiadomościach o tym słyszałam...masakra...narażać na niebezpieczeństwo tak małe dziecko. :S Ponoć ojcu maja postawic zarzuty.

Karolka to super że siostra jest i masz z kim teraz wieczory spędzać ;)
a Gabi świetnie radzi sobie z bananem haha :D dobra jest :) Ja Lence daję do rączki...dziś zjadła praktycznie całego tylko bez końcówek :)

Gochens współczuję duchoty :S nienawidze jak jest tak na dworze i w domu :S My mamy dziś ekstra....cały dzień pada i 15 stopni jest więc odetchnęliśmy trochę z parnoty.

miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899784 przez aleksiaa88
Karolka Ty jeszcze masz obrusy :woohoo:

Ja dawno pochowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899785 przez Sophie25
Zoska mi jeszcze nie spi masakra nie moge jej w zaden sposob usnac dałam ja do łozeczka i słysze kweki i jęki zobaczymy ci z tego wyjdzie :p
Dała czadu dzisiaj nog nie czuje :/

Pazury fajne :)

Goxhens wyzej od nadgarstka :)

KArolka a napis to chciałam jeszcze dorobić " Just live"
Wogole na poczatku to miałam robic cos takiego :

a pozniej jakos naszło wogole do sAMEGO KONCA BYŁAM NIE zdecydowana hah :D

Ej moja strasznie ogory korniszone by wcinała dzis przez dzien mało co wogole zjadła :( A wasze jak z jedzeniem w upalniejsze dni ? :(
Pic pije ładnie ale zup wogole nie je od paru dni miesa nie chce wogole powiem Wam ze na jak roczne dziecko to wybredna jest :/ Ale po tatusiu to ma on tego nie tego nie a jak on cos je ona pierwsza leci :ohmy: :angry:

Malutka wykorzystam metoda ugryzienie to ja Cie podgryze :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899787 przez Hania84
To ja dodałam na pocztę też dwa filmiki z Lenką ;) macie okazję poznać bliżej Lenkę i jej głos..oraz głosy mamy i ciotki :P haha :D

Sophie ten co pokazałaś to też fajny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899788 przez KaRoLkA
Gochens slyszalam o tym w wiadomościach i masakra normalnie sie przeraziłam jak zobaczylam drabinki i łańcuchy na tej trasie :/

Aleksia mojej przeszlo juz sciaganie obrusów tuklam nie wolno w kolko az zatrybilo :)

Haniu bo moja panienka tak nie zje bo nie lubi rączek brudzic wczoraj dalam jej na talerzyku obiadek ziemniak groszek zielony i marchewke i tylko pomacala i tyle ja musialam jej do buzi wkladac jedynie co sama zje to kanapeczki ;) wogole to teraz ma okres "Siama" chce sobie pudelko sama zamknac ale nie potrafi wiec sie wkurza i placze a jak ja chce jej zamknac to też płacz a jak jej zamkne to sie obrazi rzuci pudelkiem i po zabawie :/
To trzymam kciuki zeby die udało wsxystko pozytywnie zalatwic a ja dalej czekam na list z up :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899790 przez aleksiaa88
W pierwszym filmiku 1:27 najlepsza mina aż musiałam kilka razy zobaczyć
A ja jutro do up za hu...mi się nie chce progu przekraczać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899798 przez Hania84
Aleksiaa to jeszcze nic...ona takie miny czesto wali przy jedzeniu że głowa mała :D z kuzynka to nie raz płaczemy ze śmiechu :D
wierzę ci że się nie chce...mnie też nie i na samą myśl jak mam iść tam to dostaję drgawek i palpitacji serca :S

Karolka ja też trzymam kciuki za Twój staż...ale ogólnie to się ociągają co nie? :S

a co do tych moich filmików to jest tam moment jak Lena z jedzeniem wyciąga język...OMG ona tak często robi z każdym jedzeniem...i wyciąga z buzi by sprawdzić jaka konsystencja jest z buzi :S :P ja pikolę czesto też mną telepie...albo jak bałagan robi jedzeniem...no ale co...musi się nauczyć sama jeść więc bez początkowego bałaganu się nie obędzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899801 przez aleksiaa88
Mam ochote bobowi przylać na dupsko idzie sobie i nagle głowa to tyłu i jep jak ją odchyla to się jeszcze cieszy dziś już 2 razy tak zrobił na czole ma taką śliwę bordową czasem tak ma albo klęczyi odchyla głowe i jep skąd musię to wzięło a potem jest ryk jeszcze się nie nauczył

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899807 przez KaRoLkA
Kurcze na telefonie mi niechce otworzyc :/
Haniu no ociaga sie a jakbym ja pieczatek nie oddala tyle co trzeba to zaraz by mnie wxywala zeby opipszyc :/ ale wiecie jak to jest baba z salonu chce przedluzenia stażu zeby ona placic nie musiala a up chce zeby zatrudnila zeby oni nie płacili i jedna wielka niewiadoma :/

Wysle Wam jeszcze jak Gabi tableta obsluguje i przy muzyce dupka rusza ale to jutro :) moze kazda nagra Swojego brzdaca i wstawi na poczte to sobie poogladamy :)

Aleksia to gabi robi odwrotnie glowe chowa i nie patrzy gdzie idzie i to w sciane walnie a to e szafke masakra i nic nie słycha :/ raz tak raczkowala (a raczej zapierniczala)ze schowana glowa na sam rog sciany i jak krzyknelam to zatrzymals sie 5 cm od rogu sciany :/

kurcze Gabi dokuczaja zabki :/ wczoraj dalam jej czopka i spala ladnie a dzisiaj nie dawalam i co 15 minut ryki a nie chce jej co noc dawac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899814 przez malutkamilka
Czytam sobie was...
odpisuje super mega dlugasnego posta jak to ja mam w zwyczaju...
juz mam naciskac wprowadz az tu nagle...
telefon sie wyłączył...
bateria kaput...


Aleksia naprawdę masz bardzo ladny kształt paznokci.

Cordis bylo powiedziec szanownej T. ze mąż zafundował ci skalpel u Chodakowskiej ;D ciekawe czy wie ktoz to taki ;)

U nasz tez nie placa za zalegly urlop. jeszcze teraz karza wykorzystac by przy przejciu z firmy do firmy mniej zaplacic bo wtedy juz beda musieli.
Teraz jak moj przyjezdza to biore 7dni a pozniej nie wiem- jak nie bedzie potrzeby to brac nie bede, ale pewnie jak przyjdzie co do czego z ta dzialka, notariusz banki i kredyty to wtedy na pewno UW poleci ;)

Wika niby ok, lata, szlaeje smieje się ale jest taka jakby obuchem dostała- przytula się, przykleja do nogi, poklada sie na poduszki... Osłabiona bo mało zjadla dziś no i wmuszałam w nią picie, bo lekarka powiedziała że jak nie bedzie chciała pić to do szpitala pod kroplowkę jak wymioty beda sie utrzymywac.
Zwymiotowala mi przy obiedzie- dwie lyzki papki zupki i fontanna z serkiem w roli glownej z godz 11! wiec poszlam z nia jeszcze raz do lekarza tym razem ja no i jeszcze raz ja obejrzala i na spokojnie z nia porozmawialam. wg niej zlapala jakiego wirusa i mam robic jej kleiki, marchwinaki, kisiel z jagodami wlasnej roboty- wszystko delikatne i w malych ilosciach- lyzeczka dwie o jak sie nic nie dzieje to dalej podac kolejną i jak sie poprawi to powoli wprowadzac bardziej tresciwe zarełko. Podawać dicoflor, smecte bo i przy pierdnieciu cosik budzi pampersa, psikac gardlo bo lekko podczerwienione albo od infekcji, albo od wymiotow albo od ucha bo w lewym uszku woskowina jej sie zbiera i moze jej przeszkadzac i w koncu zatkac- na to mamy specjalny plyn do zakrapiania.

no i jak zaglądała do paszczaka to mówi że na dole idą trójki i piatki na górze już nie dała sobie zobaczyć

Lece jeszcze na poczte obejrzec filmiki i ide spac bo cos zmeczona jestem- te ukropy mnie wykoncza- jeszcze ciota do tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899824 przez Sophie25
Gabi hahaha ale hapnęłaś :D
Moja identyko ale ze smoczkiem haha :D
Bajecznie to wyglada :D

Ja musze nagrac moja w mega histerii to zobaczycie jaka diablica mi rosnie hah musze oduczac ja tego bo tatus zarzucił ze ja rozpieszciłam i sie wkurzyłam na niego ! Jak przyjdzie co do czego to pierwszy jej wszystko daje wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Lenka BOska jak zajada! :O :D
ładnie moja nawet w krzesełku nie usiedzi :(

I tekst mojej tesciowej dziś " JAruś jak był mały to był grzeczy aniołek " wrrrrrrr bleeee <żyg>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899825 przez aleksiaa88
Hania z kuzynką macie ładne głosy takie ciekawe mój jest normalny a jak nagram to słychać jakby dziecko mówiło tak się zmienia.

Bobo wynalazł sobie nową zabawę kiedyś kot leżał na trawie podszedł chciał go dotykać, a że miał kamyki w ręce to wyrzucił i przypadkiem wpadło na kota ten się zerwał i galop w nogi a ten w śmiech więc znów wziął kamyka i leci za kotem i rzuca kot ucieka a ten się śmieje a dziś miał pod ręką spinacze i znów w kota w końcu kot mu zwiał na wysokości a ten stoi i patrzy na niego z dołu potem zobaczył psa i złapał spinacze i leci do niego a pies za pierwszym razem nic nawet się nieruszył więc bobo stoi jak wryty i znów podnosi spinacze i dwoma na raz rzucił w końcu się zerwał i uciekł za bude a ten się śmieje i idzie do niego pies już nie miał gdzie uciekać bo łańcuch się skończył. w końcu zakończyłam tą zabawę bo pies się bał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl