BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 9 miesiąc temu #901087 przez malutkamilka
Sophie nie masz za co przepraszać- zwyczajnie się martwisz do czego masz prawo. A my jesteśmy tu po to ażeby Cię wesprzeć ;)

Aleksia no bo wiesz u mnie co prawda ładnie, ciepło i sloneznie, troszku wiaterek zawiewa ale jestem w parcy a dziś piątek więc mało roboty wnet od rana prawie nic i jak zwykle dochodzi godz 14 a tu urwanie d...y ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901099 przez Kasiasia
Aleksia u mnie dzis bez nerwowki codziennej wiec pisze...

Sophie ja sie nie dziwie.... i nie masz za co przepraszac... ja mam tyle podejrzen ze moj maz to ledwo zaczne tylko slowem ze cos tomek... a on juz zaraz krzyczy ze znow wymyslam.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901114 przez Hania84
Sophie, nikt nie twierdzi że jesteś/ jesteśmy matką/mi histeryczką/mi ;) Dobrze, że obserwujesz swoje dziecko i że chcesz dla niego jak najlepiej :) Jak chcesz to sprawdź to :) Lekarz też pewnie Cię nie wyśmieje ;) po to tu jesteśmy by doradzić :kiss:

U nas też ładnie słonecznie się zrobiło po 3 dniach deszczu...ale siedze w domu bo :Lena przed chwilą zasnęła...a ja robię obiad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901122 przez aleksiaa88
łeh łeh przeczytałam 3 strony

A ja się pytam po jakiego czorta wypożyczać ten wózek?

A o co chodzi z ręcznikami to nie mam pojęcia czytałam i zrozumiałam tylko, że nie chcą chłonąc wody
ale co z wycieraczką i tesciową to już nie wiem chyba dziś się skupić nie mogę czytam ale nie rozumiem

Co do adhd to tez miałam stracha jakoś tak jak miał pół roku wtedy taki był ruchliwy jak go nosiłam na rękach to się rzucał a tak w ogóle to prawie cały czas tak robił ,
teraz tez ma czasem takie dni że jak coś mu nie pasi a jak jeszcze mu zabronię to jerst pisk płacz kładzie się na podłogę i bije nogami

Też wzięłam dziś boba w nocy bo się przebudził, a że nie chciało mi sie go nosić to położyłam chwilę się powiercił potem rozłożył się na środku z jednego boku zagłowek jest z drugiej strony ja w końcu myślę przewrócę siię n bok macam łóżko a tu koniec łóżka więc leżałam na skrawku az go wytransportowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901130 przez malutkamilka
Przyznac sie bez bicie ktora sie zna na wyplatach???
Do 22 czerwca byłam na macierzynskim wiec placil mi ZUS. Teraz wpłynęła mi wypłata ktora powinnam dostac za 6dni roboczych (8 dni z sobotą i niedzielą) za czerwiec. Na umowie ma 1680 zł brutto to jakby nie patrzec gdy na reke jest cos kolo 1200zł to za 8 dni nie powinnam raczej dostac 509,33 zł tylko chyba mniej????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901136 przez aleksiaa88
u nas nie ma przymierzania butów
tylko swoje roznosi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901156 przez Kasiasia
Aleksiaa po co wozek?
1. Jesli chcesz sie pobawic w domu w sklep
2. Jesli cos chcesz nim powodzic
3. Itp
my robilismy remont i maz musial wniesc na 5 pietro bardzo duzooooooo kg wylewki niby jest winda ale psrter wyzszy wiec trzeba bylo wniesc poza tym do bloku dojsc itp. No i tak wymyslilam ze wozek bedzie ok. Wiem ze sa takie inne wozki ale nie mielismy skad pozyczyc wiec pozyczylismy z castoramy. Na kupilismy wtedy wiecej rzdcxy i bardzo sie przydal we wnoszeniu.

u mnie z dochodami tez czarna magia, teraz mamy jakas nowa od wyplat i niby juz sie kilka raxy pomylila. Ja umowilam sie z moha sekretarka ze zobaczy mi te paski bo tez co chwile mam inna wypłatę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901165 przez Hania84
Malutka ciesz się że masz więcej i nie pytej haha :P :D ;)
Widziałam caaaaały filmik Wiki :P proszę o pochwałkę :P Ślicznie to zrobiłaś Malutka :) podziwiam :) a ile Ci to zajęło? Wiktorka to prawdziwa modelka :) pozuje jak ta lala ;) jak miała 3 miesiące to pojedzeniu pokazała środkowy palec hihi :D widziałas? a jak miała 5 miesięcy to miała słitaśne fałdki :) w ogóle widać na tym filmiku jak się zmieniała z miesiąca na miesiąc...i tak pewnie każde nasze dziecko :) Ale ten czas pozmieniał dzieci i widac że w takiej przestrzeni wiele umiejętności zdobyły :) Będzie Wiktoria miała ekstra pamiątkę :) na prawdę ładnie to wyszło :)

a bobo świetnie pokazuje ząbki hihi :D ;) fajny jest Albercik też :)
Podziękowania: malutkamilka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901193 przez cordis
Kasia to ja Cię też pochwalam a co :P
Ja też bąka nie mam komu podrzucać, mama moja pracuje, tata w domu z siostrą co prawda powiedział że jak pójdę do pracy mam mu podrzucać Bartka i z nim będzie żebym o żadnym żłobku nie myślała i że jakoś to się ułoży i będzie + babcia alzhaimerowa , co prawda mieszka gdzie indziej no ale jak się coś dzieje to mama od razu tam jest.

haha no Marta wolałabym na wycieraczkę niż do t.
ale tak kuźde poważnie te ręczniki są b. ładne i nie chciałabym się ich wyzbywać hmm

Malutka tym razem nie przekażę t. jakim tu powodzeniem się cieszy a i tak nie znacie wszystkich kwiatków bo to co odwalała na roczku to do tej pory nie chce mi się pisać .

Hania ja mojego wyciszam od urodzenia i na niego nie działają bujania (bujanie= zabawa) czytanie (śmiechy od razu),głaskanie ( łaskotki ma WSZĘDZIE) , zabawki (jeee zabawa) , trzymanie na kolanach = wspinanie na matkę, muzyka jakakolwiek = tany tany ;-).. w sumie na samo usypianie nie mam co aż tak marudzić bo do 20 min teraz to trwa w tym milion razy szuka odpowiedniej pozycji do zaśnięcia.
Hania Ty też startuj na basen zrelaksujesz się.

Sophie chyba każda matka czasem zastanawia się czy z jej dzieckiem jest na pewno wszystko ok, ale to wydaje mi się jeszcze za wcześnie żeby diagnozować takie dzieciaki małe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901230 przez Hania84
Byłyśmy troszkę na dworze...i zrobiłam Lenie foty w nowej chuście od babci ;) hehe wygląda jak mała zakonnica w niej :P :D ;)
zaraz wstawię...

Sophie GRATULUJĘ wygranej !!!! :D

cordis bo to trzeba czasu i pokazać dziecku że się da ;) a nie rezygnować jak dziecko 2,3,5, raz się wspina, tańczy, śmieje itp ;) a na głowie też ma łaskotki? ;) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901235 przez cordis
Haniu no mój maluch usypia się inaczej od zawsze
a czy szybko rezygnuje ? niekoniecznie próbowałam wiele msc ale on woli tak

i tak na głowie też ma łaskotki chowa wtedy głowę w ramiona i ze śmiechu marszczy nos :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901237 przez Hania84
cordis to zabawny mały śmieszek z Bartka ;) :)

dziewczyny a Wy gdzie???
Ikunia na działce
Karolka ze siostrą
Gochens pojechała
...ale....
aleksiaa??
Marta??
Agusia??
Malutka??
Kasia?? ...tak ładnie się rano udzielała...
kakaszka??? jak się czujesz? już lepiej po wyjeździe Twojego?
Sophie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901241 przez Marta1985
Bartek Zasnal w wannie ;-)

My zaraz jemy pizzę domową :-) potem šie odezwe :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901253 przez Marta1985
Poslalam filmiki:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901276 przez aleksiaa88
Nie było mnie bo wałkowałam na mokrym asfalcie dżdżownice :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Poza tym piekłam biszkopty zrobię jutro placek z malinami i bitą śmietaną tylko teraz z proszku a nie z kubka bo innej nie mam.

Ukisiłam 2 słoiki ogórków tak żeby na świeżo zjeść za parę dni

Przez pół godziny mielismy ubaw po pachy bobo tak szalał ale nagrałam nawet jak wydaje dziwne dźwięki nawet zaczął chrumtać jak swinka a ja piszczałam ze smiechu

Bartusia eeeewy na odkurzacz super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl